Auhinnaprogramm Kullapada

Programm kujutab endast Filter Temposõidu Karikasarja ja Filter Maanteejooksude ühist auhinnaprogrammi, mille raames autasustatakse kõiki võistlejaid, kes on finišeerunud omale meelepärase sarja kõikidel etappidel

 

Kuidas osaleda? 

Osalemiseks tuleb läbida kas Filter Temposõidu Karikasarja või Filter Maanteejooksude kõik etapid - kui oled kõik ühe sarja seitse etappi läbinud, siis osaledki loosimises. 

PS! Distantsi läbimisena lähevad arvesse vaid korrektselt finišeeritud ja finišiprotokollis tulemusega fikseeritud osalemised. Registreeritud, kuid katkestatud või starti tulemata jäetud etapid arvesse ei lähe.

Kas kõik saavad auhinna?

Jah! Iga inimene, kes on läbinud ühe või mõlema sarja kõik seitse etappi saab auhinna.

Kui osalesin mõlemas sarjas, kas saan kaks loosisedelit?

Ei, isegi kui võistleja on finišeerunud kõigil osavõistlustel nii jooksus kui rattasõidus, siis saab ta loosikasti ikkagi ainult ühe sedeli.

Millal autasustatakse?

Kullapaja auhinnaprogrammi autasutamine toimub antud sarjade koondarvestuse auhinnatseremoonia raames. Autasustamisel osalemine on auhinna saamiseks kohustuslik. Juhul kui võistlejal autasustamisel osaleda pole võimalik, võib auhinda vastu võtma tulla tema treener või esindaja, ent hilisemat auhindade väljastamist ei toimu.

Mis on auhindadeks?

Auhinnad selguvad peagi!

Programmi toetavad:

 

Screenshot 2017 04 27 14.40.11

 

Screenshot 2017 04 27 14.47.16

 

 

 

 

Nantecom logo