3. ETAPP - PÄRNU RULLUISUMARATON

Toimumisaeg
Pühapäev, 1.08.2021
 
Asukoht
Võistluskeskus asub aadressil Pärlimõisa tee 25, Pärnu
 
Ajakava
9:00-9:45 numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
10:00 maratoni meeste start
10:01 maratoni naiste start
10:02 poolmaratoni start
10:03 rahvarulli start
13:25 laste stardid järgmises järjekorras: lasterull, väikerull ja pisirull
14:15 autasustamine
 
Rajakaart

Parkimine
Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Põltsamaa toitlustusala
Filter Rullituuri etappidel on kohal Põltsamaa Rändrestoran, et osalejaid maitsva Põltsamaa supi ning kannujoogiga kostitada.
 
Pesemine
 
 
Autasustamine
Etapi autasustamise reglemendiga on võimalik tutvuda võistlusjuhendis.
 
All participants who paid the participation fee via the bank link will be automatically entered in the start protocol. If "pay by invoice" was selected as the payment method, the participant's name will appear with a delay in the start protocol. PS! Invoices not paid on time will be deleted automatically and the names will not be added to the start protocol.
Rulluisumaraton 42 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Esa Lottanen M60+
2 Antti Haljak R.U.S.T. M40
3 Pavel Iljin Rullibuss team M
4 Endrik Arumägi xtri:m3 M40
5 Mart Markus TEAM UUS MAA/DIMENSION M
6 Joonas Valge TEAM UUS MAA/DIMENSION M
7 Karl-Martin Laasberg TEAM UUS MAA/DIMENSION M-U17
8 Kristjan Kuntu M40
9 Toivo Rätte Rullibuss team M60+
10 Arvis Miezitis BJC Laimite M
11 Toivo Tomingas M60+
12 Heiki Roomet M40
Marathon for women 42 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Sirje Nurgamaa Jõhvi RS F40
2 Kristiine Kalev TEAM UUS MAA/DIMENSION F
3 Piret Saare F50+
Poolmaraton 21 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Elvis Veidrik M
2 Ivar Lilla TARTU RULLUISUKLUBI M50
3 Vladimir Tsypin Tartu Rulluisuklubi M40
4 Darens Ozols M-U15
5 Steffen Soha Tallinna Kiiruisuklubi M-U17
6 Kristen Soha Tallinna Kiiruisuklubi M-U15
7 Raivo Rukis M50
Rahvarull 10 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Iris Nurgamaa F-U15
2 Aare Kalvik M40
3 Mirjam Kalvik F-U13
Lasterull 2 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Andrias Mäeks Rakvere Bont rulluisuklubi M-U13
2 Aleksandria Mäeks Rakvere Bont rulluisuklubi F-U13
3 Mirjam Nurgamaa F-U13
4 Victoria Pagar TEAM UUS MAA/DIMENSION F-U13
5 Lisandra Tarmet TEAM UUS MAA/DIMENSION F-U13
6 Ronja Ozola F-U13
7 Mirjam Kalvik F-U13
Väikerull 1 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Bruss Ozols M-U10
Pisirull 300 m
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class

Total 33

TULEMUSED | RESULTS 2021

ETAPP / STAGE 

ETAPI TULEMUSED / STAGE RESULTS

KOONDARVESTUS / OVERALL CLASSIFICATION

1. etapp / stage 1
Elva / 23.05.2021
OTSETULEMUSED | LIVE RESULTS

42km mehed | men
42km naised | women
42km vanuseklassid | age groups

21km poolmaraton | half marathon
21km vanuseklassid | age groups

10km rahvarull | folk race

meeskondlik arvestus | team classification

lastesõidud | kids race

42km mehed | men
42km naised | women
42km vanuseklassid | age groups

21km poolmaraton | half marathon
21km vanuseklassid | age groups

10km rahvarull | folk race

meeskondlik arvestus | team classification

    
2. etapp / stage 2
Kuusalu / 6.06.2021
OTSETULEMUSED | LIVE RESULTS

42km mehed | men
42km naised | women
42km vanuseklassid | age groups

21km poolmaraton | half marathon
21km vanuseklassid | age groups

10km rahvarull | folk race

meeskondlik arvestus | team classification

lastesõidud | kids race

3. etapp / stage 3
Pärnu / 1.08.2021
OTSETULEMUSED | LIVE RESULTS

42km mehed | men
42km naised | women
42km vanuseklassid | age groups

21km poolmaraton | half marathon
21km vanuseklassid | age groups

10km rahvarull | folk race

meeskondlik arvestus | team classification

lastesõidud | kids race

4. etapp / stage 3
Tallinna 11. Rahvasõit / 15.08.2021
OTSETULEMUSED | LIVE RESULTS

42km mehed | men
42km naised | women
42km vanuseklassid | age groups

21km poolmaraton | half marathon
21km vanuseklassid | age groups

10km rahvarull | folk race

meeskondlik arvestus | team classification

lastesõidud | kids race