Filter Temposari / 5. etapp / Aruküla 19.06.2019

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala esmaspäeval kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
2 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
3 Põlluveer, Mathias FILTER M-U30
4 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
5 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
6 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
M50
7 Pallas, Helari M40
8 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
9 Ingerma, Peeter M45
10 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER N-U30
11 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
12 Utar, Urmo M30
13 Savitsch, Grete Maria N-U17
14 Killing, Kristel FILTER N-U30
15 New, Frederick M65
16 Killing, Egert FILTER M-U30
17 Hütt, Oliver Harris M-U19
18 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
M30
19 Mustonen, Sille Pyssid 17:15:00 N30
20 Tuul, Annika Pyssid 17:15:30 N40
21 Lepikson, Kristin Pyssid 17:16:00 N35
22 Poller, Kaisa Pyssid 17:16:30 N30
23 Rist, Liisi Pyssid 17:17:00 N-U30
24 Moks, Marin Pyssid 17:17:30 N35
25 Rõzko, Aivar 17:18:00 M55
26 Eelmets, Indrek 17:18:30 M40
27 Rooni, Jaanus
<CFC>
CFC SPORDIKLUBI 17:19:00 M-U13
28 Kübar, Helen 17:19:30 N35
29 Kasela, Taavi 17:20:00 M35
30 Savitsch, Grete Maria 17:20:30 N-U17
31 Sirk, Ragnar 17:21:00 M-U17
32 Danilkin, Denis 17:21:30 M30
33 Pärt, Ingrit 17:22:00 N40
34 Pärt, Krisseliine 17:22:30 N-U30
35 Õun, Joosep- Mattias 17:23:00 M-U17
36 Jaago, Aivar 17:23:30 M60
37 Voogla, Kaido 17:24:00 M40
38 Ööbik, Antti 17:24:30 M40
39 Vasarik, Aarne 17:25:00 M40
40 Zaletajev, Toomas 17:25:30 M40
41 Olgo, Raivo 17:26:00 M45
42 Sikk, Andres 17:26:30 M40
43 Maajärv, Rene 17:27:00 M40
44 Evendi, Rando Marten 17:27:30 M-U19
45 Pärt, Janek 17:28:00 M40
46 Õun, Deivil
<KV TVJ>
17:28:30 M40
47 Liik, Margus 17:30:00 M50
48 Liik, Alari-Fredi 17:30:30 M-U23
49 Lehtsaar, Mattias Jonatan 17:31:00 M-U17
50 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
17:31:30 M35
51 Rõzko, Aivar
<Kalev>
17:32:00 M55
52 Port, Kristjan 17:32:30 M55
53 Utar, Urmo 17:33:00 M30
54 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
17:33:30 M-U30
55 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
17:34:00 M45
56 Puusepp, Karlis 17:34:30 M40
57 Pahlberg, Erik RMIT 17:35:00 M-U30
58 Rokk, Annika RMIT 17:35:30 N40
59 Palk, Esko
<v.k Velron>
17:36:00 M50
60 Martma, Kert CFC Spordiklubi 17:36:30 M35
61 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi 17:37:00 M-U23
62 Kooser, Artur CFC Spordiklubi 17:37:30 M-U23
63 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi 17:38:00 M-U30
64 Kupp, Artur CFC Spordiklubi 17:38:30 M-U19
65 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi 17:39:00 M-U19
66 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 17:39:30 M45
67 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 17:39:30 N40
68 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
17:40:00 M-U15
69 Rebane, Rait 17:40:30 M-U30
70 Russow, Urve
<Tervisesport>
17:41:00 N45
71 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi 17:41:30 M30
72 Lokk, Sulev
<ABEC>
17:42:00 M50
73 Haljak, Antti 17:42:30 M40
74 Lepik, Janno 17:43:00 M30
75 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
17:43:30 M30
76 Hütt, Oliver Harris 17:44:00 M-U19
77 Hagen, Tiina 17:44:30 N35
78 Jõessaar, Janari FILTER 17:45:00 M-U30
79 Remmelg, Alari FILTER 17:45:00 M35
80 Remmelg, Martin FILTER 17:45:00 M30
81 Maasik, Martin FILTER 17:45:00 M35
82 Gutmann, Tarmo FILTER 17:45:30 M45
83 Kollo, Andres FILTER 17:46:00 M30
84 Talviste, Einari FILTER 17:46:30 M50
85 Krutob, Tiina FILTER 17:47:00 M50
86 Haramaa, Henri FILTER 17:47:30 M-U30
87 Mõrd, Rando A. Le Coq Team 17:48:00 M50
88 Orlovski, Peep A. Le Coq Team 17:48:30 M30
89 Mölder, Veiko A. Le Coq Team 17:49:00 M50
90 Rehi, Maila A. Le Coq Team 17:49:30 N45
91 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team 17:50:00 M35
92 Viska, Indrek
<MyBody.ee>
17:50:30 M35
93 Koolmeister, Siim 17:51:00 M30
94 rooni, ron
<CFC>
CFC Spordiklubi 17:51:30 M-U13
95 Varik, Marko 17:52:00 M35
96 Rätsep, Tõnis 17:52:30 M50
97 Ööman , Marko RedBike 17:53:00 M40
98 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE 17:53:30 N45
99 Longa, Ieva TEAM SAARE 17:54:00 N40
100 Mätas, Egle TEAM SAARE 17:54:30 N35
101 Vool, Stina TEAM SAARE 17:55:00 N40
102 Sild-Neeme , Eike 17:55:30 N40
103 Paat, Merli TEAM SAARE 17:56:00 N35
104 Rohtma, Katrin TEAM SAARE 17:56:30 N35
105 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT 17:57:00 M40
106 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT 17:57:30 M35
107 Johanson, Marko VIIMSI SPORT 17:58:00 M30
108 Tenno, Ander VIIMSI SPORT 17:58:30 M40
109 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT 17:59:00 M40
110 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT 17:59:30 M45
111 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
18:00:00 N50
112 Tulp, Rain
<Komo>
18:00:00 M50
113 Floren, Ron-Thorren 18:00:30 M-U19
114 Lugenberg, Annikki
<CFC>
18:01:00 N-U15
115 Tirmaste, Alar 18:01:30 M40
116 Kruusalu, Zinaida 18:02:00 N45
117 Mikk, Margus 18:02:30 M40
118 Hermaküla, Hannes 18:03:00 M50
119 Teder, Vello Aave Spordiklubi 18:03:30 M55
120 Luts, Vello Aave Spordiklubi 18:04:00 M40
121 Ots, Rait Aave Spordiklubi 18:04:30 M40
122 Ets, Aare 18:05:00 M45
123 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
18:06:00 M40
124 Taal, Tanel
<21CC>
18:06:30 M35
125 Arus, Tiit
<21 CC Triatloniklubi>
18:13:30 M45
126 Kiitam, Ivar 18:14:00 M-U30
127 Schultz, Peeter 18:15:00 M40
128 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers 18:20:00 M50
129 Pohl, Piia 18:30:00 M45
130 Kuusk, Enn 18:30:30 M70
131 Näks, Einar 18:31:00 M40
132 Kalaus, Hargo 18:31:30 M45
133 Märtson, Märt 18:32:00 M-U30
134 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
18:32:30 N45
135 Raasuke, Erkki
<CFC>
18:33:00 M45
136 Prous, Priit 18:33:30 M35
137 Parel, Hans 18:35:00 M30
138 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
18:44:30 M45
139 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
18:45:00 N40
140 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
18:45:30 M40
141 New, Frederick 18:46:00 M65
142 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team 18:47:00 M40
143 Ord, Tõnu
<CC Superior>
18:47:30 M50
144 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team 18:48:00 M40
145 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team 18:48:00 M-U30
146 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team 18:49:30 M30
147 Ott, Indrek 18:50:00 M40
148 Lugenberg, Arvi
<CFC>
18:59:00 M45
149 Gorov, Aleksei 18:59:30 M35
150 Vain, Ermet 19:00:00 M40
151 Kübar, Rene 19:00:30 M40
152 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
19:01:00 M45
153 Pallas, Helari 19:01:30 M40
154 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
19:05:00 M45
155 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
19:08:00 M40
156 Albert, August 19:10:00 M55
157 Treufeldt, ülo
<KJK>
19:15:00 M70
158 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
19:25:00 M40