2. etapp / Elva Rattapäev 15.05.2011 - tulemused

Kui klikkate aktiivsele võistleja nimele, siis suunatakse teid COMMUNITY rubriiki antud võistleja profiili vaatama. Enda profiilile saab sisse logida kasutajanimega eesnimi.perenimi ja parooliga 000000
100 km
# Nimi Klubi Vanuseklass Aeg Koht vkl Punktid
1 Mart Ojavee CFC MSen1 2:18:25 1 525
2 Aksel Nõmmela CFC II M18 2:18:36 1 514
3 Joonas Jõgi CFC M 2:18:36 1 508
4 Sigvard Kukk M 2:18:37 2 505
5 Ivo Suur M 2:18:38 3 502
6 Jaan Kirsipuu CFC MSen2 2:18:38 1 500
7 Vahur Valvas JK TAMME 1. MSen1 2:18:38 2 498
8 Mihkel RÄim SJK Viiking 1 M18 2:18:38 2 496
9 Tanel Kangert M 2:18:44 4 494
10 Timmo Jeret M18 2:19:03 3 492
11 Sten Sarv SJK Viiking 1 M 2:20:08 5 490
12 Krister Raudsepp CFC II M18 2:22:30 4 489
13 Gabriel Leppik Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M 2:22:31 6 488
14 Jörgen Matt SJK Viiking 1 M 2:22:31 7 487
15 Indrek Rannama SJK Viiking 1 MSen1 2:22:31 3 486
16 Aleksandrs Kurbatskis M 2:22:32 8 485
17 Karl Juudas CFC II M18 2:22:36 5 484
18 Kalev Ints Tartu Velo 2. MSen1 2:24:04 4 483
19 Martin Laas Tamme M18 2:24:07 6 482
20 Kevin Soon M18 2:24:07 7 481
21 Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS TEAM MSen1 2:24:07 5 480
22 Janek Tombak M 2:24:07 9 479
23 Anti Arumägi CFC M 2:24:07 10 478
24 Siim Jalakas Harju AB - KJK M 2:24:07 11 477
25 Jaanus Linkgreim Harju AB - KJK 2 MSen2 2:24:08 2 476
26 Janis Stonis M 2:24:08 12 475
27 Markus Paas Viljandi Rattaklubi I M 2:24:08 13 474
28 Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB I MSen2 2:24:08 3 473
29 Rainer Põvvat Tartu Ülikooli ASK M 2:24:08 14 472
30 Kalev Vist CFC MSen2 2:24:08 4 471
31 Peep Kivil Investment Agency-Jõhvi Team MSen1 2:24:08 6 470
32 Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB I MSen2 2:24:08 5 469
33 Tõnno Palm MSen2 2:24:09 6 468
34 Kevin Lippe M18 2:24:09 8 467
35 Vladimir Ivanov MSen1 2:24:09 7 466
36 Oliver Öpik velo clubbers MSen1 2:24:09 8 465
37 Vahur Vahtra Tartu Ülikooli ASK M16 2:24:09 1 464
38 Kevin Kaldma Harju AB - KJK M18 2:24:09 9 463
39 Tiit Laaneots Tartu Velo 3. MSen2 2:24:09 7 462
40 Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB II MSen2 2:24:09 8 461
41 Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi 1 M 2:24:10 15 460
42 Ahto Raba M18 2:24:10 10 459
43 Sander Sepa Tamme M18 2:24:10 11 458
44 Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi MSen1 2:24:10 9 457
45 Arvi Suurpere A Le Coq MSen2 2:24:10 9 456
46 Raimo Johanson Harju AB - KJK M18 2:24:10 12 455
47 Timo Riismaa Spordipartner MSen1 2:24:10 10 454
48 Jaanus Sarv MSen2 2:24:11 10 453
49 Reimo Nook MSen2 2:24:11 11 452
50 Siim-erik Alamaa Harju AB - KJK M 2:24:11 16 451
51 Veiko Lopman Tartu Velo 1. M 2:24:12 17 450
52 Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB I MSen2 2:24:14 12 449
53 Martin Kukrus Tartu Velo 1. M 2:24:16 18 448
54 Steven Puhm JK TAMME 1. M 2:24:17 19 447
55 Rigo Räim SJK Viiking 1 M 2:24:17 20 446
56 Martti Alesmaa Alpha Baltic I M 2:24:17 21 445
57 Igor Nikiforov MSen3 2:25:22 1 444
58 Josten Vaidem Viljandi Rattaklubi I M18 2:29:18 13 443
59 Alvar Urbas M16 2:29:18 2 442
60 Kaarel Redi Tartu Ülikooli ASK M16 2:29:18 3 441
61 Kristjan Oolo M 2:29:18 22 440
62 Jörgen Reinol M18 2:29:18 14 439
63 Peeter Dedov MSen1 2:29:19 11 438
64 Toomas Kalm Sparta MSen2 2:29:19 13 437
65 Kaarel Kelk CFC III M16 2:29:19 4 436
66 Norman Vahtra Tamme M16 2:29:19 5 435
67 Henry Rebane Tartu Ülikooli ASK II M18 2:29:19 15 434
68 Mihkel Ronimois Viljandi Rattaklubi I M 2:29:19 23 433
69 Steven Kalf M16 2:29:19 6 432
70 Marko Vilipson Tartu Velo 2. MSen3 2:29:20 2 431
71 Daniil Kozinets M18 2:29:20 16 430
72 Andrei Bogdanov M 2:29:20 24 429
73 Aavo Patrick Pikkuus JK TAMME 1. M 2:29:20 25 428
74 Paul Nestor Investment Agency-Jõhvi Team M18 2:29:20 17 427
75 Andres Lauk MSen2 2:29:20 14 426
76 Vigen Sarkisyan MSen2 2:29:20 15 425
77 Tiit Aava MSen2 2:29:20 16 424
78 Kaupo Koch CFC MSen2 2:29:20 17 423
79 Tarmo Rei MSen2 2:29:20 18 422
80 Toomas Viigipuu Tartu Velo 5. MSen3 2:29:21 3 421
81 Aleksandr Kostyukov MSen2 2:29:21 19 420
82 Peeter Pung M16 2:29:21 7 419
83 Väino Kiuru velo clubbers MSen1 2:29:21 12 418
84 Liisi Rist Harju AB - KJK 2 N 2:29:21 1 417
85 Ekke-kaur Vosman Harju AB - KJK 2 M16 2:29:21 8 416
86 Aivar Lagenõmm E-BIKE/WILIER MSen1 2:29:21 13 415
87 Olavi Mõts Haanja Rattaklubi 1 MSen2 2:29:21 20 414
88 Siim Suvi CFC III M16 2:29:21 9 413
89 Nikolai Fjodorov Tartu Velo 4. MSen3 2:29:22 4 412
90 Avo Eljas Püha Loomaaed MSen2 2:29:22 21 411
91 Aivar Lehtmaa MSen2 2:29:22 22 410
92 Rajko Rattur Haanja Rattaklubi 1 MSen1 2:29:22 14 409
93 Juss Apivala M 2:29:22 26 408
94 Kevin Kull M18 2:29:22 18 407
95 Vasiliy Malkov MSen1 2:29:22 15 406
96 Petr Rakushev MSen2 2:29:22 23 405
97 Rait Pallo MSen1 2:29:22 16 404
98 Harijs Nikolajevs Beiteni M 2:29:23 27 403
99 Ainar Elberg Investment Agency-Jõhvi Team M18 2:29:23 19 402
100 Anti Arak MSen1 2:29:23 17 401
101 Toivo Kuldmäe Püha Loomaaed MSen2 2:29:23 24 400
102 Keijo Kalm CFC III M16 2:29:23 10 399
103 Normunds Rubenis Beiteni MSen2 2:29:23 25 398
104 Martti Välk Viljandi Rattaklubi I M 2:29:23 28 397
105 Carl Heinrich Pruun M 2:29:23 29 396
106 Joosep Suvi CFC III M16 2:29:23 11 395
107 Marek Antoniak Spordipartner MSen2 2:29:23 26 394
108 Paul Lõiv Tartu Velo 2. MSen1 2:29:23 18 393
109 Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB I MSen1 2:29:24 19 392
110 Margus Mikson ARCTIC SPORT CLUB II MSen1 2:29:24 20 391
111 Mikk Tootsi Viljandi Rattaklubi I M 2:29:24 30 390
112 Jaan Krela MSen2 2:29:24 27 389
113 Tõnis Erm M 2:29:25 31 388
114 Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB I MSen3 2:29:25 5 387
115 Kristjan Vilipõld Harju AB - KJK M 2:29:25 32 386
116 Andrus Asavi Spordipartner MSen1 2:29:27 21 385
117 Andrei Grištšenko HAWAII EXPRESS TEAM MSen2 2:29:28 28 384
118 Priit Salumäe HAWAII EXPRESS TEAM MSen2 2:29:28 29 383
119 Indrek Ando Spordipartner MSen1 2:29:33 22 382
120 Kaspar Kokk M 2:29:33 33 381
121 Silver Mäoma Tartu Ülikooli ASK M16 2:29:36 12 380
122 Vitaly Kornilov Alpha Baltic II MSen1 2:29:59 23 379
123 Endrik Puntso M18 2:30:17 20 378
124 Urmo Fuchs Tartu Velo 2. MSen1 2:30:41 24 377
125 Ojari Paas MSen1 2:30:55 25 376
126 Otto Osula MSen1 2:35:03 26 375
127 Madis Kollo Filter M 2:35:08 34 374
128 Veiko Põder M 2:35:09 35 373
129 Kristjan Kelk CFC II M18 2:36:28 21 372
130 Marek Maranik MSen1 2:36:55 27 371
131 Art Soonets Haanja Rattaklubi 1 MSen2 2:36:56 30 370
132 Kristel Koort Investment Agency-Jõhvi Team N 2:36:57 2 369
133 Vladimir Beljajev Tartu Velo 5. MSen2 2:36:57 31 368
134 Kaido Kaasma Püha Loomaaed MSen2 2:36:59 32 367
135 Carl Tõnismann M16 2:37:02 13 366
136 Donalds Vasilis Beiteni MSen2 2:37:26 33 365
137 Rauno Miilmann Tartu Ülikooli ASK II M 2:37:29 36 364
138 Tanel Veski M 2:37:33 37 363
139 Mart Markus M 2:37:45 38 362
140 Merko Vaga M 2:37:49 39 361
141 IVAN MIKHAYLOV MSen3 2:37:50 6 360
142 Mihkel Einblau Filter M 2:37:50 40 359
143 Martson Kaido Sparta MSen1 2:37:50 28 358
144 Aivar Jürgenson MSen2 2:37:50 34 357
145 Margo Tamm Tartu Ülikooli ASK II M18 2:37:50 22 356
146 Toomas Erikson MSen1 2:37:51 29 355
147 Rommi Kruuse velo clubbers MSen1 2:37:51 30 354
148 Kalju Koch HAWAII EXPRESS TEAM II MSen4 2:37:51 1 353
149 Mait Sammalsaar Sparta MSen3 2:37:51 7 352
150 Aivo Kukk Sparta MSen3 2:37:51 8 351
151 Risto Reinpõld MSen1 2:37:52 31 350
152 Raino Verliin MSen1 2:37:53 32 349
153 Kert Martma ARCTIC SPORT CLUB II M 2:37:53 41 348
154 Gaspar Sukk MSen1 2:37:53 33 347
155 Eduards Kupca Beiteni MSen3 2:37:53 9 346
156 Peeter Parmask MSen3 2:37:53 10 345
157 Tauno Koort MSen2 2:37:54 35 344
158 Reinis Andrijanovs Alpha Baltic II M 2:37:54 42 343
159 Lauris Špillers Alpha Baltic I MSen1 2:37:54 34 342
160 Vladimir Katin Tartu Velo 5. MSen3 2:37:55 11 341
161 Andis Gailis MSen1 2:38:01 35 340
162 Sten Arulaan M16 2:40:15 14 339
163 Tiit Kollo Filter MSen2 2:40:17 36 338
164 Ain Lubi MSEN1 2:41:00 36 337
165 Aivar Veri MSen2 2:41:01 37 336
166 Kuldar Põder MSen1 2:42:05 37 335
167 Peip Reedi Tartu Velo 3. MSen2 2:42:05 38 334
168 Jaak Karjane M 2:42:06 43 333
169 Ivar Kiitam M 2:42:06 44 332
170 Allan Toom Tartu Ülikooli ASK II MSen2 2:42:06 39 331
171 Laura Lepasalu Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi N 2:42:06 3 330
172 Aivar Hunt Tamme MSen2 2:42:07 40 329
173 Tea Lang Tartu Velo 4. NSen 2:42:07 1 328
174 Tanel Käär M 2:42:07 45 327
175 Aivo Ilves M 2:42:08 46 326
176 Arvo Sala MSen2 2:42:08 41 325
177 Aleksei Saposnikov M16 2:42:08 15 324
178 Tambet Tähepõld MSen1 2:42:09 38 323
179 Kermo Tsäro Haanja Rattaklubi 2 MSen1 2:42:09 39 322
180 Küllo Linnupuu MSen1 2:42:09 40 321
181 Martin Kukk MSen2 2:42:09 42 320
182 Ivika Lainevee N 2:42:09 4 319
183 Dmitri Pogodin MSen1 2:42:09 41 318
184 Jüri Vlassov Hawaii Express Team II MSen1 2:42:09 42 317
185 Mart Laaniste E-BIKE/WILIER MSen1 2:42:09 43 316
186 Aimur Uuk MSen3 2:42:09 12 315
187 Velar Gutmann MSen1 2:42:09 44 314
188 Alari Klaar MSen1 2:42:09 45 313
189 Margus Kaasik MSen2 2:42:09 43 312
190 Laura Soome Haanja Rattaklubi 2 N 2:42:10 5 311
191 Teet Kallakmaa Eesti Posti Spordiklubi MSen2 2:42:10 44 310
192 Rain Tulp MSen2 2:42:10 45 309
193 Adeele Arnek N 2:42:10 6 308
194 Juho Joonas MSen2 2:42:10 46 307
195 Renno Rebane MSen1 2:42:10 46 306
196 Ardi Eensoo MSen1 2:42:11 47 305
197 Indrek Teras Eesti Posti Spordiklubi 2 MSen1 2:42:11 48 304
198 Meelis Danilas MSen2 2:42:11 47 303
199 Toomas Jõgeva MSen2 2:42:12 48 302
200 Janar Kadastu A Le Coq M 2:42:12 47 301
201 Raido Oja M 2:42:12 48 300
202 Jaanika Kurgjärv Tamme N 2:42:12 7 299
203 Marek Kõiv MSen1 2:42:12 49 298
204 Janelle Uibokand N 2:42:12 8 297
205 Riho Pihelpuu MSen1 2:42:12 50 296
206 Kaspar Sepp MSen3 2:42:13 13 295
207 Janis Prancs Beiteni MSen3 2:42:13 14 294
208 Ardu Ernits MSen3 2:42:13 15 293
209 Rainer Pungar MSen1 2:42:13 51 292
210 Andres Paas MSen2 2:42:13 49 291
211 Lars-erik Hion15 MSen1 2:42:14 52 290
212 Andres Kesvatera MSen1 2:42:14 53 289
213 Lauri Ott M 2:42:14 49 288
214 Marko Veidemann CFC M 2:42:15 50 287
215 Ero Looper Haanja Rattaklubi 2 MSen1 2:42:15 54 286
216 Margus Kelk Tartu Velo 1. MSen2 2:42:15 50 285
217 Andres Sinisalu MSen2 2:42:15 51 284
218 Väino Kaur MSen2 2:42:15 52 283
219 Kalle Ribelus MSen2 2:42:19 53 282
220 Toivo Suvi MSen2 2:42:22 54 281
221 Evgeni Kamenev M16 2:42:35 16 280
222 Hanno Riismaa Spordipartner II MSen1 2:43:15 55 279
223 Indrek Vait wattbike team MSen1 2:54:06 56 278
224 Marcus Puhke M 2:55:03 51 277
225 Veiko Veskimäe MSen1 2:55:07 57 276
226 Stanislav Mihkels MSen1 2:55:07 58 275
227 Oleg Ragilo MSen1 2:55:08 59 274
228 Raivo Puhke MSen2 2:55:08 55 273
229 Raul Villo MSen1 2:55:08 60 272
230 Daisi Rist Harju AB - KJK 2 N 2:55:08 9 271
231 Tarvi Uusen MSEN2 2:55:09 56 270
232 Karin Redi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi N18 2:55:09 1 269
233 Gert Klaaser Spordipartner III MSen2 2:55:09 57 268
234 Boris Lapidus MSen1 2:55:09 61 267
235 Pirje Koll Tartu Velo 4. NSen 2:55:10 2 266
236 Märt Jõekäär MSen2 2:55:11 58 265
237 Kunnar Zirk MSen1 2:55:11 62 264
238 Andris Dainis Beiteni MSen4 2:55:11 2 263
239 Kristjan Port MSen3 2:55:11 16 262
240 Veikko Kiisk A Le Coq MSen2 2:55:13 59 261
241 Helari Pallas MSen1 2:55:14 63 260
242 Heiki Tulk MSen2 2:55:19 60 259
243 Aivar Noormets MSen3 2:55:19 17 258
244 Piret Lauk N18 2:56:05 2 257
245 Kaupo Leidt Tartu Velo 5. MSen2 2:56:50 61 256
246 Ilgvars Pletiens Beiteni MSen3 2:57:54 18 255
247 Urmas Rebane MSen1 3:03:13 64 254
248 Marek Jamnes MSen1 3:03:27 65 253
249 Alo Lember MSen2 3:03:28 62 252
250 Anatoli Männi MSen4 3:03:30 3 251
251 Aleksandr Joala MSen2 3:03:32 63 250
252 Marek Paulson M 3:03:34 52 249
253 Anette Raie N18 3:03:36 3 248
254 Ingmar Vutt MSen2 3:03:37 64 247
255 Tõnu Veeranna Eesti Posti Spordiklubi 2 M 3:03:43 53 246
256 Tiit Jüriöö MSen3 3:03:47 19 245
257 Mait Vooder MSen2 3:03:47 65 244
258 Kaisa Peiker N 3:03:48 10 243
259 Harri Koppelmaa MSen2 3:03:48 66 242
260 Vello Einland MSen3 3:03:49 20 241
261 Eke Kurg MSen2 3:03:49 67 240
262 Martin Veski M 3:03:49 54 239
263 Heiti lemmats MSen1 3:03:50 66 238
264 Risto Puusepp A Le Coq MSen1 3:03:50 67 237
265 Andrus Volk MSen2 3:03:51 68 236
266 Kalvar Tammine MSen1 3:03:52 68 235
267 Erkki Vähi M 3:03:55 55 234
268 Kristo Riimaa MSen1 3:03:59 69 233
269 Karmen Reinpõld HAWAII EXPRESS TEAM II Nsen 3:08:04 3 232
270 Valdek Rohtma MSen1 3:08:54 70 231
271 Marek Kodasma MSen1 3:09:12 71 230
272 Rainer Kens MSen1 3:12:19 72 229
273 Karol Kovanen MSen1 3:13:55 73 228
274 Leons Seskens MSen3 3:14:16 21 227
275 Aare Kiris M 3:15:02 56 226
276 Vladimir Pennert MSen3 3:16:22 22 225
277 Marko Tikku M 3:21:05 57 224
278 Joosep Mägi M 3:22:14 58 223
279 Teet Järvsalu MSen1 3:23:29 74 222
280 Jaanus Mägi MSen1 3:23:45 75 221
281 Evelin Idarand N18 3:28:47 4 220
282 Indrek Sarapuu MSen1 3:32:41 76 219
283 Raido Matson MSEN2 3:35:01 69 218
284 Arvo Lepik MSen3 3:37:28 23 217
285 Sander Tattar MSen1 3:37:28 77 216
286 Raigo Rehepapp MSen1 3:40:49 78 215
287 Kalev Mahlakas MSen2 3:49:23 70 214
288 Raivo Laanemets M 3:51:03 59 213
289 Villu Veel MSen2 3:59:26 71 212
50 km
# Nimi Klubi Vanuseklass Aeg Koht vkl Punktid
1 Siim Kiskonen M14 1:21:12 1 525
2 Carl Tõnismann M14 1:21:12 2 514
3 Kristo Enn Vaga M14 1:21:13 3 508
4 Tõnu Tamm MSen1 1:21:14 1 505
5 Ravo Talviste MSen1 1:21:14 2 502
6 Raul Volmer Tartu Velo 6. M16 1:21:14 1 500
7 Jaanus Prükkel Harju AB - KJK 2 MSen2 1:21:14 1 498
8 Karl Patrick Lauk M14 1:21:15 4 496
9 Hannes Veide MSen1 1:21:15 3 494
10 Mauno Murrut MSen1 1:21:15 4 492
11 Hassar Jurs MSen1 1:21:15 5 490
12 Kristjan Johanson Viljandi Rattaklubi II M14 1:21:15 5 489
13 Rain Veidenberg M 1:21:15 1 488
14 Roman Burov MSen2 1:21:15 2 487
15 Sten-erik Ottender M16 1:21:16 2 486
16 Marko Peterson MSen1 1:21:16 6 485
17 Andrei Morjakov MSen2 1:21:16 3 484
18 Raimond Pihlap M 1:21:16 2 483
19 Sander Suurna M 1:21:17 3 482
20 Toomas Järveoja MSen3 1:21:17 1 481
21 Jaak Helm MSen1 1:21:17 7 480
22 Urmas Pungar MSen1 1:21:17 8 479
23 Sirje Lepik N18 1:21:17 1 478
24 Mihkel Truu M16 1:21:18 3 477
25 Jaanus Järveoja MSen2 1:21:18 4 476
26 siim pesor M14 1:21:18 6 475
27 Tõiv Tamm MSen3 1:21:18 2 474
28 Urmas Voitka MSen2 1:21:19 5 473
29 Erik Reisenbuk M14 1:21:19 7 472
30 Eiko Soo MSEN2 1:21:19 6 471
31 Magnus Maiste MSen2 1:21:19 7 470
32 Ilmar Vähi MSen1 1:21:20 9 469
33 Alar Kupp M16 1:21:23 4 468
34 Siim Lepik M14 1:21:24 8 467
35 Jürgen Ernits M14 1:21:27 9 466
36 Germo Kunimägi M14 1:21:32 10 465
37 Tõnis Saar M16 1:21:34 5 464
38 Raimo Lätte M14 1:21:34 11 463
39 Caspar Janter M16 1:21:36 6 462
40 Tair Stalberg M14 1:21:36 12 461
41 Margo Renter MSen1 1:21:39 10 460
42 Mae Lang N18 1:21:39 2 459
43 Jaanus Tasane Viljandi Rattaklubi II M16 1:22:02 7 458
44 Toomas Hunt MSen1 1:23:12 11 457
45 Petri Hütt M 1:27:00 4 456
46 Allan Mägi MSen1 1:27:00 12 455
47 Marko Koosa M 1:27:01 5 454
48 Uno Kiviväli MSen1 1:27:12 13 453
49 Aapo Rammo Tartu Velo 6. MSen4 1:27:12 1 452
50 Alar Põldoja MSen2 1:27:12 8 451
51 Karl-mattias Võso M14 1:27:12 13 450
52 Joona Saluveer MSen1 1:27:12 14 449
53 Toomas Võso MSen2 1:27:13 9 448
54 Taivo Pallotedder MSen1 1:27:15 15 447
55 Marten Jõeäär M14 1:27:16 14 446
56 Rein Oder MSen1 1:27:34 16 445
57 Mart Kull MSEN1 1:27:39 17 444
58 Meelis Kaar MSen1 1:27:41 18 443
59 Kelly Kalm N18 1:27:55 3 442
60 Mati Luik Kambja Rattaklubi MSEn2 1:27:55 10 441
61 Toomas Konks MSen1 1:28:11 19 440
62 Joan Markus Varik M14 1:28:42 15 439
63 Enn Kuusk MSen4 1:28:43 2 438
64 Meelis Leidt MSEn2 1:29:52 11 437
65 Kristjan Tammsaar M 1:30:48 6 436
66 Christopher-cardo Paul M16 1:30:51 8 435
67 Roger Jurman M14 1:30:51 16 434
68 Bruno Võsu MSen1 1:30:57 20 433
69 Fred Veltbach M 1:31:22 7 432
70 Lauri Liivakant MSen2 1:31:23 12 431
71 Mart Arakas MSen4 1:31:23 3 430
72 Eiko Eismel Marepleks MSen1 1:31:24 21 429
73 Alar Zukker MSEN2 1:31:24 13 428
74 Marek Pihlak MSen1 1:31:24 22 427
75 Laura Kuusemets N18 1:31:25 4 426
76 Aleksander Strand MSen3 1:31:25 3 425
77 Avo Raud MSen3 1:31:25 4 424
78 Andre Teder M16 1:31:25 9 423
79 Alar Arst MSen2 1:31:26 14 422
80 Hardo Pirson MSen2 1:33:24 15 421
81 Sten Karelson MSen1 1:33:25 23 420
82 Indrek Pungar MSEN1 1:33:26 24 419
83 Jaagup Vaar M14 1:33:27 17 418
84 Hillar Toobal MSen2 1:33:27 16 417
85 Veiko Karlis M 1:33:27 8 416
86 Markko Aruksaar MSen1 1:33:27 25 415
87 Jaanus Sepp Marepleks M 1:33:28 9 414
88 Lauri Tikk MSen1 1:33:28 26 413
89 Meelis Lääne MSen2 1:33:29 17 412
90 Enn Altin MSEN2 1:33:29 18 411
91 Teet Lainoja MSen2 1:33:31 19 410
92 Ilmar Naaber MSen2 1:33:32 20 409
93 Indrek Kade M 1:33:32 10 408
94 Brita Liivamaa N18 1:33:58 5 407
95 Kairiin Käen Investment Agency-Jõhvi Team N18 1:34:04 6 406
96 Hillar Lepik MSen3 1:34:17 5 405
97 Tõnis Veltbach MSen2 1:34:18 21 404
98 Hendrik Lakk MSen4 1:34:19 4 403
99 Mihkel Dedov MSen3 1:34:19 6 402
100 Margit Mikson NSen 1:34:19 1 401
101 Imre Korb A Le Coq 2 MSen1 1:34:21 27 400
102 Tõnu Laursoo MSen2 1:34:31 22 399
103 Madis Karelson MSen2 1:34:43 23 398
104 Arvo Välja MSen2 1:34:56 24 397
105 Oliver Jürgenson M14 1:34:58 18 396
106 Peep Orlovski M 1:35:12 11 395
107 Reio Toom Viljandi Rattaklubi II M14 1:37:11 19 394
108 Kristofer-mark Trepp M14 1:37:33 20 393
109 Margus Meius A Le Coq 2 MSen1 1:37:37 28 392
110 Kaido Lper Marepleks MSen2 1:37:48 25 391
111 Reino Kaldvee M14 1:38:26 21 390
112 Andree Horm M14 1:40:56 22 389
113 Kalle Rannu MSen3 1:41:01 7 388
114 Teet Juhanson MSen1 1:41:03 29 387
115 Andrus Mutli MSEn2 1:41:05 26 386
116 Lembit Ksik MSen3 1:41:27 8 385
117 Pille Palumaa Eesti Posti Spordiklubi 2 NSen 1:41:27 2 384
118 Mait Liblikmann A Le Coq 2 MSen1 1:41:38 30 383
119 Arvi Tomp MSen1 1:41:47 31 382
120 Uwer Usai MSen1 1:41:47 32 381
121 Helge Bernans M14 1:41:47 23 380
122 Kristjan Tammaa M14 1:41:47 24 379
123 Robert Petrovitski Investment Agency-Jõhvi Team M14 1:41:47 25 378
124 Tatjana Mironova Investment Agency-Jõhvi Team N18 1:41:48 7 377
125 Heleriin Pirson N18 1:41:48 8 376
126 Hannes Rebane MSen2 1:41:49 27 375
127 Kaur Kevvai M 1:41:49 12 374
128 Aiko Kasesalu M14 1:41:49 26 373
129 Kaupo Kont MSen2 1:41:49 28 372
130 Kärt Lang N18 1:41:49 9 371
131 Heiki Lang MSen2 1:41:50 29 370
132 Kaupo Kuhlap MSen2 1:41:51 30 369
133 Gerlin Tammoja N18 1:41:51 10 368
134 Arvi Järsk MSen3 1:41:52 9 367
135 Urmas Vill MSen2 1:41:56 31 366
136 Jüri Org MSEN1 1:42:00 33 365
137 Andres Kiris MSEN2 1:42:01 32 364
138 Andrus Saar E-BIKE/WILIER MSen1 1:42:02 34 363
139 Margus Liik A Le Coq 2 MSen2 1:42:08 33 362
140 Ugis Bernans MSen2 1:42:10 34 361
141 Ants Turb MSen4 1:42:15 5 360
142 Rain Pärn MSen2 1:42:48 35 359
143 Kirke Aller Investment Agency-Jõhvi Team N18 1:42:51 11 358
144 Elmar Tuudelepp MSen4 1:43:06 6 357
145 Enn Moks MSen3 1:43:54 10 356
146 Hando Soonpuu MSEn2 1:48:45 36 355
147 Tõnu Liivak MSen2 1:48:49 37 354
148 Ardo Otsing MSen1 1:49:36 35 353
149 Ando Viispert MSen1 1:50:59 36 352
150 Dmitri Redko MSen1 1:51:04 37 351
151 Urmas Kulm MSEN2 1:51:04 38 350
152 Vanessa Nahkur N18 1:51:04 12 349
153 Mati Järsk MSen3 1:51:06 11 348
154 Mart Polikarpus MSen3 1:51:07 12 347
155 Rein Abel MSen4 1:51:08 7 346
156 Martin Järveoja M 1:51:10 13 345
157 Helje Järveoja Nsen 1:51:10 3 344
158 Terje Mitt NSen 1:51:12 4 343
159 Tarmo Kangur MSen1 1:51:43 38 342
160 Ilmar Tagel MSen4 1:55:17 8 341
161 Allan Burk MSen1 1:56:01 39 340
162 Ain Ross Marepleks MSen2 1:56:22 39 339
163 Martin Kaarjärv MSen4 1:56:23 9 338
164 Jaan Laas MSen2 1:56:57 40 337
165 Meelis Juursoo MSen2 1:56:58 41 336
166 Pille Naggel NSen 1:57:08 5 335
167 Jaanika Kriisk NSen 1:58:05 6 334
168 Mario Palumets M14 1:58:43 27 333
169 Tiina Laks Marepleks NSen 1:58:44 7 332
170 Kristo Kauer MSen1 1:58:48 40 331
171 IVAN MIKHAYLOV M14 1:58:51 28 330
172 Irja Adder NSen 1:58:53 8 329
173 Ringo Tamme Marepleks MSen1 1:59:24 41 328
174 Tarmo Koreinik MSen1 2:00:12 42 327
175 Kalev Karu MSen2 2:00:20 42 326
176 Vello Ridala Marepleks MSen2 2:01:45 43 325
177 Kristjan Kask MSen1 2:03:28 43 324
178 Patrik Org Tartu Velo 6. M14 2:03:29 29 323
179 Toomas Hanni Marepleks MSen2 2:03:34 44 322
180 Ahti Sööt MSen1 2:03:42 44 321
181 Aivar Ein MSen3 2:03:44 13 320
182 Kristel Kivi NSen 2:03:44 9 319
183 Martin Jagodin Investment Agency-Jõhvi Team M14 2:04:22 30 318
184 Hedi Eamets NSen 2:05:00 10 317
185 Katrin Punder Marepleks NSen 2:05:18 11 316
186 Ain Punder Marepleks MSen2 2:05:18 45 315
187 Artu-mattias Jauhiainen M14 2:11:29 31 314
188 Ebe Kõnd NSen 2:11:35 12 313
189 Madis Raudpuu MSen1 2:12:03 45 312
190 Janis Alliksoo MSEN2 2:14:10 46 311
191 Rasmus Järveküla M14 2:21:32 32 310
192 Andres Meos Marepleks MSen3 2:26:33 14 309
193 Tõnu Aigro Marepleks MSen3 2:26:33 15 308
194 Tuuli Vaarak N 2:45:05 1 307
195 Teele Vaarak N 2:45:44 2 306