Filter Temposari / 3. etapp / Kiili 29.05.2019

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala esmaspäeval kell 24:00.
NB! Palume juba hõivatud stardiajale registreerida ainult juhul, kui olete sinna registreerinud inimesega eelnevalt koos sõitmise kokku leppinud.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
2 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
3 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
4 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
5 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
6 Pallas, Helari M40
7 Vinogradov, Georgi M-U23
8 Vinogradov, Vladimir M50
9 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
M50
10 Ingerma, Peeter M45
11 Põlluveer, Mathias FILTER M-U30
12 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
13 Utar, Urmo M30
14 Savitsch, Grete Maria N-U17
15 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER N-U30
16 New, Frederick M65
17 Killing, Kristel FILTER N-U30
18 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
M30
19 Killing, Egert FILTER M-U30
20 Hütt, Oliver Harris M-U19
21 Mustonen, Sille Pyssid 17:15:00 N30
22 Tuul, Annika Pyssid 17:15:30 N40
23 Lepikson, Kristin Pyssid 17:16:00 N35
24 Poller, Kaisa Pyssid 17:16:30 N30
25 Rist, Liisi Pyssid 17:17:00 N-U30
26 Moks, Marin Pyssid 17:17:30 N35
27 Rõzko, Aivar 17:18:00 M55
28 Eelmets, Indrek 17:18:30 M40
29 Neeme , Ergo 17:19:00 M45
30 Kübar, Helen 17:19:30 N35
31 Kasela, Taavi 17:20:00 M35
32 Savitsch, Grete Maria 17:20:30 N-U17
33 Sirk, Ragnar 17:21:00 M-U17
34 Danilkin, Denis 17:21:30 M30
35 Pärt, Ingrit 17:22:00 N40
36 Pärt, Krisseliine 17:22:30 N-U30
37 Õun, Joosep- Mattias 17:23:00 M-U17
38 Jaago, Aivar 17:23:30 M60
39 Voogla, Kaido 17:24:00 M40
40 Ööbik, Antti 17:24:30 M40
41 Vasarik, Aarne 17:25:00 M40
42 Zaletajev, Toomas 17:25:30 M40
43 Olgo, Raivo 17:26:00 M45
44 Sikk, Andres 17:26:30 M40
45 Maajärv, Rene 17:27:00 M40
46 Evendi, Rando Marten 17:27:30 M-U19
47 Pärt, Janek 17:28:00 M40
48 Õun, Deivil
<KV TVJ>
17:28:30 M40
49 Rubenis, Normunds 17:29:00 M55
50 Kļaviņš, Laimonis 17:29:00 M55
51 Johanson, Egert Kalevi Jalgrattakool 17:29:30 M-U17
52 Liik, Margus 17:30:00 M50
53 Liik, Alari-Fredi 17:30:30 M-U23
54 Lehtsaar, Mattias Jonatan 17:31:00 M-U17
55 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
17:31:30 M35
56 Rõzko, Aivar
<Kalev>
17:32:00 M55
57 Port, Kristjan 17:32:30 M55
58 Utar, Urmo 17:33:00 M30
59 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
17:33:30 M-U30
60 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
17:34:00 M45
61 Puusepp, Karlis 17:34:30 M40
62 Pahlberg, Erik RMIT 17:35:00 M-U30
63 Rokk, Annika RMIT 17:35:30 N40
64 Palk, Esko
<v.k Velron>
17:36:00 M50
65 Martma, Kert CFC Spordiklubi 17:36:30 M35
66 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi 17:37:00 M-U23
67 Kooser, Artur CFC Spordiklubi 17:37:30 M-U23
68 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi 17:38:00 M-U30
69 Kupp, Artur CFC Spordiklubi 17:38:30 M-U19
70 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi 17:39:00 M-U19
71 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 17:39:30 N40
72 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 17:39:30 M45
73 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
17:40:00 M-U15
74 Rebane, Rait 17:40:30 M-U30
75 Russow, Urve
<Tervisesport>
17:41:00 N45
76 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi 17:41:30 M30
77 Lokk, Sulev
<ABEC>
17:42:00 M50
78 Haljak, Antti 17:42:30 M40
79 Lepik, Janno 17:43:00 M30
80 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
17:43:30 M30
81 Hütt, Oliver Harris 17:44:00 M-U19
82 Hagen, Tiina 17:44:30 N35
83 Remmelg, Alari FILTER 17:45:00 M35
84 Jõessaar, Janari FILTER 17:45:00 M-U30
85 Maasik, Martin FILTER 17:45:00 M35
86 Remmelg, Martin FILTER 17:45:00 M30
87 Gutmann, Tarmo FILTER 17:45:30 M45
88 Kollo, Andres FILTER 17:46:00 M30
89 Talviste, Einari FILTER 17:46:30 M50
90 Krutob, Tiina FILTER 17:47:00 M50
91 Haramaa, Henri FILTER 17:47:30 M-U30
92 Mõrd, Rando A. Le Coq Team 17:48:00 M50
93 Orlovski, Peep A. Le Coq Team 17:48:30 M30
94 Mölder, Veiko A. Le Coq Team 17:49:00 M50
95 Rehi, Maila A. Le Coq Team 17:49:30 N45
96 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team 17:50:00 M35
97 Viska, Indrek
<MyBody.ee>
17:50:30 M35
98 Koolmeister, Siim 17:51:00 M30
99 Suppi, Ahti
<Trismile>
17:51:30 M40
100 Varik, Marko 17:52:00 M35
101 Rätsep, Tõnis 17:52:30 M50
102 Rooni, Jaanus
<CFC>
CFC SPORDIKLUBI 17:53:00 M-U13
103 rooni, ron
<CFC>
CFC Spordiklubi 17:53:30 M-U13
104 Nael, Margus 17:54:00 M35
105 Ööman , Marko RedBike 17:54:30 M40
106 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE 17:55:00 N45
107 Longa, Ieva TEAM SAARE 17:55:30 N40
108 Mätas, Egle TEAM SAARE 17:56:00 N35
109 Vool, Stina TEAM SAARE 17:56:30 N40
110 Paat, Merli TEAM SAARE 17:57:00 N35
111 Rohtma, Katrin TEAM SAARE 17:57:30 N35
112 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT 17:58:00 M40
113 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT 17:58:30 M35
114 Sepp, Kaspar
<CC Superior>
17:59:00 M60
115 Johanson, Marko VIIMSI SPORT 17:59:30 M30
116 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
18:00:00 N50
117 Tulp, Rain
<Komo>
18:00:00 M50
118 Floren, Ron-Thorren 18:00:30 M-U19
119 Nigul, Natali Nora
<CFC>
18:01:00 N-U15
120 Lugenberg, Annikki
<CFC>
18:01:00 N-U15
121 Tirmaste, Alar 18:01:30 M40
122 Kruusalu, Zinaida 18:02:00 N45
123 Tenno, Ander VIIMSI SPORT 18:02:30 M40
124 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT 18:03:00 M40
125 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT 18:03:30 M45
126 Mikk, Margus 18:04:00 M40
127 Stepulov, Roland
<Enervit Team Estonia>
18:04:30 M30
128 Ellmann, Toomas
<Team Enervit Estonia>
18:04:30 M30
129 Härmsalu, Jorma 18:05:00 M35
130 Hermaküla, Hannes 18:05:30 M50
131 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
18:06:00 M40
132 Teder, Vello Aave Spordiklubi 18:06:30 M55
133 Luts, Vello Aave Spordiklubi 18:07:00 M40
134 Ots, Rait Aave Spordiklubi 18:07:30 M40
135 Aarna, Indrek 18:08:00 M50
136 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
18:08:30 M70
137 KASK, HENDRI
<Nõmme Rattaklubi>
18:09:00 M-U17
138 Taal, Tanel
<21CC>
18:09:30 M35
139 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
18:09:30 M35
140 Evendi, Kristi 18:10:00 N40
141 Punane, Marian 18:10:00 N30
142 Väinola, Christopher
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool 18:10:30 M-U17
143 Kõiv, Kardon
<21CC Triatloniklubi>
18:11:00 M40
144 Kanniste, Jaak
<A2K Spordiklubi>
18:12:00 M55
145 Kiitam, Ivar 18:14:00 M-U30
146 Schultz, Peeter 18:15:00 M40
147 Sepp, Aleksandr
<TeamZoot>
18:29:00 M35
148 Vinogradov, Georgi 18:29:30 M-U23
149 Vinogradov, Vladimir 18:29:30 M50
150 Pohl, Piia 18:30:00 M45
151 Kuusk, Enn 18:30:30 M70
152 Näks, Einar 18:31:00 M40
153 Kalaus, Hargo 18:31:30 M45
154 Märtson, Märt 18:32:00 M-U30
155 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
18:32:30 N45
156 Estra, Ainar Tripassion Triatloniklubi 18:33:00 M30
157 Tammeleht, Harles
<Tripassion Triatloniklubi>
Tripassion Triatloniklubi 18:33:00 M30
158 Sild-Neeme , Eike 18:33:30 N40
159 Laanemets, Meelis 18:34:00 M45
160 Raasuke, Erkki
<CFC>
18:34:00 M45
161 Vimberg, Vjacheslav
<21CC Triatloniklubi>
18:34:30 M45
162 Värv, Sander
<REKORD CC>
18:35:00 M35
163 Vakra, Villu
<21CC Triatloniklubi>
18:35:30 M35
164 Prous, Priit 18:36:00 M35
165 Arus, Tiit
<21 CC Triatloniklubi>
18:37:30 M45
166 Ruubel, Raul Tripassion Triatloniklubi 18:40:00 M30
167 Gorov, Aleksei 18:40:30 M35
168 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
18:44:30 M45
169 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
18:45:00 M40
170 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
18:45:00 N40
171 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers 18:45:30 M50
172 New, Frederick 18:46:00 M65
173 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team 18:47:00 M40
174 Ord, Tõnu
<CC Superior>
18:47:30 M50
175 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team 18:48:00 M40
176 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team 18:48:00 M-U30
177 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team 18:49:30 M30
178 Ott, Indrek 18:50:00 M40
179 Treufeldt, ülo
<KJK>
18:55:00 M70
180 Lugenberg, Arvi
<CFC>
18:59:30 M45
181 Kübar, Rene 19:00:00 M40
182 Vain, Ermet 19:00:00 M40
183 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
19:00:30 M45
184 Pallas, Helari 19:01:00 M40
185 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
19:05:00 M45
186 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
19:08:00 M40
187 Albert, August 19:10:00 M55
188 Avik, Eeva
<21CC Triatloniklubi>
19:10:30 N30
189 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
19:25:00 M40