HIIUMAA SPORDINÄDALAVAHETUS 2020

Registreerimiseks toimi nii:

  1. Sisesta võistleja andmed. Peale sisestamist vajuta ankeedi all olevale nupule ,,Edasi".
  2. Kui maksja ja osaleja ühtivad, siis jäta see samm vahele. Kui maksja on aga teine inimene, siis vajuta nupule "Muuda maksja" ning sisesta õiged arvele kantavad maksja andmed. Toimingu lõpetamiseks vajuta ankeedi all olevale nupule ,,Edasi".
  3. Veendu andmete korrektsuses. Kui soovid lisada veel osalejaid, siis vajuta nupule ,,Lisa osaleja" ning sisesta teise osalEja andmed. Ühe arvega saab registreerida piiramatul arvul võistlejaid, korrates eelkirjeldatud protseduuri vajaliku arvu kordi. Kui kõik osalejad on sisestatud, siis kinnita andmed vajutades ankeedi all olevale nupule ,,Registreeri". Alles seejärel loetakse registreerimine sooritatuks ning  osalustasu arve saadetakse maksja e-posti aadressile. Arvet saab alla laadida ka järgnevalt kuvatavalt registreerimise lõpulehelt.
  4. Maksa arve sama päeva jooksul. Laekumisi kontrollitakse järgmisel päeval kell 12:00. Juhul kui raha ei ole selleks ajaks korraldaja pangakontole laeknud, siis kustutakse võistleja registreerunute nimekirjast.

Sünnipäev
Täita juhul, kui võistleja soovib oma tulemuse punktid lisada EJL reitingu tabelisse.

* - Vajalikud väljad!