SUUR ÜLLATUSKAMPAANIA! 😍😍

Kõik E-Lux Peetri Jooksu sõbrad, kes soetavad jooksupileti enne selle nädala laupäeva, nende vahel loosime välja parima abilise Sinu kööki - kuumaõhufritüüri E-Lux Kodutehnikalt! 💛
Suures auhinnaloosis osalevad kõik piletid, mis on soetatud perioodil 16.05.2022-27.05.2022! 💛

Registreerunud

All participants who paid the participation fee via the bank link will be automatically entered in the start protocol. If "pay by invoice" was selected as the payment method, the participant's name will appear with a delay in the start protocol. PS! Invoices not paid on time will be deleted automatically and the names will not be added to the start protocol.
10 KM LADUKS MAIN RUN
  Nimi Class Meeskond
Search by name Search by class Search by team
1 Meelis Kadak M
2 Raivo Olgo M50
3 Kaur Siimaste M CEP Eesti
4 Alekszej Morgunov M Sparta
5 Tarmo Pilving M40 Maaülikool
6 Lauri Reidma M
7 Ander Sile M45
8 Taavi Karotamm M
9 Dmitri Vorošnin M45
10 Nicole Maria Klais W UP Sport
11 Kalmer Kreisman M40
12 Laur Ojaver M40
13 Kaivi Kukk W40 FB Jooksmine
14 Henri Hapsal M
15 Arlyn Mitt M
16 Vares Kristjan M40 Vak Staier
17 Margus Remek M
18 Toomas Piigli M45
19 Silver Koit M50 Treeningpartner
20 Kristel Siiman W
21 Aivar Jakobson M40 PPA Jooksugrupp
22 Hargo Kalaus M45
23 Tauri Taimre M Kristiine Running Club
24 Mait Mõttus M45 Run4Fun
25 Rita Kadak W40
26 Merje Uueni W40
27 Ivo Kreutzvald M40
28 Malvi Lõhmus W45 Swedbank
29 Maarja Piibeleht W
30 Andres Piibeleht M
31 Raimo Selgis M
32 Kaire Kivi W Sk Jooksupartner
33 Peeter Kadarik M MKM Jooksuklubi
34 Kristjan Savisikk M
35 Regina Labent W45
36 Tauno Põldma M45
37 Rain Raun M50 Prorunner
38 Juhan Paabstel M60
39 Meelis Muts M45
40 Heiko Saava M40 Structo Group OÜ
41 Irena Budanova W
42 Priidik Parmi M40 AS EVIKO
43 Valeri Kääpa M60
44 Viivi Kääpa W60
45 Stanislav Safonov M50 RunLepraRun
46 Vadim Gritšenko M türi
47 Aivar Tuisk M45
48 Kaisa Kukk W TARTU SS KALEV
49 Anna Krasnikova W
50 Einar Hillep M50 Justiitsministeerium
51 Evelin Kose W45
52 Erki Toompalu M45
53 Renat Vafin M45 Treeningpartner
54 Helina Aavik W
55 Sandra Maria Kaer W
56 Gerli Ladva W40
57 Helen Kaska W50
58 Andrus Jõgeva M45
59 Merle Jeets W Adrenaliin
60 Katrin Männimets-Sevastjanov W
61 Jegor Sevastjanov M
62 Ahti Nurme M Treeningfookus
63 Marju Lepmets W45 Anu jooksutrennid
64 Konstantin Root M40 MeRun
65 Lev Lubenskiy M65+
66 Tauno Krull M40 Sparta
67 Dmitri Nikland M Multisport
68 Eve Heldja W40
69 Anna Davydik W I Love Supersport
70 Frederick New M65+
71 Kaspar Teder M40
5 KM LASTEFOND CHARITY RUN
  Nimi Class Meeskond
Search by name Search by class Search by team
1 Jaana Roopa W
2 Lii Matteus W55
3 Liivi Laurent W
4 Elevi Piperal W45
5 Agnes Pärnamägi W40
6 Helle Jürna W40
7 Merle Mõttus W40
8 Maris Tõnuri W40
9 Toora Tõnuri Girls B
10 Eliise Kõva W
11 Priit Mattus M
12 Risto Väljak M
13 Susan Keedus W Treeningpartner
14 Kaidi Ilves W40
15 Bella Tamme W50
16 Eve Tsetsin W45
17 Tarvo Tsetsin M
18 Tuuli Tamme W
19 Livia Mordant W40
5 KM YOUTH RUN
  Nimi Class Meeskond
Search by name Search by class Search by team
1 Rudolf Aavik Boys B
2 Friida Aavik Girls C
3 Saara Sofiia Tammepuu Girls C
4 Romet Tooding Boys A Sparta
5 Gabriel Velberg Boys A RAPLA JOOKSUKLUBI
6 Krista Tiivel Girls C
7 Marleen Suisalu Girls C
8 Marta-Loore Ladva Girls C
9 Gerda Kadak Girls C Sparta
10 Erich Link Boys C Adrenaliin
11 Maria Smirnova Girls B Viimsi Veeklubi
5 KM LATERNAMATKAD EXCURSION
  Nimi Class Meeskond
Search by name Search by class Search by team
1 Andrus Aas M45
2 Helme Kold W
3 Laura Jõgeva W
4 Siiri Jõgeva W65+
5 Karit Kask W
6 Thor Kask Boys
5/10 KM VIRTUAL DISTANCE
  Nimi Class Meeskond
Search by name Search by class Search by team
1 Merle Rentik W50
2 Taar Liisi W MTÜ Spordiselts
3 Jaana Järve W45
4 Heelika Aus W
5 Eiko Kadarik M
6 Katrin Malinin W
7 Eiko Kadarik M
8 Diana Sopova M
9 Eve Tsetsin W45
10 Jana Pärtel W45
11 Tiiu Sillaste W60
12 Triin Hinnosaar W
13 Taimi Hinnosaar W65+
14 Kirke Maarja Kotkas W
15 Kalle Allik M65+ AllikRacing
250 M CHILDREN´S RACE
  Nimi Class Meeskond
Search by name Search by class Search by team
1 Keity Võsusaar Girls
2 Thorsten Vänto Boys
3 Tobias Vänto Boys
4 Theron Vänto Boys
5 Hiie Liis Calluaud Girls
6 Kristenna Loviisa Laurik Girls
7 Henry Karotamm Boys
8 Sten Erik Karotamm Boys
9 Elisabeth Nemvalts Girls
10 Anzelika Nasonov Girls Tallinna Kuristiku Gümnaasium
11 Ragnar Nasonov Boys Tallinna Lepatriinu Lasteaed
12 Emma-Liisa Lõhmus Girls
13 Simon Lõhmus Boys
14 Lumibel Kreisman Girls
15 Inger Lani Girls
16 Klaus Lani Boys
17 Natali Liidia Soosalu Girls
18 Nil Smirnov Boys
19 Karl-Markus Kivi Boys
20 Karl Erik Kiik Boys
21 Emma Emily Põllu Girls
22 Hanna Jõesaar Girls
23 Joonas Juhkov Boys
24 Janeli Juhkov Girls
25 Gerda Aavik Girls D
26 Loreen Lek Girls
27 Lohe Vain Boys
28 Daniel Henri Ugezene Boys
29 Luka Šamonin Boys
30 Joonas Eensalu Boys
31 Hermeli Eensalu Girls
32 Nora Stender Girls
33 Serafim Kazakov Boys Vabatahtlik
34 Oliver Varak Boys
35 Lukas Kangur Boys
36 Sebastian Viileberg Boys
37 Leandra Pärss Girls
38 Annabel Pedosson Girls
39 Aaron Pedosson Boys
40 Andreas Pedosson Boys
41 Silver Kauge Boys
42 Tomi Lepik Boys
43 Braith Laul Boys
44 Brenth Laul Boys
45 Lisandra Jaansalu Girls
46 Maria Saluste Girls
47 Lumi-Lee Sell Girls
48 Jette Louise Sell Girls
49 Kendra Harriett Puskar Girls
50 Tobias Pihlakas Boys
51 Theodor Volens Boys
52 Johanna Käär Girls
53 Isabella Palmiste Girls
54 Patrick-Hugo Burrows Boys
55 Christopher Auzin Boys Argo
56 Aleksander Auzin Boys
57 Kristoffer Saar Boys
58 Gertrud Saar Girls
59 Brianna Kiitam Girls
60 Martin Räni Boys D
61 Mairold Pertelson Boys
62 Mia-Nora Kirch Girls
63 Brit-Marii Kirch Girls
64 Artjom Petrenko Boys
65 Briana Pakal Girls
66 Ethel Orunurm Girls
67 Tessa Kask Girls
68 Dirk-Edrik Tori Boys D
69 Emma Zuzjonok Girls
70 Mabel Mordant Girls

Total 192