Filter Maanteekarikasari / 4. etapp / Fakto Auto Tallinna Rahvasõit 09.06.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk sõit 117 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Tulp, Rain
<Komo>
M50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
3 Liin, Alar M40
4 Krumina, Anastasija
<Belo Cycling Project>
N-U30
5 Sisolatins, Arturs
<Belo Cycling Project>
M35
6 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
7 Montero, Hermes Cycling Tartu M40
8 Pravilov, Egor M50
9 Eensoo, Ardi M45
10 Floren, Ron-Thorren M-U19
11 Annion, Silver M35
12 Pern, Kaido M30
13 Koger, Siim M35
14 Kodasma, Marek M40
15 Kriisa, Toomas M50
16 Mänd, Margus M45
17 Nõmmeots, Priit M40
18 Nikiforov, Igor M55
19 Kompus, Meelis M45
20 Kiskonen, Eero M45
21 Tarvis, Peeter M-U30
22 Raidma, Steven M40
23 Õitspuu, Sergei M45
24 Kõiv, Kardo M35
25 Raivet, Jaan M40
26 Kahem, Simmo M30
27 Rubenis , Normunds M55
28 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
29 Rahnel, Priit M45
30 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi M45
31 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
32 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
33 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
34 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
35 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
36 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
37 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
38 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
39 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
40 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
41 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
42 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
43 Kiisma, Tauri M30
44 Port, Kristjan M55
45 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
46 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
47 Seppa, Raul M45
48 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
49 Kesper, Raino M40
50 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
51 Tiisler, Toomas ALPTER M45
52 Parv, Alar ALPTER M45
53 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
54 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
55 Prommik, Martin M35
56 gustavo, henry Cycling Tartu M35
57 Malberg, Kriste N40+
58 Marrandi, Rain M35
59 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
60 Shilov, Fedor
<Box 6>
M30
61 Jamnes, jaanus
<QM nordic>
M45
62 Väli, Reigo M50
63 Kell, Kevin Kalle M-U30
64 Hütt, Oliver Harris M-U19
65 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
66 Zaletajev, Toomas M50
67 Varik, Marko M35
68 Rätsep, Tõnis M50
69 Mikson, Margus M40
70 Kikkas, Riho M40
71 Palm, Tõnno A&T Sport Team M45
72 Mäkelä, Antti
<JäPy>
M40
73 Pallas, Helari M40
74 Gordienko , Konstantin M30
75 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
76 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
77 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
78 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
79 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
80 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
81 Saar, Marek Orkla Tiim M35
82 Põder, Kaspar Orkla Tiim M-U30
83 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim M-U30
84 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
85 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
86 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
87 Aksin, Janno Hawaii Express M40
88 Tarmu, Ragnar Hawaii Express M35
89 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
90 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
91 Kippasto, Margo A&T Sport Team M40
92 Nõmme, Anre M45
93 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
Lühike sõit 75,7 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 ILLAK, Peeter M50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
4 Rooba, Martti M35
5 Noorväli, Ursula N40+
6 Jaago, Aivar M60
7 Kuusk, Enn M70+
8 Tamm, Bruno M45
9 Sõber, Ahto M45
10 Umbleja, Mati M60
11 Kotkas, Aivar M40
12 Valg, Marek M40
13 Kask, Sten M-U30
14 Vene, Sven M50
15 Palts, Imre M50
16 Meltsas, Veiko M45
17 Alaru, Riho M30
18 Luusepp, Leino M40
19 Pindel, Renar M35
20 Ots, Riho M35
21 Nikopenzius, Ivar M40
22 Talviste, Tarvi M45
23 Pletiens, Ilgvars M60
24 Klavinš, Laimonis M55
25 Sokolovs, Janis M65
26 Kalm, Marika N40+
27 Vill, Ago M50
28 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
29 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
30 näss, margo M50
31 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
32 Tiits, Kaido M45
33 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
34 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
35 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
36 New, Frederick M65
37 Pähk, Margus M40
38 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
39 Raadik, Indrek M40
40 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
41 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
42 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
43 Lilleoja, Kristo
<1.Jalaväebrigaad>
M30
44 Ets, Aare M45
45 Krull, Kristjan M35
46 Veidenberg, Peeter M65
47 Lepik, Janno M30
48 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
M30
49 Lavrikov, Viktor
<BiM S-Peterburg>
M55
50 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
51 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
52 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U30
53 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
54 Maiorov, Ivan M30
55 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
56 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
57 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
58 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
59 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team M60
60 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
M50
61 Järvet, Heiti M40
62 Kalm, Marika N40+
Noortesõit 75,7 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
3 Õun, Joosep-Mattias M-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
5 Eenma, Siim M-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
Matkasõit 29,6 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Miljand, Argo M45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
3 Kari, Leiu N40+
Lastesõit 3450m (M/N-U13)
# Nimi Meeskond Vanuseklass
Lastesõit 2300m (M/N-U11)
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U11
Lastesõit 1150m (M/N-U9)
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
2 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
3 Sepp, Jesse-Revo M-U10
4 Rooba, Frank Martin M-U10
Lastesõit 400m (M/N-U7)
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M-U7
Lastesõit 200m (M/N-U5)
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5