UUENDUSED 2020

Liitumine Rullituuriga!
• Hooajal 2020 toimuvad Filter Maanteekarikasari ja Filter Rullituur koos. Üritusel saab olema rohkem melu ja rohkem rahvast. Soovijatel on võimalik kaks ala jutti teha - stardiajad seda võimaldavad.
 
Sari muutub 6-etapiliseks ning muutub ka etappide järjekord!
• Jätmaks ratturitele suvel aega ka perega olemiseks, siis muutub Filter Maanteekarikasari 6-etapiliseks, jättes juuli puhkuste kuuks. Samuti muutub etappide järjekord. Sarja esimene ja viimane on nüüdsest mäefinišiga etapid, vahepealsed grupi aegade ja grupi kohtade põhimõttel peetavad etapid. See tagab sarja koondarvestuses põnevama sportliku konkurentsi, kuna just mäefinišiga etapid on need, mis mõjutavad koondarvestust enim.
 
Muudatused koondarvestuse pidamises!
• Seoses sarja muutumisega 6-etapiliseks, lähevad nüüdsest hooaja kokkuvõttes arvesse 5 parimat tulemust, kusjuures üks madalaim punktisumma arvestatakse maha alates 3. etapi järgsete koondtulemuste koostamisest!
 
Juubelite sadu!
• Hooaeg 2020 on meie sarja etappide jaoks tõeline juubelite sadu. Elva toimub 35. korda, Pärnu 20. korda ja Mulgi ja Tallinna Rahvasõit aga 10. korda. Aita meil koguda ideid, kuidas neid väärikaid tähtpäevi tähistada. Saada oma idee aerobike@aerobike.ee