4. etapp / Haapsalu Rattaralli 07.08.2011 - tulemused

Eelregistreerimise soodsaim voor lõppeb võistluspäevale eelneva kolmapäeva südaööl (03.08.2011). Stardimaksude arve tuleb tasuda registreerimise päeva jooksul - laekumisi eelmise päeva arvete kohta kontrollitakse järgmisel päeval kell 12:00.
Distants 97 km
# Nimi Klubi Vanuseklass Koht vkl Aeg Punktid
1 Sigvard Kukk Spordipartner MSen1 1 2:07:36 525
2 Maris Kalveršs MSen1 2 2:07:36 514
3 Erki Pütsepp MSen1 3 2:07:36 508
4 Kevin Soon SJK Viiking 2 M18 1 2:07:36 505
5 Reinis Andrijanovs Alpha Baltic II M 1 2:07:36 502
6 Caspar Austa Tartu Ülikooli ASK M 2 2:07:36 500
7 Kristen Kivistik M18 2 2:07:37 498
8 Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS TEAM MSen1 4 2:07:37 496
9 Tõnno Palm MSen2 1 2:07:37 494
10 Markus Paas Viljandi Rattaklubi I M 3 2:07:37 492
11 Jaanus Linkgreim Harju AB - KJK 2 MSen2 2 2:07:37 490
12 Oliver Öpik velo clubbers MSen1 5 2:07:37 489
13 Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi MSen1 6 2:07:37 488
14 Rigo Räim SJK Viiking 1 M 4 2:07:37 487
15 Toomas Kalm Sparta MSen2 3 2:07:37 486
16 Avo Eljas Püha Loomaaed MSen2 4 2:07:37 485
17 Janari-Joel Jõessar CFC M 5 2:07:38 484
18 Marko Vilipson Tartu Velo 2. MSen3 1 2:07:38 483
19 Viesturs Luksevics Alpha Baltic II M 6 2:07:38 482
20 Timo Riismaa Spordipartner MSen1 7 2:07:38 481
21 Peeter Tarvis M18 3 2:07:38 480
22 Mikk Tootsi Viljandi Rattaklubi I M 7 2:07:38 479
23 Riho Ever velo clubbers MSen2 5 2:07:38 478
24 IVAN MIKHAYLOV MSen3 2 2:07:38 477
25 Viesturs Lejins MSen1 8 2:07:39 476
26 Janek Tombak MSen1 9 2:07:39 475
27 Timmo Jeret M18 4 2:07:39 474
28 Kristjan Oolo M 8 2:07:39 473
29 Kaupo Raag MSen1 10 2:07:39 472
30 Peep Kivil Investment Agency-Jõhvi Team MSen1 11 2:07:39 471
31 Ivo Vilumovs M 9 2:07:39 470
32 Ivari Rannama SJK Viiking 2 MSen1 12 2:07:39 469
33 Karl-arnold Vendelin M16 1 2:07:39 468
34 Priit Salumäe HAWAII EXPRESS TEAM MSen2 6 2:07:39 467
35 Jörgen Matt SJK Viiking 1 M 10 2:07:40 466
36 Mihkel Ronimois Viljandi Rattaklubi I M 11 2:07:40 465
37 Josten Vaidem Viljandi Rattaklubi I M18 5 2:07:40 464
38 Siim-erik Alamaa Harju AB - KJK M 12 2:07:40 463
39 Aleksandr Kostyukov MSen2 7 2:07:40 462
40 Martti Alesmaa Alpha Baltic I M 13 2:07:40 461
41 Paul Nestor Investment Agency-Jõhvi Team M18 6 2:07:40 460
42 Sander Randver M18 7 2:07:40 459
43 Ahto Raba M18 8 2:07:40 458
44 Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB I MSen2 8 2:07:40 457
45 Kristaps Safranovičs M 14 2:07:40 456
46 Jaan Nappus MSen1 13 2:07:40 455
47 Villu Jõgi Tartu Velo 1. M18 9 2:07:40 454
48 Nikolai Fjodorov Tartu Velo 4. MSen3 3 2:07:40 453
49 Vitalijs Kornilovs Alpha Baltic II MSen1 14 2:07:40 452
50 Liisi Rist Harju AB - KJK 2 N 1 2:07:40 451
51 Gabriel Leppik Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M 15 2:07:40 450
52 Joel Riismaa Spordipartner II MSen1 15 2:07:40 449
53 Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB I MSen2 9 2:07:40 448
54 Tarmo Rei MSen2 10 2:07:41 447
55 Kristjan Vilipõld Harju AB - KJK M 16 2:07:41 446
56 Mart Ojavee CFC MSen1 16 2:07:41 445
57 Harijs Nikolajevs Beiteni M 17 2:07:41 444
58 Siim Jalakas Harju AB - KJK M 18 2:07:41 443
59 Priit Junkin M 19 2:07:41 442
60 Marek Maranik MSen1 17 2:07:41 441
61 Ekke-kaur Vosman Harju AB - KJK 2 M16 2 2:07:41 440
62 Indrek Ando Spordipartner MSen1 18 2:07:41 439
63 Ainar Elberg Investment Agency-Jõhvi Team M18 10 2:07:41 438
64 Siim Suvi CFC III M16 3 2:07:41 437
65 Raul Volmer Tartu Velo 6. M16 4 2:07:41 436
66 Martti Välk Viljandi Rattaklubi I M 20 2:07:41 435
67 Kevin Kaldma Harju AB - KJK M18 11 2:07:41 434
68 Tauri Selder Investment Agency-Jõhvi Team M 21 2:07:41 433
69 Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi 1 M 22 2:07:41 432
70 Mart Laaniste E-BIKE/WILIER MSen1 19 2:07:42 431
71 Olavi Mõts Haanja Rattaklubi 1 MSen2 11 2:07:42 430
72 Siim Koolmeister Spordipartner III M 23 2:07:42 429
73 Mihkel Einblau Filter M 24 2:07:42 428
74 Norman Vahtra Tamme M16 5 2:07:42 427
75 Marko Varik M 25 2:07:42 426
76 Ergo Tisler MSen1 20 2:07:42 425
77 Ura Petrov MSen3 4 2:07:42 424
78 Peeter Parmask Tartu Velo 6. MSen3 5 2:07:42 423
79 Mihkel Kalja Tartu Velo 3. M16 6 2:07:42 422
80 Karl-heinrich Pruun M 26 2:07:42 421
81 Normunds Rubenis Beiteni MSen2 12 2:07:42 420
82 Otto Osula MSen1 21 2:07:42 419
83 Kalev Ints Tartu Velo 2. MSen1 22 2:07:42 418
84 Paul Lõiv Tartu Velo 2. MSen1 23 2:07:43 417
85 Lauris Špillers Alpha Baltic I MSen1 24 2:07:43 416
86 Alar Aia Püha Loomaaed MSen2 13 2:07:43 415
87 Reimo Nook SJK Viiking 2 MSen2 14 2:07:43 414
88 Jörgen Reinol M18 12 2:07:43 413
89 Ivar Kiitam M 27 2:07:43 412
90 Mihkel Lindau SJK Viiking 3 M 28 2:07:43 411
91 Kert Martma ARCTIC SPORT CLUB II M 29 2:07:43 410
92 Andris Vosekalns Alpha Baltic I M 30 2:07:44 409
93 Riko Räim SJK Viiking 2 MSen1 25 2:07:45 408
94 Ingus Eislers M 31 2:07:45 407
95 Aivar Hunt MSen2 15 2:07:45 406
96 Margus Merisalu Tartu Velo 4. MSen3 6 2:07:46 405
97 Maris Bogdanovics Alpha Baltic II M 32 2:07:46 404
98 Jaanus Sarv SJK Viiking 1 MSen2 16 2:07:47 403
99 Endrik Puntso SJK Viiking 2 M18 13 2:07:47 402
100 Sergei Olivson MSen2 17 2:07:47 401
101 Tiit Aava MSen2 18 2:07:47 400
102 Anti Arumägi CFC M 33 2:07:48 399
103 Allar Karu CFC M 34 2:07:51 398
104 Martin Kukrus Tartu Velo 1. M 35 2:08:02 397
105 Meelis Leidt MSen2 19 2:08:07 396
106 Emils Liepins Alpha Baltic I M 36 2:08:28 395
107 Kristjan Kivistik M 37 2:09:01 394
108 Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB I MSen1 26 2:22:53 393
109 Jaanus Müür Paralepa MSen1 27 2:22:54 392
110 Jaanus Prükkel Harju AB - KJK 2 MSen2 20 2:22:54 391
111 Gregor Põldvere Tartu Velo 6. M16 7 2:22:54 390
112 Väino Kiuru velo clubbers MSen1 28 2:22:54 389
113 Andres Lauk SJK Viiking 3 MSen2 21 2:22:54 388
114 Andrus Tammistu Paralepa MSen1 29 2:22:54 387
115 Martson Kaido Sparta MSen1 30 2:22:55 386
116 Kalju Koch HAWAII EXPRESS TEAM II MSen4 1 2:22:55 385
117 Margus Kaasik MSen2 22 2:22:55 384
118 Jaanus Nõmmisto Paralepa MSen1 31 2:22:55 383
119 Tea Lang Tartu Velo 4. NSen 1 2:22:55 382
120 Kristel Koort Investment Agency-Jõhvi Team N 2 2:22:55 381
121 Daisi Rist Harju AB - KJK 2 N 3 2:22:55 380
122 Mart Schröder Paralepa MSen3 7 2:22:55 379
123 Magnus Leht M 38 2:22:55 378
124 Andrei Doman MSen1 32 2:22:56 377
125 Raimo Rotberg Spordipartner MSen1 33 2:22:56 376
126 Tauno Koort MSen2 23 2:22:56 375
127 Mait Sammalsaar Sparta MSen3 8 2:22:56 374
128 Siim Ojaver M 39 2:22:56 373
129 Vladislav Kriger MSen1 34 2:22:56 372
130 Taikki Tillemann velo clubbers MSen1 35 2:22:56 371
131 Tarvo Suvi MSen2 24 2:22:56 370
132 Aimar-alarik Ots MSen2 25 2:22:56 369
133 Veiko Teller Paralepa M 40 2:22:56 368
134 Tiit Jüriöö MSen3 9 2:22:56 367
135 Marek Paulson M 41 2:22:56 366
136 Kristian Randver MSen1 36 2:22:57 365
137 Indrek Sootla MSen2 26 2:22:57 364
138 Vello Reinik Püha Loomaaed MSen2 27 2:22:57 363
139 Kaido Kaasma Püha Loomaaed MSen2 28 2:22:57 362
140 Kristjan Savisikk M 42 2:22:57 361
141 Gunnar Bergvald MSen1 37 2:22:57 360
142 Veikko Kiisk A Le Coq MSen2 29 2:22:58 359
143 Margus Magus SJK Viiking 1 M 43 2:22:58 358
144 Aare Sõber M 44 2:22:58 357
145 Keijo Kalm CFC III M16 8 2:22:58 356
146 Rain Tulp MSen2 30 2:22:58 355
147 Vladimir Katin Tartu Velo 5. MSen3 10 2:22:58 354
148 Andrus Pilt Gustaf Kopparberg MSen1 38 2:22:59 353
149 Hanno Riismaa Spordipartner II MSen1 39 2:23:03 352
150 Maario Orgla MSen1 40 2:23:07 351
151 Arvi Suurpere A Le Coq MSen2 31 2:23:13 350
152 Kalle Ribelus MSen2 32 2:23:22 349
153 Janar Juss M16 9 2:27:25 348
154 Rainer Sildvee MSen1 41 2:29:07 347
155 Marek Jamnes Aavetrans MSen1 42 2:29:08 346
156 Küllo Linnupuu MSen1 43 2:29:08 345
157 Veiko Veskimäe Spordipartner III Msen1 44 2:29:08 344
158 Kaivo Lomper Paralepa MSen1 45 2:29:09 343
159 Egert Ispert MSen1 46 2:29:09 342
160 Marko Käsi Tartu Velo 2. MSen1 47 2:29:09 341
161 Andrus Ebber MSen2 33 2:29:09 340
162 Anatoli Männi MSen4 2 2:29:09 339
163 Ardi Eensoo Paralepa MSen1 48 2:29:09 338
164 Toomas Pindis Haanja Rattaklubi 2 MSen2 34 2:29:09 337
165 Tarvo Kumel MSen2 35 2:29:10 336
166 Freddy Poklonski MSen1 49 2:29:10 335
167 Laura Soome Haanja Rattaklubi 2 N 4 2:29:10 334
168 Triin Gede CFC III N 5 2:29:10 333
169 Tarvi Viik MSen1 50 2:29:10 332
170 Steve Astok M18 14 2:29:10 331
171 Piret Lauk N18 1 2:29:10 330
172 Alari Reissaar MSen2 36 2:29:10 329
173 Tauri-Dag Tõnov MSen2 37 2:29:11 328
174 Donalds Vasilis Beiteni MSen2 38 2:29:11 327
175 Heinar Mölder MSen2 39 2:29:11 326
176 Andres Sinisalu KimaRillen/weber MSen2 40 2:29:11 325
177 Markko Aruksaar Aavetrans MSen1 51 2:29:11 324
178 Ingemar Saks Haanja Rattaklubi 2 MSen1 52 2:29:11 323
179 Ilgvars Plätiens Beiteni MSen3 11 2:29:11 322
180 Raul Luha MSen1 53 2:29:11 321
181 Enn Liiva MSen3 12 2:29:12 320
182 Margus Tenslind MSen1 54 2:29:12 319
183 Kristo Klippberg Paralepa MSen1 55 2:29:12 318
184 Ero Looper Haanja Rattaklubi 2 MSen1 56 2:29:13 317
185 Kristjan Muld MSen1 57 2:29:13 316
186 Gert Klaaser Spordipartner III MSen2 41 2:29:13 315
187 Andres Paas MSen2 42 2:29:13 314
188 Alari Klaar MSen1 58 2:29:14 313
189 Kalle Kasvo MSen2 43 2:29:15 312
190 Kaido Kivistik MSen1 59 2:29:16 311
191 Martin Kukk MSen2 44 2:29:17 310
192 Riho Keerme Jõhvi Motoklubi M 45 2:29:19 309
193 Ilmar Vähi MSen1 60 2:34:07 308
194 Teet Järvsalu MSen1 61 2:34:52 307
195 Toivo Kuldmäe Püha Loomaaed MSen2 45 2:34:52 306
196 Märt Jõekäär MSen2 46 2:36:53 305
197 Kristjan Port MSen3 13 2:36:55 304
198 Haigo Varik MSen1 62 2:36:59 303
199 Erkki Vähi M 46 2:36:59 302
200 Aleksandr Joala MSen2 47 2:37:02 301
201 Jaanus Põtter MSen1 63 2:39:59 300
202 Einar Helmik MSen1 64 2:40:00 299
203 Ahto Tuuling MSen1 65 2:40:00 298
204 Jaak Karjane Plekkliisu M 47 2:40:39 297
205 Aira Ferschel Püha Loomaaed N18 2 2:41:52 296
206 Mauno Murrut MSen1 66 2:41:53 295
207 Vladimir Beljajev Tartu Velo 5. MSen2 48 2:44:33 294
208 Margit Mikson NSen 2 2:44:38 293
209 Marek Kodasma MSen1 67 2:44:38 292
210 Kaisa Peiker N 6 2:44:38 291
211 Aare Kiris M 48 2:44:39 290
212 Meelis Kuusküla MSen2 49 2:44:40 289
213 Pirje Koll Tartu Velo 4. NSen 3 2:44:40 288
214 Jaanika Rist NSen 4 2:44:40 287
215 Joel Helekivi MSen1 68 2:44:40 286
216 Tiit Moor MSen2 50 2:44:40 285
217 Priit Alumaa MSen2 51 2:44:40 284
218 Meeli Laos NSen 5 2:44:40 283
219 Aldar Reinberk MSen1 69 2:44:41 282
220 Heiki Põlts MSen2 52 2:44:41 281
221 Mae Lang N18 3 2:44:41 280
222 Raul Kallas MSen2 53 2:44:42 279
223 Karlis Puusepp MSen1 70 2:44:42 278
224 Kelly Klippberg Paralepa N18 4 2:44:42 277
225 Juhan Lukk Paralepa MSen4 3 2:44:42 276
226 Alar Tamkivi MSen3 14 2:44:43 275
227 Priit Pääsukene MSen1 71 2:44:44 274
228 Raimond Kesa MSen1 72 2:44:44 273
229 Sille Vaiksaar N 7 2:44:44 272
230 Kristjan Ulm M 49 2:44:45 271
231 Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB II MSen2 54 2:44:46 270
232 Heleriin Pirson Tartu Velo 3. N18 5 2:44:46 269
233 Aleks Vainikka MSen2 55 2:44:46 268
234 Marek Maasikmets MSen1 73 2:44:49 267
235 Aare Huik MSen2 56 2:44:50 266
236 Andrus Kaasik MSen2 57 2:44:51 265
237 Anti Vendel MSen1 74 2:44:53 264
238 Hardo Pirson MSen2 58 2:44:55 263
239 Ivar-illimar Ots MSen1 75 2:44:57 262
240 Marko Holtsmann M 50 2:44:58 261
241 Peeter Kilter SJK Viiking 3 MSen3 15 2:47:14 260
242 Mati Kallemets Paralepa MSen4 4 2:48:49 259
243 Sergo Viil M 51 2:56:15 258
244 Arvo Lepik MSen3 16 3:11:27 257
245 Martin Riidamets MSen3 17 3:11:27 256
246 Villu Veel SJK Viiking 3 MSen2 59 3:12:57 255
247 Kalev Mahlakas MSen2 60 3:13:10 254
248 Urmas Kulm MSen2 61 3:17:37 253
249 Hardi Heinsar MSen1 76 3:17:40 252
250 Andrus Laurits MSen1 77 3:17:44 251
251 Madis Sarik Paralepa MSen2 62 3:17:44 250
252 Egne Lappmaa NSen 6 3:17:50 249
253 Andres Kööp MSen2 63 3:34:53 248
254 Stenver Kööp M16 10 3:34:54 247
255 Vello Reesaar MSen4 5 4:07:52 246
256 Renno Rebane MSen1 78 4:23:04 245
Distants 33 km
# Nimi Klubi Vanuseklass Koht vkl Aeg Punktid
1 Merko Vaga M 1 58:42 525
2 Üllar Mikk Paralepa MSen1 1 58:42 514
3 Siim Kiskonen M14 1 58:42 508
4 Erik Reisenbuk KJK M14 2 58:42 505
5 Mart-anton Vendelin M14 3 58:43 502
6 Caspar Janter M16 1 58:43 500
7 Magnus Maiste MSen2 1 58:43 498
8 Urmas Voitka MSen2 2 58:43 496
9 Karel Georg Nõmm M14 4 58:43 494
10 Oskar Rossar MSen1 2 58:44 492
11 Jannar Juss M14 5 58:45 490
12 Germo Kunimägi M14 6 58:45 489
13 Roman Burov MSen2 3 58:47 488
14 Jaagup Vaar M14 7 58:47 487
15 Marko Peterson MSen1 3 58:47 486
16 Mart Arakas MSen4 1 58:49 485
17 Petri Hütt M 2 58:49 484
18 Rando Tomingas M14 8 58:49 483
19 Mikk Paju M16 2 58:49 482
20 siim pesor M14 9 58:49 481
21 Joan Markus Varik M14 10 58:49 480
22 Karl-Brent Premet M14 11 58:54 479
23 Aapo Rammo Tartu Velo 6. MSen4 2 58:57 478
24 Roger Jurman Tartu Velo 6. M14 12 59:08 477
25 Jürgen Ernits Tartu Velo 3. M14 13 59:45 476
26 Alvar Pärn MSen2 4 1:00:54 475
27 Tarmo Gutmann Filter MSen1 4 1:00:55 474
28 Veiko Karlis M 3 1:00:55 473
29 Priit-karmo Orupõld M14 14 1:00:57 472
30 Kristo Enn Vaga M14 15 1:01:00 471
31 Kirke Aller N18 1 1:01:33 470
32 Kristjan Kuill MSen1 5 1:02:25 469
33 Marten Jõeäär M14 16 1:02:37 468
34 Sten-erik Ottender Komo M16 3 1:02:37 467
35 Uwer Usai MSen1 6 1:02:51 466
36 Andrus Saar E-BIKE/WILIER MSen1 7 1:02:51 465
37 Aireen Käen N18 2 1:02:58 464
38 Tiit Karus MSen4 3 1:04:14 463
39 Enn Kuusk Püha Loomaaed MSen4 4 1:04:14 462
40 Kersti Johanna Ojasild N18 3 1:04:15 461
41 Martin Jagodin Investment Agency-Jõhvi Team M14 17 1:04:15 460
42 Kärt Lang N18 4 1:04:16 459
43 Aivo Koger M 4 1:05:04 458
44 Marko Männiste MSen2 5 1:05:04 457
45 Eldur Raiesmaa MSen2 6 1:05:21 456
46 Hedwig Suvi N 1 1:05:21 455
47 Peeter Tuul MSen3 1 1:05:35 454
48 Katrin Rehelem NSen 1 1:05:35 453
49 Aiko Kasesalu M14 18 1:08:20 452
50 Mall Vendel NSen 2 1:08:20 451
51 Andres Kiris MSen2 7 1:08:22 450
52 Ants Turb MSen4 5 1:08:25 449
53 Mait Liblikmann A Le Coq 2 MSen1 8 1:08:28 448
54 Aleksander Pähn MSen3 2 1:09:41 447
55 Martin Kaarjärv MSen4 6 1:11:12 446
56 Aare Kaar MSen2 8 1:12:56 445
57 Jaanika Kriisk NSen 3 1:12:56 444
58 Kristjan Peterson M 5 1:14:15 443
59 Iris Murrut NSen 4 1:14:18 442
60 Katri Sutt N 2 1:14:19 441
61 Argo Voll M 6 1:14:19 440
62 Maris Soonsein NSen 5 1:14:25 439
63 Karin Kriis N 3 1:14:26 438
64 Aavo Ahvenainen MSen3 3 1:14:30 437
65 Regina Karlep N 4 1:14:32 436
66 Aune Tenslind N18 5 1:16:10 435
67 Thea Raap N 5 1:16:22 434
68 Christine Mööl NSen 6 1:16:34 433
69 Mark Mööl MSen2 9 1:16:34 432
70 Liis Kaar N 6 1:18:56 431
71 Lenne Jakobson Nsen 7 1:19:11 430
72 Kaja Gutmann Filter Nsen 8 1:19:12 429
73 Kaido Ploompuu M 7 1:25:32 428
74 Aivi Kaasik NSen 9 1:30:42 427
75 Ulvi Kaasik NSen 10 1:30:42 426