2. etapp / paarissõit 23.05.2019

Soodsaim registreerimise voor Filter Velokauss sarja 2. etapile lõppeb teisipäeval 21.05.2019 kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Budļevska, Evelīna 17:30:00 M30
2 Budļevskis, Andris 17:30:00 M30
3 Jaunzems, Sandris LNAA 17:30:30 M40
4 Morovskis, Lauris LNAA 17:30:30 M30
5 Utināns, Māris LNAA 17:30:30 M40
6 Skridulis, Aivars
<VW Komerctransports - Veloprofs.lv>
17:31:00 M30
7 Ķelpe, Zane MTB Garkalne 17:31:30 N-U30
8 Neļķe, Ernests MTB Garkalne 17:31:30 M-U17
9 Neļķe, Atis MTB Garkalne 17:32:00 M40
10 Rutkups, Jānis 17:32:30 M50
11 Neļķe, Artis MTB Garkalne 17:33:00 M-U19
12 Krātiņš, Juris MTB Garkalne 17:33:30 M30
13 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB 17:34:00 M40
14 Keiselis , Jānis FILTER MTB 17:34:00 M40
15 Logins, Ivo FILTER MTB 17:34:30 M40
16 Ločmelis , Markus FILTER MTB 17:35:00 M-U13
17 Ločmelis, Māris FILTER MTB 17:35:30 M50
18 Nummurs , Artūrs FILTER MTB 17:36:00 M-U15
19 Bernāts, Māris FILTER MTB 17:36:30 M30
20 Liepa, Agris
<AL Lifts>
17:37:00 M60
21 Kipurs, Kaspars 17:37:30 M30
22 Kancerovs, Vilens
<Engures sportam>
Engures sportam 17:38:00 M50
23 Baško, Oļegs
<Engures sportam>
Engures sportam 17:38:30 M30
24 Skutelis, Aivars
<Team ZZK>
17:39:00 M50
25 Gūtmanis, Rauls
<RK Liepāja>
17:39:30 M-U17
26 Levāns, Ivo Engures sportam 17:40:00 M40
27 Kalējs, Aigars Virsotne / MARMOT 18:00:00 M30
28 Strazdiņa, Aiga Virsotne / MARMOT 18:00:00 N40
29 Nikels, Edgars Virsotne / MARMOT 18:00:00 M30
30 Zvingulis, Aigars Virsotne / MARMOT 18:00:00 M50
31 Balodis, Andris Virsotne / MARMOT 18:00:00 M40
32 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne / MARMOT 18:00:00 M30
33 Leitāne, Daniela Dobeles sport skola 18:00:30 N-U23
34 Jefimova, Adelīna Dobeles sport skola 18:00:30 N-U15
35 Eihmane, Linda Dobeles sport skola 18:00:30 N-U17
36 Kauņecka, Sabīne Dobeles sport skola 18:00:30 N-U19
37 Grīslīte , Megana Dobeles sport skola 18:00:30 N-U23
38 Vistiņš, Ralfs Dobeles sport skola 18:00:30 M-U15
39 Sīmanis, Klāvs Dobeles sport skola II 18:01:00 M-U17
40 Liepiņš, Jānis
<Modernās pieccīņas sporta klubs >
18:01:00 M50
41 Āboma, Madara Dobeles sport skola II 18:01:00 N-U23
42 Tams, Valters Dobeles sport skola II 18:01:00 M-U15
43 Dunauskis, Rūdolfs Dobeles sport skola II 18:01:00 M-U15
44 Šūmils, Jānis Dobeles sport skola II 18:01:00 M-U15
45 Tenno, Ander 18:01:30 M40
46 Longa, Ieva 18:01:30 N40
47 PISARENKO, ANDREJS
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:00 M50
48 Lipskis, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:30 M30
49 Briedis, Uģis 18:03:00 M30
50 Briedis, Agris 18:03:30 M60
51 Veinbergs, Raimonds Virsotne / MARMOT 18:04:00 M40
52 Strazdiņš, Uģis Virsotne / MARMOT 18:04:30 M40
53 Piļāns, Didzis Virsotne / MARMOT 18:05:00 M30
54 Eglītis, Mārtiņš Virsotne / MARMOT 18:05:30 M30
55 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:06:00 M50
56 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:06:30 M30
57 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:06:30 M30
58 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M40
59 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:30 M50
60 Rutka, Daiga 18:08:00 N40
61 Jakobsons, Ričards
<Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
18:08:30 M30
62 Lebedevs, Maksims 18:09:00 M40
63 Kļaviņš, Laimonis 18:09:30 M50
64 Malyshev, Evgeny
<RPM-RUS>
18:10:00 M30
65 Erts, Edgars LNAA 18:10:30 M40
66 Ozola, Lāsma LNAA 18:11:00 N30
67 Pīnups, Mārcis LNAA 18:11:30 M-U23
68 Vuļs, Verners
<LYSI>
18:12:00 M50
69 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:12:30 M-U17
70 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:12:30 M40
71 Zanders, Arnis 18:13:00 M60
72 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle/SmiltenesBJSS>
18:13:30 N-U19
73 Bisnieks, Artis LNAA 18:14:00 M-U23
74 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
18:14:30 M60
75 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
18:14:30 M60
76 TJUMINS, GEORGS
<RRS Purvciems>
18:15:00 M-U13
77 Grabovskis, Kristaps 18:15:30 M30
78 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
18:16:00 N40
79 Kazaks, Nils
<Baldones velokomanda>
18:16:00 M40
80 Basovs, Kristaps 18:16:30 M30
81 Roze, Artis
<Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free>
18:17:00 M30
82 Miķelsons, Gatis 18:17:30 M30
83 Paksis , Atis FILTER 18:18:30 M30
84 Andersons, Jānis FILTER 18:18:30 M40
85 Vecvanags, Jānis FILTER 18:19:00 M30
86 Smirnova, Lyuba
<ZZK Team>
18:19:30 N30
87 Pipcāns, Rolands
<FANS ŠKODA>
18:19:30 M30
88 Rutka, Uldis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:20:00 M60
89 Šipkovs, Agris FILTER 18:20:30 M40
90 Sipovičs, Riks
<RRS/Purvciems>
18:21:00 M-U15
91 Sipovičs, Lavrs
<RRS/Purvciems>
18:21:00 M-U15
92 Ošiņš, Edgars 18:21:30 M30
93 Ošiņš, Edgars 18:22:00 M30
94 Podvinska, Kristīne
<Train2win.lv>
18:22:30 N-U30
95 Bardovskis, Aivars
<Skanste>
18:23:00 M50
96 Vēvers, Ģirts
<EVELO TEAM>
18:23:30 M40
97 Podvinska, Kristīne
<Train2win.lv>
18:24:00 N-U30
98 Grandāns, Andis
<KoBalts>
18:24:30 M30
99 Zelčs, Aldis
<Sporta klubs WENDI>
Virsotne / MARMOT 18:25:00 M40
100 Zēlerts, Gatis 18:25:30 M30
101 Teiguds, Ģirts FILTER 18:26:00 M30
102 Rožkalne, Diāna FILTER 18:26:30 N40
103 Kalniņš, Uldis
<DAKO/Vidzemes mērnieks>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS 18:27:00 M50
104 Buks, Mintauts 18:27:30 M60
105 Kaņepējs, Dzintars 18:28:00 M50
106 Ošiņš, Edgars 18:28:30 M30
107 Apse, Agnis
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS 18:29:00 M40
108 Sprude, Arvis
<Evelo Team>
18:29:30 M30
109 Cimmermans, Otto
<Comoensa Life>
18:30:00 M30
110 Ribaks, Emīls
<Team ZZK>
18:30:30 M-U30
111 Pivars, Valdis
<ĶNSS>
18:31:00 M-U17
112 Bērziņš, Jānis 18:31:30 M30
113 Ķīsis, Jānis 18:31:30 M60
114 Ermanis, Gints
<Ironman.lv>
18:32:00 M40
115 Siltumēns, Kristaps
<RRS Purvciems>
18:32:30 M-U23
116 Siltumēna, Kitija
<RRS Purvciems>
18:33:00 N-U17
117 Čukurs, Roberts
<RK Liepāja>
18:33:30 M-U17
118 Sīlis, Svens Alberts
<RRS Purvciems>
18:34:00 M-U19
119 Kalveršs, Māris
<EVELO TEAM>
18:34:30 M40
120 Kaļveršs, Matīss
<BELO Cycling Project>
18:34:30 M-U17
121 Alksnis, Mārtiņš
<Salaspils Zīriņi>
18:35:00 M40
122 Caune, Vismants
<Salaspils Zīriņi>
18:35:00 M70
123 Kalverša-Ķeņģe, Zane
<Riga Ironman Team>
18:35:30 N30
124 Ķeņģis, Mārtiņš
<Riga Ironman Team>
18:35:30 M30
125 Brēmanis, Ansis
<BELO cycling project/ ELKOR>
18:36:00 M-U30
126 Šīns, Dainis 18:40:00 M50
127 Panders, Edvīns 18:40:00 M50
128 Paupers, Mārtiņš
<SK Priekuļi>
18:45:00 M30
129 Kaurovs, Artūrs
<Valmieras velo vienība>
18:45:00 M30
130 Zaļupe, Kristaps 18:50:00 M40
131 Biziks, Mārtiņš 18:50:00 M30
132 Pelcis, Mārcis
<BFAM Tri-Team>
18:59:00 M30
133 Verdenhofs, Atis 18:59:30 M30
134 Šveicars, Aigars
<Stopiņi Velo>
18:59:30 M30
135 Martinsons, Girts 19:00:00 M30
136 Ozollapiņš, Māris 19:00:30 M70
137 Vaivode, Lāsma Elza
<ELKOR RRS>
19:01:00 N-U17
138 Kauliņš, Aivars 19:01:30 M50
139 Kauliņa, Solvita 19:01:30 N50
140 Garančs, Laimonis
<Sporta klubs WENDI>
19:02:00 M40
141 Zariņš, Arnolds
<Sporta klubs WENDI>
19:02:00 M-U17
142 Rudzīte, Kate 19:03:00 N-U30
143 Minajevs, Dmitrijs 19:03:00 M30
144 Brigmane, Monta
<Brig-Plast>
19:05:00 N-U30
145 Pārups, Lauris
<Dobeles dzirnavnieks/FeelFree>
19:10:00 M30
146 Sankauskas, Donatas
<Velomanai Team>
19:13:00 M30
147 Sankauskas, Karolis 19:13:00 M30
148 Mališauskas, Viktoras Velo+ Bottari Baltic 19:14:00 M30
149 Bitenieks, Ernests Velo+ Bottari Baltic 19:14:00 M30
150 Ļipatņikovs, Artūrs Velo+ Bottari Baltic 19:15:00 M-U30
151 Ahmerovs, Andrejs Velo+ Bottari Baltic 19:15:00 M40
152 Trojanovs, Romans Velo+ Bottari Baltic 19:16:00 M30
153 Petunova, Sanda Velo+ Bottari Baltic 19:16:00 N-U30
154 Balodis, Edgars Velo+ Bottari Baltic 19:17:00 M40
155 Bugrova, Lana Velo+ Bottari Baltic 19:17:00 N40
156 MATVEJEVS, Igors Velo+ Bottari Baltic 19:18:00 M30
157 Zaharova, Olga Velo+ Bottari Baltic 19:18:00 N40
158 Shantira, Carolyn Engures sportam 19:19:00 N30
159 Veršinskis, Raitis 19:25:00 M30
160 Misa, Ilmārs Virsotne / MARMOT 19:25:00 M30