Filter Maanteekarikasari / 7. etapp / Suur-Munamäe 18.08.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk sõit 88,3 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Tulp, Rain
<Komo>
M50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
3 Liin, Alar M40
4 Krumina, Anastasija
<Belo Cycling Project>
N-U30
5 Sisolatins, Arturs
<Belo Cycling Project>
M35
6 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
7 Montero, Hermes Cycling Tartu M40
8 Pravilov, Egor M50
9 Floren, Ron-Thorren M-U19
10 Annion, Silver M35
11 Pern, Kaido M30
12 Koger, Siim M35
13 Kodasma, Marek M40
14 Kriisa, Toomas M50
15 Mänd, Margus M45
16 Nõmmeots, Priit M40
17 Nikiforov, Igor M55
18 Kompus, Meelis M45
19 Kiskonen, Eero M45
20 Tarvis, Peeter M-U30
21 Raidma, Steven M40
22 Õitspuu, Sergei M45
23 Kõiv, Kardo M35
24 Raivet, Jaan M40
25 Kahem, Simmo M30
26 Rubenis , Normunds M55
27 Kalm, Marika N40+
28 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
29 Rahnel, Priit M45
30 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi M45
31 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
32 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
33 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
34 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
35 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
36 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
37 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
38 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
39 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
40 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
41 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
42 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
43 Kiisma, Tauri M30
44 Port, Kristjan M55
45 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
46 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
47 Seppa, Raul M45
48 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
49 Kesper, Raino M40
50 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
51 Tiisler, Toomas ALPTER M45
52 Parv, Alar ALPTER M45
53 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
54 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
55 Prommik, Martin M35
56 gustavo, henry Cycling Tartu M35
57 Marrandi, Rain M35
58 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
59 Vlassov, Jüri
<CC Rekord>
M40
60 Jamnes, jaanus
<QM nordic>
M45
61 Kell, Kevin Kalle M-U30
62 Hütt, Oliver Harris M-U19
63 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
64 Zaletajev, Toomas M50
65 Varik, Marko M35
66 Rätsep, Tõnis M50
67 Mikson, Margus M40
68 Kikkas, Riho M40
69 Palm, Tõnno A&T Sport Team M45
70 Mäkelä, Antti
<JäPy>
M40
71 Pallas, Helari M40
72 Gordienko , Konstantin M30
73 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
74 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
75 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
76 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
77 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
78 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
79 Saar, Marek Orkla Tiim M35
80 Põder, Kaspar Orkla Tiim M-U30
81 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim M-U30
82 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
83 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
84 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
85 Aksin, Janno Hawaii Express M40
86 Tarmu, Ragnar Hawaii Express M35
87 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
88 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
89 Kippasto, Margo A&T Sport Team M40
90 Nõmme, Anre M45
91 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
Lühike sõit 43,7 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 ILLAK, Peeter M50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
4 Rooba, Martti M35
5 Jaago, Aivar M60
6 Kuusk, Enn M70+
7 Tamm, Bruno M45
8 Sõber, Ahto M45
9 Umbleja, Mati M60
10 Kotkas, Aivar M40
11 Valg, Marek M40
12 Kask, Sten M-U30
13 Vene, Sven M50
14 Palts, Imre M50
15 Meltsas, Veiko M45
16 Alaru, Riho M30
17 Luusepp, Leino M40
18 Pindel, Renar M35
19 Ots, Riho M35
20 Nikopenzius, Ivar M40
21 Talviste, Tarvi M45
22 Pletiens, Ilgvars M60
23 Klavinš, Laimonis M55
24 Sokolovs, Janis M65
25 Rutka, Daiga N40+
26 Kalm, Marika N40+
27 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
28 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
29 näss, margo M50
30 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
31 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
32 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
33 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
34 New, Frederick M65
35 Pähk, Margus M40
36 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
37 Raadik, Indrek M40
38 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
39 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
40 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
41 Veidenberg, Peeter M65
42 Lepik, Janno M30
43 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
M30
44 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
45 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
46 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U30
47 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
48 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
49 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
50 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
51 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
52 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team M60
53 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
M50
54 Järvet, Heiti M40
Noortesõit 43,7 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
3 Õun, Joosep-Mattias M-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
5 Eenma, Siim M-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
Matkasõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Miljand, Argo M45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
3 Juursoo, Meelis M45
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U11
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
4 Sepp, Jesse-Revo M-U10
5 Rooba, Frank Martin M-U10
Lastesõit 400 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M-U7
Lastesõit 200 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5