Filter Maanteekarikasari / 2. etapp / Elva 19.05.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk sõit 87 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Tulp, Rain
<Komo>
M50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
3 Liin, Alar M40
4 Krumina, Anastasija
<Belo Cycling Project>
N-U30
5 Sisolatins, Arturs
<Belo Cycling Project>
M35
6 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
7 Montero, Hermes Cycling Tartu M40
8 Pravilov, Egor M50
9 Floren, Ron-Thorren M-U19
10 Annion, Silver M35
11 Pern, Kaido M30
12 Koger, Siim M35
13 Kodasma, Marek M40
14 Kriisa, Toomas M50
15 Mänd, Margus M45
16 Nõmmeots, Priit M40
17 Nikiforov, Igor M55
18 Kompus, Meelis M45
19 Kiskonen, Eero M45
20 Tarvis, Peeter M-U30
21 Raidma, Steven M40
22 Õitspuu, Sergei M45
23 Kõiv, Kardo M35
24 Raivet, Jaan M40
25 Kahem, Simmo M30
26 Rubenis , Normunds M55
27 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
28 Rahnel, Priit M45
29 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi M45
30 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
31 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
32 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
33 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
34 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
35 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
36 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
37 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
38 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
39 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
40 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
41 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
42 Kiisma, Tauri M30
43 Port, Kristjan M55
44 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
45 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
46 Seppa, Raul M45
47 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
48 Kesper, Raino M40
49 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
50 Tiisler, Toomas ALPTER M45
51 Parv, Alar ALPTER M45
52 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
53 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
54 Prommik, Martin M35
55 gustavo, henry Cycling Tartu M35
56 Talumaa, Tiit
<ST. Tiernans cc>
M45
57 Salundi, Silver
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M40
58 Tammsaar, Kristjan
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M35
59 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
60 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
61 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
62 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
63 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
64 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
65 Nõmme, Anre M45
66 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
Lühike sõit 44 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 ILLAK, Peeter M50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
4 Rooba, Martti M35
5 Jaago, Aivar M60
6 Kuusk, Enn M70+
7 Tamm, Bruno M45
8 Sõber, Ahto M45
9 Umbleja, Mati M60
10 Kotkas, Aivar M40
11 Valg, Marek M40
12 Kask, Sten M-U30
13 Vene, Sven M50
14 Palts, Imre M50
15 Meltsas, Veiko M45
16 Alaru, Riho M30
17 Luusepp, Leino M40
18 Pindel, Renar M35
19 Ots, Riho M35
20 Nikopenzius, Ivar M40
21 Talviste, Tarvi M45
22 Pletiens, Ilgvars M60
23 Klavinš, Laimonis M55
24 Sokolovs, Janis M65
25 Gurtovets, Kaido M30
26 Kalm, Marika N40+
27 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
28 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
29 näss, margo M50
30 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
31 Juursoo, Meelis M45
32 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
33 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
34 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
35 New, Frederick M65
36 Pähk, Margus M40
37 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
38 Raadik, Indrek M40
39 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
40 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
41 Lakk, Hendrik
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M65
42 Järvet, Heiti M40
43 Kalm, Marika N40+
Noortesõit 44 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
3 Õun, Joosep-Mattias M-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
5 Eenma, Siim M-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
Peresõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Miljand, Argo M45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U11
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
4 Sepp, Jesse-Revo M-U10
Lastesõit 400m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
Lastesõit 200m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5