Taaskord on täienenud Aerobike.ee tootevalik. Nüüd meie poest saadaval maailmakuulsad 3T komponendid.
3T on Itaalia päritolu kõrgtehnoloogiliste rattakomponentide valmistaja, kelle toodetega on sõitnud tšempionid läbi aegade: Moser, Fondriest, Cipollini, Zabel jne. Alates 2008 hooajast on need ka viimaste aastate parima Pro Tour'i klubi - Team CSC - valik.
Uuri lähemalt...

 

 
Vastne Eesti alla 23 aastaste temposõidu meister Gert Jõeäär tegi suurepärase sõidu Itaalias EM-l. Olles varustatud Zipp SUB-9 ketta ja Zipp 1080 esijooksuga, saavutas ta kõrge 8. koha, kusjuures kaotust võitjale kogunes vaid 57 sekundit. Euroopa meistritiili võitis eelmisel aastal MM-l viienda koha saanud itaalane Adriano Malori ajaga 27.56. Hõbe ja pronks kuulusid venelastele Timofej Kritskij'le ja Artem Ovechkin'ile.
Read more...
 

Möödunud nädalavahetusel Elvas peetud Eesti meistrivõistlused olid üliedukad Zipp jooksudele. Järgnevalt väike ülevaade esiviisikusse mahtunud sportlastest, kes kasutasid Zipp jookse:

Read more...
 

Kuivõrd Aerobike.ee internetipe vahendusel on võimalik muretseda omale suures enamuses kahe viimase aasta Pro Touri parima klubi - CSC - varustust, siis nüüdsest pakume ka nende sõiduriideid.

Read more...
 

Nüüdsest on Aerobike.ee netipoe vahendusel kogu Campagnolo tootevalik saadaval. Sarnaselt senipakutud toodetele, on ka kõid ülejäänud komponendnid meil suures enamuses pidevalt laos olemas - kauba saab kohe kätte, puudub ooteaeg.

Vaata lähemalt...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL