2. ETAPP - KUUSALU RULLUISUMARATON

Toimumisaeg
Pühapäev, 19.07.2020
 
Asukoht
Start ja finiš Kuusalu spordihoone juures.
 
Ajakava
9:00-9:45 numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
10:00 maratoni meeste start
10:01 maratoni naiste start
10:02 poolmaratoni start
10:03 rahvarulli start
13:25 laste stardid järgmises järjekorras: lasterull, väikerull ja pisirull
14:15 autasustamine
 
Rajakaart

Osavõtutasud
 
Etapile registreerimineEelregistreerimine kuni 27.05.2020Eelregistreerimine kuni 03.06.2020Kohapeal registreerimine
PISIRULL tasuta 5 € 10 €
VÄIKERULL tasuta 5 € 10 €
LASTERULL tasuta 5 € 10 €
RAHVARULL 15 € 20 € 25 €
POOLMARATON 25 € 30 € 35 €
RULLUISUMARATON 30 € 35 € 40 €
 

Ümberregistreerimistasu distantside vahel on 15 € (kallimalt distantsilt odavamale distantsile ümberregistreerides raha ei tagastata). Ümberregistreerimine toimub ainult võistlushommikul sularaha vahendusel ning lõppeb 30 minutit enne vastava distantsi starti.

Rulluisumaraton 42 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 LINNIK, KIRYL
<Rollersport.net>
M40
2 Markus, Mart TEAM UUSMAA DIMENSION Men
3 Liiv, Marten TEAM UUSMAA DIMENSION Men
4 Ostsepkov, Ilja TEAM UUSMAA DIMENSION Men
5 Valge, Joonas TEAM UUSMAA DIMENSION Men
6 Vysotsky, Maksimilian TEAM UUSMAA DIMENSION Men
7 Rätte , Toivo M60+
8 Linnik, Kiryl
<Rollersport.net>
M40
9 Kuntu, Kristjan M40
10 LINNIK, KIRYL
<Rollersport.net>
M40
11 Baskakov, Vladimir M60+
12 Parve, Ain M60+
13 Tomingas, Toivo
<UPM>
M50
14 Pukk, Mairo M40
15 Vestung, Rauno
<8R>
M40
16 Miezītis, Arvis
<BJC Laimite>
Men
17 Semjonov, Aleksandr Men
18 Tscherniak, Ilja
<TSSC Erfurt>
M50
19 Saart, Lembit M60+
20 Saart, Lembit M60+
21 Saart, Lembit M60+
22 Prazma, Miroslav
<Winjay ISC Praha>
Men
23 Pencis, Juris
<BJC Laimite>
M40
24 Petersons, Peteris
<BJC "Laimite">
M40
Rulluisu naistemaraton 42 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Kalev, Kristiine TEAM UUSMAA DIMENSION F
2 Nurgamaa, Sirje
<JÕhvi RS>
F40
Poolmaraton 21 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 LILLA, Ivar
< TARTU INLINE TEAM>
M50
2 Tammsaar, Timo M40
3 Sinijõe, Aigar Men
4 Sagar, Ants M50
5 Haabma, Siim Men
Rahvarull 10 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Nurgamaa, Iris
<JÕhvi RS>
F-U15
2 Raud, Anna F
3 Nõlvak, Raili F40
4 Livcane, Daniela Anna
<Motum>
F-U13
5 Livcane, Daniela Anna
<Motum>
F-U13
Lasterull 2 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Tarmet, Lisandra
<Rullibuss Team>
F-U13
2 Nurgamaa, Mirjam F-U13
3 Lomp, Artur M-U13
4 Lomp, Birgita F-U13
5 Saudins, Rodrigo M-U13
6 Livcane, Daniela Anna
<Motum>
F-U13
7 Ozols, Darens
<SC ASI>
M-U13
8 Ozola, Ronja
<SC ASI>
F-U13
9 Vācietis, Edvards
<Asi>
M-U13
10 Pagar, Victoria
<Tallinna Kiiruisuklubi>
F-U13
11 Livcane, Daniela Anna
<Motum>
F-U13
Väikerull 1 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Nagel, Marta F-U10
2 Kalamees, Linda
<Rullibuss Team>
F-U10
3 Kalamees, Robert
<Rullibuss Team>
M-U10
4 Raud, Lore-Andra F-U10
5 Ozols, Bruss
<SC ASI>
M-U10
Pisirull 300 m
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Nagel, Emma M/F-U7
2 Pagar, Elisabeth
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M/F-U7

Total 54