4. etapp / eraldistart 18.07.2019

Soodsaim registreerimise voor Filter Velokauss sarja 4. etapile lõppeb teisipäeval 16.07.2019 kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Bernāts, Māris FILTER MTB M30
2 Neļķe, Artis MTB Garkalne M-U19
3 Ločmelis, Māris FILTER MTB M50
4 Nummurs , Artūrs FILTER MTB M-U15
5 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB M40
6 Ločmelis , Markus FILTER MTB M-U13
7 Rutkups, Jānis 17:30:00 M50
8 Keiselis , Jānis FILTER MTB 17:30:00 M40
9 Rutkups, Jānis 17:30:00 M50
10 Krātiņš, Juris MTB Garkalne 17:30:00 M30
11 Jaunzems, Sandris LNAA 17:30:00 M40
12 Budļevskis, Andris 17:30:00 M30
13 Utināns, Māris LNAA 17:30:00 M40
14 Morovskis, Lauris LNAA 17:30:00 M30
15 Rutkups, Jānis 17:30:00 M50
16 Ķelpe, Zane MTB Garkalne 17:30:30 N-U30
17 Neļķe, Atis MTB Garkalne 17:31:00 M40
18 Liepiņš, Jānis
<Modernās pieccīņas sporta klubs >
18:01:00 M50
19 Tenno, Ander 18:01:30 M40
20 Longa, Ieva 18:01:30 N40
21 PISARENKO, ANDREJS
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:00 M50
22 Lipskis, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:30 M30
23 Rodionovs, Lauris 18:03:00 M-U23
24 Briedis, Uģis 18:03:30 M30
25 Briedis, Agris 18:04:00 M60
26 Kalējs, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 M30
27 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne / MARMOT 18:04:30 M30
28 Strazdiņa, Aiga Virsotne / MARMOT 18:04:30 N40
29 Balodis, Andris Virsotne / MARMOT 18:04:30 M40
30 Zvingulis, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 M50
31 Nikels, Edgars Virsotne / MARMOT 18:04:30 M30
32 Veinbergs, Raimonds Virsotne / MARMOT 18:05:00 M40
33 Strazdiņš, Uģis Virsotne / MARMOT 18:05:30 M40
34 Piļāns, Didzis Virsotne / MARMOT 18:06:00 M30
35 Eglītis, Mārtiņš Virsotne / MARMOT 18:06:30 M30
36 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M40
37 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M50
38 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M50
39 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M30
40 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M30
41 Rutka, Daiga 18:07:30 N40
42 Jakobsons, Ričards
<Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
18:08:00 M30
43 Lebedevs, Maksims 18:08:30 M40
44 Kļaviņš, Laimonis 18:09:00 M50
45 Malyshev, Evgeny
<RPM-RUS>
18:09:30 M30
46 Pīnups, Mārcis LNAA 18:10:00 M-U23
47 Erts, Edgars LNAA 18:10:00 M40
48 Ozola, Lāsma LNAA 18:10:00 N30
49 Bisnieks, Artis LNAA 18:10:30 M-U23
50 Vuļs, Verners
<LYSI>
18:11:00 M50
51 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:11:30 M-U17
52 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:11:30 M40
53 Zanders, Arnis 18:12:30 M60
54 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle/SmiltenesBJSS>
18:13:00 N-U19
55 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
18:13:30 M60
56 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
18:13:30 M60
57 TJUMINS, GEORGS
<RRS Purvciems>
18:14:00 M-U13
58 Vaivode, Lāsma Elza
<ELKOR RRS>
18:14:30 N-U17
59 Grabovskis, Kristaps 18:15:00 M30
60 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
18:15:30 N40
61 Kazaks, Nils
<Baldones velokomanda>
18:15:30 M40
62 Basovs, Kristaps 18:16:00 M30
63 Roze, Artis
<Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free>
18:16:30 M30
64 Jefimova, Adelīna Dobeles sport skola 18:17:00 N-U15
65 Vistiņš, Ralfs Dobeles sport skola 18:17:00 M-U15
66 Eihmane, Linda Dobeles sport skola 18:17:00 N-U17
67 Leitāne, Daniela Dobeles sport skola 18:17:00 N-U23
68 Kauņecka, Sabīne Dobeles sport skola 18:17:00 N-U19
69 Grīslīte , Megana Dobeles sport skola 18:17:00 N-U23
70 Šūmils, Jānis Dobeles sport skola II 18:17:30 M-U15
71 Dunauskis, Rūdolfs Dobeles sport skola II 18:17:30 M-U15
72 Sīmanis, Klāvs Dobeles sport skola II 18:17:30 M-U17
73 Tams, Valters Dobeles sport skola II 18:17:30 M-U15
74 Āboma, Madara Dobeles sport skola II 18:17:30 N-U23
75 Miķelsons, Gatis 18:18:00 M30
76 Rožkalne, Diāna FILTER 18:19:00 N40
77 Teiguds, Ģirts FILTER 18:19:00 M30
78 Paksis , Atis FILTER 18:19:00 M30
79 Andersons, Jānis FILTER 18:19:00 M40
80 Vecvanags, Jānis FILTER 18:19:00 M30
81 Šipkovs, Agris FILTER 18:19:00 M40
82 Cimmermans, Otto
<Comoensa Life>
18:30:00 M30
83 Martinsons, Girts 19:00:00 M30
84 Ozollapiņš, Māris 19:00:30 M70
85 Shantira, Carolyn Engures sportam 19:19:00 N30