Filter Maanteekarikasari / 1. etapp / Kuusalu 04.05.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk sõit 83 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Tulp, Rain
<Komo>
M50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
3 Liin, Alar M40
4 Krumina, Anastasija
<Belo Cycling Project>
N-U30
5 Sisolatins, Arturs
<Belo Cycling Project>
M35
6 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
7 Fedorov, Evgeny LIDER Kingisepp M50
8 Montero, Hermes Cycling Tartu M40
9 Pravilov, Egor M50
10 Floren, Ron-Thorren M-U19
11 Annion, Silver M35
12 Pern, Kaido M30
13 Koger, Siim M35
14 Kodasma, Marek M40
15 Kriisa, Toomas M50
16 Mänd, Margus M45
17 Nõmmeots, Priit M40
18 Nikiforov, Igor M55
19 Kompus, Meelis M45
20 Kiskonen, Eero M45
21 Tarvis, Peeter M-U30
22 Raidma, Steven M40
23 Õitspuu, Sergei M45
24 Kõiv, Kardo M35
25 Raivet, Jaan M40
26 Kahem, Simmo M30
27 Rubenis , Normunds M55
28 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
29 Rahnel, Priit M45
30 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi M45
31 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
32 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
33 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
34 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
35 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
36 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
37 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
38 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
39 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
40 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
41 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
42 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
43 Kiisma, Tauri M30
44 Port, Kristjan M55
45 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
46 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
47 Seppa, Raul M45
48 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
49 Kesper, Raino M40
50 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
51 Tiisler, Toomas ALPTER M45
52 Parv, Alar ALPTER M45
53 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
54 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
55 Prommik, Martin M35
56 gustavo, henry Cycling Tartu M35
57 Sepp, Vahur M30
58 Kõiv, Marek M40
59 Marrandi, Rain M35
60 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
61 Milistver, Meelis M40
62 Kraam, Sulev
<Hää Kraam>
M35
63 Talumaa, Raul
<CC Rota Mobilis>
M45
64 Jamnes, jaanus
<QM nordic>
M45
65 Randma, Kristjan M30
66 Kotov, Raul
<velo clubbers>
M50
67 Kell, Kevin Kalle M-U30
68 Hütt, Oliver Harris M-U19
69 Oppi, Art M45
70 Pogodin, Dmitri Hawaii Express Narva M40
71 Aro, Virko M35
72 Kulak, Vjatseslav
<Ujumisespirdiklubi>
M30
73 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
74 Reinberk, Aldar
<Acty>
M35
75 Zaletajev, Toomas M50
76 Varik, Marko M35
77 Rätsep, Tõnis M50
78 Lauri, Tarmo M35
79 Kiitam, Ivar M-U30
80 Tammeleht, Harles
<Tripassion Triatloniklubi>
Tripassion Triatloniklubi M30
81 Krumina, Anastasija
<ZZK Team>
ZZK TEAM N-U30
82 Sisolatins, Arturs
<ZZK Team>
ZZK TEAM M35
83 Härkönen, Valtteri Continental-Focus M30
84 Niemi, Jarkko Continental-Focus M35
85 Pyykkönen, Aimo Continental-Focus M30
86 Hujanen, Jani Continental-Focus M30
87 Kesonen, Anssi Continental-Focus M30
88 Nordlund, Johan Continental-Focus M40
89 Pursiainen, Ville Continental-Focus M40
90 Valvas, Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi M35
91 Bogdanov, Andrei Hawaii Express Narva M30
92 Kaasik, Margus M55
93 Petrovitš, Üllar
<Jk Paralwpa>
M45
94 Mahlakas, Kalev M50
95 Mikson, Margus M40
96 Kikkas, Riho M40
97 Kalaus, Hargo M45
98 Hara, Jere Continental-Focus M-U30
99 Rikkas, Henrik M55
100 Paluoja, Hanno
<Tripassion Triatloniklubi>
Tripassion Triatloniklubi M40
101 Dedov, Peeter
<A&T Spordiklubi MTÜ>
A&T Sport Team M35
102 Palm, Tõnno A&T Sport Team M45
103 Rosenberg, Reigo A&T Sport Team M-U30
104 Uusen, Tarvi M50
105 Schmidt, Raido M35
106 Sarap, Georg
<VIKO>
M35
107 Koppel, Kristjan
<ProShop Team>
M30
108 Pau, Oskar
<RTR>
M-U19
109 Uulimaa, Ats
<Viko>
M-U30
110 Tiisvend, Jaanus
<Eesti Sportlane>
M40
111 Mäkelä, Antti
<JäPy>
M40
112 Kattai, Kaupo Rein Taaramäe Rattaklubi M45
113 Kubilius, Kevin
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
114 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
115 Kubilius, Kevin
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
116 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
117 Saaremäel, Indrek Tripassion Triatloniklubi M45
118 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
119 Pallas, Helari M40
120 Gordienko , Konstantin M30
121 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
122 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
123 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
124 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
125 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
126 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
127 Saar, Marek Orkla Tiim M35
128 Põder, Kaspar Orkla Tiim M-U30
129 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim M-U30
130 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
131 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
132 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
133 Aksin, Janno Hawaii Express M40
134 Tarmu, Ragnar Hawaii Express M35
135 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
136 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
137 Kippasto, Margo A&T Sport Team M40
138 Nõmme, Anre M45
139 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
140 Kuuskman, Carol
<CFC>
N-U19
Lühike sõit 42 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 ILLAK, Peeter M50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
4 Rooba, Martti M35
5 Jaago, Aivar M60
6 Kuusk, Enn M70+
7 Tamm, Bruno M45
8 Sõber, Ahto M45
9 Umbleja, Mati M60
10 Kotkas, Aivar M40
11 Valg, Marek M40
12 Kask, Sten M-U30
13 Vene, Sven M50
14 Palts, Imre M50
15 Meltsas, Veiko M45
16 Alaru, Riho M30
17 Luusepp, Leino M40
18 Pindel, Renar M35
19 Ots, Riho M35
20 Nikopenzius, Ivar M40
21 Talviste, Tarvi M45
22 Pletiens, Ilgvars M60
23 Klavinš, Laimonis M55
24 Sokolovs, Janis M65
25 Rutka, Daiga N40+
26 Kalm, Marika N40+
27 Vill, Ago M50
28 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
29 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
30 näss, margo M50
31 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
32 Tiits, Kaido M45
33 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
34 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
35 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
36 New, Frederick M65
37 Pähk, Margus M40
38 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
39 Raadik, Indrek M40
40 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
41 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
42 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
43 susi, endel M50
44 Ets, Aare M45
45 Kuusnõmm, Liis
<RedBike>
N30
46 Kaar, Meelis M35
47 Müürsepp, Madis
<Viimsi Rattaklubi>
M50
48 Veidenberg, Peeter M65
49 Lepik, Janno M30
50 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
M30
51 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
52 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
53 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U30
54 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
55 Allik, Sten M40
56 Strugova Rõzko, Tatjana N35
57 Kaidis, Kaido
<21CC>
M40
58 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
M70+
59 Karlis, Veiko M35
60 Pumpišs, Anrijs Tukums/Velodraugs M45
61 Ploompuu, Kaido M35
62 Gurtovets, Kaido M30
63 Mark, Velju M60
64 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
65 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
66 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
67 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
68 Pikkof, Jaanis
<Sportlove>
M30
69 Hanni, Toomas M45
70 Viinalass, Leho M35
71 Einroos, Evert M-U30
72 Pärsim, Peep M45
73 Monto, Jonna Continental-Focus N-U30
74 Lelov, Andrus M45
75 Jürgenson, Aivar M50
76 Prükkel, Jaanus
<KJK>
M50
77 Pallo, Ruth N40+
78 Kuldkepp, Peep
<Viimsi Rattaklubi>
M50
79 Lang, Tea
<TÜ ASK>
N40+
80 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
81 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team M60
82 Viidik, Tarvo M40
83 Viidik, Marge N35
84 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
M30
85 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
M50
86 änilane, birgit N-U30
87 Oidekivi, Imre M40
88 Tito, Birgit N-U30
89 Kirch , Mareck
<Uuesalu Spordiklubi>
M40
90 Ellermaa, Karel M-U30
91 Kütt, Raul M50
92 Liubimova, Aleksandra LIDER Kingisepp N30
93 Tammisto, Priit
<CFC>
M60
94 Butorin, Aleksandr M40
95 Järvet, Heiti M40
96 Kalm, Marika N40+
Noortesõit 42 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
3 Õun, Joosep-Mattias M-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
5 Eenma, Siim M-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
8 Malkova, Tatiana N-U15
9 Kaljur, Hannah
<Smart Sport>
N-U15
10 Pajur, Romet
<CFC>
CFC Spordiklubi M-U17
11 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
M-U17
12 Raadla, kädi
<JK Paralepa>
N-U19
13 Tamm, Lauri
<KJK>
M-U17
14 Tamm, Kermo
<KJK>
M-U15
15 Post, Ken
<Pärnu Kalev SK>
M-U17
Matkasõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Miljand, Argo M45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
3 Kari, Leiu N40+
4 Madis, Kätlin
<Jooksupartner>
N35
5 Taavits, Meelis M45
6 Lang, Kristo M40
7 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U15
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U13
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
4 Sepp, Jesse-Revo M-U10
5 Rooba, Frank Martin M-U10
Lastesõit 400 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M-U7
Lastesõit 200 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5