Filter Maanteekarikasari / Finaal / Viljandi 31.08.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
2 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
3 Saar, Marek Orkla Tiim M35
4 Põder, Kaspar Orkla Tiim M-U30
5 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim M-U30
6 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
7 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
8 Gordienko , Konstantin M30
9 Pallas, Helari M40
10 Ruus, Oliver M30
11 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
12 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
13 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
14 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
15 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
16 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
17 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 M50
18 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 M50
19 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 M45
20 Kippasto, Margo A&T Sport Team M40
21 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
22 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
23 Aksin, Janno Hawaii Express M40
24 Tarmu, Ragnar Hawaii Express M35
25 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
26 Mäkelä, Antti
<JäPy>
M40
27 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
M50
28 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
29 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U30
30 Kell, Kevin Kalle M-U30
31 Hütt, Oliver Harris M-U19
32 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
33 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
34 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
35 Veidenberg, Peeter M65
36 Lepik, Janno M30
37 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
M30
38 Jamnes, jaanus
<QM nordic>
M45
39 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
40 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
41 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
42 Kikkas, Riho M40
43 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M-U7
44 Palm, Tõnno A&T Sport Team M45
45 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team M60
46 Mikson, Margus M40
47 Rätsep, Tõnis M50
48 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
49 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
50 Zaletajev, Toomas M50
51 Varik, Marko M35
52 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 M45
53 Prii, Klaarika N30
54 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
M45
55 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
M35
56 Baumann, Priit M35
57 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team M35
58 Nurk , Andro-Steve M/N-U5
59 Tammisto, Priit
<CFC>
M60
60 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
61 Härm, Meriliis N-U10
62 Härm, Robin M-U11
63 Hermaküla, Hannes M50
64 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
65 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
66 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
67 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
68 Järvet, Heiti M40
69 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
M45
70 Õitspuu, Sergei
<RedBike>
M45
71 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
72 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II N-U30
73 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
M35
74 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
75 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
M-U11
76 Kajo, Kaspar M/N-U5
77 Kaupmees, Kermo M-U7
78 Nõmme, Anre M45
79 Laul, Raines
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M35
80 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
81 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II M40
82 Palts, Imre VIIMSI SPORT II M50
83 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M50
84 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
85 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
86 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II M35
87 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II M40
88 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I M-U30
89 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I M35
90 Aule, Krister VIIMSI SPORT I M40
91 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II M45
92 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
93 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
94 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
95 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
96 Salumäe, Madis M-U30
97 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
98 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
99 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. N-U30
100 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
101 Puhke, Marcus FILTER M-U30
102 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
103 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M45
104 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
105 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
106 Rooba, Frank Martin M-U10
107 Alaru, Riho M30
108 Meltsas, Veiko M45
109 Luusepp, Leino M40
110 Pindel, Renar M35
111 Ots, Riho M35
112 Nikiforov, Igor M55
113 Nõmmeots, Priit M40
114 Kodasma, Marek M40
115 Koger, Siim M35
116 Palts, Imre M50
117 Kriisa, Toomas M50
118 Mänd, Margus M45
119 Nikopenzius, Ivar M40
120 Kompus, Meelis M45
121 Rubenis , Normunds M55
122 Talviste, Tarvi M45
123 Pletiens, Ilgvars M60
124 Klavinš, Laimonis M55
125 Sokolovs, Janis M65
126 Kahem, Simmo M30
127 Raivet, Jaan M40
128 Kiskonen, Eero M45
129 Tarvis, Peeter M-U30
130 Raidma, Steven M40
131 Kõiv, Kardo M35
132 Pern, Kaido M30
133 Vene, Sven M50
134 Pravilov, Egor M50
135 Montero, Hermes Cycling Tartu M40
136 Rooba, Martti M35
137 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
138 Aas, Andres M40
139 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
140 Liin, Alar M40
141 Tulp, Rain
<Komo>
M50
142 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
143 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
144 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
145 Jaago, Aivar M60
146 Kuusk, Enn M70+
147 Umbleja, Mati M60
148 Tamm, Bruno M45
149 Kotkas, Aivar M40
150 Valg, Marek M40
151 Kask, Sten M-U30
152 Eenma, Siim M-U15
153 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
154 Floren, Ron-Thorren M-U19
155 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
156 Õun, Joosep-Mattias M-U17
157 Miljand, Argo M45
158 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
159 Kalm, Marika N40+
160 New, Frederick M65
161 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
162 Tiisler, Toomas ALPTER M45
163 Parv, Alar ALPTER M45
164 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
165 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U11
166 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
167 Juursoo, Meelis M45
168 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
169 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
170 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
171 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
172 Pähk, Margus M40
173 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
174 gustavo, henry Cycling Tartu M35
175 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
176 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
177 Marrandi, Rain M35
178 Prommik, Martin M35
179 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
180 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
181 Raadik, Indrek M40
182 Sepp, Jesse-Revo M-U10
183 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5
184 Kesper, Raino M40
185 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
186 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
187 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
188 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
189 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
190 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
191 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
192 Kalm, Marika N40+
193 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
194 Rahnel, Priit M45
195 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
196 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
197 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
198 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
199 näss, margo M50
200 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
201 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
202 Seppa, Raul M45
203 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
204 Port, Kristjan M55
205 Kiisma, Tauri M30
206 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
207 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
208 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
209 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
210 ILLAK, Peeter M50