Filter Temposari / Finaal / Ikla-Ainaži 25.08.2019

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala neljapäeval kell 24:00.

Eraldistart 25 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 12:00:00 Mustonen, Sille Pyssid N30
2 12:00:30 Tuul, Annika Pyssid N40
3 12:01:00 Lepikson, Kristin Pyssid N35
4 12:01:30 Poller, Kaisa Pyssid N30
5 12:02:00 Rist, Liisi Pyssid N-U30
6 12:02:30 Moks, Marin Pyssid N35
7 12:03:00 Rõzko, Aivar M55
8 12:03:30 Eelmets, Indrek M40
9 12:04:00 Kiitam, Ivar M-U30
10 12:04:30 Kübar, Helen N35
11 12:05:00 Savitsch, Grete Maria N-U17
12 12:05:30 Sirk, Ragnar M-U17
13 12:06:00 Danilkin, Denis M30
14 12:06:30 Pärt, Ingrit N40
15 12:07:00 Pärt, Krisseliine N-U30
16 12:07:30 Jaago, Aivar M60
17 12:08:00 Pohl, Piia M45
18 12:08:30 Floren, Ron-Thorren M-U19
19 12:09:00 Kuusk, Enn M70
20 12:09:30 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
21 12:10:00 Õun, Joosep- Mattias M-U17
22 12:10:30 Voogla, Kaido M40
23 12:11:00 Vain, Ermet M40
24 12:11:30 Tirmaste, Alar M40
25 12:12:00 Ööbik, Antti M40
26 12:12:30 Vasarik, Aarne M40
27 12:13:00 Zaletajev, Toomas M40
28 12:13:30 Olgo, Raivo M45
29 12:14:00 Sikk, Andres M40
30 12:14:30 Maajärv, Rene M40
31 12:15:00 Kübar, Rene M40
32 12:15:30 Pärt, Janek M40
33 12:16:00 Albert, August M55
34 12:16:30 Evendi, Rando Marten M-U19
35 12:17:00 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
36 12:17:30 Rose, Raigo M-U30
37 12:18:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
38 12:18:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
M35
39 12:19:00 Küttim, Rene
<Orca>
M40
40 12:19:30 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
41 12:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers M50
42 12:20:30 Kalaus, Hargo M45
43 12:21:00 Näks, Einar M40
44 12:21:30 Port, Kristjan M55
45 12:22:00 Utar, Urmo M30
46 12:22:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U30
47 12:23:00 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
48 12:23:30 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
49 12:24:00 Puusepp, Karlis M40
50 12:24:30 Pahlberg, Erik RMIT M-U30
51 12:25:00 Rokk, Annika RMIT N40
52 12:25:00 Rokk, Annika RMIT N40
53 12:25:30 Palk, Esko
<v.k Velron>
M50
54 12:26:00 Martma, Kert CFC Spordiklubi M35
55 12:26:30 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U23
56 12:27:00 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U23
57 12:27:30 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi M-U30
58 12:28:00 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
59 12:28:30 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi M-U19
60 12:29:00 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 N40
61 12:29:00 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
62 12:29:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
63 12:30:00 Baumann, Priit M35
64 12:30:30 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N50
65 12:30:30 Tulp, Rain
<Komo>
M50
66 12:31:00 Rebane, Rait M-U30
67 12:31:30 Russow, Urve
<Tervisesport>
N45
68 12:32:00 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi M30
69 12:32:30 Lepik, Janno M30
70 12:33:00 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
M30
71 12:33:30 Hütt, Oliver Harris M-U19
72 12:34:00 Mäe, Mati Viimsi Rattaklubi M30
73 12:34:30 Hagen, Tiina N35
74 12:35:00 Parel, Hans M30
75 12:35:30 Remmelg, Alari FILTER M35
76 12:35:30 Jõessaar, Janari FILTER M-U30
77 12:35:30 Maasik, Martin FILTER M35
78 12:35:30 Remmelg, Martin FILTER M30
79 12:36:00 Gutmann, Tarmo FILTER M45
80 12:36:30 Kollo, Andres FILTER M30
81 12:37:00 Talviste, Einari FILTER M50
82 12:37:30 Krutob, Tiina FILTER M50
83 12:38:00 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
84 12:38:30 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
85 12:39:00 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
86 12:39:30 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
87 12:40:00 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
88 12:40:30 Rätsep, Tõnis M50
89 12:40:30 Varik, Marko M35
90 12:41:00 Pallas, Helari M40
91 12:41:30 Viska, Indrek
<MyBody.ee>
M35
92 12:46:30 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
93 12:47:00 Liik, Alari-Fredi M-U23
94 12:47:30 Liik, Margus M50
95 12:48:00 Kasela, Taavi M35
96 12:55:00 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
M30
97 12:58:00 Kas, René M40
98 13:00:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
99 13:00:30 Kruusalu, Zinaida N45
100 13:01:00 New, Frederick M65
101 13:02:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
102 13:03:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
103 13:03:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M-U30
104 13:04:00 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M30
105 13:05:00 Ott, Indrek M40
106 13:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
107 13:15:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
108 13:20:00 Schultz, Peeter M40
109 13:25:00 Gorov, Aleksei M35
110 13:30:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
M70
111 13:59:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
112 13:59:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
113 14:00:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
N40
114 14:00:30 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
115 14:01:00 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria N-U17
3 Utar, Urmo M30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick M65
6 Hütt, Oliver Harris M-U19
7 Killing, Egert FILTER M-U30
8 Killing, Kristel FILTER N-U30
9 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER N-U30
10 Põlluveer, Mathias FILTER M-U30
11 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
12 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
13 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
14 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
15 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
16 Pallas, Helari M40