Hooaeg 2017 toob sarja uuendusi!

Temposoit18 600x300px

 

  • Lisanduvad Filter Maanteejooksud!
Lisaks harjumuspärasele rattasõidule lisanduvad sarja päevakavasse ka Filter maanteejooksud! Igal etapil saab peale ratturite starti rada tunniks ajaks olema jooksjate päralt. See võimaldab triatleetidel teha lisaks rattasõidule kaasa veel ka jooksus ning annab jooksjatele võimaluse oma treeninguid nädalasisese võistlusega mitmekesistada! Jooksudistantsi pikkuseks saab kõigil etappidel olema 5 kilomeetrit.
 
  • Võistluspäeva ajakava muutub!
Seoses jooksudistantsi lisandumisega muutub ka võistluste päevakava. Start on ratturitele avatud vahemikus 17:00-19:30 ning viimane tund vahemikus 19:45-20:30 on jooksjate päralt.

  • Kaks uut võistlusrada!
Kuigi võistluspaigad Jüri ja Kiili on ratturitele juba tuttavad, siis saavad need rajad uue kuue. Võistluslinnak ning raja esimesed ja viimased kilomeetrid jäävad mõlemal rajal samaks, kuid raja lõpuosa muutub. Sellega seoses muutub ka võistlusalade asetus. Jüris sõidetakse senise paarissõidu asemel 15 km pikkune eraldistart, mis viib ratturid ka üle Patika viadukti. Kiilis seevastu sõidetakse aga 25 km pikkune paarissõit, mis viib ratturid mullu kõva katte saanud maalilisele Nabala-Tuhala teele.
 
  • Käivitub auhinnaprogramm "Kullapada"!

Senine EuroPark rattaprogramm saab edasi arenduse ning sünnib Filter Temposõidu Karikasarja ja Filter Maanteekarikasarja ühine Kullapaja nimeline auhinnaprogramm. Tegu on suure loosikastiga, kust auhinna saavad kõik, kes on läbinud kas kõik Filter Temposõidu Karikasarja või kõik Filter Maanteekarikasarja etapid! Programmi nominentide vahel loositakse välja hulgaliselt auhindu sarja osalejatelt - auhind on garanteeritud, ent sõltuvalt loosiõnnest võib see olla kas kopsakam või tagasihoidlikum.