Filter Maanteekarikasari / 7. etapp / Suur-Munamäe 18.08.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
2 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
3 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
4 Saar, Marek Orkla Tiim M35
5 Põder, Kaspar Orkla Tiim M-U30
6 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
7 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
8 Pallas, Helari M40
9 Mäkelä, Antti
<JäPy>
M40
10 Gordienko , Konstantin M30
11 Ruus, Oliver M30
12 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
13 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim M-U30
14 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
15 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
16 Kippasto, Margo A&T Sport Team M40
17 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
18 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 M50
19 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 M50
20 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
21 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
22 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
23 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
24 Aksin, Janno Hawaii Express M40
25 Tarmu, Ragnar Hawaii Express M35
26 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
M50
27 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team M60
28 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U30
29 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
30 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
31 Kell, Kevin Kalle M-U30
32 Hütt, Oliver Harris M-U19
33 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
34 Jamnes, jaanus
<QM nordic>
M45
35 Vlassov, Jüri
<CC Rekord>
M40
36 Veidenberg, Peeter M65
37 Lepik, Janno M30
38 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
M30
39 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
40 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
41 Kikkas, Riho M40
42 Mikson, Margus M40
43 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
44 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M-U7
45 Palm, Tõnno A&T Sport Team M45
46 Rätsep, Tõnis M50
47 Varik, Marko M35
48 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
49 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
50 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
51 Zaletajev, Toomas M50
52 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 M45
53 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 M45
54 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
M35
55 Tammisto, Priit
<CFC>
M60
56 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
M45
57 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team M35
58 Nurk , Andro-Steve M/N-U5
59 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
60 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
61 Härm, Robin M-U11
62 Härm, Meriliis N-U10
63 Hermaküla, Hannes M50
64 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
65 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
66 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
67 Järvet, Heiti M40
68 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
M45
69 Õitspuu, Sergei
<RedBike>
M45
70 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
71 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II N-U30
72 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
M35
73 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
74 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
M-U11
75 Kajo, Kaspar M/N-U5
76 Kaupmees, Kermo M-U7
77 Nõmme, Anre M45
78 Laul, Raines
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M35
79 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
80 Palts, Imre VIIMSI SPORT II M50
81 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II M35
82 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II M40
83 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M50
84 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
85 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II M40
86 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II M45
87 Prii, Klaarika N30
88 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I M-U30
89 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I M35
90 Aule, Krister VIIMSI SPORT I M40
91 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
92 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
93 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
94 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
95 Salumäe, Madis M-U30
96 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
97 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
98 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. N-U30
99 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
100 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
101 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
102 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M45
103 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
104 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
105 Rooba, Frank Martin M-U10
106 Luusepp, Leino M40
107 Alaru, Riho M30
108 Pindel, Renar M35
109 Ots, Riho M35
110 Nikopenzius, Ivar M40
111 Meltsas, Veiko M45
112 Nikiforov, Igor M55
113 Palts, Imre M50
114 Kodasma, Marek M40
115 Kriisa, Toomas M50
116 Mänd, Margus M45
117 Nõmmeots, Priit M40
118 Kompus, Meelis M45
119 Kiskonen, Eero M45
120 Pletiens, Ilgvars M60
121 Rubenis , Normunds M55
122 Klavinš, Laimonis M55
123 Sokolovs, Janis M65
124 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
125 Talviste, Tarvi M45
126 Kahem, Simmo M30
127 Tarvis, Peeter M-U30
128 Raidma, Steven M40
129 Kõiv, Kardo M35
130 Raivet, Jaan M40
131 Koger, Siim M35
132 Pern, Kaido M30
133 Pravilov, Egor M50
134 Montero, Hermes Cycling Tartu M40
135 Rooba, Martti M35
136 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
137 Jaago, Aivar M60
138 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
139 Liin, Alar M40
140 Tulp, Rain
<Komo>
M50
141 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
142 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
143 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
144 Kuusk, Enn M70+
145 Floren, Ron-Thorren M-U19
146 Kotkas, Aivar M40
147 Umbleja, Mati M60
148 Valg, Marek M40
149 Kask, Sten M-U30
150 Vene, Sven M50
151 Tamm, Bruno M45
152 Eenma, Siim M-U15
153 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
154 Õun, Joosep-Mattias M-U17
155 Miljand, Argo M45
156 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
157 Kalm, Marika N40+
158 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
159 New, Frederick M65
160 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
161 Tiisler, Toomas ALPTER M45
162 Parv, Alar ALPTER M45
163 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
164 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U11
165 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
166 Juursoo, Meelis M45
167 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
168 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
169 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
170 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
171 Pähk, Margus M40
172 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
173 gustavo, henry Cycling Tartu M35
174 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
175 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
176 Marrandi, Rain M35
177 Prommik, Martin M35
178 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
179 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
180 Raadik, Indrek M40
181 Sepp, Jesse-Revo M-U10
182 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5
183 Kesper, Raino M40
184 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
185 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
186 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
187 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
188 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
189 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
190 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
191 Kalm, Marika N40+
192 Rahnel, Priit M45
193 Rutka, Daiga N40+
194 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
195 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
196 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
197 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
198 näss, margo M50
199 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
200 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
201 Seppa, Raul M45
202 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
203 Port, Kristjan M55
204 Kiisma, Tauri M30
205 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
206 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
207 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
208 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
209 ILLAK, Peeter M50