Filter Maanteekarikasari / Finaal / Viljandi 31.08.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk sõit 97 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Tulp, Rain
<Komo>
M50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
3 Liin, Alar M40
4 Krumina, Anastasija
<Belo Cycling Project>
N-U30
5 Sisolatins, Arturs
<Belo Cycling Project>
M35
6 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
7 Montero, Hermes Cycling Tartu M40
8 Pravilov, Egor M50
9 Floren, Ron-Thorren M-U19
10 Annion, Silver M35
11 Pern, Kaido M30
12 Koger, Siim M35
13 Kodasma, Marek M40
14 Kriisa, Toomas M50
15 Mänd, Margus M45
16 Nõmmeots, Priit M40
17 Nikiforov, Igor M55
18 Kompus, Meelis M45
19 Kiskonen, Eero M45
20 Tarvis, Peeter M-U30
21 Raidma, Steven M40
22 Õitspuu, Sergei M45
23 Kõiv, Kardo M35
24 Raivet, Jaan M40
25 Kahem, Simmo M30
26 Rubenis , Normunds M55
27 Kalm, Marika N40+
28 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
29 Rahnel, Priit M45
30 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi M45
31 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
32 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
33 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
34 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
35 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
36 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
37 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
38 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
39 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
40 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
41 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
42 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
43 Kiisma, Tauri M30
44 Port, Kristjan M55
45 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
46 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
47 Seppa, Raul M45
48 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
49 Kesper, Raino M40
50 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
51 Tiisler, Toomas ALPTER M45
52 Parv, Alar ALPTER M45
53 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
54 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
55 Prommik, Martin M35
56 gustavo, henry Cycling Tartu M35
57 Marrandi, Rain M35
58 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
59 Jamnes, jaanus
<QM nordic>
M45
60 Kell, Kevin Kalle M-U30
61 Hütt, Oliver Harris M-U19
62 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
63 Zaletajev, Toomas M50
64 Varik, Marko M35
65 Rätsep, Tõnis M50
66 Mikson, Margus M40
67 Kikkas, Riho M40
68 Palm, Tõnno A&T Sport Team M45
69 Mäkelä, Antti
<JäPy>
M40
70 Pallas, Helari M40
71 Gordienko , Konstantin M30
72 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
73 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
74 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
75 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
76 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
77 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
78 Saar, Marek Orkla Tiim M35
79 Põder, Kaspar Orkla Tiim M-U30
80 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim M-U30
81 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
82 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
83 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
84 Aksin, Janno Hawaii Express M40
85 Tarmu, Ragnar Hawaii Express M35
86 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
87 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
88 Kippasto, Margo A&T Sport Team M40
89 Nõmme, Anre M45
90 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
Lühike sõit 38 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 ILLAK, Peeter M50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
4 Rooba, Martti M35
5 Aas, Andres M40
6 Jaago, Aivar M60
7 Kuusk, Enn M70+
8 Tamm, Bruno M45
9 Sõber, Ahto M45
10 Umbleja, Mati M60
11 Kotkas, Aivar M40
12 Valg, Marek M40
13 Kask, Sten M-U30
14 Vene, Sven M50
15 Palts, Imre M50
16 Meltsas, Veiko M45
17 Alaru, Riho M30
18 Luusepp, Leino M40
19 Pindel, Renar M35
20 Ots, Riho M35
21 Nikopenzius, Ivar M40
22 Talviste, Tarvi M45
23 Pletiens, Ilgvars M60
24 Klavinš, Laimonis M55
25 Sokolovs, Janis M65
26 Kalm, Marika N40+
27 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
28 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
29 näss, margo M50
30 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
31 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
32 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
33 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
34 New, Frederick M65
35 Pähk, Margus M40
36 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
37 Raadik, Indrek M40
38 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
39 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
40 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
41 Veidenberg, Peeter M65
42 Lepik, Janno M30
43 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
M30
44 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
45 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
46 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U30
47 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
48 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
49 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
50 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
51 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
52 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team M60
53 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
M50
54 Järvet, Heiti M40
Noortesõit 38 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
3 Õun, Joosep-Mattias M-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
5 Eenma, Siim M-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
Matkasõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Miljand, Argo M45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
3 Juursoo, Meelis M45
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U11
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
4 Sepp, Jesse-Revo M-U10
5 Rooba, Frank Martin M-U10
Lastesõit 400 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M-U7
Lastesõit 200 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5