Filter Maanteekarikasari / 5. etapp / Haapsalu 22.06.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Saar, Marek Orkla Tiim M35
2 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
3 Põder, Kaspar Orkla Tiim M-U30
4 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim M-U30
5 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
6 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
7 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
8 Ruus, Oliver M30
9 Gordienko , Konstantin M30
10 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
11 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
12 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
13 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
14 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
15 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 M50
16 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
17 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 M50
18 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 M45
19 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 M45
20 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
21 Kippasto, Margo A&T Sport Team M40
22 Aksin, Janno Hawaii Express M40
23 Tarmu, Ragnar Hawaii Express M35
24 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
25 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
26 Pallas, Helari M40
27 Mäkelä, Antti
<JäPy>
M40
28 Kell, Kevin Kalle M-U30
29 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
30 Hütt, Oliver Harris M-U19
31 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
32 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
33 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U30
34 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
35 Lepik, Janno M30
36 Veidenberg, Peeter M65
37 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
M30
38 Jamnes, jaanus
<QM nordic>
M45
39 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
40 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
41 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
42 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M-U7
43 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
44 Palm, Tõnno A&T Sport Team M45
45 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team M60
46 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
M50
47 Kikkas, Riho M40
48 Mikson, Margus M40
49 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
50 Zaletajev, Toomas M50
51 Varik, Marko M35
52 Rätsep, Tõnis M50
53 Prii, Klaarika N30
54 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I M-U30
55 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
56 Nurk , Andro-Steve M/N-U5
57 Vilipson, Marko
<Peloton>
Peloton II M55
58 põldemaa, meelis M45
59 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
60 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team M35
61 Mitt, Terje
<Cosmos>
N40+
62 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
63 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
64 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
65 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
M35
66 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
M45
67 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
M-U11
68 Kajo, Kaspar M/N-U5
69 Järvet, Heiti M40
70 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
M45
71 Õitspuu, Sergei
<RedBike>
M45
72 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
73 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II N-U30
74 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
M35
75 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
76 Kaupmees, Kermo M-U7
77 ILLAK, Hilja N40+
78 Belovzorov, Maksim M30
79 Nõmme, Anre M45
80 Hermaküla, Hannes M50
81 Härm, Meriliis N-U10
82 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M50
83 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II M40
84 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
85 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
86 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
87 Palts, Imre VIIMSI SPORT II M50
88 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II M35
89 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I M35
90 Aule, Krister VIIMSI SPORT I M40
91 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II M45
92 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II M40
93 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
94 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
95 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
96 Salumäe, Madis M-U30
97 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
98 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
99 Härm, Robin M-U11
100 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
101 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
102 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M45
103 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
104 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
105 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. N-U30
106 Jutt, Liina
<Telia Spordiklubi MTÜ>
N35
107 Liivamäe, Kaarel M45
108 Luusepp, Leino M40
109 Alaru, Riho M30
110 Pindel, Renar M35
111 Ots, Riho M35
112 Nikopenzius, Ivar M40
113 Meltsas, Veiko M45
114 Nikiforov, Igor M55
115 Palts, Imre M50
116 Kodasma, Marek M40
117 Kriisa, Toomas M50
118 Mänd, Margus M45
119 Nõmmeots, Priit M40
120 Kompus, Meelis M45
121 Kiskonen, Eero M45
122 Pletiens, Ilgvars M60
123 Rubenis , Normunds M55
124 Klavinš, Laimonis M55
125 Sokolovs, Janis M65
126 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
127 Talviste, Tarvi M45
128 Kahem, Simmo M30
129 Tarvis, Peeter M-U30
130 Raidma, Steven M40
131 Kõiv, Kardo M35
132 Raivet, Jaan M40
133 Koger, Siim M35
134 Pern, Kaido M30
135 Pravilov, Egor M50
136 Montero, Hermes Cycling Tartu M40
137 Rooba, Martti M35
138 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
139 Jaago, Aivar M60
140 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
141 Liin, Alar M40
142 Tulp, Rain
<Komo>
M50
143 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
144 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
145 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
146 Kuusk, Enn M70+
147 Floren, Ron-Thorren M-U19
148 Kotkas, Aivar M40
149 Umbleja, Mati M60
150 Valg, Marek M40
151 Kask, Sten M-U30
152 Vene, Sven M50
153 Tamm, Bruno M45
154 Eenma, Siim M-U15
155 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
156 Õun, Joosep-Mattias M-U17
157 Miljand, Argo M45
158 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
159 Kalm, Marika N40+
160 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
161 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
162 Parv, Alar ALPTER M45
163 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
164 Pähk, Margus M40
165 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
166 Tiisler, Toomas ALPTER M45
167 New, Frederick M65
168 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
169 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
170 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
171 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U11
172 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
173 Raadik, Indrek M40
174 Sepp, Jesse-Revo M-U10
175 Marrandi, Rain M35
176 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
177 Rooba, Frank Martin M-U10
178 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
179 Ets, Aare M45
180 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
181 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
182 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5
183 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
184 Prommik, Martin M35
185 gustavo, henry Cycling Tartu M35
186 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
187 Kesper, Raino M40
188 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
189 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
190 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
191 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
192 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
193 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
194 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
195 Rahnel, Priit M45
196 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
197 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
198 Kalm, Marika N40+
199 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
200 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
201 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
202 näss, margo M50
203 Seppa, Raul M45
204 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
205 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
206 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
207 Port, Kristjan M55
208 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
209 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
210 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
211 Kiisma, Tauri M30
212 ILLAK, Peeter M50