6. etapp / Tabasalu Rattaralli 28.08.2011 - tulemused

Eelregistreerimise soodsaim voor lõppeb võistluspäevale eelneva kolmapäeva südaööl (24.08.2011). Stardimaksude arve tuleb tasuda registreerimise päeva jooksul - laekumisi eelmise päeva arvete kohta kontrollitakse järgmisel päeval kell 12:00.
Distants 101 km
# Nimi Klubi Vanuseklass Aeg Koht vkl Punktid
1 Mart Ojavee CFC MSen1 2:22:08 1 525
2 Sigvard Kukk Spordipartner MSen1 2:22:30 2 514
3 Timmo Jeret M18 2:22:33 1 508
4 Jaan Kirsipuu CFC MSen2 2:22:35 1 505
5 Oskar Nisu M18 2:22:46 2 502
6 Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB I MSen2 2:22:51 2 500
7 Janek Tombak MSen1 2:22:55 3 498
8 Janari-Joel Jõessar M 2:23:15 1 496
9 Tauri Selder Investment Agency-Jõhvi Team M 2:23:16 2 494
10 Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS TEAM MSen1 2:23:18 4 492
11 Rigo Räim SJK Viiking 1 M 2:23:21 3 490
12 Sergei Olivson MSen2 2:23:22 3 489
13 Reijo Puhm JK TAMME 1. M 2:23:36 4 488
14 Kevin Lippe M18 2:23:46 3 487
15 Kevin Soon M18 2:23:46 4 486
16 Markus Paas Viljandi Rattaklubi I M 2:23:47 5 485
17 Karl Juudas CFC II M18 2:23:48 5 484
18 Tõnno Palm MSen2 2:23:48 4 483
19 Siim-erik Alamaa Harju AB - KJK M 2:23:50 6 482
20 Alvar Urbas M16 2:23:53 1 481
21 Reimo Nook MSen2 2:23:53 5 480
22 Mihkel Ronimois Viljandi Rattaklubi I M 2:24:00 7 479
23 Vahur Valvas JK TAMME 1. MSen1 2:28:35 5 478
24 Kaarel Kelk CFC III M16 2:28:36 2 477
25 Raimo Johanson Harju AB - KJK M18 2:28:37 6 476
26 Ivari Rannama MSen1 2:28:37 6 475
27 Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi MSen1 2:28:38 7 474
28 Timo Riismaa Spordipartner MSen1 2:28:38 8 473
29 Oliver Öpik velo clubbers MSen1 2:28:39 9 472
30 Josten Vaidem Viljandi Rattaklubi I M18 2:28:39 7 471
31 Siim Kauge M 2:28:40 8 470
32 Carl Tõnismann M16 2:28:40 3 469
33 Kalev Vist CFC MSen2 2:28:40 6 468
34 Liisi Rist Harju AB - KJK 2 N 2:28:40 1 467
35 Peep Kivil Investment Agency-Jõhvi Team MSen1 2:28:40 10 466
36 Magnus Krusemann MSen1 2:28:40 11 465
37 Reijo Peenema M 2:28:41 9 464
38 Indrek Ando Spordipartner MSen1 2:28:41 12 463
39 Toomas Viigipuu Tartu Velo 5. MSen3 2:28:41 1 462
40 Kert Olle M 2:28:41 10 461
41 Andres Lauk MSen2 2:28:41 7 460
42 Toivo Kuldmäe Püha Loomaaed MSen2 2:28:42 8 459
43 Aivar Lagenõmm E-BIKE/WILIER MSen1 2:28:42 13 458
44 Nikolai Fjodorov Tartu Velo 4. MSen3 2:28:42 2 457
45 Mihkel Kalja Tartu Velo 3. M16 2:28:42 4 456
46 Marek Antoniak Spordipartner MSen2 2:28:42 9 455
47 Riho Ever velo clubbers MSen2 2:28:42 10 454
48 Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB I MSen2 2:28:43 11 453
49 Vladimir Katin Tartu Velo 5. MSen3 2:28:43 3 452
50 Henri Pihlak M16 2:28:43 5 451
51 Andrus Plees MSen2 2:28:43 12 450
52 Priit Junkin M 2:28:43 11 449
53 Andrus Asavi Spordipartner MSen1 2:28:44 14 448
54 Avo Eljas Püha Loomaaed MSen2 2:28:44 13 447
55 IVAN MIKHAYLOV MSen3 2:28:44 4 446
56 Kardo Aia Püha Loomaaed M 2:28:44 12 445
57 Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi 2 MSen1 2:28:45 15 444
58 Hanno Riismaa Spordipartner II MSen1 2:28:45 16 443
59 Ainar Elberg Investment Agency-Jõhvi Team M18 2:28:45 8 442
60 Carl Heinrich Pruun M 2:28:45 13 441
61 Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB I MSen2 2:28:45 14 440
62 Steven Puhm JK TAMME 1. M 2:28:45 14 439
63 Jaan Nappus MSen1 2:28:46 17 438
64 Eduards Kupca Beiteni MSen3 2:28:46 5 437
65 Aleksandr Kostyukov MSen2 2:28:47 15 436
66 Marek Maranik MSen1 2:28:47 18 435
67 Igor Tarassov MSen2 2:28:47 16 434
68 Rajko Rattur Haanja Rattaklubi 1 MSen1 2:28:48 19 433
69 Martti Välk Viljandi Rattaklubi I M 2:28:48 15 432
70 Ivar Kiitam M 2:28:49 16 431
71 Priit Salumäe HAWAII EXPRESS TEAM MSen2 2:28:49 17 430
72 Harijs Nikolajevs Beiteni M 2:28:49 17 429
73 Kristjan Vilipõld Harju AB - KJK M 2:28:50 18 428
74 Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB I MSen1 2:28:50 20 427
75 Ojari Paas MSen1 2:28:50 21 426
76 Vladislav Kriger MSen1 2:28:51 22 425
77 Martin Aun MSen2 2:28:52 18 424
78 Jaak Karjane M 2:28:52 19 423
79 Kalju Koch HAWAII EXPRESS TEAM II MSen4 2:28:52 1 422
80 Villu Jõgi Tartu Velo 1. M18 2:28:53 9 421
81 Kaupo Raag MSen1 2:28:54 23 420
82 Kristjan Savisikk M 2:28:55 20 419
83 Normunds Rubenis Beiteni MSen2 2:28:56 19 418
84 Raul Volmer Tartu Velo 6. M16 2:28:56 6 417
85 Juri Molev MSen1 2:28:56 24 416
86 Toomas Elling MSen1 2:28:57 25 415
87 Kristel Koort N 2:28:57 2 414
88 Keijo Kalm CFC III M16 2:28:57 7 413
89 Taikki Tillemann velo clubbers MSen1 2:28:57 26 412
90 Risto Reinpõld MSen1 2:28:58 27 411
91 Jaanus Ritson MSen1 2:29:00 28 410
92 Jarmo Nikolai M 2:29:01 21 409
93 Kalle Ribelus MSen2 2:29:02 20 408
94 Hannes Kiipus M 2:29:06 22 407
95 Aivar Hunt MSen2 2:29:08 21 406
96 Helari Pallas MSen1 2:29:10 29 405
97 Raul Talumaa MSen2 2:29:12 22 404
98 Peeter Parmask MSen3 2:29:13 6 403
99 Priit Ailt M 2:29:14 23 402
100 Tarmo Rei MSen2 2:29:15 23 401
101 Joel Riismaa Spordipartner II MSen1 2:29:17 30 400
102 Anti Arumägi CFC M 2:29:18 24 399
103 Raimo Rotberg MSen1 2:29:26 31 398
104 Marko Varik M 2:29:26 25 397
105 Indrek Teras Eesti Posti Spordiklubi 2 MSen1 2:29:29 32 396
106 Meelis Leidt MSen2 2:29:31 24 395
107 Vladimir Beljajev Tartu Velo 5. MSen2 2:29:36 25 394
108 Alvar Suisalu MSen1 2:30:03 33 393
109 Kaido Oru Haanja Rattaklubi 1 M 2:30:03 26 392
110 Olavi Mõts Haanja Rattaklubi 1 MSen2 2:30:13 26 391
111 Andrei Doman MSen1 2:30:28 34 390
112 Olavi Israel MSen2 2:30:31 27 389
113 Mihkel Einblau Filter M 2:30:54 27 388
114 Otto Osula MSen1 2:32:20 35 387
115 Kristjan Koppel M 2:32:36 28 386
116 Virgo Neeme HAWAII EXPRESS TEAM II MSen1 2:32:59 36 385
117 Paul Nestor Investment Agency-Jõhvi Team M18 2:33:46 10 384
118 Agur Kull MSen1 2:34:58 37 383
119 Margus Kaasik MSen2 2:35:00 28 382
120 Greg Hallop Viljandi Rattaklubi II M16 2:39:35 8 381
121 Jaanus Linkgreim Harju AB - KJK 2 MSen2 2:39:35 29 380
122 Siim Koolmeister Spordipartner III M 2:39:36 29 379
123 Maksim Fazõlov MSen1 2:39:36 38 378
124 Martin Lõoke MSen1 2:39:38 39 377
125 Väino Kiuru velo clubbers MSen1 2:39:40 40 376
126 Marko Greenbau MSen1 2:39:40 41 375
127 Jaanus Nõmmisto MSen1 2:39:41 42 374
128 Mart Laaniste E-BIKE/WILIER MSen1 2:39:57 43 373
129 Rauno Neuhaus M 2:40:28 30 372
130 Roland Toome MSen2 2:40:45 30 371
131 Jannar Tähepõld MSen1 2:40:45 44 370
132 Jaak Helm MSen1 2:40:46 45 369
133 Heinar Mölder MSen2 2:40:48 31 368
134 Toomas Grabbi MSen1 2:40:51 46 367
135 Vahur Vahtra Tartu Ülikooli ASK M16 2:41:45 9 366
136 Kaarel Redi Tartu Ülikooli ASK M16 2:41:45 10 365
137 Hardi Heinsar MSen1 2:42:14 47 364
138 Toomas Kalm Sparta MSen2 2:42:32 32 363
139 Donalds Vasilis Beiteni MSen2 2:42:32 33 362
140 Erko Karo MSen2 2:42:42 34 361
141 Aleksandr Dubov MSen2 2:42:58 35 360
142 Martson Kaido Sparta MSen1 2:44:26 48 359
143 Jaanus Prükkel Harju AB - KJK 2 MSen2 2:44:28 36 358
144 Margus Linkgreim MSen1 2:44:28 49 357
145 Veiko Veskimäe MSen1 2:44:28 50 356
146 Mart Nielsen MSen2 2:44:28 37 355
147 Andrus Jaamul MSen2 2:44:29 38 354
148 Merko Vaga M 2:44:29 31 353
149 Mart Schröder MSen3 2:44:29 7 352
150 Ardi Eensoo MSen1 2:44:29 51 351
151 Triin Gede CFC III N 2:44:29 3 350
152 Velar Gutmann MSen1 2:44:30 52 349
153 Daisi Rist Harju AB - KJK 2 N 2:44:30 4 348
154 Bert Lõuke MSen2 2:44:31 39 347
155 Margus Rool Spordipartner II MSen1 2:44:32 53 346
156 Igor Nikiforov Spordipartner II MSen3 2:44:32 8 345
157 Raul Kaldre MSen1 2:44:33 54 344
158 Freddy Poklonski MSen1 2:44:33 55 343
159 Enn Liiva MSen3 2:44:33 9 342
160 Tauri-Dag Tõnov MSen2 2:44:33 40 341
161 Mae Lang N18 2:44:34 1 340
162 Jaak Lääne MSen1 2:44:34 56 339
163 Tarmo Ojamäe MSen1 2:44:35 57 338
164 Tarmo Kiivit MSen1 2:44:35 58 337
165 Andres Kesvatera MSen1 2:44:35 59 336
166 Aivo Kukk Sparta MSen3 2:44:35 10 335
167 Avo Rõõmussar MSen1 2:44:36 60 334
168 Meelis Kompus MSen1 2:44:36 61 333
169 John-assar Klasman MSen2 2:44:36 41 332
170 Alari Klaar MSen1 2:44:37 62 331
171 Raul Luha MSen1 2:44:37 63 330
172 Riho Pihelpuu MSen1 2:44:37 64 329
173 Priidu Saart M16 2:44:37 11 328
174 Kristjan Port MSen3 2:44:38 11 327
175 Kristjan Suvi M 2:44:39 32 326
176 Aldar Reinberk MSen1 2:44:41 65 325
177 Teet Järvsalu MSen1 2:44:43 66 324
178 Aleksandr Joala MSen2 2:44:43 42 323
179 Ero Looper Haanja Rattaklubi 2 MSen1 2:44:44 67 322
180 Andres Sinisalu KimaRillen/weber MSen2 2:44:45 43 321
181 Lauri Mäe M 2:44:57 33 320
182 Anatoli Männi MSen4 2:44:59 2 319
183 Urmas Teeorg MSen2 2:45:00 44 318
184 Teet Kallakmaa Eesti Posti Spordiklubi MSen2 2:45:03 45 317
185 Tea Lang Tartu Velo 4. NSen 2:45:10 1 316
186 Janis Prancs Beiteni MSen3 2:45:10 12 315
187 Kalle Kasvo MSen2 2:45:13 46 314
188 Arnold Albert MSen2 2:45:13 47 313
189 Ago Ilves MSen2 2:45:14 48 312
190 Toomas Hunt MSen1 2:45:16 68 311
191 Aimar-alarik Ots MSen2 2:45:23 49 310
192 Aleksei Gorov MSen1 2:45:29 69 309
193 Erkki Vähi M 2:45:54 34 308
194 Raul Tomberg MSen1 2:45:56 70 307
195 Andres Paas MSen2 2:46:34 50 306
196 Ingmar Vutt MSen2 2:46:43 51 305
197 Einar Helmik MSen1 2:47:14 71 304
198 Hindrik Uusen MSen1 2:50:24 72 303
199 Ivar-illimar Ots MSen1 2:50:24 73 302
200 Anette Raie N18 2:54:08 2 301
201 Christopher-cardo Paul M16 2:54:09 12 300
202 Kristo Riimaa MSen1 2:54:28 74 299
203 Priit Vare MSen1 2:54:28 75 298
204 Marek Jamnes MSen1 2:54:30 76 297
205 Karol Kovanen MSen1 2:54:32 77 296
206 andres antsov MSen1 2:54:33 78 295
207 Jan Minski MSen1 2:54:33 79 294
208 Johan Kütt M 2:54:34 35 293
209 Mait Vooder MSen2 2:54:34 52 292
210 Raimond Kesa MSen1 2:54:34 80 291
211 Karlis Puusepp MSen1 2:54:35 81 290
212 Margus Piiriste MSen1 2:54:36 82 289
213 Jaanus Põtter MSen1 2:54:36 83 288
214 Kalle Rahu MSen2 2:54:36 53 287
215 Gert Klaaser Spordipartner III MSen2 2:54:37 54 286
216 Jaan Uus E-BIKE/WILIER MSen2 2:54:37 55 285
217 Aleks Vainikka MSen2 2:54:39 56 284
218 Harri Koppelmaa MSen2 2:54:41 57 283
219 Marko Aalik MSen1 2:54:44 84 282
220 Marek Kodasma MSen1 2:54:49 85 281
221 Allan Oksmann MSen2 2:54:50 58 280
222 Aare Kiris M 2:58:19 36 279
223 Mait Sammalsaar Sparta MSen3 3:00:23 13 278
224 Viljar Kriis MSen1 3:00:26 86 277
225 Avo Kirsipuu MSen2 3:00:58 59 276
226 Ivo Karilaid MSen1 3:01:00 87 275
227 Priit Alumaa MSen2 3:01:02 60 274
228 Riho Kirsipuu M16 3:01:04 13 273
229 Marek Karm M 3:01:06 37 272
230 Raul Kallas MSen2 3:01:07 61 271
231 Taavi Puusepp MSen1 3:01:13 88 270
232 Reimo Kuriks MSen1 3:01:14 89 269
233 Martin Prommik MSen1 3:01:14 90 268
234 Kaido Hanni MSen1 3:01:17 91 267
235 Arvo Välja MSen2 3:01:25 62 266
236 Toomas Liivamägi M 3:01:37 38 265
237 Alar Kupp M16 3:08:59 14 264
238 Meelis Uusküla MSen2 3:09:33 63 263
239 Jaanika Rist NSen 3:09:36 2 262
240 Henno Viires MSen2 3:13:35 64 261
241 Kaisa Peiker N 3:13:36 5 260
242 Tarmo Sergo MSen1 3:13:37 92 259
243 Peeter Kirpu MSen3 3:13:37 14 258
244 Andrus Kaasik MSen2 3:13:40 65 257
245 Sulev Veerberk MSen4 3:16:20 3 256
246 Hillar Suurkütt MSen2 3:16:42 66 255
247 Priit Pääsukene MSen1 3:17:41 93 254
248 Madis Puhm MSen2 3:18:11 67 253
249 Marek Paulson M 3:22:08 39 252
250 Urmas Väärtnõu MSen2 3:22:09 68 251
251 Rain Tulp MSen2 3:25:26 69 250
252 Rene Jõgimaa MSen2 3:27:37 70 249
253 Ahti Randmere MSen2 3:30:00 71 248
254 Sander Soone MSen2 3:36:05 72 247
255 Kristofer Roht M16 3:44:33 15 246
256 Kalev Mahlakas MSen2 3:56:45 73 245
257 Vello Reesaar MSen4 4:02:43 4 244
258 Marko Laid M 4:04:52 40 243
259 Martin Saidla MSen1 4:06:09 94 242
260 Jürgo Kullamaa M 4:09:34 41 241
Distants 39 km
# Nimi Klubi Vanuseklass Aeg Koht vkl Punktid
1 Siim Kiskonen M14 1:01:03 1 525
2 Georg Peeter Paldra M16 1:01:03 1 514
3 Kristo Enn Vaga M14 1:01:04 2 508
4 Tair Stalberg M14 1:01:04 3 505
5 Carl Tõnismann M14 1:01:04 4 502
6 Erik Reisenbuk M14 1:01:05 5 500
7 Maido Solovjov MSen1 1:01:05 1 498
8 Mikk Paju M16 1:01:05 2 496
9 Riho Lüüde MSen1 1:01:06 2 494
10 Roger Jurman M14 1:01:06 6 492
11 Kristjan Johanson Viljandi Rattaklubi II M14 1:01:06 7 490
12 Karl Treimuth M16 1:01:07 3 489
13 Roman Burov MSen2 1:01:07 1 488
14 Magnus Maiste MSen2 1:01:08 2 487
15 Marko Peterson MSen1 1:01:08 3 486
16 Martin Kutti M18 1:01:09 1 485
17 Marten Jõeäär M14 1:01:09 8 484
18 Kärolin Varblane M16 1:01:10 4 483
19 Kristjan Kutti M16 1:01:10 5 482
20 Kevin Lootus M14 1:01:10 9 481
21 Signe Parm NSen 1:01:11 1 480
22 Rando Tomingas M14 1:01:11 10 479
23 Marko Tikku M 1:01:12 1 478
24 Tõnu Tamm MSen1 1:01:25 4 477
25 Rainer Järvlepp MSen2 1:01:27 3 476
26 Sten-erik Ottender M16 1:05:15 6 475
27 Reio Toom Viljandi Rattaklubi II M14 1:05:16 11 474
28 Caspar Janter M16 1:05:16 7 473
29 Jürgen Ernits M14 1:05:17 12 472
30 Petri Hütt M 1:05:17 2 471
31 siim pesor M14 1:05:18 13 470
32 Mihkel Tarm MSen1 1:06:45 5 469
33 Heigo Bauer MSen2 1:06:46 4 468
34 Aapo Rammo Tartu Velo 6. MSen4 1:06:46 1 467
35 Robert Petrovitski M14 1:06:48 14 466
36 Pille Palumaa Eesti Posti Spordiklubi 2 NSen 1:06:48 2 465
37 Martin Jagodin M14 1:06:51 15 464
38 Germo Kunimägi M14 1:07:25 16 463
39 Alvar Pärn MSen2 1:07:25 5 462
40 Priit Sipelgas MSen1 1:07:26 6 461
41 Kristo Kukrus M14 1:07:29 17 460
42 Kersti Johanna Ojasild N18 1:07:34 1 459
43 Eldur Raiesmaa MSen2 1:08:28 6 458
44 Alar Tuvikene M 1:08:28 3 457
45 Kristjan Kuill MSen1 1:08:29 7 456
46 Erki Mental M 1:08:29 4 455
47 Urmas Voitka MSen2 1:08:29 7 454
48 Veiko Karlis M 1:08:30 5 453
49 Heikko Peensaar M14 1:08:30 18 452
50 Andres Reiu MSen2 1:08:31 8 451
51 Sven Salep MSen2 1:08:36 9 450
52 Joan Markus Varik M14 1:08:52 19 449
53 Kirke Aller N18 1:10:10 2 448
54 Aleksandr Gavriltšik MSen1 1:10:11 8 447
55 Argo Kotsar M 1:10:11 6 446
56 Andree Horm M14 1:10:11 20 445
57 Kaireen Käen N18 1:10:12 3 444
58 Varno Porovarde MSen1 1:10:12 9 443
59 Reelika Varblane M14 1:10:12 21 442
60 Rauno Parts MSen1 1:10:13 10 441
61 Katrin Rehelem NSen 1:10:14 3 440
62 Marko Veelma MSen1 1:10:14 11 439
63 Ando Viispert MSen1 1:10:14 12 438
64 Kristjan Tammaa M14 1:10:14 22 437
65 Brita Liivamaa N18 1:13:10 4 436
66 Karl-mattias Võso M14 1:14:17 23 435
67 Peeter Tuul MSen3 1:14:18 1 434
68 Raivo Kurs MSen2 1:14:22 10 433
69 Ants Turb MSen4 1:14:23 2 432
70 Andres Kiris MSen2 1:14:23 11 431
71 Aivar Kullamaa MSen2 1:14:24 12 430
72 Aare Kaar MSen2 1:14:24 13 429
73 Nikolai Andresson MSen4 1:14:26 3 428
74 Monika Tuvi Nsen 1:14:29 4 427
75 Toomas Tika M 1:15:20 7 426
76 arvo-artur palu MSen1 1:15:22 13 425
77 Eerik Ülevain M 1:15:26 8 424
78 Urmas Kulm MSen2 1:15:28 14 423
79 Taivo Tiivoja MSen2 1:15:28 15 422
80 Marko Saar MSen2 1:15:46 16 421
81 IVAN MIKHAYLOV M14 1:16:20 24 420
82 Toomas Paesüld MSen1 1:16:26 14 419
83 Margo Võsu MSen1 1:16:26 15 418
84 Aavo Jõever MSen4 1:16:26 4 417
85 Rainer Kana MSen1 1:16:28 16 416
86 Veiko Jakovets MSen1 1:17:04 17 415
87 Sander Stimmer M14 1:17:30 25 414
88 Kaido Stimmer MSen2 1:17:31 17 413
89 Jaanika Kriisk NSen 1:17:34 5 412
90 Pirjo Ruut N 1:17:58 1 411
91 Mihkel Tikk M 1:18:05 9 410
92 Meelis Kaar MSen1 1:18:28 18 409
93 Mart Müristaja MSen4 1:18:30 5 408
94 Juhan Maripuu MSen3 1:18:32 2 407
95 Kristjan Kask MSen1 1:19:13 19 406
96 Oleg Zhemchugov MSen1 1:19:16 20 405
97 Martin Kaarjärv MSen4 1:19:31 6 404
98 Maris Soonsein NSen 1:19:36 6 403
99 Karin Kriis N 1:19:44 2 402
100 Raido Paasma MSen2 1:20:11 18 401
101 Kimmo Ladvas MSen1 1:21:27 21 400
102 Jaak Kuriks MSen4 1:21:56 7 399
103 Tarmo Gutmann MSen1 1:23:01 22 398
104 Kaja Gutmann NSen 1:23:01 7 397
105 Enn Kuusk MSen4 1:23:03 8 396
106 Valdek Veerberk MSen4 1:23:59 9 395
107 Kaido Kukk MSen1 1:23:59 23 394
108 Eduard Ülevain M14 1:24:14 26 393
109 Elar Sumberg M 1:24:30 10 392
110 Harri Rospu MSen3 1:24:46 3 391
111 Janek Jaobson MSen1 1:24:52 24 390
112 Liis Kaar N 1:25:04 3 389
113 Kristjan Peterson M 1:25:43 11 388
114 Janet Samolberg NSen 1:25:44 8 387
115 Signe Hunt NSen 1:26:13 9 386
116 Aleksander Strand MSen3 1:26:13 4 385
117 Grete Puhm N 1:30:23 4 384
118 Aare Semmel MSen4 1:31:53 10 383
119 Maris Uustalu NSen 1:36:00 10 382
120 Dmitri Smurov MSen1 1:36:38 25 381
121 Jaan Kont MSen3 1:37:51 5 380
122 Kaidi Tuisk N 1:38:16 5 379
123 Janne Jõgi NSen 1:39:47 11 378
124 Katri Mitt Nsen 1:40:11 12 377
125 Agata Depka Nsen 1:41:31 13 376
126 Oskar lui Veelma M14 1:43:21 27 375
127 Irene Tika N 1:43:24 6 374
128 Katrin Rajamets NSen 1:44:15 14 373
129 Henn Laur MSen2 1:46:41 19 372
130 Indrek Hallik MSen1 1:47:01 26 371
131 Markko Aruksaar MSen1 2:13:37 27 370