Filter Maanteekarikasari / 6. etapp / Pandivere 13.07.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk sõit 99 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Tulp, Rain
<Komo>
M50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
3 Liin, Alar M40
4 Krumina, Anastasija
<Belo Cycling Project>
N-U30
5 Sisolatins, Arturs
<Belo Cycling Project>
M35
6 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
7 Montero, Hermes Cycling Tartu M40
8 Pravilov, Egor M50
9 Floren, Ron-Thorren M-U19
10 Annion, Silver M35
11 Pern, Kaido M30
12 Koger, Siim M35
13 Kodasma, Marek M40
14 Kriisa, Toomas M50
15 Mänd, Margus M45
16 Nõmmeots, Priit M40
17 Nikiforov, Igor M55
18 Kompus, Meelis M45
19 Kiskonen, Eero M45
20 Tarvis, Peeter M-U30
21 Raidma, Steven M40
22 Õitspuu, Sergei M45
23 Kõiv, Kardo M35
24 Raivet, Jaan M40
25 Kahem, Simmo M30
26 Rubenis , Normunds M55
27 Kalm, Marika N40+
28 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
29 Rahnel, Priit M45
30 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi M45
31 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
32 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
33 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
34 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
35 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
36 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
37 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
38 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
39 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
40 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
41 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
42 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
43 Kiisma, Tauri M30
44 Port, Kristjan M55
45 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
46 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
47 Seppa, Raul M45
48 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
49 Kesper, Raino M40
50 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
51 Tiisler, Toomas ALPTER M45
52 Parv, Alar ALPTER M45
53 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
54 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
55 Prommik, Martin M35
56 gustavo, henry Cycling Tartu M35
57 Marrandi, Rain M35
58 Lilleoja, Kristo
<1.Jalaväebrigaad>
M30
59 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
60 Liivamäe, Kaarel M45
61 Jamnes, jaanus
<QM nordic>
M45
62 Kell, Kevin Kalle M-U30
63 Hütt, Oliver Harris M-U19
64 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
65 Zaletajev, Toomas M50
66 Varik, Marko M35
67 Rätsep, Tõnis M50
68 Mikson, Margus M40
69 Kikkas, Riho M40
70 Palm, Tõnno A&T Sport Team M45
71 Mäkelä, Antti
<JäPy>
M40
72 Pallas, Helari M40
73 Gordienko , Konstantin M30
74 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
75 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
76 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
77 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
78 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
79 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
80 Saar, Marek Orkla Tiim M35
81 Põder, Kaspar Orkla Tiim M-U30
82 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim M-U30
83 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
84 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
85 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
86 Aksin, Janno Hawaii Express M40
87 Tarmu, Ragnar Hawaii Express M35
88 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
89 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
90 Kippasto, Margo A&T Sport Team M40
91 Nõmme, Anre M45
92 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
Lühike sõit 44 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 ILLAK, Peeter M50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
4 Rooba, Martti M35
5 Jaago, Aivar M60
6 Kuusk, Enn M70+
7 Tamm, Bruno M45
8 Sõber, Ahto M45
9 Umbleja, Mati M60
10 Kotkas, Aivar M40
11 Valg, Marek M40
12 Kask, Sten M-U30
13 Vene, Sven M50
14 Palts, Imre M50
15 Meltsas, Veiko M45
16 Alaru, Riho M30
17 Luusepp, Leino M40
18 Pindel, Renar M35
19 Ots, Riho M35
20 Nikopenzius, Ivar M40
21 Talviste, Tarvi M45
22 Pletiens, Ilgvars M60
23 Klavinš, Laimonis M55
24 Sokolovs, Janis M65
25 Kalm, Marika N40+
26 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
27 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
28 näss, margo M50
29 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
30 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
31 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
32 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
33 New, Frederick M65
34 Pähk, Margus M40
35 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
36 Raadik, Indrek M40
37 Prits, Jaanus M50
38 Poldmaa, Koit
<Simuna SK>
M35
39 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
40 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
41 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
42 Ets, Aare M45
43 Veidenberg, Peeter M65
44 Lepik, Janno M30
45 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
M30
46 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
47 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
48 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U30
49 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
50 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
51 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
52 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
53 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
54 Prits, Jaanus M50
55 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team M60
56 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
M50
57 Järvet, Heiti M40
Noortesõit 44 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
3 Õun, Joosep-Mattias M-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
5 Eenma, Siim M-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
Matkasõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Miljand, Argo M45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U11
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
4 Sepp, Jesse-Revo M-U10
5 Rooba, Frank Martin M-U10
Lastesõit 400 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M-U7
Lastesõit 200 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5