1. etapp / eraldistart 09.05.2019

Soodsaim registreerimise voor Filter Velokauss sarja 1. etapile lõppeb teisipäevall 7.05.2019 kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Budļevskis, Andris 17:30:00 M30
2 Jaunzems, Sandris LNAA 17:30:30 M40
3 Morovskis, Lauris LNAA 17:30:30 M30
4 Utināns, Māris LNAA 17:30:30 M40
5 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
17:31:00 M-U17
6 Ķelpe, Zane MTB Garkalne 17:32:00 N-U30
7 Neļķe, Ernests MTB Garkalne 17:32:00 M-U17
8 Neļķe, Atis MTB Garkalne 17:32:30 M40
9 Rutkups, Jānis 17:33:00 M50
10 Neļķe, Artis MTB Garkalne 17:33:30 M-U19
11 Krātiņš, Juris MTB Garkalne 17:34:00 M30
12 Sipovičs, Lavrs
<RRS/Purvciems>
17:34:30 M-U15
13 Budļevska, Evelīna 17:35:00 N30
14 Levāns, Ivo
<Engures Sportam>
Engures sportam 17:35:30 M40
15 Kancerov, Vilen
<Engures sportam>
Engures sportam 17:36:00 M50
16 KRĀTIŅŠ, DEIVIS MTB Garkalne 17:36:30 M-U13
17 Leitāne, Evita 18:00:00 N40
18 Liepiņš, Jānis
<Modernās pieccīņas sporta klubs >
18:01:00 M50
19 Longa, Ieva 18:01:30 N40
20 Tenno, Ander 18:01:30 M40
21 PISARENKO, ANDREJS
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:00 M50
22 Lipskis, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:30 M30
23 Rodionovs, Lauris 18:03:00 M-U23
24 Briedis, Uģis 18:03:30 M30
25 Briedis, Agris 18:04:00 M60
26 Zvingulis, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 M50
27 Balodis, Andris Virsotne / MARMOT 18:04:30 M40
28 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne / MARMOT 18:04:30 M30
29 Nikels, Edgars Virsotne / MARMOT 18:04:30 M30
30 Strazdiņa, Aiga Virsotne / MARMOT 18:04:30 N40
31 Kalējs, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 M30
32 Veinbergs, Raimonds Virsotne / MARMOT 18:05:00 M40
33 Strazdiņš, Uģis Virsotne / MARMOT 18:05:30 M40
34 Piļāns, Didzis Virsotne / MARMOT 18:06:00 M30
35 Eglītis, Mārtiņš Virsotne / MARMOT 18:06:30 M30
36 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M50
37 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M40
38 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M30
39 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M30
40 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M50
41 Rutka, Daiga 18:07:30 N40
42 Jakobsons, Ričards
<Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
18:08:00 M30
43 Lebedevs, Maksims 18:08:30 M40
44 Kļaviņš, Laimonis 18:09:00 M50
45 Malyshev, Evgeny
<RPM-RUS>
18:09:30 M30
46 Pīnups, Mārcis LNAA 18:10:00 M-U23
47 Erts, Edgars LNAA 18:10:00 M40
48 Ozola, Lāsma LNAA 18:10:00 N30
49 Bisnieks, Artis LNAA 18:10:30 M-U23
50 Vuļs, Verners
<LYSI>
18:11:00 M50
51 Ozollapiņš, Māris 18:11:30 M70
52 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:12:00 M40
53 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:12:00 M-U17
54 Melbārdis, Ģirts 18:12:30 M40
55 Andreev, Evgenii
<Symposium Elite>
18:13:00 M-U30
56 Zanders, Arnis 18:13:30 M60
57 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle/SmiltenesBJSS>
18:14:00 N-U19
58 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
18:14:30 M60
59 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
18:14:30 M60
60 Pelcis, Mārcis
<BFAM Tri-Team>
18:15:00 M30
61 TJUMINS, GEORGS
<RRS Purvciems>
18:15:30 M-U13
62 Grabovskis, Kristaps 18:16:00 M30
63 Rozenfelds, Egons
<Dobeles Dzirnavnieks-Feel Free>
18:16:30 M50
64 Biziks , Mārtiņš 18:17:00 M30
65 Kalveršs, Māris
<EVELO TEAM>
18:17:30 M40
66 Caune, Vismants
<Salaspils Zīriņi>
18:18:00 M70
67 Rutka, Uldis 18:18:30 M60
68 Vēvers, Ģirts
<EVELO TEAM>
18:19:00 M40
69 Bukovskis, Gints
<tet>
18:19:30 M40
70 Bardovskis, Aivars
<Skanste>
18:20:00 M50
71 Ošiņš, Edgars 18:20:30 M30
72 Zelčs, Aldis
<Sporta klubs WENDI>
Virsotne / MARMOT 18:21:00 M40
73 Zariņš, Arnolds
<Sporta klubs WENDI>
18:21:30 M-U17
74 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
18:22:00 N40
75 Kazaks, Nils
<Baldones velokomanda>
18:22:00 M40
76 Sipovičs, Lavrs
<RRS/Purvciems>
18:22:30 M-U15
77 Sipovičs, Riks
<RRS/Purvciems>
18:22:30 M-U15
78 Zērvēns, Matīss
<Engures sportam>
Engures sportam 18:23:00 M-U30
79 APSE, GUNTIS
<EVELO>
18:23:30 M50
80 Podvinska, Kristīne
<Train2win.lv>
18:24:00 N-U30
81 Hofmanis, Arturs 18:24:30 M40
82 Siltumēna, Kitija
<RRS Purvciems>
18:25:00 N-U17
83 Siltumēns, Kristaps
<RRS Purvciems>
18:25:30 M-U23
84 Ustups, Toms
<RRS Purvciems>
18:26:00 M-U17
85 Zālītis, Didzis 18:26:30 M50
86 Ieviņš, Lauris 18:27:00 M30
87 Sprude, Arvis
<Evelo Team>
18:27:30 M30
88 Roze, Artis
<Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free>
18:28:00 M30
89 Eberliņš, Roberts
<VW Komerctransports-Veloprofs.lv>
18:28:30 M30
90 Jefimova, Adelīna Dobeles sport skola 18:29:00 N-U15
91 Eihmane, Linda Dobeles sport skola 18:29:00 N-U17
92 Vistiņš, Ralfs Dobeles sport skola 18:29:00 M-U15
93 Leitāne, Daniela Dobeles sport skola 18:29:00 N-U23
94 Kauņecka, Sabīne Dobeles sport skola 18:29:00 N-U19
95 Grīslīte , Megana Dobeles sport skola 18:29:00 N-U23
96 Alksnis, Mārtiņš
<Salaspils Zīriņi>
18:29:30 M40
97 Cimmermans, Otto
<Comoensa Life>
18:30:00 M30
98 Kaļveršs, Matīss
<BELO Cycling Project>
18:30:30 M-U17
99 Bērziņš, Jānis
<VVV>
18:31:00 M30
100 Šūmils, Jānis Dobeles sport skola II 18:31:30 M-U15
101 Sīmanis, Klāvs Dobeles sport skola II 18:31:30 M-U17
102 Āboma, Madara Dobeles sport skola II 18:31:30 N-U23
103 Tams, Valters Dobeles sport skola II 18:31:30 M-U15
104 Dunauskis, Rūdolfs Dobeles sport skola II 18:31:30 M-U15
105 Kundziņš, Āris
<EsiAktivs.lv>
18:32:00 M40
106 Miķelsons, Gatis 18:32:30 M30
107 Pivars, Valdis
<ĶNSS>
18:33:00 M-U17
108 Pundurs, Aldis
<ELKOR>
18:33:30 M50
109 Vikštrems, Arvils
<ELKOR RRS>
18:34:00 M30
110 Lipovskis, Henrijs Ričards
<RRS Purvciems>
18:34:30 M-U19
111 Ķeņģis, Mārtiņš
<Riga Ironman Team>
18:35:00 M30
112 Andijanovs, Reinis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:35:30 M30
113 Jurgena, Santa Sanija Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:35:30 N-U19
114 Kalverša-Ķeņģe, Zane
<Riga Ironman Team>
18:36:00 N30
115 Liepa, Agris 18:36:30 M60
116 Ribaks, Emīls
<Team ZZK>
18:37:00 M-U30
117 Sīlis, Svens Alberts
<RRS Purvciems>
18:37:30 M-U19
118 Šīns, Dainis 18:40:00 M50
119 MARNAUZA, MARTINS 18:44:00 M30
120 Lubiņš, Dinārs 18:45:00 M40
121 Dakstins, Rolands 18:51:30 M30
122 Shantira, Carolyn Engures sportam 18:58:00 N30
123 Sisolatins, Arturs
<ZZK Team>
18:59:30 M30
124 Martinsons, Girts 19:00:00 M30
125 Krumina, Anastasija
<ZZK Team>
19:00:30 N-U30
126 Šveicars, Aigars
<Stopiņi Velo>
19:01:00 M30
127 Vaivode, Lāsma Elza
<ELKOR RRS>
19:01:30 N-U17
128 Perunovs, Juris
<Zoorbagan>
19:02:00 M40
129 Kauliņa, Solvita 19:02:30 N50
130 Kauliņš, Aivars 19:03:00 M50
131 Basovs, Kristaps 19:03:30 M30
132 Karulis, Jurģis
<TK Oga/ Grobiņa>
19:04:00 M-U30
133 Baltuss, Janis 19:04:30 M-U30
134 Brigmane, Monta
<Brig-Plast>
19:05:00 N-U30
135 Baumerts, Toms Daniels
<Baldones riteņbraukšanas nodaļa>
19:05:30 M-U13
136 Pārups, Lauris
<Dobeles dzirnavnieks/FeelFree>
19:10:00 M30
137 Ķiršakmene, Elīna
<VW Komerctransports – Veloprofs.lv>
19:25:30 N-U23
138 Kiesners, Kaspars 19:27:00 M30
139 Grigorjevs, Pavels 19:27:30 M-U30
140 Motorins, Sergejs 19:28:00 M-U30
141 Misa, Ilmārs Virsotne / MARMOT 19:28:30 M30
142 Nerugals, Viktors
<ebike Machine>
19:29:00 M30
143 lorence, agate 19:29:30 N30