Filter Maanteekarikasari / 3. etapp / Pärnu 02.06.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
2 näss, margo M50
3 Port, Kristjan M55
4 Kiisma, Tauri M30
5 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
6 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
7 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
8 Seppa, Raul M45
9 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
10 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
11 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
12 Kesper, Raino M40
13 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
14 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
15 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
16 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
17 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
18 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
19 Kalm, Marika N40+
20 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
21 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
22 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
23 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
24 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
25 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
26 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
27 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
28 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
29 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
30 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
31 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
32 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
33 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
34 Salundi, Silver
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M40
35 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
36 gustavo, henry Cycling Tartu M35
37 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
38 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
39 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
40 Järvet, Heiti M40
41 Kalm, Marika N40+
42 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
43 Nõmme, Anre M45
44 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
45 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
46 Prommik, Martin M35
47 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
48 Parv, Alar ALPTER M45
49 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
50 Tiisler, Toomas ALPTER M45
51 New, Frederick M65
52 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
53 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
54 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
55 Pähk, Margus M40
56 Sepp, Jesse-Revo M-U10
57 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5
58 Raadik, Indrek M40
59 Baumann, Priit M35
60 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
61 Rutka, Daiga N40+
62 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi M45
63 Eenma, Siim M-U15
64 Tamm, Bruno M45
65 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
66 Miljand, Argo M45
67 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
68 Õun, Joosep-Mattias M-U17
69 Annion, Silver M35
70 Sõber, Ahto M45
71 Vene, Sven M50
72 Pern, Kaido M30
73 Kask, Sten M-U30
74 Valg, Marek M40
75 Umbleja, Mati M60
76 Kotkas, Aivar M40
77 Floren, Ron-Thorren M-U19
78 Kuusk, Enn M70+
79 Liin, Alar M40
80 Krumina, Anastasija
<Belo Cycling Project>
N-U30
81 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
82 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
83 Tulp, Rain
<Komo>
M50
84 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
85 Sisolatins, Arturs
<Belo Cycling Project>
M35
86 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
87 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
88 Jaago, Aivar M60
89 Rooba, Martti M35
90 Pravilov, Egor M50
91 Montero, Hermes Cycling Tartu M40
92 Koger, Siim M35
93 Kodasma, Marek M40
94 Talviste, Tarvi M45
95 Rubenis , Normunds M55
96 Kahem, Simmo M30
97 Raivet, Jaan M40
98 Õitspuu, Sergei M45
99 Kõiv, Kardo M35
100 Pletiens, Ilgvars M60
101 Klavinš, Laimonis M55
102 Rahnel, Priit M45
103 Gurtovets, Kaido M30
104 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
105 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
106 Sokolovs, Janis M65
107 Raidma, Steven M40
108 Tarvis, Peeter M-U30
109 Nikiforov, Igor M55
110 Meltsas, Veiko M45
111 Nõmmeots, Priit M40
112 Mänd, Margus M45
113 Palts, Imre M50
114 Kriisa, Toomas M50
115 Alaru, Riho M30
116 Luusepp, Leino M40
117 Kompus, Meelis M45
118 Kiskonen, Eero M45
119 Nikopenzius, Ivar M40
120 Ots, Riho M35
121 Pindel, Renar M35
122 ILLAK, Peeter M50