Filter Maanteekarikasari / 4. etapp / Fakto Auto Tallinna Rahvasõit 09.06.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Aule, Krister VIIMSI SPORT I M40
2 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I M35
3 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II M45
4 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II M40
5 Palts, Imre VIIMSI SPORT II M50
6 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II M35
7 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I M-U30
8 Prii, Klaarika N30
9 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
10 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
11 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 M50
12 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 M50
13 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 M45
14 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 M45
15 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II M40
16 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M50
17 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
18 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
19 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. N-U30
20 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
21 Salumäe, Madis M-U30
22 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
23 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M45
24 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
25 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
26 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
27 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
28 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
29 Maasik, Martin FILTER M35
30 Gutmann, Tarmo FILTER M40
31 Panina, Irina N30
32 Kippasto, Margo A&T Sport Team M40
33 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
M50
34 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team M60
35 Mäkelä, Antti
<JäPy>
M40
36 Pallas, Helari M40
37 Ruus, Oliver M30
38 Gordienko , Konstantin M30
39 Palm, Tõnno A&T Sport Team M45
40 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M-U7
41 Zaletajev, Toomas M50
42 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
43 Varik, Marko M35
44 Rätsep, Tõnis M50
45 Kikkas, Riho M40
46 Mikson, Margus M40
47 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
48 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
49 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
50 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
51 Aksin, Janno Hawaii Express M40
52 Tarmu, Ragnar Hawaii Express M35
53 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
54 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
55 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
56 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim M-U30
57 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
58 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
59 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
60 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
61 Põder, Kaspar Orkla Tiim M-U30
62 Saar, Marek Orkla Tiim M35
63 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
64 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
65 ILLAK, Hilja N40+
66 Kaupmees, Kermo M-U7
67 Kolk, Jevgenia N-U30
68 Liiver, Andero M-U30
69 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U15
70 Sinahs, Dmitrijs M30
71 Kajo, Kaspar M/N-U5
72 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
M-U11
73 põldemaa, meelis M45
74 Lillepärg, Taavi M40
75 Lepik, Urmas
<Eesti Energia Spordiklubi>
M40
76 Soo, Allar
<KoMo>
M-U30
77 Russow, Urve
<Tervisesport>
N40+
78 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
79 Vainre, Mart
<Team Vänt>
M30
80 Allik, Erik
<Spordipartner>
M40
81 Kalm, Marika N40+
82 Õitspuu, Sergei
<RedBike>
M45
83 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
84 Kari, Leiu N40+
85 Ranna, Marko M-U30
86 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II N-U30
87 Järvet, Heiti M40
88 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
M45
89 Schultz, Rick Cycling Tartu/Lõunakeskus M40
90 Karlis, Veiko M35
91 Jakovets, Veiko
<Telia Spordiklubi>
M40
92 Nõmme, Anre M45
93 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
M35
94 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
95 Ragilo, Frank Aron Kalevi Jalgrattakool M-U17
96 Pankova, Alla N40+
97 Tukk, Kristel N35
98 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
99 Lissov, Egor M/N-U5
100 Tammisto, Priit
<CFC>
M60
101 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
M45
102 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
M35
103 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
104 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
105 Parv, Martin ALPTER M-U30
106 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
107 Parv, Martin ALPTER M-U30
108 Härm, Robin M-U11
109 Hermaküla, Hannes M50
110 Härm, Meriliis N-U10
111 Rahe, Ülle N40+
112 Baumann, Priit M35
113 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
114 Nurk , Andro-Steve M/N-U5
115 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
116 Vilipson, Marko
<Peloton>
Peloton II M55
117 Pankov, Robert M-U15
118 Pankov, Anton M55
119 Sepp, Vahur M30
120 Rahe, Aivar M55
121 Mitt, Terje
<Cosmos>
N40+
122 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
M70+
123 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team M35
124 Rattasepp, Peter Robin M-U11
125 Rattasepp, Roger Robert M-U10
126 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
127 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
128 Kiskonen, Eero M45
129 Kompus, Meelis M45
130 Tarvis, Peeter M-U30
131 Raidma, Steven M40
132 Raivet, Jaan M40
133 Kõiv, Kardo M35
134 Nikopenzius, Ivar M40
135 Ots, Riho M35
136 Nikiforov, Igor M55
137 Nõmmeots, Priit M40
138 Meltsas, Veiko M45
139 Alaru, Riho M30
140 Pindel, Renar M35
141 Luusepp, Leino M40
142 Kahem, Simmo M30
143 Talviste, Tarvi M45
144 Kalm, Marika N40+
145 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
146 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
147 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
148 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
149 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
150 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
151 Rahnel, Priit M45
152 Pletiens, Ilgvars M60
153 Rubenis , Normunds M55
154 Klavinš, Laimonis M55
155 Sokolovs, Janis M65
156 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
157 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
158 Mänd, Margus M45
159 Kriisa, Toomas M50
160 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
161 Rooba, Martti M35
162 Eensoo, Ardi M45
163 Noorväli, Ursula N40+
164 Kuusk, Enn M70+
165 Jaago, Aivar M60
166 Pravilov, Egor M50
167 Montero, Hermes Cycling Tartu M40
168 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
169 Tulp, Rain
<Komo>
M50
170 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
171 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
172 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
173 Liin, Alar M40
174 Floren, Ron-Thorren M-U19
175 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
176 Vene, Sven M50
177 Kask, Sten M-U30
178 Pern, Kaido M30
179 Koger, Siim M35
180 Palts, Imre M50
181 Kodasma, Marek M40
182 Valg, Marek M40
183 Kotkas, Aivar M40
184 Miljand, Argo M45
185 Õun, Joosep-Mattias M-U17
186 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
187 Eenma, Siim M-U15
188 Umbleja, Mati M60
189 Tamm, Bruno M45
190 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
191 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
192 Rooba, Frank Martin M-U10
193 Marrandi, Rain M35
194 Lilleoja, Kristo
<1.Jalaväebrigaad>
M30
195 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
196 Shilov, Fedor
<Box 6>
M30
197 Ets, Aare M45
198 Malberg, Kriste N40+
199 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
200 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
201 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5
202 Prommik, Martin M35
203 gustavo, henry Cycling Tartu M35
204 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
205 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
206 Krull, Kristjan M35
207 Veidenberg, Peeter M65
208 Kell, Kevin Kalle M-U30
209 Väli, Reigo M50
210 Hütt, Oliver Harris M-U19
211 Maiorov, Ivan M30
212 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
213 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
214 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
215 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U30
216 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
M30
217 Lepik, Janno M30
218 Lavrikov, Viktor
<BiM S-Peterburg>
M55
219 Jamnes, jaanus
<QM nordic>
M45
220 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
221 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
222 Sepp, Jesse-Revo M-U10
223 Raadik, Indrek M40
224 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
225 Port, Kristjan M55
226 näss, margo M50
227 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
228 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
229 Seppa, Raul M45
230 Kiisma, Tauri M30
231 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
232 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
233 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
234 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
235 Vill, Ago M50
236 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
237 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
238 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
239 Kesper, Raino M40
240 Parv, Alar ALPTER M45
241 Tiisler, Toomas ALPTER M45
242 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
243 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
244 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
245 Pähk, Margus M40
246 New, Frederick M65
247 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
248 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
249 Tiits, Kaido M45
250 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
251 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
252 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U11
253 ILLAK, Peeter M50