Peetri jooks 2019

Eelregistreerimise 1. voor lõppeb 31.05.2019, 2. voor lõppeb 30.06.2019, 3. voor lõppeb 31.07.2019 ning eelregistreerimise viimane voor lõppeb 08.08.2019. Kõigi registreerimisvoorude lõpp on vastaval päeval kell 24:00.

10km põhijooks/kõnd/kepikõnd
# Nimi Meeskond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi meeskonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Mäekivi, Marko
<Vaela Spordiselts>
2 Münd, Roman
<Eesti Energia Spordiklubi>
3 Avila, Dina
4 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
5 Vahtla, Aili Monika
6 taar, Liisi
<MTÜ SPORDISELTS >
7 Väljak, Risto
8 Ušakova, Anna
9 Root, Konstantin
<МиRun>
10 Mardisoo, Britha
<Event Catering>
11 Saar, Rain
12 Saar, Margus
13 Bilozor, Konstantin
<Tripassion triatloniklubi>
14 Sizova, Aleksandra
15 Naumova, Anna
16 pilv, vilve
<Täppsportlased>
17 Kulbas, Renee
18 Kääpa, Viivi
19 Kääpa, Valeri
20 Räsänen, Heikki
<Helsinki Social Runners>
21 Liik, Kristjan
22 PERT, KAROL
23 Koitne, Kaarel
<LSS>
24 Ignatjev, Jevgeni
25 Suitso, Kati
26 Peeters, Riin
27 Kaldma, Liina
<AGA Spordiklubi>
28 Allikas, Daisy
29 Tuisk, Aivar
30 Labent, Regina
31 Hlebnikov, Aleksandr
32 Ingerma, Peeter
33 Ingerma, Katariina
34 Veisson, Annika
35 Jasinskaite, Jane
36 Juurik, Kersti
37 Oleinitš, Irina
38 Aasmaa, Aulo
39 Umalas, Evelin
40 Aleksandrova, Olga
41 Truve, Jaanika
42 Zhingel , Dmitry
<MERUN>
43 Pihlak, Lauri
<Sparta Spordiklubi>
44 Verbitskaja , Jekaterina
45 Visser, Pille
46 Zhingel, Dmitry
47 Kaldma, Meelis
48 pilv, vilve
<Täppsportlased>
49 Leiten, Ragnar
50 Uueni , Merje
51 Lilleoja, Siim
52 Kalmann, Käthlin
53 Guläjev, Roland
54 Õismaa, Rauno
55 Trepp, Triin
56 Väli, Reigo
57 Torn, Liliana
<Täppsportlased>
58 Novi, Oksana
59 Mets, Randel
60 Teder, Kaspar
61 Kose, Liisbeth
<LSS>
62 Issakov, Andrei
<I Love Running>
63 Juknaite , Ivi
<Paide Jooksusõbrad >
64 Suvinõmm, Teele
65 Žugova, Maarja
66 Laanmets, Jüri
67 Hinn, Ahto
68 Laos, Maarja
69 Jõgi, Tarmo
<Merimesta matkaklubi>
70 Teinburk, Marko
<Anu Jooksutrennid>
71 Vafin, Renat
<Treeningpartner>
72 Vellerind, Rain
<Estonian Ultrarunners Team>
73 Harmalova, Veronika
74 Murre, Martin
<Treeningpartner>
5km Apollo Kino heategevusjooks/kõnd
# Nimi Meeskond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi meeskonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Kadarpik, Terttu
2 Orusalu, Katrina
3 Orusalu, Toivo
4 Siimon, Sirli
5 Mitt, Aili
6 Koks, Mari
7 Maalder, Liisa
8 Ivanova, Nadežda
9 Kaljumäe, Evelyn Hanna
10 Saarts, Pirko
11 Sild, Soile
12 Teidla, Tiina
13 Juhani, Tiina
14 Sassi, Kertu
15 Maalder, Liisa
16 Galitskihh, Vitali
17 Galitskihh, Anastasiia
18 Õis, Selve
19 kundla, kersti
20 Eerma, Jessica
21 Sepp, Marianne
22 Tikerpuu, Airi
23 Leisson, Elina
24 Leisson, Aare
25 Naar, Merelle
26 Tsizik, Natalja
<SRD>
27 Parv, Kaido
28 Põder, Kerlin
29 Štšemeljov, Sergei
30 Sassi, Ketter
5km TFK lapsevankrijooks/kõnd
# Nimi Meeskond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi meeskonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Pihlakas, Ketlin
2 Leipsig, Merle
3 Raudsepp, Sandra
4 Vänto, Elsi
5 Varlamova, Karina
6 Kolostov , Jana
7 Kalmus, Pilleriin
8 Kalmus, Pilleriin
9 Elvak, Reili
10 Kreisman, Kalmer
11 Kiis, Merilin
12 Safjanov, Irina
13 Kirch, Kristine
5km noortejooks
# Nimi Meeskond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi meeskonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Maalder, Robin
<Laagna Gümnaasium>
2 Tõnuri, Toora
3 Liiker, Lisanna
4 Orumets, Merill
<Peetri kool>
5 Orlova, Sofia
6 Berg, Ron
<Garant>
7 Visser, Sander
<Rapla Korvpallikool>
8 Batšurin, Mark
9 Leisson, Kendra
10 Raave, Rihard
250m lastejooks
# Nimi Meeskond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi meeskonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Kasesalu, Hanna
2 Laagemann, Bert
3 Laagemann, Remi
4 Väljak, Marten
5 Vänto, Thorsten
6 Raja, Lenna
7 Raja, Joanna
8 Vares, Britt-Marii
9 Pikkmets, Liisa
10 Pikkmets, Markus
11 Saar, Elisabeth
12 Saar, Mathias
13 Sagadi, Henry
14 Kuusk, Loora
15 Koks, Karl-Raimund
16 Medvedjev, Artemi
17 Pert, Delisia
18 Järveots, Meribel
19 Juhkov, Joonas
20 Allikas, Melina Mia
21 Pospelov, Viktor
22 Lõvi, Angela-Kristella
23 Lõvi, Gloria-Mirelle
24 Kaljumäe, Iris
25 Aasmaa, Aleksandra
26 Rjabuhha, Marija
27 Suisalu, Marleen
28 Burvenich, Milo
29 Burvenich, Lucas
30 Järvelt, Hugo
31 Tammine, Marta Johanna
32 Tammine, Tair Karel
33 Pihelgas, Joanna
34 Guläjev, Sten-Roland
35 Butjaev, Mihail
36 Markna, Marten
37 Novi, Arina
38 Kiis, Emily
39 Kiis, Rebecca
40 Süld, Grete
41 Vald, Daniela
42 Härm , Victoria
43 Härm , Julua
44 Hilimon, Riko Marius
<Kaksikud>
45 Hilimon, Rika Maretta
<Kaksikud>
46 Käärson, Kätleen
<Järveküla kool>
47 Käärson, Greetel
<Järveküla kool>
48 Tamme, Nora
49 Hiob, Robin
50 Pallum, Kaur
51 Kirch, Mia-Nora
52 Matvei, Laura
53 Kinsigo , Kelly
54 Koitla, Kerdo
55 Pligunova, Eva
56 Issakova, Darja
57 Elhuveig, Roosi