Filter Maanteekarikasari / 7. etapp / Suur-Munamäe 18.08.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk sõit 88,3 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Tulp, Rain
<Komo>
M50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
3 Liin, Alar M40
4 Krumina, Anastasija
<Belo Cycling Project>
N-U30
5 Sisolatins, Arturs
<Belo Cycling Project>
M35
6 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
7 Montero, Hermes Cycling Tartu M40
8 Pravilov, Egor M50
9 Floren, Ron-Thorren M-U19
10 Annion, Silver M35
11 Pern, Kaido M30
12 Koger, Siim M35
13 Kodasma, Marek M40
14 Kriisa, Toomas M50
15 Mänd, Margus M45
16 Nõmmeots, Priit M40
17 Nikiforov, Igor M55
18 Kompus, Meelis M45
19 Kiskonen, Eero M45
20 Tarvis, Peeter M-U30
21 Raidma, Steven M40
22 Õitspuu, Sergei M45
23 Kõiv, Kardo M35
24 Raivet, Jaan M40
25 Kahem, Simmo M30
26 Rubenis , Normunds M55
27 Kalm, Marika N40+
28 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
29 Rahnel, Priit M45
30 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi M45
31 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
32 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
33 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
34 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
35 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
36 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
37 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
38 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
39 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
40 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
41 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
42 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
43 Kiisma, Tauri M30
44 Port, Kristjan M55
45 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
46 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
47 Seppa, Raul M45
48 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
49 Kesper, Raino M40
50 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
51 Tiisler, Toomas ALPTER M45
52 Parv, Alar ALPTER M45
53 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
54 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
55 Prommik, Martin M35
56 gustavo, henry Cycling Tartu M35
57 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
58 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
59 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
60 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
61 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
62 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
63 Nõmme, Anre M45
64 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
Lühike sõit 43,7 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 ILLAK, Peeter M50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
4 Rooba, Martti M35
5 Jaago, Aivar M60
6 Kuusk, Enn M70+
7 Tamm, Bruno M45
8 Sõber, Ahto M45
9 Umbleja, Mati M60
10 Kotkas, Aivar M40
11 Valg, Marek M40
12 Kask, Sten M-U30
13 Vene, Sven M50
14 Palts, Imre M50
15 Meltsas, Veiko M45
16 Alaru, Riho M30
17 Luusepp, Leino M40
18 Pindel, Renar M35
19 Ots, Riho M35
20 Nikopenzius, Ivar M40
21 Talviste, Tarvi M45
22 Pletiens, Ilgvars M60
23 Klavinš, Laimonis M55
24 Sokolovs, Janis M65
25 Gurtovets, Kaido M30
26 Rutka, Daiga N40+
27 Kalm, Marika N40+
28 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
29 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
30 näss, margo M50
31 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
32 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
33 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
34 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
35 New, Frederick M65
36 Pähk, Margus M40
37 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
38 Raadik, Indrek M40
39 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
40 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
41 Järvet, Heiti M40
Noortesõit 43,7 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
3 Õun, Joosep-Mattias M-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
5 Eenma, Siim M-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
Peresõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Miljand, Argo M45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
3 Juursoo, Meelis M45
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U11
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
4 Sepp, Jesse-Revo M-U10
Lastesõit 400 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
Lastesõit 200 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5