1. ETAPP - FILTER JÕGEVA 7. RATTARALLI

Toimumisaeg: Pühapäev, 9.05.2021

Asukoht: Kesk tänav, Jõgeva

Distantsid
• Sportsõit 112,5 km (3 ringi: 38,6km + 35,3km + 38,6 km)
• Harrastussõit 112,5 km (3 ringi: 38,6km + 35,3km + 38,6 km)
• Rahvasõit 42,1 km (1 ring)
• Noortesõit 42,1 km (1 ring)
• Lastesõidud
 
Ajakava
9:00-12:45 - numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
9:00-13:00 - lastesõitude registreerimine
12:00 - klubide esindajate koosolek / saateautode numbrite väljastamine söögitelgi all
13:00 - start Sportõidule
13:03 - start Harrastussõidule
13:10 - start Rahvasõidule
13:20 - start Noortesõidule
13:25 - stardid lastesõitudele
Parimate autasustamine toimub 30 minutit peale sportsõidu võitja finišeerumist
17:00 - finiš suletakse
 

Rajakaart

Parkimine
• Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Lasteprogramm
• Lastele on tasuta kasutamiseks suur batuut
• Toimuvad lastesõidud (juhendi vaatamiseks kliki siia):
           • M/N-U7 start, distants ca 300 m
               • M/N-U10 start, distants ca 1 km
               • M/N-U13 start, distants ca 2 km
 
Põltsamaa toitlustusala
Filter Maanteekarikasarja etappidel on kohal Põltsamaa Rändrestoran, et osalejaid maitsva Põltsamaa supi ning kannujoogiga kostitada.
 
Pesemine
 
 
Raja iseloomustus

 

Autasustamine
• Etapi autasustamise reglemendiga on võimalik tutvuda võistlusjuhendis.
 

Varasemad võitjad

Oluline lisainfo
• Kuigi võistlustrassil on võistlejate liikumine reguleerijate abil muu liikluse ees prioritiseeritud, pole enamik rajast autodele suletud. Ratturid on ka ise kohustatud kandma hea oma turvalisuse eest ning juhinduma liiklusseadusest. Ilma politsei või turvatöötajate poolse eskordita peavad võistlejad liikuma eranditeta sõidutee parempoolses servas!
Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
Sportsõit 112,5 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Kristjan Port M55
2 Ron Gristsenko CFC M-U19
3 Rain Tulp M50
4 Meelis Kompus ProShop Team M45
5 Lauri Verliin Tartu Ülikooli Akadeemiline Sporiklubi M-U19
6 Margus Mikson Cycling.ee M45
7 Vahur Valvas Cycling.ee M40
8 Viljar Kuljus Cycling.ee M35
9 Mart Markus Cycling.ee M30
10 Kristjan Savisikk Cycling.ee M35
11 Vahur Sepp Saarlased M30
12 Mark Sazonov M-U19
13 Eero Kiskonen KJK M50
14 Christopher Väinola KJK M-U19
15 Sinan Cakmak MTÜ Spordiselts M40
16 Reijo Peenema Fixus M30
17 Kristo Ebras KJK M40
Harrastussõit 112,5 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Kristian Kool M40
2 Kevin Kalle Kell CFC M-U30
3 Kaido Pern M30
4 Tarmo Tammearu RedBike M40
5 Jevgeni Kolessov M30
6 Timo Lanno M-U30
7 Sass Jürisoo Spordipartner rattapood M-U30
8 Mihkel Nikolai M-U30
9 Bruno Tamm CC Rota Mobilis M45
10 Kaupo Raag velo clubbers M40
11 Anre Nõmme Saarlased M45
12 Priit Rahnel Saarlased M50
13 Tõnu Kask M-U30
14 Heikki Savolainene CP Estonia M35
15 Raul Pavlov M35
16 Jevgeni Jefimov M35
17 Raimo Ruus M35
18 Rainer Sildvee M40
19 Virko Varrik Team Varrik M40
20 Priit Baumann M40
21 Steven Raidma M40
22 Silver Annion M35
23 Jaanus Hintser Fixus M45
24 Kardo Kõiv Team Kodar M40
Rahvasõit 42,1 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Tiia Tulp N40+
2 Lauri Laanoja M45
3 Jevgeni Jablokov M30
4 Silver Salundi M40
5 Peeter Illak M55
6 Markus Mäeväli M35
7 Arvi Lugenberg CFC M50
8 Marek Valg M45
9 Aivar Kotkas M45
10 Tiit Ilumäe M70+
11 Aivar Rozko M60
12 Tatjana Strugova Rozko N40+
13 Toivo Kangur M55
14 Raul Tampel M45
15 Helen Kübar Rae Rattaklubi N35
16 Martti Rooba M35
17 Karel Ellermaa M-U30
18 Kaspars Graudins FORCE FIX M40
19 Janno Pilviste HK SAKU M40
20 Veiko Meltsas M45
21 Klaarika Prii N35
22 Jaanus Lepik M30
23 Ermet Vain M40
24 Avely Austa TYASK N30
25 Janis Sokolovs M65
26 Janno Lepik M35
27 Endel Susi M55
28 Tõnu Tootsi M30
29 Raigo Triik M45
30 Andrus Pihlau M45
31 Meelis Vaarma M35
32 Karl Mattias Milk Fixus M-U19
33 Toomas Viigipuu Tartu SK Velo M60
34 Veiko Karlis M35
35 Luca Remmel M-U19
36 Roland Guläjev M40
Noortesõit 42,1 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Joonas Jaht Rein Taaramäe Rattaklubi M-U17
2 Aaron Parker Järveoja KoMo M-U15
3 Annikki Lugenberg CFC N-U17
4 Karolin Surva CFC N-U17
5 Hannah Kaljur Smart Sport N-U17
6 Elisabeth Ebras KJK N-U19
7 Oskar Hein Tabasalu Triatloniklubi M-U17
8 Martti Milk Fixus M-U17
Lastesõit 2 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Kristian Ebras KJK M-U13
Lastesõit 1 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Jesse-Revo Sepp M-U10
2 Kenneth Keian Kalevi Jalgrattakool M-U10
3 Frank Martin Rooba M-U10
4 Sten-Roland Guläjev M-U10
Lastesõit 300 m
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Kaspar-Romero Sepp M-U7
2 Elenor Harriet Rooba N-U7
3 Johann Martin Konsing HC PANTER M-U7

Kokku 93

TULEMUSED / RESULTS 2021

ETAPP / STAGEETAPI TULEMUSED / STAGE RESULTSSARJA KOONDARVESTUS / OVERALL CLASSIFICATION
1. etapp
Jõgeva 7. rattaralli
09.05.2021
OTSETULEMUSED | LIVE RESULTS

pika sõidu absoluut,
pika sõidu vanuseklassid,
lühikese sõidu abolsuut,
lühikese sõidu vanuseklassid,
noortsesõidu absoluut,
meeskondlik arvestus,
lastesõidud

meeste protokoll,
naiste protokoll,
mehed + naised protokoll,
vanuseklasside protokoll,
meeskondlik arvestus
    
2. etapp
Elva 36. rattapäev
23.05.2021
LIVE TULEMUSED / LIVE RESULTS

pika sõidu absoluut,
pika sõidu vanuseklassid,
lühikese sõidu abolsuut,
lühikese sõidu vanuseklassid,
noortsesõidu absoluut,
meeskondlik arvestus,
lastesõidud

3. etapp
Kuusalu 28. Rattaralli
6.06.2021
LIVE TULEMUSED / LIVE RESULTS

pika sõidu absoluut,
pika sõidu vanuseklassid,
lühikese sõidu abolsuut,
lühikese sõidu vanuseklassid,
noortsesõidu absoluut,
meeskondlik arvestus,
lastesõidud

4. etapp
Pärnu 20. rattapäev
1.08.2021
LIVE TULEMUSED / LIVE RESULTS

pika sõidu absoluut,
pika sõidu vanuseklassid,
lühikese sõidu abolsuut,
lühikese sõidu vanuseklassid,
noortsesõidu absoluut,
meeskondlik arvestus,
lastesõidud

5. etapp
Tallinna 11. rahvasõit
15.08.2021
LIVE TULEMUSED / LIVE RESULTS

pika sõidu absoluut,
pika sõidu vanuseklassid,
lühikese sõidu abolsuut,
lühikese sõidu vanuseklassid,
noortsesõidu absoluut,
meeskondlik arvestus,
lastesõidud

6. etapp
Suure Munamäe 5. rattaralli
29.08.2021
LIVE TULEMUSED / LIVE RESULTS

pika sõidu absoluut,
pika sõidu vanuseklassid,
lühikese sõidu abolsuut,
lühikese sõidu vanuseklassid,
noortsesõidu absoluut,
meeskondlik arvestus,
lastesõidud