Filter Maanteekarikasari / 3. etapp / Pärnu 02.06.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk sõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Tulp, Rain
<Komo>
M50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
3 Liin, Alar M40
4 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
5 Montero, Hermes Cycling Tartu M40
6 Pravilov, Egor M50
7 Floren, Ron-Thorren M-U19
8 Pern, Kaido M30
9 Koger, Siim M35
10 Kodasma, Marek M40
11 Kriisa, Toomas M50
12 Mänd, Margus M45
13 Nõmmeots, Priit M40
14 Nikiforov, Igor M55
15 Kompus, Meelis M45
16 Kiskonen, Eero M45
17 Tarvis, Peeter M-U30
18 Raidma, Steven M40
19 Kõiv, Kardo M35
20 Raivet, Jaan M40
21 Kahem, Simmo M30
22 Rubenis , Normunds M55
23 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
24 Rahnel, Priit M45
25 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
26 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
27 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
28 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
29 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
30 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
31 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
32 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
33 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
34 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
35 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
36 Kiisma, Tauri M30
37 Port, Kristjan M55
38 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
39 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
40 Seppa, Raul M45
41 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
42 Kesper, Raino M40
43 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
44 Tiisler, Toomas ALPTER M45
45 Parv, Alar ALPTER M45
46 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
47 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
48 Baumann, Priit M35
49 Prommik, Martin M35
50 gustavo, henry Cycling Tartu M35
51 Salundi, Silver
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M40
52 Marrandi, Rain M35
53 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
54 Shilov, Fedor
<Box 6>
M30
55 Jamnes, jaanus
<QM nordic>
M45
56 Kell, Kevin Kalle M-U30
57 Hütt, Oliver Harris M-U19
58 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
59 Zaletajev, Toomas M50
60 Varik, Marko M35
61 Rätsep, Tõnis M50
62 Mikson, Margus M40
63 Kikkas, Riho M40
64 Palm, Tõnno A&T Sport Team M45
65 Pallas, Helari M40
66 Gordienko , Konstantin M30
67 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
68 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
69 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
70 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
71 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
72 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
73 Saar, Marek Orkla Tiim M35
74 Põder, Kaspar Orkla Tiim M-U30
75 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim M-U30
76 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
77 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
78 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
79 Aksin, Janno Hawaii Express M40
80 Tarmu, Ragnar Hawaii Express M35
81 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
82 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
83 Kippasto, Margo A&T Sport Team M40
84 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
85 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
86 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 M50
87 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I M-U30
88 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I M35
89 Aule, Krister VIIMSI SPORT I M40
90 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M50
91 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
92 Salumäe, Madis M-U30
93 Hermaküla, Hannes M50
94 Tuul, Annika Pyssid N40+
95 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
M35
96 Nordlund, Johan Continental-Focus M40
97 Pyykkönen, Aimo Continental-Focus M30
98 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team M35
99 Sepp, Vahur M30
100 Vilipson, Marko
<Peloton>
Peloton II M55
101 Krumina, Anastasija ZZK TEAM N-U30
102 Sisolatins, Arturs ZZK TEAM M35
103 Rehema, Taavi M30
104 Nigul, Mathilde Manuela
<CFC>
N-U30
105 Kozelski, Daniel
<Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool M-U30
106 Härkönen, Valtteri Continental-Focus M30
107 Kesonen, Anssi Continental-Focus M30
108 Niemi, Jarkko Continental-Focus M35
109 Pursiainen, Ville Continental-Focus M40
110 Rikkas, Henrik M55
111 Ruubel, Paul
<SK Keremeister>
M35
112 Petrovitš, Üllar
<Jk Paralepa>
M45
113 Valvas, Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi M35
114 Rebane, Jürgen M30
115 Pogodin, Dmitri Narva Hawaii Express M40
116 Pogodin, Jevgeni
<NEN>
M-U19
117 Reimann, Anti M45
118 Bogdanov, Andrei M30
119 Tallo, Arvi M45
120 Kiitam, Ivar
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U30
121 Vaidem, Josten Viljandi Rattaklubi M-U30
122 Laanemäe, Erki Viljandi Rattaklubi M-U19
123 Vool, Toomas Viljandi Rattaklubi M-U19
124 Treimuth, Henri Viljandi Rattaklubi M-U19
125 Mõttus, Marko Martti Viljandi Rattaklubi M-U19
126 Vent, Karl Mihkel
<TÜASK>
M-U30
127 Piho, Kail
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
M-U30
128 Kaasik, Margus M55
129 Uulimaa, Ats
<Viko>
M-U30
130 AALTO, Jimi
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U19
131 KOLEHMAINEN, Oskari
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U19
132 KOLEHMAINEN, Otto
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U30
133 MIELIKÄINEN, Otto
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U30
134 PELTONEN, Ukko
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U30
135 PIETIKÄINEN, Sauli
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U30
136 TASKINEN, Julius
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U30
137 UITTO, Eemil
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U30
138 Mesi, Joosep
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
139 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
140 Kubilius, Kevin
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
141 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
142 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
M35
143 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
Kokku 143
Lühike sõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 ILLAK, Peeter M50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
4 Rooba, Martti M35
5 Jaago, Aivar M60
6 Kuusk, Enn M70+
7 Tamm, Bruno M45
8 Umbleja, Mati M60
9 Kotkas, Aivar M40
10 Valg, Marek M40
11 Kask, Sten M-U30
12 Vene, Sven M50
13 Palts, Imre M50
14 Meltsas, Veiko M45
15 Alaru, Riho M30
16 Luusepp, Leino M40
17 Pindel, Renar M35
18 Ots, Riho M35
19 Nikopenzius, Ivar M40
20 Talviste, Tarvi M45
21 Pletiens, Ilgvars M60
22 Klavinš, Laimonis M55
23 Sokolovs, Janis M65
24 Rutka, Daiga N40+
25 Kalm, Marika N40+
26 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
27 näss, margo M50
28 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
29 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
30 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
31 New, Frederick M65
32 Pähk, Margus M40
33 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
34 Raadik, Indrek M40
35 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
36 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
37 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
38 Ets, Aare M45
39 Veidenberg, Peeter M65
40 Lepik, Janno M30
41 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
M30
42 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
43 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
44 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U30
45 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
46 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
47 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
48 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
49 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
50 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team M60
51 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
M50
52 Ruus, Oliver M30
53 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 M50
54 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 M45
55 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 M45
56 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II M45
57 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II M40
58 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II M35
59 Palts, Imre VIIMSI SPORT II M50
60 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II M40
61 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
62 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
63 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
64 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
65 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M45
66 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
67 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
68 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. N-U30
69 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
70 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
71 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
72 Tammisto, Priit
<CFC>
M60
73 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
M45
74 Kärner, Olar M35
75 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
M70+
76 Mitt, Terje
<Cosmos>
N40+
77 Kaldoja, Avely
<TÜASK>
N30
78 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
79 Värnik, Ahti
<Velomaniakid>
M45
80 värnik, alar
<velomaniakid>
M40
81 Karlis, Veiko M35
82 Prükkel, Jaanus
<KJK>
M50
83 susi, endel M50
84 Hanni, Toomas M45
85 Viinalass, Leho M35
86 ILLAK, Hilja N40+
87 Ploompuu, Kaido M35
88 lysenko, vitaly M35
89 Valdmann, Sven M50
90 Novikov, Daniel
<KJK>
M30
91 Garmash, Jevgeni
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool M30
92 Link, Kauri M40
93 Lang, Tea
<TÜ ASK>
N40+
94 Malmberg, Siiri
<MK Team>
N35
95 Grauberg, Tambet
<MK team>
M40
96 Raudla, Merje
<MK Team>
N30
97 Ilmjärv, Helena
<MK Team>
N30
98 Einland, Eve
<MK Team>
N40+
99 Alliku, Rivo M-U30
100 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
M30
101 Rahu, Simmo
102 Valk, Hillar M70+
103 Rohtma, Katrin N35
104 Grauberg, Tambet
<MK team>
M40
105 Nummert, Indrek
<MK team>
M35
106 Viigipuu, Toomas
<Tartu SK Velo>
M60
107 Puust, Rain M40
108 Johanson, Raoul
<Tartu SK Velo>
M55
109 Kotsin, Marek M45
110 Adler, Ago
<TLJLS>
M40
111 Lelov, Andrus M45
112 Tombak, Tanel M30
113 Ivanov, Sergei M35
114 Virunurm, Rannel M40
115 Killing, Gert
<Hawaii Express>
M40
116 Strugova Rõzko, Tatjana N35
117 Nõmme, Anre M45
118 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
M45
119 Järvet, Heiti M40
120 Õitspuu, Sergei
<RedBike>
M45
121 Kalm, Marika N40+
122 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II N-U30
Kokku 122
Noortesõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
3 Õun, Joosep-Mattias M-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
5 Eenma, Siim M-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
8 Johanson, Egert Kalevi Jalgrattakool M-U17
9 Nigul, Natali Nora
<CFC>
N-U15
10 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
M-U17
11 Kaljur, Hannah
<Smart Sport>
N-U15
12 Soonik, Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi N-U19
13 Tiirats, Johannes Viljandi Rattaklubi M-U17
14 Tamm, Tony Viljandi Rattaklubi M-U17
15 Toom, Tauri Viljandi Rattaklubi M-U17
16 Reier, Kusti Viljandi Rattaklubi M-U17
17 Leppik, Rasmus Viljandi Rattaklubi M-U17
18 Johanson, Stefan Viljandi Rattaklubi M-U17
19 Tasane, Elina Viljandi Rattaklubi N-U17
20 Reier, Kirke Viljandi Rattaklubi N-U17
21 Sarikas, Merilyn Viljandi Rattaklubi N-U17
22 Vilbaste, Andre
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
23 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
24 Saar, Mauro Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
25 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
26 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
27 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
28 Latik, Joonas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
29 Libek, Maario
<Tartu Ülikooli Spordiklubi>
M-U17
30 Mitt, Virgo
<Pärnu Kalev SK>
M-U15
31 Post, Ken
<Pärnu Kalev SK>
M-U17
Kokku 31
Matkasõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Miljand, Argo M45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
3 Prii, Klaarika N30
4 Pankov, Anton M55
5 Pankov, Robert M-U15
6 Pankova, Alla N40+
7 Taavits, Meelis M45
8 Tõnismäe, Liis N35
9 Kiisk, Katrin N35
10 Rääts, Laura N-U30
11 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U15
12 Järve, Helari N35
13 Reivelt, Maiko M35
14 Reivelt, Rauno M35
15 Sähka, Reigo M30
16 Jõe, Madis M30
17 Aasma, Anne N40+
18 Tambre, Kersti N40+
Kokku 18
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U13
3 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U13
4 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U13
5 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U13
6 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U13
7 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U13
8 Härm, Robin M-U13
9 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
M-U13
10 Tammer, Melissa N-U13
Kokku 10
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
4 Sepp, Jesse-Revo M-U10
5 Rooba, Frank Martin M-U10
6 Härm, Meriliis N-U10
7 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
Kokku 7
Lastesõit 400 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M-U7
2 Kaupmees, Kermo M-U7
Kokku 2
Lastesõit 200 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5
2 Nurk , Andro-Steve M/N-U5
3 Kajo, Kaspar M/N-U5
Kokku 3