Filter Temposari / 4. etapp / Pirita 12.06.2019

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala esmaspäeval kell 24:00.

Eraldistart 15 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 17:15:00 Mustonen, Sille Pyssid N30
2 17:15:30 Tuul, Annika Pyssid N40
3 17:16:00 Lepikson, Kristin Pyssid N35
4 17:16:30 Poller, Kaisa Pyssid N30
5 17:17:00 Rist, Liisi Pyssid N-U30
6 17:17:30 Moks, Marin Pyssid N35
7 17:18:00 Rõzko, Aivar M55
8 17:18:30 Eelmets, Indrek M40
9 17:19:00 Kiitam, Ivar M-U30
10 17:19:30 Kübar, Helen N35
11 17:20:00 Kasela, Taavi M35
12 17:20:30 Savitsch, Grete Maria N-U17
13 17:21:00 Sirk, Ragnar M-U17
14 17:21:30 Danilkin, Denis M30
15 17:22:00 Pärt, Ingrit N40
16 17:22:30 Pärt, Krisseliine N-U30
17 17:23:00 Õun, Joosep- Mattias M-U17
18 17:23:30 Jaago, Aivar M60
19 17:24:00 Voogla, Kaido M40
20 17:24:30 Ööbik, Antti M40
21 17:25:00 Vasarik, Aarne M40
22 17:25:30 Zaletajev, Toomas M40
23 17:26:00 Olgo, Raivo M45
24 17:26:30 Sikk, Andres M40
25 17:27:00 Maajärv, Rene M40
26 17:27:30 Evendi, Rando Marten M-U19
27 17:28:00 Pärt, Janek M40
28 17:28:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
29 17:29:00 Rose, Raigo M-U30
30 17:29:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
31 17:30:00 Liik, Margus M50
32 17:30:30 Liik, Alari-Fredi M-U23
33 17:31:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
34 17:31:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
M35
35 17:32:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
36 17:32:30 Port, Kristjan M55
37 17:33:00 Utar, Urmo M30
38 17:33:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U30
39 17:34:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
40 17:34:30 Ott, Indrek M40
41 17:35:00 Puusepp, Karlis M40
42 17:35:30 Pahlberg, Erik RMIT M-U30
43 17:36:00 Rokk, Annika RMIT N40
44 17:36:00 Rokk, Annika RMIT N40
45 17:36:30 Palk, Esko
<v.k Velron>
M50
46 17:37:00 Martma, Kert CFC Spordiklubi M35
47 17:37:30 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U23
48 17:38:00 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U23
49 17:38:30 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi M-U30
50 17:39:00 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
51 17:39:30 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi M-U19
52 17:40:00 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 N40
53 17:40:00 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
54 17:40:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
55 17:41:00 Rebane, Rait M-U30
56 17:41:30 Russow, Urve
<Tervisesport>
N45
57 17:42:00 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi M30
58 17:42:30 Lokk, Sulev
<ABEC>
M50
59 17:43:00 Haljak, Antti M40
60 17:43:30 Lepik, Janno M30
61 17:44:00 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
M30
62 17:44:30 Hütt, Oliver Harris M-U19
63 17:45:00 Evendi, Kristi N40
64 17:45:30 Hagen, Tiina N35
65 17:46:00 Remmelg, Alari FILTER M35
66 17:46:00 Jõessaar, Janari FILTER M-U30
67 17:46:00 Remmelg, Martin FILTER M30
68 17:46:00 Maasik, Martin FILTER M35
69 17:46:30 Gutmann, Tarmo FILTER M45
70 17:47:00 Kollo, Andres FILTER M30
71 17:47:30 Talviste, Einari FILTER M50
72 17:48:00 Krutob, Tiina FILTER M50
73 17:48:30 Haramaa, Henri FILTER M-U30
74 17:49:00 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M30
75 17:49:30 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
76 17:50:00 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
77 17:50:30 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
78 17:51:00 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
79 17:51:30 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
80 17:52:00 Varik, Marko M35
81 17:52:30 Rätsep, Tõnis M50
82 17:53:00 Viska, Indrek
<MyBody.ee>
M35
83 17:59:30 Sormunen, Raivo
<Äripäeva SK>
M40
84 18:00:00 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N50
85 18:00:00 Tulp, Rain
<Komo>
M50
86 18:00:30 Floren, Ron-Thorren M-U19
87 18:01:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
88 18:01:30 Tirmaste, Alar M40
89 18:02:00 Kruusalu, Zinaida N45
90 18:06:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
91 18:15:00 Schultz, Peeter M40
92 18:18:00 Küttim, Rene
<Orca>
M40
93 18:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers M50
94 18:25:00 Mäe, Mati Viimsi Rattaklubi M30
95 18:28:00 Kas, René M40
96 18:30:00 Pohl, Piia M45
97 18:30:30 Kuusk, Enn M70
98 18:31:00 Näks, Einar M40
99 18:31:30 Kalaus, Hargo M45
100 18:32:00 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
M30
101 18:32:30 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
102 18:35:00 Parel, Hans M30
103 18:40:30 Gorov, Aleksei M35
104 18:44:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
105 18:45:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
N40
106 18:45:30 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
107 18:46:00 New, Frederick M65
108 18:47:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
109 18:48:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
110 18:48:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M-U30
111 18:59:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
112 19:00:00 Vain, Ermet M40
113 19:00:30 Kübar, Rene M40
114 19:01:00 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
115 19:01:30 Pallas, Helari M40
116 19:02:00 Vaikmaa, Siim M40
117 19:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
118 19:10:00 Albert, August M55
119 19:15:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
M70
120 19:25:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria N-U17
3 Utar, Urmo M30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick M65
6 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
M30
7 Hütt, Oliver Harris M-U19
8 Killing, Egert FILTER M-U30
9 Killing, Kristel FILTER N-U30
10 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER N-U30
11 Põlluveer, Mathias FILTER M-U30
12 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
13 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
14 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
15 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
16 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
17 Pallas, Helari M40