Filter Temposari / Finaal / Ikla-Ainaži 25.08.2019

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala neljapäeval kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
2 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
3 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
4 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
5 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
6 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
M50
7 Pallas, Helari M40
8 Põlluveer, Mathias FILTER M-U30
9 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER N-U30
10 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
11 Utar, Urmo M30
12 Savitsch, Grete Maria N-U17
13 Ingerma, Peeter M45
14 New, Frederick M65
15 Killing, Kristel FILTER N-U30
16 Killing, Egert FILTER M-U30
17 Hütt, Oliver Harris M-U19
18 Mustonen, Sille Pyssid 12:00:00 N30
19 Tuul, Annika Pyssid 12:00:30 N40
20 Lepikson, Kristin Pyssid 12:01:00 N35
21 Poller, Kaisa Pyssid 12:01:30 N30
22 Rist, Liisi Pyssid 12:02:00 N-U30
23 Moks, Marin Pyssid 12:02:30 N35
24 Rõzko, Aivar 12:03:00 M55
25 Eelmets, Indrek 12:03:30 M40
26 Kiitam, Ivar 12:04:00 M-U30
27 Kübar, Helen 12:04:30 N35
28 Savitsch, Grete Maria 12:05:00 N-U17
29 Sirk, Ragnar 12:05:30 M-U17
30 Danilkin, Denis 12:06:00 M30
31 Pärt, Ingrit 12:06:30 N40
32 Pärt, Krisseliine 12:07:00 N-U30
33 Jaago, Aivar 12:07:30 M60
34 Pohl, Piia 12:08:00 M45
35 Floren, Ron-Thorren 12:08:30 M-U19
36 Kuusk, Enn 12:09:00 M70
37 Lugenberg, Annikki
<CFC>
12:09:30 N-U15
38 Õun, Joosep- Mattias 12:10:00 M-U17
39 Voogla, Kaido 12:10:30 M40
40 Vain, Ermet 12:11:00 M40
41 Tirmaste, Alar 12:11:30 M40
42 Ööbik, Antti 12:12:00 M40
43 Vasarik, Aarne 12:12:30 M40
44 Zaletajev, Toomas 12:13:00 M40
45 Olgo, Raivo 12:13:30 M45
46 Sikk, Andres 12:14:00 M40
47 Maajärv, Rene 12:14:30 M40
48 Kübar, Rene 12:15:00 M40
49 Pärt, Janek 12:15:30 M40
50 Albert, August 12:16:00 M55
51 Evendi, Rando Marten 12:16:30 M-U19
52 Õun, Deivil
<KV TVJ>
12:17:00 M40
53 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
12:18:30 M35
54 Rõzko, Aivar
<Kalev>
12:19:30 M55
55 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers 12:20:00 M50
56 Kalaus, Hargo 12:20:30 M45
57 Näks, Einar 12:21:00 M40
58 Port, Kristjan 12:21:30 M55
59 Utar, Urmo 12:22:00 M30
60 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
12:22:30 M-U30
61 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
12:23:00 N45
62 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
12:23:30 M45
63 Puusepp, Karlis 12:24:00 M40
64 Pahlberg, Erik RMIT 12:24:30 M-U30
65 Rokk, Annika RMIT 12:25:00 N40
66 Palk, Esko
<v.k Velron>
12:25:30 M50
67 Martma, Kert CFC Spordiklubi 12:26:00 M35
68 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi 12:26:30 M-U23
69 Kooser, Artur CFC Spordiklubi 12:27:00 M-U23
70 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi 12:27:30 M-U30
71 Kupp, Artur CFC Spordiklubi 12:28:00 M-U19
72 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi 12:28:30 M-U19
73 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 12:29:00 N40
74 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 12:29:00 M45
75 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
12:29:30 M-U15
76 Baumann, Priit 12:30:00 M35
77 Tulp, Rain
<Komo>
12:30:30 M50
78 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
12:30:30 N50
79 Rebane, Rait 12:31:00 M-U30
80 Russow, Urve
<Tervisesport>
12:31:30 N45
81 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi 12:32:00 M30
82 Lepik, Janno 12:32:30 M30
83 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
12:33:00 M30
84 Hütt, Oliver Harris 12:33:30 M-U19
85 Hagen, Tiina 12:34:30 N35
86 Parel, Hans 12:35:00 M30
87 Jõessaar, Janari FILTER 12:35:30 M-U30
88 Remmelg, Alari FILTER 12:35:30 M35
89 Maasik, Martin FILTER 12:35:30 M35
90 Remmelg, Martin FILTER 12:35:30 M30
91 Gutmann, Tarmo FILTER 12:36:00 M45
92 Kollo, Andres FILTER 12:36:30 M30
93 Talviste, Einari FILTER 12:37:00 M50
94 Krutob, Tiina FILTER 12:37:30 M50
95 Mõrd, Rando A. Le Coq Team 12:38:00 M50
96 Orlovski, Peep A. Le Coq Team 12:38:30 M30
97 Mölder, Veiko A. Le Coq Team 12:39:00 M50
98 Rehi, Maila A. Le Coq Team 12:39:30 N45
99 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team 12:40:00 M35
100 Varik, Marko 12:40:30 M35
101 Rätsep, Tõnis 12:40:30 M50
102 Pallas, Helari 12:41:00 M40
103 Viska, Indrek
<MyBody.ee>
12:41:30 M35
104 Koolmeister, Siim 12:42:00 M30
105 Rooni, Jaanus
<CFC>
CFC SPORDIKLUBI 12:42:30 M-U13
106 rooni, ron
<CFC>
CFC Spordiklubi 12:43:00 M-U13
107 Raasuke, Erkki
<CFC>
12:43:30 M45
108 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE 12:44:00 N45
109 Longa, Ieva TEAM SAARE 12:44:30 N40
110 Mätas, Egle TEAM SAARE 12:45:00 N35
111 Vool, Stina TEAM SAARE 12:45:30 N40
112 Paat, Merli TEAM SAARE 12:46:00 N35
113 Lehtsaar, Mattias Jonatan 12:46:30 M-U17
114 Liik, Alari-Fredi 12:47:00 M-U23
115 Liik, Margus 12:47:30 M50
116 Kasela, Taavi 12:48:00 M35
117 Rohtma, Katrin TEAM SAARE 12:48:30 N35
118 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT 12:49:00 M40
119 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT 12:49:30 M35
120 Johanson, Marko VIIMSI SPORT 12:50:00 M30
121 Tenno, Ander VIIMSI SPORT 12:50:30 M40
122 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT 12:51:00 M40
123 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT 12:51:30 M45
124 Mikk, Margus 12:52:00 M40
125 Hermaküla, Hannes 12:52:30 M50
126 Teder, Vello Aave Spordiklubi 12:53:00 M55
127 Luts, Vello Aave Spordiklubi 12:53:30 M40
128 Ots, Rait Aave Spordiklubi 12:54:00 M40
129 Märtson, Märt 12:55:00 M-U30
130 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
13:00:00 M40
131 Kruusalu, Zinaida 13:00:30 N45
132 New, Frederick 13:01:00 M65
133 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team 13:02:00 M40
134 Ord, Tõnu
<CC Superior>
13:02:30 M50
135 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team 13:03:00 M40
136 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team 13:03:00 M-U30
137 Prous, Priit 13:03:30 M35
138 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team 13:04:00 M30
139 Ott, Indrek 13:05:00 M40
140 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
13:05:30 M45
141 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
13:08:00 M40
142 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
13:15:00 M40
143 Schultz, Peeter 13:20:00 M40
144 Gorov, Aleksei 13:25:00 M35
145 Treufeldt, ülo
<KJK>
13:30:00 M70
146 Sild-Neeme , Eike 13:58:30 N40
147 Lugenberg, Arvi
<CFC>
13:59:00 M45
148 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
13:59:30 M45
149 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
14:00:00 N40
150 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
14:00:30 M40
151 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
14:01:00 M45