1. etapp / Püha Loomaia Rattaralli 01.05.2011 - tulemused

Kui klikkate aktiivsele võistleja nimele, siis suunatakse teid COMMUNITY rubriiki antud võistleja profiili vaatama. Enda profiilile saab sisse logida kasutajanimega eesnimi.perenimi ja parooliga 000000
Põhidistants 79,4 km
# Nimi Klubi Vanuseklass Aeg Koht vkl Punktid
1 Mart Ojavee CFC MSen1 1:51:39 1 525
2 Mihkel RÄim SJK Viiking 1 M18 1:51:39 1 514
3 Sten Sarv SJK Viiking 1 M 1:51:46 1 508
4 Emils Liepins Alpha Baltic I M 1:52:59 2 505
5 Vahur Valvas JK TAMME 1. MSen1 1:53:00 2 502
6 Aksel Nõmmela CFC II M18 1:53:00 2 500
7 Viesturs Luksevics Alpha Baltic II M 1:53:01 3 498
8 Indrek Rannama SJK Viiking 1 MSen1 1:53:01 3 496
9 Jaan Kirsipuu CFC MSen2 1:53:01 1 494
10 Jörgen Matt SJK Viiking 1 M 1:53:04 4 492
11 Mihkel Ronimois M 1:53:05 5 490
12 Steven Puhm JK TAMME 1. M 1:53:20 6 489
13 Risto Aaltio M 1:54:09 7 488
14 Janar Jermakov M 1:54:09 8 487
15 Karl Juudas CFC II M18 1:54:10 3 486
16 Markus Paas M 1:54:10 9 485
17 Martin Kukrus Tartu Velo 1. M 1:54:10 10 484
18 Kristen Kivistik M18 1:54:12 4 483
19 Joonas Jõgi CFC M 1:54:12 11 482
20 Martti Alesmaa Alpha Baltic I M 1:54:12 12 481
21 Mikko Paajanen M 1:54:13 13 480
22 Eerik Idarand M 1:54:13 14 479
23 Siim-erik Alamaa Harju AB - KJK 1 M 1:54:13 15 478
24 Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB I MSen2 1:54:15 2 477
25 Jukka Heinikainen MSen1 1:54:23 4 476
26 Kevin Soon M18 1:56:32 5 475
27 Timmo Jeret M18 1:56:34 6 474
28 Vladimir Ivanov MSen1 1:56:39 5 473
29 Reimo Nook MSen2 1:56:41 3 472
30 Ahti Suppi MSen1 1:58:32 6 471
31 Riko Räim MSen1 1:58:36 7 470
32 Kristjan Kelk CFC II M18 1:58:40 7 469
33 Kalev Vist CFC MSen2 1:58:41 4 468
34 Tõnno Palm MSen2 1:58:41 5 467
35 Kaarel Redi Tartu Ülikooli ASK 1 M16 1:58:41 1 466
36 Steven Kalf M16 1:58:41 2 465
37 Kevin Kaldma Harju AB - KJK 1 M18 1:58:42 8 464
38 Sander Sepa Tamme 2 M18 1:58:42 9 463
39 Jaanus Linkgreim Harju AB - KJK 2 MSen2 1:58:42 6 462
40 Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS TEAM 1 MSen1 1:58:42 8 461
41 Avo Eljas Püha Loomaaed MSen2 1:58:42 7 460
42 Kevin Lippe M18 1:58:43 10 459
43 Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi 1 MSen1 1:58:43 9 458
44 Oliver Öpik velo clubbers MSen1 1:58:43 10 457
45 Raimo Johanson Harju AB - KJK 1 M18 1:58:43 11 456
46 Timo Riismaa Spordipartner MSen1 1:58:43 11 455
47 Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi 1 M 1:58:43 16 454
48 Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB I MSen2 1:58:44 8 453
49 Henry Rebane Tartu Ülikooli ASK II M18 1:58:44 12 452
50 Kalev Ints Tartu Velo 2. MSen1 1:58:44 12 451
51 Peeter Pruus M 1:58:44 17 450
52 Vigen Sarkisyan MSen2 1:58:44 9 449
53 Mikk Tootsi M 1:58:44 18 448
54 Peep Kivil Investment Agency-Jõhvi Team 1 MSen1 1:58:44 13 447
55 Anders Bäckman M 1:58:44 19 446
56 Riho Suun MSen3 1:58:45 1 445
57 Sergei Olivson MSen2 1:58:46 10 444
58 Toivo Kuldmäe Püha Loomaaed MSen2 1:58:46 11 443
59 Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB I MSen2 1:58:46 12 442
60 Jaanus Sarv MSen2 1:58:47 13 441
61 Jürgen Heinla Eesti Posti Spordiklubi 1 M 1:58:47 20 440
62 Virgo Neeme HAWAII EXPRESS TEAM 2 MSen1 1:58:48 14 439
63 Kaupo Koch MSen2 1:58:49 14 438
64 Arvi Suurpere A Le Coq 1 MSen2 2:00:11 15 437
65 Tiit Aava MSen2 2:01:33 16 436
66 Marko Vilipson Tartu Velo 2. MSen3 2:01:34 2 435
67 Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB I MSen1 2:01:34 15 434
68 Anti Arumägi CFC M 2:01:37 21 433
69 Marco-tapio Niemi Tampereen Yritys M16 2:01:37 3 432
70 Alvar Urbas M16 2:01:42 4 431
71 Aleksandr Kostyukov MSen2 2:01:46 17 430
72 Marko Holtsmann M 2:01:50 22 429
73 Petr Rakushev MSen2 2:01:51 18 428
74 Andrus Asavi Spordipartner MSen1 2:01:54 16 427
75 Magnus Krusemann MSen1 2:02:04 17 426
76 Harijs Nikolajevs Beiteni M 2:02:07 23 425
77 Priit Salumäe HAWAII EXPRESS TEAM 1 MSen2 2:02:40 19 424
78 Maris Bogdanovics Alpha Baltic II M 2:03:09 24 423
79 Siim Kauge M 2:03:09 25 422
80 Oskari Kargu JK TAMME 1. MSen1 2:03:12 18 421
81 Peeter Tarvis M18 2:03:12 13 420
82 Tarmo Rei MSen2 2:03:12 20 419
83 Ivar Vaab M 2:03:13 26 418
84 Juss Apivala M 2:03:13 27 417
85 Mihkel Kalja Tartu Velo 3. M16 2:03:13 5 416
86 Paul Nestor Investment Agency-Jõhvi Team 1 M18 2:03:13 14 415
87 Aavo Patrick Pikkuus JK TAMME 1. M 2:03:14 28 414
88 Norman Vahtra Tamme 2 M16 2:03:15 6 413
89 Peeter Dedov MSen1 2:03:16 19 412
90 Siim Jalakas Harju AB - KJK 1 M 2:03:19 29 411
91 Liisi Rist Harju AB - KJK 2 N 2:03:19 1 410
92 Kaido Oru Haanja Rattaklubi 1 M 2:03:19 30 409
93 Normunds Rubenis Beiteni MSen2 2:03:20 21 408
94 Lauris Špillers Alpha Baltic I MSen1 2:03:20 20 407
95 Marek Antoniak Spordipartner MSen2 2:03:24 22 406
96 Aivar Lagenõmm E-BIKE/WILIER MSen1 2:03:25 21 405
97 Paul Lõiv Tartu Velo 2. MSen1 2:03:26 22 404
98 Siim Suvi CFC III M16 2:03:58 7 403
99 Nikolai Fjodorov Tartu Velo 4. MSen3 2:04:00 3 402
100 Vasiliy Malkov MSen1 2:04:00 23 401
101 Jaan Krela Dünamo MSen2 2:04:00 23 400
102 Alar Aia Püha Loomaaed MSen2 2:04:01 24 399
103 Indrek Teras Eesti Posti Spordiklubi 2 MSen1 2:04:22 24 398
104 Veiko Põder M 2:04:23 31 397
105 Andres Lauk MSen2 2:04:25 25 396
106 Toomas Viigipuu Tartu Velo 5. MSen3 2:04:44 4 395
107 Keijo Kalm CFC III M16 2:04:44 8 394
108 Kaido Kaasma Püha Loomaaed MSen2 2:04:45 26 393
109 Carl Heinrich Pruun M 2:05:10 32 392
110 Ahto Raba M18 2:06:19 15 391
111 Aivo Kukk Sparta MSen3 2:06:46 5 390
112 Ekke-kaur Vosman Harju AB - KJK 2 M16 2:06:54 9 389
113 Toomas Erikson MSen1 2:06:55 25 388
114 Tiit Laaneots Tartu Velo 3. MSen2 2:07:04 27 387
115 Kevin Kull M18 2:07:04 16 386
116 Kert Keskpaik M 2:07:05 33 385
117 Gert Kivistik M16 2:07:05 10 384
118 Martson Kaido Sparta MSen1 2:07:05 26 383
119 Leho Kuusik MSen2 2:07:06 28 382
120 Marek Maranik MSen1 2:07:06 27 381
121 Janar Juss M16 2:07:06 11 380
122 Jörgen Reinol M18 2:07:06 17 379
123 Jaak Karjane M 2:07:06 34 378
124 Aigar Raja Eesti Posti Spordiklubi 2 MSen1 2:07:07 28 377
125 Vladimir Katin Tartu Velo 5. MSen3 2:07:07 6 376
126 Ainar Elberg Investment Agency-Jõhvi Team 1 M18 2:07:07 18 375
127 Mart Schröder MSen3 2:07:07 7 374
128 Karl-arnold Vendelin M16 2:07:07 12 373
129 Mart Säinast Spordipartner II MSen2 2:07:07 29 372
130 Joosep Suvi CFC III M16 2:07:07 13 371
131 Kalju Koch HAWAII EXPRESS TEAM 2 MSen4 2:07:08 1 370
132 Mait Sammalsaar Sparta MSen3 2:07:08 8 369
133 Hannes Kiipus M 2:07:09 35 368
134 Ojari Paas MSen1 2:07:09 29 367
135 Vladislav Kriger MSen1 2:07:09 30 366
136 Peeter Parmask MSen3 2:07:09 9 365
137 Hanno Riismaa Spordipartner II MSen1 2:07:10 31 364
138 Ivika Lainevee N 2:07:10 2 363
139 Merko Vaga M 2:07:10 36 362
140 Väino Kiuru velo clubbers MSen1 2:07:10 32 361
141 Joel Riismaa Spordipartner II MSen1 2:07:10 33 360
142 Vahur Vahtra Tartu Ülikooli ASK 1 M16 2:07:11 14 359
143 Henry Ots MSen1 2:07:11 34 358
144 Art Soonets Haanja Rattaklubi 1 MSen2 2:07:11 30 357
145 Aivar Lehtmaa Dünamo MSen2 2:07:11 31 356
146 Tanel Veski M 2:07:12 37 355
147 Alari Klaar MSen1 2:07:12 35 354
148 Ero Looper Haanja Rattaklubi 2 MSen1 2:07:12 36 353
149 Ergo Manninen M 2:07:12 38 352
150 Gunnar Bergvald MSen1 2:07:12 37 351
151 Raul Kotov MSen2 2:07:13 32 350
152 Silver Mäoma Tartu Ülikooli ASK 1 M16 2:07:13 15 349
153 Jarmo Nikolai M 2:07:14 39 348
154 Donalds Vasilis Beiteni MSen2 2:07:14 33 347
155 Madis Kollo Filter M 2:07:15 40 346
156 Tauno Koort MSen2 2:07:17 34 345
157 Vladimir Beljajev Tartu Velo 5. MSen2 2:07:17 35 344
158 Raoul Johanson Tartu Velo 6. MSen2 2:07:18 36 343
159 Risto Reinpõld MSen1 2:07:21 38 342
160 Priit Ailt M 2:07:21 41 341
161 Margus Tinno velo clubbers MSen1 2:07:22 39 340
162 Martin Lõoke MSen1 2:07:31 40 339
163 Argo Rohtmets MSen1 2:07:32 41 338
164 Rajko Rattur Haanja Rattaklubi 1 MSen1 2:07:37 42 337
165 Marko Käsi Tartu Velo 2. MSen1 2:07:46 43 336
166 Eduards Kupca Beiteni MSen3 2:09:32 10 335
167 Mati Rääbis MSen3 2:12:45 11 334
168 Mihkel Einblau Filter M 2:13:29 42 333
169 Vello Reinik MSen2 2:13:31 37 332
170 Kristjan Vilipõld Harju AB - KJK 1 M 2:14:50 43 331
171 Sander Randver M18 2:14:50 19 330
172 Fredy Vaikmäe Tamme 2 M18 2:15:04 20 329
173 Greg Hallop M16 2:15:05 16 328
174 Rainer Sildvee MSen1 2:15:05 44 327
175 Kristel Koort N 2:15:05 3 326
176 IVAN MIKHAYLOV MSen3 2:15:06 12 325
177 Priidu Saart M16 2:15:06 17 324
178 Margus Rool Spordipartner II MSen1 2:15:06 45 323
179 Riho Pihelpuu MSen1 2:15:06 46 322
180 Jaak Helm MSen1 2:15:07 47 321
181 Tea Lang Tartu Velo 4. NSen 2:15:08 1 320
182 Tambet Tähepõld MSen1 2:15:08 48 319
183 Mart Laaniste E-BIKE/WILIER MSen1 2:15:10 49 318
184 Gregor Põldvere Tartu Velo 6. M16 2:15:11 18 317
185 Andres Paas MSen2 2:15:13 38 316
186 Adeele Arnek N 2:15:15 4 315
187 Kristian Randver MSen1 2:15:19 50 314
188 Kaspar Sepp MSen3 2:15:27 13 313
189 Janis Prancs Beiteni MSen3 2:15:48 14 312
190 Jaanus Aus MSen1 2:15:48 51 311
191 Henri Pihlak M16 2:16:04 19 310
192 Meelis Danilas MSen2 2:16:06 39 309
193 Jaak Kanniste Eesti Posti Spordiklubi 1 MSen3 2:19:37 15 308
194 Erki Orav MSen1 2:19:42 52 307
195 Danila Ruusu M 2:20:45 44 306
196 Allan Toom Tartu Ülikooli ASK II MSen2 2:21:18 40 305
197 Egert Ispert MSen1 2:21:21 53 304
198 Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi 1 MSen1 2:21:24 54 303
199 Teet Kallakmaa Eesti Posti Spordiklubi 1 MSen2 2:21:25 41 302
200 Helari Pallas MSen1 2:21:26 55 301
201 Tarvo Kumel MSen2 2:21:28 42 300
202 Anatoli Männi MSen4 2:21:29 2 299
203 Ardi Eensoo MSen1 2:21:32 56 298
204 Heiki Tulk MSen2 2:21:33 43 297
205 Kaido Kivistik MSen1 2:22:04 57 296
206 Anette Raie N18 2:22:59 1 295
207 Ivo Kivastik MSen2 2:23:08 44 294
208 Kristjan Timmusk Kambja Rattaklubi M 2:23:08 45 293
209 Ingemar Saks Haanja Rattaklubi 2 MSen1 2:23:13 58 292
210 Tõnu Tamm MSen1 2:23:14 59 291
211 Velar Gutmann MSen1 2:23:16 60 290
212 Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi 2 MSen1 2:23:17 61 289
213 Jaanika Kurgjärv Tamme 2 N 2:23:17 5 288
214 Margus Kaasik MSen2 2:23:18 45 287
215 Antti Haljak MSen1 2:23:18 62 286
216 Mihkel Truu M16 2:23:18 20 285
217 Triin Gede CFC III N 2:23:18 6 284
218 Indrek Sauväli MSen1 2:23:19 63 283
219 Peeter Saarep MSen3 2:23:19 16 282
220 Enn Veskimägi MSen4 2:23:20 3 281
221 Tarmo Kiivit MSen1 2:23:22 64 280
222 Andres Sinisalu MSen2 2:23:23 46 279
223 Kristjan Port MSen3 2:23:25 17 278
224 Daisi Rist Harju AB - KJK 2 N 2:23:25 7 277
225 Mauno Murrut MSen1 2:23:26 65 276
226 Karmen Reinpõld HAWAII EXPRESS TEAM 2 NSen 2:23:29 2 275
227 Jaanus Audova E-BIKE/WILIER MSen3 2:23:30 18 274
228 Kristo Riimaa MSen1 2:23:34 66 273
229 Paavo Soodla Kambja Rattaklubi MSen1 2:23:34 67 272
230 Margus Tõkke MSen2 2:23:34 47 271
231 Harri Koppelmaa MSen2 2:23:36 48 270
232 Aleks Vainikka MSen2 2:23:44 49 269
233 Einari Talviste MSen2 2:26:29 50 268
234 Margus Liik A Le Coq 2 MSen2 2:28:40 51 267
235 Rain Tulp MSen2 2:29:37 52 266
236 Vello Einland MSen3 2:29:38 19 265
237 andres antsov MSen1 2:29:38 68 264
238 Andres Kesvatera MSen1 2:32:03 69 263
239 Mati Luik Kambja Rattaklubi MSen2 2:32:17 53 262
240 Raigo Havik M 2:32:57 46 261
241 Aira Ferschel N18 2:32:58 2 260
242 Aare Kiris M 2:32:58 47 259
243 Ülo Treufeldt MSen4 2:32:59 4 258
244 Laura Soome Haanja Rattaklubi 2 N 2:33:00 8 257
245 Aleksandr Joala MSen2 2:33:01 54 256
246 Veikko Kiisk A Le Coq 1 MSen2 2:33:01 55 255
247 Andrus Volk MSen2 2:33:10 56 254
248 Kaisa Peiker N 2:33:45 9 253
249 Piret Lauk N18 2:33:51 3 252
250 Erkki Vähi M 2:33:51 48 251
251 Andrus Kaasik MSen2 2:33:53 57 250
252 Egon Piht MSen1 2:34:34 70 249
253 Arvo Välja MSen2 2:34:54 58 248
254 Meelis Kompus MSen1 2:35:15 71 247
255 Risto Puusepp A Le Coq 1 MSen1 2:39:17 72 246
256 Pirje Koll Tartu Velo 4. NSen 2:41:02 3 245
257 Heiti lemmats MSen1 2:41:02 73 244
258 Rainer Kens MSen1 2:41:49 74 243
259 Jaanus Mägi MSen1 2:42:59 75 242
260 Marek Kodasma MSen1 2:43:01 76 241
261 Laura Kuusemets N18 2:43:18 4 240
262 Evelin Idarand N18 2:43:19 5 239
263 Martin Laan Filter M 2:47:39 49 238
264 Toivo Karing MSen3 2:50:03 20 237
265 Jaanika Rist NSen 2:51:02 4 236
266 Girts Rolskijs MSen1 2:51:35 77 235
267 Kalev Mahlakas MSen2 2:55:27 59 234
268 Timo Paberit MSen1 2:55:31 78 233
269 Mait Liblikmann A Le Coq 2 MSen1 2:59:44 79 232
270 Margus Meius A Le Coq 2 MSen1 3:05:01 80 231
271 Villu Veel MSen2 3:06:35 60 230
272 Sander Tattar MSen1 3:07:06 81 229
273 Ilmar Vähi MSen1 3:07:48 82 228
274 Marden Nõmm M 3:08:24 50 227
275 Imre Korb A Le Coq 2 MSen1 3:10:10 83 226
Lühike distants 53,6 km
# Nimi Klubi Vanuseklass Aeg Koht vkl Punktid
1 Karl Patrick Lauk M14 1:28:36 1 525
2 Alvar Suisalu MSen1 1:28:37 1 514
3 Kristjan Savisikk M 1:28:37 1 508
4 Kert Martma M 1:28:37 2 505
5 Siim Kiskonen M14 1:28:42 2 502
6 Bruno Tamm MSen1 1:32:16 2 500
7 Kristo Enn Vaga M14 1:32:17 3 498
8 Carl Tõnismann M14 1:32:17 4 496
9 Jaanus Prükkel MSen2 1:32:18 1 494
10 Raimo Lätte M14 1:32:19 5 492
11 Tõiv Tamm MSen3 1:32:20 1 490
12 Kristjan Johanson M14 1:32:22 6 489
13 Tõnis Saar M16 1:33:43 1 488
14 Sten-erik Ottender M16 1:33:43 2 487
15 Jaanus Tasane M14 1:33:44 7 486
16 Mart-anton Vendelin M14 1:33:45 8 485
17 Väino Kaur MSen2 1:33:45 2 484
18 Marek Kotsin MSen1 1:33:45 3 483
19 Kalevi Jeret MSen2 1:33:46 3 482
20 Magnus Maiste MSen2 1:33:49 4 481
21 Andrei Strikov M 1:33:55 3 480
22 Erik Reisenbuk M14 1:33:57 9 479
23 Marko Peterson MSen1 1:34:15 4 478
24 Petri Hütt M 1:34:15 4 477
25 Urmas Voitka MSen2 1:34:17 5 476
26 Priit Simberg MSen1 1:34:17 5 475
27 Aleksandr Krimenko MSen2 1:34:17 6 474
28 Steve Ree M14 1:34:18 10 473
29 Heikki Punka MSen1 1:34:18 6 472
30 Aapo Rammo Tartu Velo 6. MSen4 1:34:18 1 471
31 Kalle Premet MSen2 1:34:18 7 470
32 Aleksandr Mustafin MSen3 1:34:18 2 469
33 Viktor Strikov MSen3 1:34:20 3 468
34 Roman Burov MSen2 1:35:26 8 467
35 Jürgen Ernits M14 1:35:29 11 466
36 Raivo Lätte MSen1 1:35:42 7 465
37 Caspar Janter M16 1:35:59 3 464
38 Jaan Küünal MSen3 1:37:37 4 463
39 Mati Viidemann MSen3 1:37:39 5 462
40 Mart Arakas MSen4 1:37:51 2 461
41 Roger Jurman M14 1:38:05 12 460
42 Avo Neeme MSen1 1:38:13 8 459
43 siim pesor M14 1:39:50 13 458
44 Marten Jõeäär M14 1:40:08 14 457
45 Germo Kunimägi M14 1:40:38 15 456
46 Kriso Kukrus M14 1:40:38 16 455
47 Enn Kuusk MSen4 1:40:39 3 454
48 Joan Markus Varik M14 1:40:48 17 453
49 Tair Stalberg M14 1:42:07 18 452
50 Ivar Hein MSen2 1:42:07 9 451
51 Karl-mattias Võso M14 1:42:07 19 450
52 Vahur Varvas MSen2 1:42:08 10 449
53 Mart Müristaja MSen4 1:42:09 4 448
54 Hardo Pirson MSen2 1:42:54 11 447
55 Georgy Odzilevich M 1:42:55 5 446
56 Tiit Karus MSen4 1:42:55 5 445
57 Kaupo Koplus MSen2 1:42:56 12 444
58 Hillar Lepik MSen3 1:44:44 6 443
59 Ain Ambo MSen2 1:45:02 13 442
60 Lembit Ksik MSen3 1:45:03 7 441
61 Olev Lõsov MSen2 1:45:08 14 440
62 Peep Eenraid MSen1 1:45:23 9 439
63 Siim Suursild MSen2 1:45:26 15 438
64 Aaro Kaasik MSen2 1:45:28 16 437
65 Karl Treimuth M16 1:46:41 4 436
66 Kaireen Käen N18 1:46:45 1 435
67 Jaanus Kuusik MSen2 1:46:46 17 434
68 Ilmar Naaber MSen2 1:47:18 18 433
69 Karl-Brent Premet M14 1:49:00 20 432
70 Jaagup Vaar M14 1:49:00 21 431
71 Heleriin Pirson N18 1:49:00 2 430
72 Toomas Tankler M14 1:49:09 22 429
73 Anti Kuusk MSen2 1:49:11 19 428
74 Simo Suursild M18 1:50:27 1 427
75 Paul Parts M14 1:51:19 23 426
76 Martin Riidamets MSen3 1:51:23 8 425
77 Brita Liivamaa N18 1:51:24 3 424
78 Pille Palumaa Eesti Posti Spordiklubi 2 NSen 1:51:24 1 423
79 Arvo Lepik MSen3 1:51:26 9 422
80 Arne Vasemägi MSen3 1:51:27 10 421
81 Ardo Voll M 1:51:29 6 420
82 Priit Põhako MSen2 1:51:52 20 419
83 Kristi Klaus N 1:52:18 1 418
84 Imre Ispuu MSen2 1:52:19 21 417
85 Ülo Tõnov MSen4 1:52:20 6 416
86 Aiko Kasesalu M14 1:52:44 24 415
87 Jaanus Vahesalu MSen1 1:56:59 10 414
88 Andres Kiris MSen2 1:57:05 22 413
89 Enn Moks MSen3 1:57:33 11 412
90 Brayn Tölp M14 1:57:37 25 411
91 Veiko Karlis M 1:59:13 7 410
92 Martin Kaarjärv MSen4 2:01:56 7 409
93 Uwer Usai MSen1 2:02:46 11 408
94 Kersti Johanna Ojasild N18 2:03:14 4 407
95 aino väin NSen 2:03:33 2 406
96 Jaanika Kriisk NSen 2:09:34 3 405
97 Aurika Männik N 2:21:34 2 404
98 Kristjan Kask MSen1 2:23:22 12 403
99 Maris Soonsein NSen 2:47:22 4 402
100 Anne Menert NSen 2:52:03 5 401
Matkadistants 27,8 km
# Nimi Klubi Vanuseklass Aeg Koht vkl Punktid
1 Ain Jaanimägi MSen3 55:31 1 525
2 allar käärats M 55:31 1 514
3 Toivo Kiirats MSen3 55:37 2 508
4 IVAN MIKHAYLOV M14 55:49 1 505
5 Kevin Post M14 55:50 2 502
6 Margus Must MSen1 55:52 1 500
7 Jaan Krimm MSen3 57:37 3 498
8 Reiko Rosenthal MSen1 57:37 2 496
9 Raivo Kiisk MSen3 57:38 4 494
10 Oviar-Gregor Annus M14 1:02:00 3 492
11 Berit Osula NSen 1:02:54 1 490
12 Martin Juusu MSen3 1:04:07 5 488
13 Jaanus Saarlaid MSen2 1:04:07 1 487
14 Raul Niidu MSen2 1:04:19 2 486
15 Tarmo Saarts MSen2 1:04:34 3 485
16 Kristina Grossmann NSen 1:04:37 2 484
17 Mikk Nurges M 1:05:26 2 489
18 Aare Kaar MSen2 1:05:27 4 483
19 Martin Luusepp M14 1:07:36 4 481
20 Sander Stimmer M14 1:08:23 5 480
21 Kaido Stimmer MSen2 1:08:24 5 479
22 Jane Oru NSen 1:08:48 3 482
23 Gerdo-Karl Koldits M14 1:10:42 6 478
24 Erik Kunimägi M14 1:10:45 7 477
25 Ilona Mihkelsoo NSen 1:10:59 4 476
26 Liis Kaar N 1:10:59 1 475
27 Peeter Kutti MSen3 1:10:59 6 474
28 Regina Karlep N 1:11:44 2 471
29 Katri Sutt N 1:11:46 3 470
30 Tiina Krutob NSen 1:13:41 5 473
31 Kristhen Grossmann M14 1:13:51 9 469
32 Heger Olviste M14 1:13:54 10 468
33 Mihkel Sokk M14 1:13:56 8 472
34 Killu Künnap NSen 1:15:24 6 466
35 Jaan Talving MSen1 1:16:50 3 467
36 Aleksei Pašenkov MSen1 1:18:11 4 464
37 Herol Olviste M14 1:19:08 11 465
38 Heiki Olviste MSen1 1:19:08 5 463
39 Margus Rohula MSen2 1:22:29 6 462