5. etapp / Võru Rattaralli 20.08.2011 - tulemused

Eelregistreerimise soodsaim voor lõppeb võistluspäevale eelneva kolmapäeva südaööl (17.08.2011). Stardimaksude arve tuleb tasuda registreerimise päeva jooksul - laekumisi eelmise päeva arvete kohta kontrollitakse järgmisel päeval kell 12:00.
Distants 104 km
# Nimi Klubi Vanuseklass Aeg Koht vkl Punktid
1 Vahur Valvas JK TAMME 1. MSen1 2:31:38 1 525
2 Kevin Soon M18 2:31:39 1 508
3 Sigvard Kukk Spordipartner MSen1 2:31:39 2 505
4 Kristen Kivistik M18 2:31:39 2 502
5 Marco-tapio Niemi M16 2:31:39 2 500
6 Sander Sepa Tamme M18 2:31:39 3 498
7 Martin Kukrus Tartu Velo 1. M 2:31:40 1 496
8 Ainar Elberg Investment Agency-Jõhvi Team M18 2:31:40 4 494
9 Tõnno Palm MSen2 2:31:40 1 492
10 Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS TEAM MSen1 2:31:40 3 490
11 Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi MSen1 2:31:40 4 489
12 Markus Paas Viljandi Rattaklubi I M 2:31:40 2 488
13 Toivo Kuldmäe Püha Loomaaed MSen2 2:31:40 2 487
14 Harijs Nikolajevs Beiteni M 2:31:40 3 486
15 Maikel Kuusma Tartu Ülikooli ASK II M18 2:31:40 5 485
16 Paul Nestor Investment Agency-Jõhvi Team M18 2:31:40 6 484
17 Oliver Öpik velo clubbers MSen1 2:31:40 5 483
18 Ivari Rannama MSen1 2:31:41 6 482
19 Marek Antoniak Spordipartner MSen2 2:31:41 3 481
20 Olavi Mõts Haanja Rattaklubi 1 MSen2 2:31:41 4 480
21 Tuomas Lensu M 2:31:41 4 479
22 Kristjan Oolo M 2:31:41 5 478
23 Kalev Ints Tartu Velo 2. MSen1 2:31:41 7 477
24 Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB I MSen2 2:31:41 5 476
25 Raimo Johanson Harju AB - KJK M18 2:31:42 7 475
26 Timo Häkkinen M 2:31:42 6 474
27 Aivar Lagenõmm E-BIKE/WILIER MSen1 2:31:42 8 473
28 Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi 1 M 2:31:42 7 472
29 Peeter Tarvis M18 2:31:42 8 471
30 Karl Patrick Lauk M14 2:31:43 1 470
31 Martti Välk Viljandi Rattaklubi I M 2:31:43 8 469
32 Kevin Lippe M18 2:31:43 9 468
33 Kristian Neemela M18 2:31:43 10 467
34 Normunds Rubenis Beiteni MSen2 2:31:43 6 466
35 Avo Eljas Püha Loomaaed MSen2 2:31:44 7 465
36 Margus Mikson ARCTIC SPORT CLUB II MSen1 2:31:44 9 464
37 Raul Olle MSen2 2:31:45 8 463
38 Timmo Jeret M18 2:31:45 11 462
39 Carl Heinrich Pruun M 2:31:45 9 461
40 Norman Vahtra Tamme M16 2:31:46 3 460
41 Reimo Nook MSen2 2:31:51 9 459
42 Villu Jõgi M18 2:31:53 12 458
43 Oskari Kargu JK TAMME 1. MSen1 2:31:53 10 457
44 Janek Tombak MSen1 2:32:10 11 456
45 Mikk Vaaks M 2:32:22 10 455
46 Steven Puhm JK TAMME 1. M 2:32:31 11 454
47 Kaido Oru Haanja Rattaklubi 1 M 2:34:37 12 453
48 Toomas Kalm Sparta MSen2 2:42:09 10 452
49 Josten Vaidem Viljandi Rattaklubi I M18 2:42:09 13 451
50 Grete Treier NSen 2:42:10 1 450
51 Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB II MSen2 2:42:12 11 449
52 Kardo Aia Püha Loomaaed M 2:42:13 13 448
53 Kevin Kaldma Harju AB - KJK M18 2:42:13 14 447
54 jaanus kask MSen1 2:42:14 12 446
55 Liisi Rist Harju AB - KJK 2 N 2:42:15 1 445
56 Jaanus Linkgreim Harju AB - KJK 2 MSen2 2:42:19 12 444
57 Raimo Rotberg MSen1 2:42:21 13 443
58 Rajko Rattur Haanja Rattaklubi 1 MSen1 2:42:25 14 442
59 Martin Laas Tamme M18 2:42:28 15 441
60 Kuldar Põder MSen1 2:43:54 15 440
61 Janek Leer MSen1 2:48:37 16 439
62 Paul Lõiv Tartu Velo 2. MSen1 2:48:38 17 438
63 Küllo Linnupuu MSen1 2:48:38 18 437
64 Andres Lauk MSen2 2:48:38 13 436
65 Aarne Tiit MSen1 2:48:39 19 435
66 Daisi Rist Harju AB - KJK 2 N 2:48:39 2 434
67 Aleksandr Kostyukov MSen2 2:48:39 14 433
68 Margus Merisalu Viljandi Rattaklubi II MSen3 2:48:40 1 432
69 Carl-felix Telk M16 2:48:40 4 431
70 Greg Hallop Viljandi Rattaklubi II M16 2:48:40 5 430
71 Väino Kiuru velo clubbers MSen1 2:48:40 20 429
72 IVAN MIKHAYLOV MSen3 2:48:40 2 428
73 Oliver Keller M16 2:48:41 6 427
74 Marek Maranik MSen1 2:48:41 21 426
75 Gregor Põldvere Tartu Velo 6. M16 2:48:41 7 425
76 Taikki Tillemann velo clubbers MSen1 2:48:41 22 424
77 Alar Aia Püha Loomaaed MSen2 2:48:41 15 423
78 Janno Rodendau MSen1 2:48:41 23 422
79 Vladislav Kriger MSen1 2:48:41 24 421
80 Aavo Patrick Pikkuus JK TAMME 1. M 2:48:42 14 420
81 Raul Volmer Tartu Velo 6. M16 2:48:42 8 419
82 Marko Varik M 2:48:42 15 418
83 Timo Riismaa Spordipartner MSen1 2:48:42 25 417
84 Nikolai Fjodorov Tartu Velo 4. MSen3 2:48:42 3 416
85 Hardi Heinsar MSen1 2:48:42 26 415
86 Meelis Leidt MSen2 2:48:43 16 414
87 Peeter Parmask MSen3 2:48:43 4 413
88 Joel Riismaa Spordipartner II MSen1 2:48:43 27 412
89 Indrek Teras Eesti Posti Spordiklubi 2 MSen1 2:48:43 28 411
90 Vladimir Beljajev Tartu Velo 5. MSen2 2:48:43 17 410
91 Heinar Mölder MSen2 2:48:43 18 409
92 Roland Toome MSen2 2:48:43 19 408
93 Aivar Hunt MSen2 2:48:43 20 407
94 Jannar Tähepõld MSen1 2:48:44 29 406
95 Mihkel Lindau M 2:48:44 16 405
96 Kalle Ribelus MSen2 2:48:44 21 404
97 Taikki Taaler M 2:48:44 17 403
98 Hannes Veide MSen1 2:48:44 30 402
99 Lars-erik Hion15 MSen1 2:48:44 31 401
100 Rainer Sildvee MSen1 2:48:44 32 400
101 Kristjan Vilipõld Harju AB - KJK M 2:48:44 18 399
102 Peeter Pung M16 2:48:45 9 398
103 Mart Laaniste E-BIKE/WILIER MSen1 2:48:45 33 397
104 Kaido Kaasma Püha Loomaaed MSen2 2:48:45 22 396
105 Priit Tammisto MSen3 2:48:45 5 395
106 Ain Viitkin MSen2 2:48:45 23 394
107 Tauri Selder HAWAII EXPRESS TEAM M 2:48:45 19 393
107 Tauri Selder Investment Agency-Jõhvi Team M 2:48:45 19 393
108 Donalds Vasilis Beiteni MSen2 2:48:46 24 392
109 Jaanus Prükkel Harju AB - KJK 2 MSen2 2:53:20 25 391
110 Tauri Narits M 2:53:21 20 390
111 Triin Gede CFC III N 2:53:21 3 389
112 Lauris Špillers Alpha Baltic I MSen1 2:53:21 34 388
113 Teet Kallakmaa Eesti Posti Spordiklubi MSen2 2:53:21 26 387
114 Meelis Danilas MSen2 2:53:21 27 386
115 Hanno Riismaa Spordipartner II MSen1 2:53:21 35 385
117 Ivika Lainevee N 2:53:22 4 384
118 Ero Looper Haanja Rattaklubi 2 MSen1 2:53:23 36 383
119 Toomas Viigipuu Tartu Velo 5. MSen3 2:53:23 6 382
120 Jaak Helm MSen1 2:53:23 37 381
121 Kristjan Tammsaar M 2:53:23 21 380
122 Tauno Koort MSen2 2:53:24 28 379
123 Margus Tinno MSen1 2:53:24 38 378
124 Vladimir Katin Tartu Velo 5. MSen3 2:53:25 7 377
125 Laura Soome Haanja Rattaklubi 2 N 2:53:25 5 376
126 Maario Orgla MSen1 2:53:25 39 375
127 Velar Gutmann MSen1 2:53:25 40 374
128 Martinš Salvickis M18 2:53:26 16 373
129 Paavo Soodla Kambja Rattaklubi MSen1 2:53:27 41 372
130 Sander Tsvetkov M16 2:53:31 10 371
131 Aivar Uutar MSen1 2:53:38 42 370
132 Alari Klaar MSen1 3:02:21 43 369
133 Gert Klaaser Spordipartner III MSen2 3:08:10 29 368
134 Rainer Pungar MSen1 3:09:19 44 367
135 Raino Kesper MSen1 3:09:53 45 366
136 Jaak Karjane M 3:10:01 22 365
137 Meelis Kompus MSen1 3:10:05 46 364
138 Andres Paas MSen2 3:10:07 30 363
140 Sille Vaiksaar N 3:10:11 6 362
141 Ingmar Orav M 3:11:35 23 361
142 Andrus Volk MSen2 3:13:50 31 360
143 Janar Kadastu A Le Coq M 3:14:10 24 359
144 Meelis Maks MSen2 3:14:25 32 358
145 Priidu Saart M16 3:15:11 11 357
146 Marek Jamnes MSen1 3:17:39 47 356
147 Ülo Treufeldt MSen4 3:17:45 1 355
148 Ilgvars Plätiens MSen3 3:17:46 8 354
149 Meelis Uusküla MSen2 3:17:49 33 353
150 Raido Raudsepp MSen2 3:17:49 34 352
151 Anatoli Männi MSen4 3:17:50 2 351
152 Toomas Hunt MSen1 3:17:51 48 350
153 Ilmar Mones MSen3 3:17:55 9 349
154 Jaak Lääne MSen1 3:17:56 49 348
155 Teet Järvsalu MSen1 3:24:26 50 347
156 Aira Ferschel N18 3:25:11 1 346
157 Margus Rool Spordipartner II MSen1 3:25:11 51 345
158 Toomas Tiisler MSen1 3:25:13 52 344
159 Kaisa Peiker N 3:25:16 7 343
160 Joel Helekivi MSen1 3:25:17 53 342
161 Priit Pääsukene MSen1 3:28:29 54 341
162 Indrek Sarapuu MSen1 4:02:55 56 339
162 Lauri Vetto MSen1 4:02:55 56 339
163 Toomas Liivamägi M 4:04:06 25 338
164 Enriko Eelmäe MSen1 4:13:49 57 337
165 Mihkel Vijar M 4:17:30 26 336
166 Lauri Tikk MSen1 4:21:31 58 335
167 Kristel Koger NSen 4:21:31 2 334
Distants 41 km
# Nimi Klubi Vanuseklass Aeg Koht vkl Punktid
1 Olavi Israel MSen2 1:06:32 1 525
2 Keijo Kalm CFC III M16 1:06:32 1 508
3 Urmas Pungar MSen1 1:06:33 1 514
4 Kristo Enn Vaga M14 1:06:33 1 508
5 Carl Tõnismann M14 1:06:33 2 505
6 Roger Jurman M14 1:06:35 3 502
7 Tõnu Tamm MSen1 1:10:16 2 500
8 Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi 2 MSen1 1:10:18 3 498
9 Karl Treimuth M16 1:10:19 1 496
10 Erik Reisenbuk M14 1:10:19 4 494
11 Aivo Kukk Sparta MSen3 1:10:20 1 492
12 Roman Burov MSen2 1:10:20 2 490
13 Marko Peterson MSen1 1:10:20 4 489
14 Jaagup Vaar M14 1:10:21 5 488
15 Jürgen Ernits M14 1:10:21 6 487
16 Magnus Maiste MSen2 1:10:21 3 486
17 Kärolin Varblane M16 1:10:22 2 485
18 Kristo Kukrus M14 1:10:22 7 484
19 Andres Laaniste MSen1 1:10:22 5 483
20 Urmas Voitka MSen2 1:10:23 4 482
21 Sten-erik Ottender M16 1:10:25 3 481
22 siim pesor M14 1:10:46 8 480
23 Kalev Joonas MSen2 1:14:40 5 479
24 Mati Luik Kambja Rattaklubi MSen2 1:14:41 6 478
25 Marten Jõeäär M14 1:14:41 9 477
26 Caspar Janter M16 1:14:41 4 476
27 Aapo Rammo Tartu Velo 6. MSen4 1:14:42 1 475
28 Martin Kutti M18 1:14:45 1 474
29 Peeter Tamm MSen1 1:15:01 6 473
30 Priit Kalja MSen2 1:15:04 7 472
31 Heigo Bauer MSen2 1:15:05 8 471
32 Jaanus Jamnes MSen1 1:15:11 7 470
33 Aare Kiris M 1:15:18 1 469
34 Maido Maasepp M14 1:15:29 10 468
35 Joan Markus Varik M14 1:15:57 11 467
36 Kalmer Kallion MSen2 1:16:08 9 466
37 Alar Arst MSen2 1:16:15 10 465
38 Germo Kunimägi M14 1:16:57 12 464
39 Kurmet Müürsepp MSen2 1:17:04 11 463
40 Alar Tuvikene M 1:17:14 2 462
41 Karl-mattias Võso M14 1:17:15 13 461
42 Kert Krebetsk M 1:17:16 3 460
43 Raimond Tammoja MSen2 1:17:17 12 459
44 Enn Kuusk MSen4 1:17:18 2 458
45 Uwer Usai MSen1 1:17:19 8 457
46 Ando Viispert MSen1 1:17:19 9 456
47 Risto Sepa M14 1:17:19 14 455
48 Veiko Karlis M 1:17:20 4 454
49 Riho Vals MSen2 1:17:20 13 453
50 Martin Jagodin M14 1:17:23 15 452
51 Arvo Välja MSen2 1:17:23 14 451
52 Pille Palumaa Eesti Posti Spordiklubi 2 NSen 1:17:55 1 450
53 Kaireen Käen N18 1:18:27 1 449
54 Mart Arakas MSen4 1:21:23 3 448
55 Terje Tamm N 1:21:24 1 447
56 Andrus Saar MSen1 1:21:27 10 446
57 Ailen Mälgi N 1:21:30 2 445
58 Kirke Aller N18 1:21:50 2 444
59 Andres Kiris MSen2 1:23:10 15 443
60 Robert Petrovitski M14 1:23:47 16 442
61 Heleriin Pirson N18 1:24:09 3 441
62 Kersti Johanna Ojasild N18 1:24:14 4 440
63 Gerlin Tammoja N18 1:24:15 5 439
64 Lauri Pugast MSen1 1:24:15 11 438
65 Kalle Rannu MSen3 1:24:17 2 437
66 Raivo Roots MSen1 1:24:18 12 436
67 Heiki Pensa MSen3 1:24:19 3 435
69 Henri Tiit M14 1:24:20 17 434
70 Anno Veider MSen1 1:24:20 13 433
71 Jandra Puusepp NSen 1:24:20 2 432
72 Ants Turb MSen4 1:24:21 4 431
73 Kristo Kauer MSen1 1:24:22 14 430
74 Einar Paring MSen4 1:24:23 5 429
75 Gunnar Keernik MSen1 1:24:27 15 428
76 Kaido Kaljumäe M 1:24:40 5 427
77 Sander Sabre M16 1:26:06 5 426
78 Toomas Matvejev M 1:26:41 6 425
79 Marvin Pirnipuu M 1:26:46 7 424
80 Jaanika Kriisk NSen 1:27:45 3 423
81 Laila Tasa NSen 1:27:46 4 422
82 Margus Liivamägi MSen1 1:27:46 16 421
83 Vahur Illak MSen2 1:27:46 16 420
84 Meelis Juursoo MSen2 1:27:48 17 419
85 Kristjan Kask MSen1 1:30:49 17 418
86 Arvi Järsk MSen3 1:30:50 4 417
87 Ülo Mõrd MSen1 1:30:51 18 416
88 Hugo Volk M14 1:30:54 18 415
89 Vanessa Nahkur N18 1:30:55 6 414
90 Terje Mitt NSen 1:30:57 5 413
91 Martin Kaarjärv MSen4 1:30:58 6 412
92 Mart Polikarpus MSen3 1:31:01 5 411
93 Henno Sulg MSen3 1:35:14 6 410
94 Jaan Laas MSen2 1:37:06 18 409
95 Rando Rimm MSen1 1:37:31 19 408
96 Maris Soonsein NSen 1:39:35 6 407
97 Kairi Kangur NSen 1:42:34 7 406
98 Tarmo Kangur MSen1 1:42:35 20 405
99 Liis Aniott NSen 1:45:16 8 404
100 Maria Oper NSen 1:49:38 9 403
101 Vampula Oper MSen3 1:49:40 7 402
102 Airi Laurits NSen 1:53:54 10 401
103 Irene Volk NSen 2:02:31 11 400
104 Reelika Sõmer N 2:25:10 3 399
105 Ilona Jäger N 2:29:23 4 398