Finaal / eraldistart 25.08.2019

Eelregistreerimine Filter Velokauss sarja finaaletapile lõppeb neljapäeval 22.08.2019 kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Morovskis, Lauris LNAA 11:30:00 M30
2 Utināns, Māris LNAA 11:30:00 M40
3 Jaunzems, Sandris LNAA 11:30:00 M40
4 Rutkups, Jānis 11:30:30 M50
5 Rutkups, Jānis 11:30:30 M50
6 Neļķe, Ernests MTB Garkalne 11:31:00 M-U17
7 Rutkups, Jānis 11:31:30 M50
8 Krātiņš, Juris MTB Garkalne 11:32:00 M30
9 Leitāne, Evita 12:00:00 N40
10 Liepiņš, Jānis
<Modernās pieccīņas sporta klubs >
12:01:00 M50
11 Longa, Ieva 12:01:30 N40
12 Tenno, Ander 12:01:30 M40
13 PISARENKO, ANDREJS
<Velo+ Bottari Baltic>
12:02:00 M50
14 Lipskis, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
12:02:30 M30
15 Rodionovs, Lauris 12:03:00 M-U23
16 Briedis, Uģis 12:03:30 M30
17 Briedis, Agris 12:04:00 M60
18 Balodis, Andris Virsotne / MARMOT 12:04:30 M40
19 Zvingulis, Aigars Virsotne / MARMOT 12:05:00 M50
20 Nikels, Edgars Virsotne / MARMOT 12:05:30 M30
21 Strazdiņa, Aiga Virsotne / MARMOT 12:06:00 N40
22 Kalējs, Aigars Virsotne / MARMOT 12:06:30 M30
23 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne / MARMOT 12:07:00 M30
24 Veinbergs, Raimonds Virsotne / MARMOT 12:07:30 M40
25 Strazdiņš, Uģis Virsotne / MARMOT 12:08:00 M40
26 Piļāns, Didzis Virsotne / MARMOT 12:08:30 M30
27 Eglītis, Mārtiņš Virsotne / MARMOT 12:09:00 M30
28 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:09:30 M30
29 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:10:00 M50
30 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:10:30 M30
31 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:11:00 M40
32 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team 12:11:30 M50
33 Jakobsons, Ričards
<Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
12:12:00 M30
34 Lebedevs, Maksims 12:12:30 M40
35 Budļevskis, Andris 12:13:00 M30
36 Kļaviņš, Laimonis 12:13:30 M50
37 Malyshev, Evgeny
<RPM-RUS>
12:14:00 M30
38 Bisnieks, Artis LNAA 12:14:30 M-U23
39 Erts, Edgars LNAA 12:15:00 M40
40 Vuļs, Verners
<LYSI>
12:15:30 M50
41 Ozollapiņš, Māris 12:16:00 M70
42 Ozola, Lāsma LNAA 12:16:30 N30
43 Pīnups, Mārcis LNAA 12:17:00 M-U23
44 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
12:17:30 M-U17
45 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
12:17:30 M40
46 Andreev, Evgenii
<Symposium Elite>
12:18:00 M-U30
47 Zanders, Arnis 12:18:30 M60
48 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle/SmiltenesBJSS>
12:19:00 N-U19
49 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
12:19:30 M60
50 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
12:19:30 M60
51 Ķelpe, Zane MTB Garkalne 12:19:30 N-U30
52 TJUMINS, GEORGS
<RRS Purvciems>
12:20:00 M-U13
53 Neļķe, Atis MTB Garkalne 12:20:00 M40
54 Grabovskis, Kristaps 12:20:30 M30
55 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
12:21:00 N40
56 Kazaks, Nils
<Baldones velokomanda>
12:21:00 M40
57 Neļķe, Artis MTB Garkalne 12:21:00 M-U19
58 Basovs, Kristaps 12:21:30 M30
59 Roze, Artis
<Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free>
12:22:00 M30
60 Leitāne, Daniela Dobeles sport skola 12:22:30 N-U23
61 Grīslīte , Megana Dobeles sport skola 12:23:00 N-U23
62 Kauņecka, Sabīne Dobeles sport skola 12:23:30 N-U19
63 Eihmane, Linda Dobeles sport skola 12:24:00 N-U17
64 Jefimova, Adelīna Dobeles sport skola 12:24:30 N-U15
65 Vistiņš, Ralfs Dobeles sport skola 12:25:00 M-U15
66 Āboma, Madara Dobeles sport skola II 12:25:30 N-U23
67 Tams, Valters Dobeles sport skola II 12:26:00 M-U15
68 Dunauskis, Rūdolfs Dobeles sport skola II 12:26:30 M-U15
69 Sīmanis, Klāvs Dobeles sport skola II 12:27:00 M-U17
70 Šūmils, Jānis Dobeles sport skola II 12:27:30 M-U15
71 Miķelsons, Gatis 12:28:00 M30
72 Lipovskis, Henrijs Ričards
<RRS Purvciems>
12:28:30 M-U19
73 Andersons, Jānis FILTER 12:29:00 M40
74 Vecvanags, Jānis FILTER 12:29:30 M30
75 Martinsons, Girts 12:30:00 M30
76 Šipkovs, Agris FILTER 12:30:30 M40
77 Paksis , Atis FILTER 12:31:00 M30
78 Rožkalne, Diāna FILTER 12:31:30 N40
79 Teiguds, Ģirts FILTER 12:32:00 M30
80 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB 12:32:30 M40
81 Keiselis , Jānis FILTER MTB 12:33:00 M40
82 Ločmelis , Markus FILTER MTB 12:33:30 M-U13
83 Ločmelis, Māris FILTER MTB 12:34:00 M50
84 Nummurs , Artūrs FILTER MTB 12:34:30 M-U15
85 Bernāts, Māris FILTER MTB 12:35:00 M30
86 Cimmermans, Otto
<Comoensa Life>
13:00:00 M30
87 Vaivode, Lāsma Elza
<ELKOR RRS>
13:00:30 N-U17
88 Baumerts, Toms Daniels
<Baldones riteņbraukšanas nodaļa>
13:01:00 M-U13
89 Shantira, Carolyn Engures sportam 13:03:00 N30
90 Leitāne, Evita 14:05:00 N40