Filter Maanteekarikasari / 2. etapp / Elva 19.05.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Butorin, Aleksandr M40
2 Vahtra, Norman
<Cycling Tartu>
Cycling Tartu M-U30
3 Kelk, Indrek
<Valgete Teede Rattaralli>
M50
4 Sander, Laura Lizette
<Pärnu Kalev SK>
M-U17
5 Ints, Kalev
<PELOTON>
M45
6 Notton , Rauno
<Cfc>
CFC Spordiklubi M-U17
7 Kovadlo, Anton CFC Spordiklubi M35
8 Beljajev, Vladimir
<SK Tartu Velo>
M50
9 Laul, Margo M35
10 Raudvee, Märt
<42 koma>
M35
11 Treier, Eduard M45
12 Pumpišs, Anrijs
<Tukums>
M45
13 Pajur, Markus
<Klubi Cycling Tartu>
Cycling Tartu M-U30
14 Romandi, Arvi Rae Rattaklubi M40
15 Saviir, Janar M35
16 Einroos, Evert M-U30
17 Ebras, Elisabeth
<KJK>
N-U17
18 Ivanov, Ivan
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks M-U30
19 Rakushev, Petr
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks M55
20 Ivanov, Vladimir
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks M45
21 Kasenõmm, Priit FILTER M40
22 Lindgren, Akseli Turun Urheiluliitto M-U19
23 Toivanen, Kalle Turun Urheiluliitto M-U17
24 Alexeev, Mikhail
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks M40
25 Arlauskas, Laurynas
<IOSK Būdakalnis>
M-U30
26 Linde, Kairo-Markkus M-U11
27 Ebras, Kristo
<KJK>
M40
28 Linde, Kermo M/N-U5
29 Kaidis, Kaido
<21CC>
M40
30 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
31 Tamm, Lauri
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
32 Rätsep, Ain
<Spordipartner>
M45
33 Lätte, Raivo Agrovarustus OÜ M45
34 Sisolatins, Arturs ZZK TEAM M35
35 Uusen, Hindrik Velopete M40
36 Grün, Rasmus Velopete M40
37 Krumina, Anastasija ZZK TEAM N-U30
38 TALVE, TAAVI M45
39 Olkonen, Indrek M50
40 Luusepp, Luisa N-U10
41 Kaupmees, Margus Velopete M40
42 Nurm, Rait Velopete M40
43 Gristsenko, Ron CFC Spordiklubi M-U17
44 Cakmak, Sinan M40
45 Vähi, Ilmar M40
46 Soo, Allar
<KoMo>
M-U30
47 Lootus, Stefan Velopete M-U19
48 Priks, Hanno
<VAK Staier>
M55
49 Pruus, Peeter M30
50 PUHKE, RAIVO M50
51 Kokk, Gregor
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U17
52 Kunnus, Liina N30
53 Nõmmik, Martin Rae Rattaklubi M40
54 Pärsim, Peep M45
55 Krela, Jaan
<Dünamo>
M50
56 Israel, Olavi
<A & T Spordiklubi>
A&T Sport Team M45
57 Narits, Tauri
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M30
58 põldemaa, meelis M45
59 Telkkinen, Juha-Matti
<JäPy>
M40
60 Olesk, Raul
<GC Sõprade Klubi>
M55
61 Saar, Tõnis
<Spordiklubi Rakke>
M-U30
62 Raiend, Hardi
<FatBikersEstonia>
M55
63 Tiido, Mati M45
64 Tiido, Mati M45
65 Lahti, Sampo Turun Urheiluliitto M-U30
66 Aimi, Robin Turun Urheiluliitto M-U30
67 Prants, Annabrit
<Kalevi Jalgrattakool>
N-U17
68 Milistver, Meelis M40
69 Vainre, Mart
<Team Vänt>
M30
70 Kraam, Sulev
<Hää Kraam>
M35
71 Ajaots, Meelis M50
72 Mitt, Virgo
<Pärnu Kalev SK>
M-U15
73 Piho, Kail
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
M-U30
74 Kivioja, Raimo
<RR SIPLASED>
M35
75 Rohtma, Katrin N35
76 värnik, alar
<velomaniakid>
M40
77 Schmidt, Raido M35
78 Oder, Rein
<21CC Triatloniklubi>
M45
79 Priivits, Janno M40
80 Randma, Kristjan M30
81 Palu, Indrek M35
82 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
83 Post, Ken
<Pärnu Kalev SK>
M-U17
84 Mitt, Terje
<Cosmos>
N40+
85 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U15
86 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC >
N-U19
87 Ronimois, Ruttar M55
88 Jõeveer, Kaupo M45
89 Pärn, Aare
<Põltsamaa Jalgrattaklubi>
M40
90 Uulimaa, Ats
<Viko>
M-U30
91 Teder, Feeliks
<Tartu Ujumisklubi>
M35
92 Sulg, Madis M-U30
93 Kubilius, Kevin
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
94 Lelov, Andrus M45
95 Teder, Anette
<Tartu Ujumisklubi>
N-U15
96 Teder, Roobert
<Tartu Ujumisklubi>
M-U15
97 Teder, Christine
<Tartu Ujumisklubi>
N-U15
98 Liivamägi, Sven
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
99 Paluoja, Hanno Tripassion Triatloniklubi M40
100 Lindahl, Jesper Porvoon Akilles M-U30
101 Vainio, Roope Porvoon Akilles M-U30
102 Kanerva, Joni Porvoon Akilles M-U30
103 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
104 Kaldoja, Avely
<TÜASK>
N30
105 Toomela, Tambet M35
106 Klaavu, Juuso Porvoon Akilles M-U30
107 Vainio, Veeti Porvoon Akilles M-U19
108 Seppä, Lauri Turun Urheiluliitto M30
109 Uusiperhe, Jesse Turun Urheiluliitto M-U30
110 Pursiainen, Ville Continental-Focus M40
111 Klaos, Einar
<Komo>
M55
112 Vilipson, Marko
<Peloton>
Peloton II M55
113 Voogla, Kaido M40
114 Nurk , Andro-Steve M/N-U5
115 rooni, jaanus M45
116 Kelk, Margus
<TUK>
M50
117 Kelk, Hugo Markus
<TUK>
M-U15
118 Nurmsalu, Rain
<Spordiklubi IKS>
M50
119 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team M35
120 Ever, Riho
<Velo Clubbers>
M50
121 Konrad, Ruudi
<ProShop Team>
M40
122 Kulak, Vjatseslav M30
123 Gurtovets, Kaido M30
124 Aro, Virko M35
125 rooni, ron CFC Spordiklubi M-U15
126 Rääts, Laura N-U30
127 susi, endel
128 Prükkel, Jaanus
<KJK>
M50
129 Kurvits, Karl M-U10
130 Aavik, Sander
<Ujumise Spordiklubi>
M-U17
131 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
N40+
132 Karlep, Georg
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U17
133 Bolsis, Niklavs
<Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree>
M-U30
134 Anier, Martin
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U19
135 Eenkivi, Kristian M35
136 Aus, Aaron
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U17
137 Lepiste, Karmo
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U15
138 Suluste, Jüri
<SJK Viiking>
M55
139 Heinsar, Hardi
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M45
140 Kattai, Kaupo
<RTR>
M45
141 Jaska, Peeter M60
142 Vosman, Ekke-Kaur
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U30
143 Bolsis, Normunds M50
144 Jogi, Johannes
<CFC>
M30
145 Aus, Aaron
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U17
146 Rool, Margus
<Viimsi Rattaklubi>
Viimsi Rattaklubi M40
147 Puškin, Jürgen
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U15
148 Lenzius, Martti
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U15
149 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
150 Soiver, Sten Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U11
151 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
152 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
153 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
154 Vilbaste, Andre
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
155 Pung, Peeter
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
156 Saar, Randar
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
157 Hütt, Oskar Hendrik
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U17
158 Reiljan, Janmar
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U17
159 Kalme, Riin
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
N-U19
160 Pung, Piret
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
N-U19
161 Koll, Rihard
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
162 Loorits, Risto
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U19
163 Vosman, Ekke-Kaur
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U30
164 Uusen, Tarvi M50
165 Järvet, Heiti M40
166 Kalm, Marika N40+
167 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
M45
168 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
M35
169 Nõmme, Anre M45
170 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
171 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
172 Võso, Toomas
<Baltic Aro Team>
M45
173 Reinberk, Aldar
<Acty>
M35
174 Liiv, Marten M-U30
175 Ilves, Arti
<Peloton>
176 Leidt, Markus
<Peloton>
177 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II N-U30
178 Matt, Jörgen
<Peloton>
179 Mark, Velju M60
180 Oolo, Kristjan Peloton M30
181 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
M-U11
182 Kajo, Kaspar M/N-U5
183 Sala, Martti
<moomoo>
M30
184 Graudins, Kaspars
<FORCE FIX>
M40
185 Vedler, Alger M50
186 Rips, Leho M45
187 Luts, Jaan M-U30
188 Viļumovs, Ivo
<EVELO TEAM>
EVELO TEAM M30
189 Matvejev, Toomas M-U30
190 Pärn, Greg-Emil
<Põltsamaa Jalgrattaklubi>
M-U11
191 Pajur, Romet
<CFC>
CFC Spordiklubi M-U17
192 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi M45
193 Käsnar, Aivo M50
194 karpenko, gleb Hawaii Express Narva M-U19
195 Pruul, Robin M-U30
196 Ööbik, Antti
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi M40
197 VÄLI, PEAR
<LINNALEGENDID>
M45
198 Austa, Caspar
<TYASK>
M35
199 Tamm, Margo
<TYASK>
M-U30
200 Pogodin, Dmitri Hawaii Express Narva M40
201 Pogodin, Jevgeni
<NEN>
M-U19
202 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
M30
203 Litvintsev, Anton CFC Spordiklubi M-U19
204 Kuusmaa, Maikel
<TYASK>
M-U30
205 Vent, Kaarel
<TYASK>
M-U30
206 Kõrgesaar, Mihkel
<TYASK>
M-U17
207 Kõrgesaar, Oskar
<TYASK>
M-U17
208 Lang, Mae
<TYASK>
N-U30
209 Lang, Tea
<TYASK>
N40+
210 Uffert, Mihkel
<TYASK>
M-U30
211 Vent, Karl Mihkel
<TYSK>
M-U30
212 annuk, agu
<omniva>
M50
213 Klaos, Aiko Sportland Bottecchia Team M35
214 Kirsipuu, Toomas M55
215 Krusemann, Martin Kalevi Jalgrattakool M-U17
216 Sikanov, Vladislav M45
217 Olivson, Sergei CFC Spordiklubi M50
218 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
219 Kalja, Priit M50
220 Rüster, Oliver
<Peloton>
Peloton M-U15
221 Raid, Risto Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
222 Vaindlo, Raul M65
223 Metslind, Ottomar Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
224 Mölder, Jaak M50
225 Leidt, Meelis Peloton II M50
226 Mesi, Joosep
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
227 Leidt, Markus
<Peloton>
Peloton M-U19
228 Karki, Martin
<TYASK>
M-U17
229 Roos, Andre
<TYASK>
M-U19
230 Kumel, Tarvo M50
231 Adams, Markus
<Otepää rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U19
232 Nositsh, Alexander
<NRK>
M-U30
233 Maranik, Marek
<TÜSK>
M45
234 Tamm, Tony Viljandi Rattaklubi M-U17
235 Arumets, Joel M45
236 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
M35
237 Mätik, Olavi M45
238 Nigul, Mathilde Manuela
<CFC>
N-U30
239 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
240 Kilter, Mikk M35
241 Ülem, Risto M-U30
242 Palli, Timo M40
243 Sarap, Georg
<VIKO>
M35
244 Tiirats, Johannes Viljandi Rattaklubi M-U17
245 Soonik, Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi N-U19
246 Sillat, Stig Tristan
<TYASK>
M-U15
247 Somelar, Remo
<TYASK>
M-U15
248 Põldma, Henri
<TYASK>
M-U15
249 Närap, Henry
<TYASK>
M-U17
250 Mihkels, Madis
<TYASK>
M-U17
251 Libek, Maario
<TYASK>
M-U17
252 Tosmin, Janno
<TYASK>
M-U19
253 Uibu, Jakko
<TYASK>
M50
254 Treimuth, Henri Viljandi Rattaklubi M-U19
255 Mõttus, Marko Martti Viljandi Rattaklubi M-U19
256 Vool, Toomas Viljandi Rattaklubi M-U19
257 Laanemäe, Erki Viljandi Rattaklubi M-U19
258 Neemela, Kurmo
<Dünamo>
M45
259 Vaidem, Josten Viljandi Rattaklubi M-U30
260 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
M70+
261 Johanson, Egert
<Kalevi Rattakool>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
262 New, Frederick M65
263 Tiisler, Toomas ALPTER M45
264 Parv, Alar ALPTER M45
265 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
266 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U11
267 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
268 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
269 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
270 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
271 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5
272 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
273 Sepp, Jesse-Revo M-U10
274 Raadik, Indrek M40
275 Pähk, Margus M40
276 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
277 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
278 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
279 Kiisma, Tauri M30
280 Port, Kristjan M55
281 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
282 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
283 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
284 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
285 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
286 näss, margo M50
287 Kesper, Raino M40
288 Juursoo, Meelis M45
289 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
290 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
291 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
292 Seppa, Raul M45
293 Prommik, Martin M35
294 gustavo, henry Cycling Tartu M35
295 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U30
296 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
297 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
298 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
299 Jamnes, jaanus
<QM nordic>
M45
300 Kuusma, Ülle N40+
301 Põlgast, Urmas M45
302 Širokov, Juri M30
303 Parv, Martin ALPTER M-U30
304 Haava, Henno M45
305 Värnik, Ahti
<Velomaniakid>
M45
306 Hütt, Oliver Harris M-U19
307 Strugova Rõzko, Tatjana N35
308 Kell, Kevin Kalle M-U30
309 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
M30
310 Lepik, Janno M30
311 Tammsaar, Kristjan
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M35
312 Lakk, Hendrik
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M65
313 Salundi, Silver
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M40
314 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
315 Talumaa, Tiit
<ST. Tiernans cc>
M45
316 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
317 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
318 Sepp, Vahur M30
319 Veidenberg, Peeter M65
320 Madis, Kätlin
<Jooksupartner>
N35
321 Kaar, Meelis M35
322 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
323 Marrandi, Rain M35
324 Rooba, Frank Martin M-U10
325 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
326 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
327 Kotkas, Aivar M40
328 Valg, Marek M40
329 Kask, Sten M-U30
330 Umbleja, Mati M60
331 Tamm, Bruno M45
332 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
333 Eenma, Siim M-U15
334 Vene, Sven M50
335 Pern, Kaido M30
336 Mänd, Margus M45
337 Nõmmeots, Priit M40
338 Kriisa, Toomas M50
339 Palts, Imre M50
340 Koger, Siim M35
341 Kodasma, Marek M40
342 Miljand, Argo M45
343 Õun, Joosep-Mattias M-U17
344 Liin, Alar M40
345 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
346 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
347 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
348 Tulp, Rain
<Komo>
M50
349 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
350 Montero, Hermes Cycling Tartu M40
351 Pravilov, Egor M50
352 Floren, Ron-Thorren M-U19
353 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
354 Kuusk, Enn M70+
355 Jaago, Aivar M60
356 Rooba, Martti M35
357 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
358 Nikiforov, Igor M55
359 Meltsas, Veiko M45
360 Rahnel, Priit M45
361 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
362 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
363 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
364 Klavinš, Laimonis M55
365 Sokolovs, Janis M65
366 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
367 Kalm, Marika N40+
368 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
369 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
370 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
371 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
372 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
373 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
374 Pletiens, Ilgvars M60
375 Rubenis , Normunds M55
376 Nikopenzius, Ivar M40
377 Kompus, Meelis M45
378 Ots, Riho M35
379 Pindel, Renar M35
380 Alaru, Riho M30
381 Luusepp, Leino M40
382 Kiskonen, Eero M45
383 Tarvis, Peeter M-U30
384 Kahem, Simmo M30
385 Talviste, Tarvi M45
386 Raivet, Jaan M40
387 Kõiv, Kardo M35
388 Raidma, Steven M40
389 Õitspuu, Sergei M45
390 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
391 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
392 Must, Margus M35
393 Voolaid, Veiko
<Otepää Kehakultuurikollektiiv>
M35
394 Tuul, Annika Pyssid N40+
395 Tiisler, Marko M50
396 FEDOROV, EVGENY LIDER Kingisepp M50
397 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
398 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
399 Ploompuu, Kaido M35
400 Änilane, Birgit N-U30
401 Noormets, Aivar M55
402 Tammisto, Priit
<CFC>
M60
403 Meigas, Mait
<Kuusalu Rattaklubi>
M40
404 Seer, Marek M40
405 Tamm, Margus
<21.CC >
M45
406 Kallemets, Mati
<JK Paralepa>
M70+
407 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
408 Hermaküla, Hannes M50
409 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
410 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
411 Salumäe, Madis M-U30
412 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
413 Pungar, Urmas M40
414 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
415 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
416 Reisenbuk, Erik
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U30
417 Härm, Robin M-U11
418 Härm, Meriliis N-U10
419 Laul, Raines
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M35
420 Pallo, Kert
<A&T Sport Team>
A&T Sport Team M-U15
421 RAADOM, ERIK
<A&T Spordiklubi>
A&T Sport Team M35
422 Viigipuu, Toomas
<Tartu SK Velo>
M60
423 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
M35
424 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
M45
425 Pyykkönen, Aimo Continental-Focus M30
426 Hara, Jere Continental-Focus M-U30
427 Nordlund, Johan Continental-Focus M40
428 Kutilov, Roman M30
429 Valdmann, Sven M50
430 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
M-U17
431 Niemi, Jarkko Continental-Focus M35
432 Kaasik, Margus M55
433 Koort, Tauno M50
434 Kenk, Janar M35
435 Nigul, Alar
<CFC Spordiklubi>
M50
436 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U15
437 Zirel, Joel M45
438 Väinola, Christopher
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
439 Pihlap, Raimond
<Pekikõhu Reissing Tiim>
M30
440 Taavits, Meelis M45
441 ILJIN, ANDREI Hawaii Express Narva M55
442 Meisalu, Martin M30
443 Mätik, Oliver
<Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool M-U15
444 Petrovitš, Üllar
<Jk Paralepa>
M45
445 Mölder, Joosep M-U30
446 Ragilo, Frank Aron Kalevi Jalgrattakool M-U17
447 Mahlakas, Kalev M50
448 Laas, Martin
<Team Illuminate>
M-U30
449 Hanni, Toomas M45
450 Viinalass, Leho M35
451 Viinalass, Leho M35
452 Hanni, Toomas M45
453 Valvas, Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi M35
454 Jaska, Toomas M30
455 Karu, Allar
<Peloton>
Peloton M30
456 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. N-U30
457 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
458 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
459 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
460 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
461 Ruus, Oliver M30
462 Pallas, Helari M40
463 Gordienko , Konstantin M30
464 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
465 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
466 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
467 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
468 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
469 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim M-U30
470 Saar, Marek Orkla Tiim M35
471 Põder, Kaspar Orkla Tiim M-U30
472 Mäkelä, Antti
<JäPy>
M40
473 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
M50
474 Zaletajev, Toomas M50
475 Varik, Marko M35
476 Haldre, Sulev M60
477 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
478 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
479 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
480 Rätsep, Tõnis M50
481 Mikson, Margus M40
482 Rosenberg, Reigo A&T Sport Team M-U30
483 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team M60
484 Palm, Tõnno A&T Sport Team M45
485 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M-U7
486 Kikkas, Riho M40
487 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
488 Aksin, Janno Hawaii Express M40
489 Tarmu, Ragnar Hawaii Express M35
490 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
491 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
492 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M50
493 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II M40
494 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II M35
495 Palts, Imre VIIMSI SPORT II M50
496 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
497 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
498 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
499 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
500 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M45
501 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
502 Puhke, Marcus FILTER M-U30
503 Killing, Gert
<Hawaii Express>
M40
504 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II M40
505 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II M45
506 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
507 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 M50
508 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
509 Kippasto, Margo A&T Sport Team M40
510 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
511 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
512 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 M50
513 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 M45
514 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I M35
515 Aule, Krister VIIMSI SPORT I M40
516 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I M-U30
517 Karlis, Veiko M35
518 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 M45
519 Prii, Klaarika N30
520 ILLAK, Peeter M50