3. etapp / eraldistart 17.06.2019

Soodsaim registreerimise voor Filter Velokauss sarja 3. etapile lõppeb teisipäeval 13.06.2019 kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Budļevskis, Andris 17:30:00 M30
2 Jaunzems, Sandris LNAA 17:30:30 M40
3 Morovskis, Lauris LNAA 17:30:30 M30
4 Utināns, Māris LNAA 17:30:30 M40
5 Rutkups, Jānis 17:31:00 M50
6 Rutkups, Jānis 17:31:00 M50
7 Neļķe, Ernests MTB Garkalne 17:31:30 M-U17
8 Ķelpe, Zane MTB Garkalne 17:31:30 N-U30
9 Neļķe, Atis MTB Garkalne 17:32:00 M40
10 Rutkups, Jānis 17:32:30 M50
11 Neļķe, Artis MTB Garkalne 17:33:00 M-U19
12 Krātiņš, Juris MTB Garkalne 17:33:30 M30
13 Keiselis , Jānis FILTER MTB 17:34:00 M40
14 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB 17:34:00 M40
15 Ločmelis , Markus FILTER MTB 17:35:00 M-U13
16 Ločmelis, Māris FILTER MTB 17:35:30 M50
17 Nummurs , Artūrs FILTER MTB 17:36:00 M-U15
18 Bernāts, Māris FILTER MTB 17:36:30 M30
19 Leitāne, Evita 18:00:00 N40
20 Liepiņš, Jānis
<Modernās pieccīņas sporta klubs >
18:01:00 M50
21 Longa, Ieva 18:01:30 N40
22 Tenno, Ander 18:01:30 M40
23 PISARENKO, ANDREJS
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:00 M50
24 Lipskis, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:30 M30
25 Rodionovs, Lauris 18:03:00 M-U23
26 Briedis, Uģis 18:03:30 M30
27 Briedis, Agris 18:04:00 M60
28 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne / MARMOT 18:04:30 M30
29 Nikels, Edgars Virsotne / MARMOT 18:04:30 M30
30 Kalējs, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 M30
31 Balodis, Andris Virsotne / MARMOT 18:04:30 M40
32 Strazdiņa, Aiga Virsotne / MARMOT 18:04:30 N40
33 Zvingulis, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 M50
34 Veinbergs, Raimonds Virsotne / MARMOT 18:05:00 M40
35 Strazdiņš, Uģis Virsotne / MARMOT 18:05:30 M40
36 Piļāns, Didzis Virsotne / MARMOT 18:06:00 M30
37 Eglītis, Mārtiņš Virsotne / MARMOT 18:06:30 M30
38 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M50
39 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M30
40 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M40
41 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M30
42 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M50
43 Rutka, Daiga 18:07:30 N40
44 Jakobsons, Ričards
<Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
18:08:00 M30
45 Lebedevs, Maksims 18:08:30 M40
46 Kļaviņš, Laimonis 18:09:00 M50
47 Malyshev, Evgeny
<RPM-RUS>
18:09:30 M30
48 Pīnups, Mārcis LNAA 18:10:00 M-U23
49 Erts, Edgars LNAA 18:10:00 M40
50 Ozola, Lāsma LNAA 18:10:00 N30
51 Bisnieks, Artis LNAA 18:10:30 M-U23
52 Vuļs, Verners
<LYSI>
18:11:00 M50
53 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:11:30 M-U17
54 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:11:30 M40
55 Andreev, Evgenii
<Symposium Elite>
18:12:00 M-U30
56 Zanders, Arnis 18:12:30 M60
57 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle/SmiltenesBJSS>
18:13:00 N-U19
58 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
18:13:30 M60
59 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
18:13:30 M60
60 TJUMINS, GEORGS
<RRS Purvciems>
18:14:00 M-U13
61 Grabovskis, Kristaps 18:14:30 M30
62 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
18:15:00 N40
63 Kazaks, Nils
<Baldones velokomanda>
18:15:00 M40
64 Basovs, Kristaps 18:15:30 M30
65 Roze, Artis
<Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free>
18:16:00 M30
66 Eihmane, Linda Dobeles sport skola 18:16:30 N-U17
67 Jefimova, Adelīna Dobeles sport skola 18:16:30 N-U15
68 Vistiņš, Ralfs Dobeles sport skola 18:16:30 M-U15
69 Kauņecka, Sabīne Dobeles sport skola 18:16:30 N-U19
70 Grīslīte , Megana Dobeles sport skola 18:16:30 N-U23
71 Leitāne, Daniela Dobeles sport skola 18:16:30 N-U23
72 Šūmils, Jānis Dobeles sport skola II 18:17:00 M-U15
73 Dunauskis, Rūdolfs Dobeles sport skola II 18:17:00 M-U15
74 Sīmanis, Klāvs Dobeles sport skola II 18:17:00 M-U17
75 Āboma, Madara Dobeles sport skola II 18:17:00 N-U23
76 Tams, Valters Dobeles sport skola II 18:17:00 M-U15
77 Miķelsons, Gatis 18:17:30 M30
78 Lipovskis, Henrijs Ričards
<RRS Purvciems>
18:18:00 M-U19
79 Rožkalne, Diāna FILTER 18:18:30 N40
80 Paksis , Atis FILTER 18:18:30 M30
81 Teiguds, Ģirts FILTER 18:18:30 M30
82 Vecvanags, Jānis FILTER 18:18:30 M30
83 Šipkovs, Agris FILTER 18:18:30 M40
84 Andersons, Jānis FILTER 18:18:30 M40
85 Cimmermans, Otto
<Comoensa Life>
18:30:00 M30
86 Martinsons, Girts 19:00:00 M30
87 Ozollapiņš, Māris 19:00:30 M70
88 Vaivode, Lāsma Elza
<ELKOR RRS>
19:01:00 N-U17
89 Baumerts, Toms Daniels
<Baldones riteņbraukšanas nodaļa>
19:05:00 M-U13
90 Shantira, Carolyn Engures sportam 19:19:00 N30