4. etapp / eraldistart 18.07.2019

Soodsaim registreerimise voor Filter Velokauss sarja 4. etapile lõppeb teisipäeval 16.07.2019 kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Nummurs , Artūrs FILTER MTB M-U15
2 Neļķe, Artis MTB Garkalne M-U19
3 Ločmelis, Māris FILTER MTB M50
4 Bernāts, Māris FILTER MTB M30
5 Ločmelis , Markus FILTER MTB M-U13
6 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB M40
7 Rutkups, Jānis 17:30:00 M50
8 Rutkups, Jānis 17:30:00 M50
9 Krātiņš, Juris MTB Garkalne 17:30:00 M30
10 Rutkups, Jānis 17:30:00 M50
11 Keiselis , Jānis FILTER MTB 17:30:00 M40
12 Jaunzems, Sandris LNAA 17:30:00 M40
13 Budļevskis, Andris 17:30:00 M30
14 Utināns, Māris LNAA 17:30:00 M40
15 Morovskis, Lauris LNAA 17:30:00 M30
16 Ķelpe, Zane MTB Garkalne 17:30:30 N-U30
17 Neļķe, Atis MTB Garkalne 17:31:00 M40
18 Leitāne, Evita 18:00:00 N40
19 Liepiņš, Jānis
<Modernās pieccīņas sporta klubs >
18:01:00 M50
20 Tenno, Ander 18:01:30 M40
21 Longa, Ieva 18:01:30 N40
22 PISARENKO, ANDREJS
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:00 M50
23 Lipskis, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:30 M30
24 Rodionovs, Lauris 18:03:00 M-U23
25 Briedis, Uģis 18:03:30 M30
26 Briedis, Agris 18:04:00 M60
27 Kalējs, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 M30
28 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne / MARMOT 18:04:30 M30
29 Strazdiņa, Aiga Virsotne / MARMOT 18:04:30 N40
30 Balodis, Andris Virsotne / MARMOT 18:04:30 M40
31 Zvingulis, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 M50
32 Nikels, Edgars Virsotne / MARMOT 18:04:30 M30
33 Veinbergs, Raimonds Virsotne / MARMOT 18:05:00 M40
34 Strazdiņš, Uģis Virsotne / MARMOT 18:05:30 M40
35 Piļāns, Didzis Virsotne / MARMOT 18:06:00 M30
36 Eglītis, Mārtiņš Virsotne / MARMOT 18:06:30 M30
37 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M40
38 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M50
39 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M30
40 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M30
41 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M50
42 Rutka, Daiga 18:07:30 N40
43 Jakobsons, Ričards
<Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
18:08:00 M30
44 Lebedevs, Maksims 18:08:30 M40
45 Kļaviņš, Laimonis 18:09:00 M50
46 Malyshev, Evgeny
<RPM-RUS>
18:09:30 M30
47 Pīnups, Mārcis LNAA 18:10:00 M-U23
48 Ozola, Lāsma LNAA 18:10:00 N30
49 Erts, Edgars LNAA 18:10:00 M40
50 Bisnieks, Artis LNAA 18:10:30 M-U23
51 Vuļs, Verners
<LYSI>
18:11:00 M50
52 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:11:30 M-U17
53 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:11:30 M40
54 Andreev, Evgenii
<Symposium Elite>
18:12:00 M-U30
55 Zanders, Arnis 18:12:30 M60
56 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle/SmiltenesBJSS>
18:13:00 N-U19
57 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
18:13:30 M60
58 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
18:13:30 M60
59 TJUMINS, GEORGS
<RRS Purvciems>
18:14:00 M-U13
60 Vaivode, Lāsma Elza
<ELKOR RRS>
18:14:30 N-U17
61 Grabovskis, Kristaps 18:15:00 M30
62 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
18:15:30 N40
63 Kazaks, Nils
<Baldones velokomanda>
18:15:30 M40
64 Basovs, Kristaps 18:16:00 M30
65 Roze, Artis
<Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free>
18:16:30 M30
66 Jefimova, Adelīna Dobeles sport skola 18:17:00 N-U15
67 Eihmane, Linda Dobeles sport skola 18:17:00 N-U17
68 Vistiņš, Ralfs Dobeles sport skola 18:17:00 M-U15
69 Grīslīte , Megana Dobeles sport skola 18:17:00 N-U23
70 Kauņecka, Sabīne Dobeles sport skola 18:17:00 N-U19
71 Leitāne, Daniela Dobeles sport skola 18:17:00 N-U23
72 Šūmils, Jānis Dobeles sport skola II 18:17:30 M-U15
73 Dunauskis, Rūdolfs Dobeles sport skola II 18:17:30 M-U15
74 Sīmanis, Klāvs Dobeles sport skola II 18:17:30 M-U17
75 Āboma, Madara Dobeles sport skola II 18:17:30 N-U23
76 Tams, Valters Dobeles sport skola II 18:17:30 M-U15
77 Miķelsons, Gatis 18:18:00 M30
78 Lipovskis, Henrijs Ričards
<RRS Purvciems>
18:18:30 M-U19
79 Rožkalne, Diāna FILTER 18:19:00 N40
80 Teiguds, Ģirts FILTER 18:19:00 M30
81 Paksis , Atis FILTER 18:19:00 M30
82 Andersons, Jānis FILTER 18:19:00 M40
83 Šipkovs, Agris FILTER 18:19:00 M40
84 Vecvanags, Jānis FILTER 18:19:00 M30
85 Cimmermans, Otto
<Comoensa Life>
18:30:00 M30
86 Martinsons, Girts 19:00:00 M30
87 Ozollapiņš, Māris 19:00:30 M70
88 Baumerts, Toms Daniels
<Baldones riteņbraukšanas nodaļa>
19:05:00 M-U13
89 Shantira, Carolyn Engures sportam 19:19:00 N30