Filter Maanteekarikasari / 6. etapp / Pandivere 13.07.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
2 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
3 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
4 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
5 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
6 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
7 Ruus, Oliver M30
8 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
M50
9 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team M60
10 Mäkelä, Antti
<JäPy>
M40
11 Pallas, Helari M40
12 Gordienko , Konstantin M30
13 Saar, Marek Orkla Tiim M35
14 Põder, Kaspar Orkla Tiim M-U30
15 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
16 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
17 Kippasto, Margo A&T Sport Team M40
18 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
19 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
20 Tarmu, Ragnar Hawaii Express M35
21 Aksin, Janno Hawaii Express M40
22 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim M-U30
23 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
24 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
25 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
26 Palm, Tõnno A&T Sport Team M45
27 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M-U7
28 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
29 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
30 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U30
31 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
32 Kell, Kevin Kalle M-U30
33 Jamnes, jaanus
<QM nordic>
M45
34 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
M30
35 Ets, Aare M45
36 Liivamäe, Kaarel M45
37 Veidenberg, Peeter M65
38 Lepik, Janno M30
39 Hütt, Oliver Harris M-U19
40 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
41 Prits, Jaanus M50
42 Rätsep, Tõnis M50
43 Mikson, Margus M40
44 Kikkas, Riho M40
45 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
46 Varik, Marko M35
47 Zaletajev, Toomas M50
48 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
49 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
50 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
51 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
52 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 M50
53 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 M50
54 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
M35
55 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
56 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
M45
57 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team M35
58 Nurk , Andro-Steve M/N-U5
59 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
60 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
61 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
62 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
63 Härm, Robin M-U11
64 Härm, Meriliis N-U10
65 Hermaküla, Hannes M50
66 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
67 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
68 Järvet, Heiti M40
69 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
M45
70 Õitspuu, Sergei
<RedBike>
M45
71 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
72 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II N-U30
73 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
M35
74 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
75 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
M-U11
76 Kajo, Kaspar M/N-U5
77 Kaupmees, Kermo M-U7
78 Nõmme, Anre M45
79 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
80 Salumäe, Madis M-U30
81 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II M40
82 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II M45
83 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II M35
84 Palts, Imre VIIMSI SPORT II M50
85 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II M40
86 Aule, Krister VIIMSI SPORT I M40
87 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I M35
88 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 M45
89 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 M45
90 Prii, Klaarika N30
91 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I M-U30
92 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M50
93 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
94 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
95 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
96 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. N-U30
97 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
98 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
99 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M45
100 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
101 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
102 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
103 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
104 Puhke, Marcus FILTER M-U30
105 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
106 Lilleoja, Kristo
<1.Jalaväebrigaad>
M30
107 Luusepp, Leino M40
108 Alaru, Riho M30
109 Pindel, Renar M35
110 Ots, Riho M35
111 Nikopenzius, Ivar M40
112 Meltsas, Veiko M45
113 Nikiforov, Igor M55
114 Palts, Imre M50
115 Kodasma, Marek M40
116 Kriisa, Toomas M50
117 Mänd, Margus M45
118 Nõmmeots, Priit M40
119 Kompus, Meelis M45
120 Kiskonen, Eero M45
121 Pletiens, Ilgvars M60
122 Rubenis , Normunds M55
123 Klavinš, Laimonis M55
124 Sokolovs, Janis M65
125 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
126 Talviste, Tarvi M45
127 Kahem, Simmo M30
128 Tarvis, Peeter M-U30
129 Raidma, Steven M40
130 Kõiv, Kardo M35
131 Raivet, Jaan M40
132 Koger, Siim M35
133 Pern, Kaido M30
134 Pravilov, Egor M50
135 Montero, Hermes Cycling Tartu M40
136 Rooba, Martti M35
137 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
138 Jaago, Aivar M60
139 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
140 Liin, Alar M40
141 Tulp, Rain
<Komo>
M50
142 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
143 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
144 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
145 Kuusk, Enn M70+
146 Floren, Ron-Thorren M-U19
147 Kotkas, Aivar M40
148 Umbleja, Mati M60
149 Valg, Marek M40
150 Kask, Sten M-U30
151 Vene, Sven M50
152 Tamm, Bruno M45
153 Eenma, Siim M-U15
154 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
155 Õun, Joosep-Mattias M-U17
156 Miljand, Argo M45
157 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
158 Kalm, Marika N40+
159 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
160 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
161 Parv, Alar ALPTER M45
162 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
163 Pähk, Margus M40
164 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
165 Tiisler, Toomas ALPTER M45
166 New, Frederick M65
167 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
168 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
169 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
170 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U11
171 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
172 Raadik, Indrek M40
173 Sepp, Jesse-Revo M-U10
174 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
175 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
176 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
177 Marrandi, Rain M35
178 Rooba, Frank Martin M-U10
179 Poldmaa, Koit
<Simuna SK>
M35
180 gustavo, henry Cycling Tartu M35
181 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5
182 Prits, Jaanus M50
183 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
184 Prommik, Martin M35
185 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
186 Kesper, Raino M40
187 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
188 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
189 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
190 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
191 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
192 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
193 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
194 Rahnel, Priit M45
195 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
196 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
197 Kalm, Marika N40+
198 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
199 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
200 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
201 näss, margo M50
202 Seppa, Raul M45
203 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
204 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
205 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
206 Port, Kristjan M55
207 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
208 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
209 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
210 Kiisma, Tauri M30
211 ILLAK, Peeter M50