REFONDA PEETRI JOOKS 2020

Eesti meeleolukaim jooksupidu toimub augusti alguses Rae vallas, Peetris! ☀️ Igale osalejale raju medal, auhinnakott ning emotsiooniderohke päev garanteeritud! ☀️ Pileti soetab fänn juba varakult, sest stardikohti on piiratud arv ning Sinu nimi stardinimekirjas on eeskujuks ja motivatsiooniks teistele! ☀️ Tule ja #TunneEnnastVõitjana

10 KM LADUKS PÕHIJOOKS
Nimi Tiim Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Rubanovits, Mark I Love Supersport Tallinn Mehed
2 Turkina, Anastassia I Love Supersport Tallinn Naised
3 Storozhuk, Andrey I Love Supersport Tallinn Mehed
4 Storozhuk , Svetlana I Love Supersport Tallinn Naised
5 Oleinits, Irina I Love Supersport Tallinn N50
6 Manytskyi, Volodymyr I Love Supersport Tallinn Mehed
7 Nikitin, Aleksandr I Love Supersport Tallinn M40
8 Nikitina, Niina I Love Supersport Tallinn N40
9 Petrov, Vitali I Love Supersport Tallinn Mehed
10 Petrova, Julia I Love Supersport Tallinn Naised
11 Luzik, Jekaterina I Love Supersport Tallinn Naised
12 Gribovskaja, Natalia I Love Supersport Tallinn Naised
13 Kotsenkov, Vladimir I Love Supersport Tallinn M65+
14 Getman, Ljudmila I Love Supersport Tallinn N60
15 Lubenskiy, Lev I Love Supersport Tallinn M65+
16 Loubenski, Alexander I Love Supersport Tallinn M 2003-2004
17 Teemant, Roman I Love Supersport Tallinn Mehed
18 Dankevits, Natalia I Love Supersport Tallinn N45
19 Šmidt, Jaana I Love Supersport Tallinn Naised
20 Galitšenko , Juri I Love Supersport Tallinn M45
21 Budkovskaja, Jana I Love Supersport Tallinn Naised
22 Tretyakova, Evgenia I Love Supersport Tallinn Naised
23 Kožegatšev, Jevgeni I Love Supersport Tallinn Mehed
24 Nikland, Dmitri I Love Supersport Tallinn Mehed
25 Ivanov, Aleksei I Love Supersport Tallinn Mehed
26 Sõtšugov, Sergei I Love Supersport Tallinn M45
27 Saptsuk, Anna I Love Supersport Tallinn N40
28 Doronin, Aleksandr I Love Supersport Tallinn Mehed
29 Koit, Silver Treeningpartner M45
30 Vint, Mirjam Treeningpartner N40
31 Raspel, Raido Treeningpartner M50
32 Ojava , Ülo Treeningpartner Eviko M55
33 Maidla, Margus Treeningpartner M45
34 Hendrikson, Gert Treeningpartner M45
35 Hanni, Heigo Klubi Jooksupartner Mehed
36 Ivanov, Katriin Klubi Jooksupartner Naised
37 Jõesoo, Mallor Klubi Jooksupartner Mehed
38 Kivi, Kaire Klubi Jooksupartner Naised
39 Kivi, Mart Klubi Jooksupartner Mehed
40 Mäe, Roland Klubi Jooksupartner M40
41 Rebane , Urmas Klubi Jooksupartner M45
42 Uuetoa, Kaupo Klubi Jooksupartner Mehed
43 Valge, Kerli Klubi Jooksupartner Naised
44 Rüütel, Elo Klubi Jooksupartner N40
45 Kõiv, Marek LADUKS M40
46 Harlamova, Veronika Naised
47 Ojaver, Laur M40
48 Värat, Kait Mehed
49 Koks, Mari Naised
50 Niitsoo, Carlos M40
51 Telling, Urmas Lavassaare M55
52 Saard, Kristi Lavassaare Naised
53 Škubel, Andrei Treeningpartner Mehed
54 Pert, Karol Mehed
55 Larjuhhin, Maksim Mehed
56 Sizova, Aleksandra Naised
57 Lehtmaa , Siret Naised
58 Sipunova, jelena Naised
59 Ree, Eilin Golden Club Naised
60 Hunt, Kadi Golden Club Naised
61 Kuriks, Ülle N45
62 Säkk, Kristi Naised
63 Guläjev, Roland M40
64 Koolmeister, Ilmar SK Prorunner M40
65 Jakobson, Aivar Kaisa treeningud M40
66 Melkumjan, Artur Mikkeller Run Club Saint Petersburg Mehed
67 Maksimov, Mihhail Mehed
68 Rõuk, Mairo Mehed
69 Hindreus, Ivo Mehed
70 Labent, Regina N45
71 Muts, Meelis M45
72 Raud, Martin ACE Logistics Estonia AS Mehed
73 Hiienõmm, Viljar Täppsportlased M50
74 Tubarik, Caspar M40
75 Karlson, Airi N40
76 Roomet, Heiki M40
77 Aasmaa, Aulo Viimsi Sport Mehed
78 Tuisk, Aivar M45
79 Kallas, Uibo Sparta M40
80 Root, Konstantin merun.club M40
81 Aasma, Ando Kaisa Jooksutreeningud Mehed
82 Tuga, Heiki M55
83 Kääparin, Evelin PPA jooksuklubi N40
84 Teinburk, Marko Anu Jooksutrennid Mehed
85 Lapõnin, Serafim Fiscaladmin M65+
86 Kangur, Birgit Tartu Kurtide Spordiselts „Kaar“ Naised
87 Ivanov, Aleksandr Mehed
88 Kivi, Aivar Eraisik M45
89 Ree, Eilin Naised
90 Räsänen, Heikki Helsinki Social Runners Mehed
91 Tiiksaar, Aaro BE Group M40
92 Jaanverk, Reelika Naised
93 Jürs, Silja Sparta Naised
94 Kask, Jüri FB Jooksmine M40
95 Alamaa, Marti Mehed
96 Palm, Kristjan Mehed
97 Vavilov, Toomas Treeningpartner M50
98 Ladvas, Hanno M40
99 Viikmae, Alvar M45
100 Voivod, Margit N45
101 Alamets, Ülari Central Baltic M50
102 Proosa, Siim Mehed
103 Hillep, Einar Justiitsministeerium M50
104 Kilter, Jako Mehed
105 Ingerma, Peeter UPSport/Kats&Pets M45
106 Kodres, Rasmus Mehed
107 Hallimäe, Rain M60
108 Liik, Kristjan M45
109 Kilu, Erki M45
110 Andema, Andres M45
111 Sahar-Lambinen, Karin Naised
112 Teder, Kaspar M40
113 Brõsov, Andres Mehed
114 Luik, Andres Mehed
115 Eskla, Algo Mehed
116 KREUTZVALD, IVO Prorunner M40
117 Uustalo, Hektor Bocki Klubi Mehed
118 Grüning, Urmas M50
119 Kaik, Jaanus Igavere ja Kukemetsa ZZZ Sport M40
120 Lumiste, Karl Igavere ja Kukemetsa ZZZ Sport M 2003-2004
121 Pall, Eneli N45
122 Stokes, Katarina Ann Naised
123 Liiv, Jaagup Mehed
124 Toomla, Ragnar 21CC Triatloniklubi M40
125 Pärtel, Kadri Naised
126 Pihlakas, Katrin N40
127 Missai, Galina Naised
128 Paabstel, Juhan M60
129 Kalda, Meelis G4S Spordiklubi M45
130 Puulmann, Mari-Liisu Svea Finance AS Naised
131 Lõhmus, Malvi N45
132 Molok, Eneli N40
133 Toom, Tarmo M40
134 Mölder, Jaanus Mehed
135 KÄÄPA, VIIVI N55
136 KÄÄPA, VALERI M60
137 nõukas, jonas M45
138 Laur, Ilse N60
139 Sarkans, Kaija N50
140 Reitsnik, Tarmo Treeningpartner 2 M45
141 Laanmets, Jüri M60
142 Vares, Kristjan Vak Staier M40
143 Uhabakin, Olga Naised
144 Vennikas, Peeter Estonian Ultrarunners Team M60
145 Vennikas, Pille Ultrajooksuklubi Estonian Ultrarunners Team N55
146 Kaldma, Ruth N55
147 Sesmin, Ove G4S Spordiklubi M45
148 Kahu, Marco Sparta Mehed
149 Lilleoja, Siim Mehed
150 Ausmees, Evelin Vabatahtlikus(l)t Iron(wo)maniks N40
151 Kallakas, Urmo Sparta Mehed
152 Kallakas, Kätlin Sparta Naised
153 Žugova, Maarja N40
154 Viilveer, Mihkel Opus SK Mehed
155 Piigli, Toomas UP Sport M40
156 Stimmer, Andrus Mehed
157 Kuusk, Kerli Naised
158 Kalm, Kersti Naised
159 Paimets, Elin Naised
160 Siitan, Peeter Saku Õlletehase Spordiklubi Mehed
161 Tiisler, Martin SK Fookus M40
162 Edasi, Indrek Edassi M40
163 Unukainen, Tiina Naised
164 Pohlak, Tarmo SK Jooksupartner M45
165 Klepikov, Aleksandr eachrace Mehed
166 Gorjunov, Sergei Mehed
167 Kleitz, Sirli N45
168 Kilter, Jana SK Jooksupartner Naised
169 Merivee, Matis M40
170 Pistore, Filippo Mehed
171 Bolšakov, Oleg CES AS Mehed
172 Saava, Heiko Structo Group OÜ M40
173 Põllu, Katrin Telia Spordiklubi N45
174 Mihailov, Kaspar Telia Spordiklubi Mehed
175 Tuga, Merle Telia Spordiklubi N50
176 Randma, Mariliis Telia Spordiklubi N 2003-2004
177 Mulla, Kaja MTÜ Spordiselts N50
178 Kose, Evelin MTÜ Spordiselts N45
179 Sell, Raili MTÜ Spordiselts Naised
180 Margat, Tarmo MTÜ Spordiselts M40
181 Homin, Leonid MTÜ Spordiselts Mehed
182 Anijärv, Maarika MTÜ Spordiselts Naised
183 Juhkov, Janar MTÜ Spordiselts Mehed
184 Sell, Simona MTÜ Spordiselts N 2003-2004
185 Leemets, Kristo Bondora Mehed
186 Vapper, Karolina FC Levadia N 2003-2004
187 Vapper, Erkki Korrus3 M45
188 Vapper, Karmen N 2003-2004
189 vahemaa, Andres Harju Elekter Mehed
190 Sangla, Henry Mehed
191 Ošur, Diana N45
192 Demidov, Dmitry M40
193 Stoljarov, Viktor Mehed
194 Gedike, Julia Naised
195 Nurja, Katrin Pargijooksud N45
196 Grünthal, Gerli Naised
197 Lepikult, Toomas TalTech M60
198 Heliste, Ermo Mehed
199 Kuuse , Kaspar 21CC Triatloniklubi Mehed
200 Pajundi, Erki Mehed
201 Viron, Indrek M40
202 Mets, Jelena Telia SK N55
203 Peep, Maarja Eesti ööjooks Naised
204 Tensing, Karin SK Prorunner Naised
205 IDHMED, Mohamed Simo Mehed
206 Streltsov, Yury M40
207 Streltsova, Olga Naised
208 Beljakov, Aleksandr Mehed
209 Traus, Rein M65+
210 Kuuskmäe, Kaur Mehed
211 Nikolajev, Ilja merun.club Mehed
212 Jürgen , Imbi N45
213 Tammes, Marcella Tervisesport N45
214 Savisikk, Kristjan Mehed
215 Pappel, Jaanus M45
216 Juhanson, Relika N40
217 Kõll, Kristi Sparta Naised
218 Holm, Signe N40
219 Holm, Heleri Laduks Naised
220 Kams, Eret Naised
221 Kallaste, Jaanus Treeningpartner/Laduks Mehed
222 Raag, Toomas Treeningpartner/Laduks Mehed
223 Solomko, Anna Treeningpartner 1 N40
224 Solomko, Roman ILSS M40
225 Škubel, Igor M60
226 Krull, Kristjan Mehed
227 Mõttus, Eero Täppsportlased M45
228 Kompus, Maarja Naised
229 Kompus, Eerik Mehed
230 Sepa, Hille N50
231 Raudsik, Ranno M40
232 Osvet, Sander Sparta M50
233 Kuzmiankova, Iryna Naised
234 Koppel, Argo M55
235 Lavrentjev, Ivan Mehed
236 Pisang, Sten #HeadInimesed Mehed
237 Pihlak, Lauri Sparta M40
238 pihlak, sander M40
239 Jegonjan, Kalmer UP Sport M50
240 taaler, peep M40
241 Kannel, Rene Mehed
242 Mänd, Lauri Mehed
243 Peetsalu, Allan-Robert Mehed
244 Vaher, Mairika N40
245 Paju, Tarmo Refonda Sports Team M40
246 Demjantshuk, Vladimir Refonda Sports Team Mehed
247 Sarapuu, Meelis Mehed
248 Kuusik, Maie Lillepallid N45
249 Sarv, Aili Naised
250 Haljastamm, Erkki Mehed
251 Hummal, Erkki Sparta M45
252 Mäesalu, Aigar Sparta M40
253 Toomeoks, Tauri BC Hundid M40
254 Udras, Edvin Mehed
255 Kont, Sigrit Naised
256 Luhaäär, Reet N65+
257 Räim, Henrico Mehed
258 Kalaus, Hargo M45
259 Rohke, Reelika Naised
260 Laane, Kristel Sparta Naised
261 Laaneväli, Anneli N50
262 Laaneväli, Aivo M50
263 Kingo, Gunnar M40
264 Uueni, Merje N40
265 Batyrev, Ilia Второе Дыхание Mehed
266 Tulk, Heiki TriPassion triatloniklubi M55
267 Sætha, Morten Mehed
268 Heinapuu, Joonas Mehed
269 Laanes, Viljar SK ProRunner M40
270 Tooming, Taaniel Mehed
271 Kletsun, Olga Naised
272 Kletsun, Andrei Mehed
273 Koitmaa, Annika Sparta Naised
274 Biziaeva, Irina merun.club Naised
275 Vaher, Anneli VAK Staier Naised
276 Sõõrd, Rein Mehed
277 Mander, Annika Naised
278 pedak, jaanus M50
279 Vald, Sander Mehed
280 Susloviene, Ramune Steel Athletic MTÜ N45
281 Olgo, Raivo Triatloniklubi Tripassion M50
282 Kõiv, Karel Southwestern Advantage Mehed
283 Vips, Merilin N40
284 Toim, Allan M65+
285 GATHY, ALEXIS The French Mehed
286 ANDRE, SEBASTIEN The French Mehed
287 JULLIEN, JEAN-CHARLES The French Mehed
288 GUERIN, TATIANA The French N40
289 LAVAL, KEVIN The French Mehed
290 LAAGE, MAUD The French Naised
291 Lempu, karmo M40
292 Dussourd, Joan The French Mehed
293 Põldma, Tauno M40
294 Safonov, Stanislav RunLepraRun M45
295 Kõiv, Kerta Sparta Naised
296 Reinumägi, Risto Mehed
297 Tuvik, Jüri Mehed
298 Eilat, Tõnis Kalewinpojat Mehed
299 Murdvee, Kai - Naised
300 Kangro, Igor M40
301 Kõllamets, Kaitis SK Jooksupartner M40
302 Tippi, Bert CFC Spordiklubi Mehed
303 Mitt, Raido #Headinimesed Mehed
304 Kolessov, Jevgeni Mehed
305 Chapon, Mathieu The French Mehed
306 Vlassoff, Michael The French M45
307 Vest, Kleiri Naised
308 Õun, Riho Mehed
309 Kretova, Kristina Naised
310 Maisa, Katrin Naised
311 Vaht, Piret UP Sport Naised
312 Kadak, Rita Naised
313 Mäesepp, Heli Sparta Naised
314 Hlebnikov, Aleksandr M45
315 Viru, Marko Sparta Mehed
316 Mets, Randel Mehed
317 Saar, Eveliis Sparta Naised
318 Kukk, Illar M55
319 Olgo, Eve N50
320 Teppart, Richard Mehed
321 Raud, Margus Tartu Kurtide Spordiselts Kaar Mehed
322 kikas, indrek M40
323 Mõttus, Mait Run4Fun M40
324 Lehismets, Jaan Mehed
325 Kukk, Kaivi FB Jooksmine N40
326 Nemvalts, Imre Mehed
327 Mikson , Marili Naised
328 Sasmin, Kaupo Mehed
329 Tannberg, Erik Mehed
330 Perman, Elena Naised
331 Ilumäe, Indrek MeRun Mehed
332 Lauk, Aime N60
333 Vetemäe, Lagle Naised
334 Valk, Karl Peeter Täppsportlased Mehed
335 Kuuse, Oksana Naised
336 Väinaste, Aivo M40
337 Lapõnina, Ksenia Girls power Naised
338 Hellerma, Andres #HeadInimesed Mehed
339 Kraus, Kaarel Mehed
340 Sild, Tarmo M45
341 Edur, Jarl Treeningpartner M45
342 Männik, Gaily N40
343 Moroziuk, Yurii Mehed
344 Puntso, Argo M45
345 Torn, Liliana Täppsportlased N50
346 Toome, Mari Naised
347 Topaasia, Tevo Mehed
348 Koor, Kadri Naised
349 Holm, Ago M55
350 Moissejenko, Vita N40
351 Uutar, Maianzely Naised
352 Pärn, Marelle Naised
353 Artel, Einar M45
354 Ööpik, Merlin Naised
355 Juhani, Tiina N45
356 Valk, Madis Täppsportlased M50
357 Porgand, Pirje Naised
358 Sempelson, Kaupo Mehed
359 Matteus, Lii N55
360 Puulmann, Joel Sparta M40
361 Kessler, Evo Mehed
362 Kadak, Meelis Mehed
363 PILT, Ailen N45
364 Abel, Jaanika EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI Naised
365 Kaisla , Tarmo Sparta Mehed
366 Ivainen, Toivo Toivo M55
367 Ilves, Priit EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI Mehed
368 Siimann, Merle N40
369 Rämman, Rauno Mehed
370 Kryzhanovskiy, Nikolay Novira Capital Mehed
371 Jakovleva, Kerli Naised
372 Nikiforov, Aleksandr Mehed
373 Jõgeva, Andrus M45
374 Kiil, Cherilyn N 2003-2004
375 Kaldma, Mia Margareth N 2003-2004
376 Sepp, Aleksandr Team Zoot Europe Mehed
377 Lees, Õnne EESTI ENEGIA SPORDIKLUBI N45
378 Lükk, Merlyn #headinimised Naised
379 Pakkas, Arkko 4teams Mehed
380 Tibar, Marion #headinimesed Naised
381 Lausmaa, Rimo Mehed
382 Ilves, Taavi laisk mees Mehed
383 Mljavov, Jegor Mehed
384 Jürisson, Marja N50
385 Mitt, Olev M55
386 Saaliste, Marja Stina Tripassion Triatloniklubi Naised
387 moorsoo, olev M45
388 Kirss, Enely Naised
389 Borget, Clélia Naised
390 Mägi, Kätlin Naised
391 Ma-iu-shan, Vladislav Mehed
392 Andrejeva, Olga Täppsportlased Naised
393 Rebane, Lauri Kaitsevägi M40
394 Kapitonov, Taisi Toetuse väejuhatuse Naised
395 Alla, Raivo Elujooks Mehed
396 Käärma, Kristjan Mehed
397 Lapp, Eero Saaremaa M65+
398 Kaarelson, Kaarel-Richard Mehed
399 Albin, Thea Naised
400 Pata, Katrin N45
401 Taro, Külli SK Jooksupartner N40
402 Tõnutare, Anett Tripassion Triatloniklubi Naised
403 Siimon, Linda Naised
404 Krylova, Natalja Naised
405 Laanvee, Mari Liis Naised
406 Hiiu, Kristina Helery Frodo Naised
407 Matt, Stenver Treeningpartner Mehed
408 Kula, Kertu Sparta Naised
409 Dvoinos, Pavel Transferwise Mehed
410 Pilnik, Taavi SK Jooksupartner M45
411 Kuiv, Kadiliis SK Prorunner Naised
412 Räbin, Lauri SK ProRunner M40
413 Parmi, Priidik SK Raadi M40
414 Nisloni, Rainer SK Prorunner Mehed
415 Kalamees, Mikk Team TT Mehed
416 Proskurin, Dmitri M45
417 Gustavson, Üllar Elisa Spordiklubi M40
418 Baškir, Anastassia Naised
419 Saareleht, Kaimar SK Prorunner Mehed
420 Luts, Vello Aave Spordiklubi M50
421 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
422 Linn, Tauno Refonda Sports Team Mehed
423 Kuuseorg, Priit Mehed
424 Trääder, Ruth N40
425 Burrows, John Mehed
426 Ollõkainen, Ilja Mehed
427 Kase, Mikk Mehed
428 Laur, Niklas Fortis M 2003-2004
429 Laur, Urmas 21CC M50
430 Sepp, Kristjan KSV Mehed
431 Rudkovska, Ievgeniia Naised
432 Peetris, Janno Mehed
433 Potapenko, Deniss Helmes AS Mehed
434 Hälvin, Valdo Mehed
435 Gorlats , Kirill Mehed
436 Siimu, Eigo Woolish Mehed
437 Vershinin, Andrei I Love Supersport Tallinn M45
438 Koval, Jaanus Tripassion Triatloniklubi Mehed
439 Lainas, Mart Mehed
440 Aasa, Kristina Naised
441 Kukk, Gerly N40
442 Maksimov, Aleksei M40
443 Pärss, Tanel Suurekivi tee 1 M40
444 Kannel, Edit Hekotek N40
445 Kannel, Tanel Hekotek M45
446 Kravtšuk, Aleksei Hekotek M40
447 Kravtšuk, Aleksandr Hekotek Mehed
448 Oraver, Evelyn Intrac N40
449 Laid, Mart Intrac M50
450 Rosenberg, Tiit Mehed
451 Klais, Nicole Maria UP Sport Naised
452 Ruubel, Renno Mehed
453 Tooming, Antti NRC M40
454 Lemmsalu, Kristjan Eesti Kaitsevägi Mehed
455 Salutee, Sille Naised
456 Semenenko, Janika Naised
457 Jeret, Timmo Anu jooksutrennid Mehed
458 Teras, Kertu Naised
459 Jõerand, Roman Anu Jooksutrennid Mehed
460 Pilv, Vilve Anu Jooksutrennid N50
461 Raidjõe, Annaliisa Naised
462 Raidjõe, Daniel Erik Mehed
463 Skirta, Martha Bondora Naised
464 Kraaner, Kairo Bondora Mehed
465 Brenner, Hardi Bondora Mehed
466 Palamartšuk, Vadim Bondora Mehed
467 Tarre, Evely Bondora N40
468 Kuusk, Andres Bondora Mehed
469 Noot, Mihkel Bondora Mehed
470 Sieger, Liisa Bondora Naised
471 Adetola, Temiloluwa Paul Bondora Mehed
472 Clannachan, Matthew Bondora Mehed
473 Sepp, Kerttu Bondora Naised
474 Janson, Grete MTÜ Spordiselts Naised
475 Abram, Alar M45
476 Remek, Margus Mehed
477 Borisov, Sergey EESTI ENERGIA SPODIKLUBI M55
478 Hohlov, Anita Anu Jooksutrennid Naised
479 Tammesson, Tauri EESTI ENERGIA SPODIKLUBI Mehed
480 Jeets, Merle Adrenaliin.ee Naised
481 Istsenko, Sergei I Love Supersport Tallinn M60
482 Doronin, Nikita I Love Supersport Tallinn Mehed
483 Doronin, Jevgeni I Love Supersport Tallinn M40
484 Ridamäe, Alar Treeningpartner M65+
485 Orel, Randy EESTI ENERGIA SPODIKLUBI M50
486 Sihver, Kärt Treeningpartner Naised
487 Mumm, Kadri Klubi Jooksupartner N50
488 Aasa, Heiki ETRA Balti Mehed
489 Mihkelson, Anti Mapri Ehitus M40
490 Tashiev, Isabek Mehed
491 Oraver, Kent Intrac M40
492 Lepik, Tanja N50
493 Veskimäe, Rita N40
5 KM HEATEGEVUSJOOKS/KÕND/KEPIKÕND
Nimi Tiim Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Maidla, Margit Treeningpartner N40
2 Einard, Henri LOOS Mehed
3 Pihlapuu, Krista N45
4 Galitskihh, Vitali Mehed
5 Erg, Helen Naised
6 Paavo, Kärt Naised
7 Pärnasalu, Marko M45
8 Velberg, Anneli N40
9 Kadarpik, Terttu Naised
10 Galitskihh, Anastasiia Naised
11 Hirvesaar, Mari Naised
12 Hirvesaar, Lauri Mehed
13 Pärnamägi, Agnes N40
14 Rum, Meelis M45
15 Rum, Tiina N45
16 Sõelsepp, Kärri N40
17 Rostin, Ave Naised
18 Suvi, Helle N65+
19 Mikiver, Kai Naised
20 Vallik, Andi 21cc Triatloniklubi M40
21 Leisson, Elina Naised
22 Leisson, Aare Mehed
23 Leisson, Kendra N 2005-2006
24 Ginter, Merili Naised
25 Aonurm, Urmas Mehed
26 Kask, Gerda N40
27 Maalder, Liisa Tallinna Tuule Lasteaed Naised
28 Kundla, Kersti N55
29 Kadak, Rita Naised
30 Uusma, Andres MKM Jooksuklubi M50
31 Liik, Ave N45
32 Abroi, Katrin Naised
33 Abroi, Erik Mehed
34 Oidram, Melani Naised
35 Priimägi , Eeva Naised
36 Tsizik, Natalja N40
37 Kuldner, Piret Naised
38 Särg, Egle Naised
39 Käär, Kerli Naised
40 tamme, maiu Naised
41 Sammul, Margit Naised
42 RENTIK, MERLE N45
43 Suvi, Uve M45
44 Sild, Soile Sparta N45
45 Stsemeljov, Sergei M40
46 Teidla, Tiina Naised
47 Malk , Anne N55
48 Newley , Evelyn N40
49 Suurvärav, Helena Laulasmaa lasteaed Naised
50 Kallaste, Liili Laulasmaa lasteaed N50
51 Krabo, Ülle Laulasmaa lasteaed N55
52 Miggur, Kairi Laulasmaa lasteaed N40
53 Reinula, Kattri Laulasmaa lasteaed N45
54 Peterson, Hendrik Mehed
55 Lakson, Piret Naised
56 Kuurmaa, Kaarel Mehed
57 Maltis, Kaupo Mehed
58 Koppel, Meriliis Naised
59 Jürna, Helle Päästeamet N40
60 Maalder, Marek M40
61 Karelsohn, Piia N50
62 Kuulma, Diana N50
63 Kuulma, Kert Mehed
64 Kuulma, Karmen N 2007-2008
65 Tooming, Annette Naised
66 Suhnjov, Valentin Mehed
67 Murumaa, Mirja N40
68 Tamm, Kristel N50
69 Tamm, Mari-Liis Naised
70 Süving, Silver Mehed
71 Mõttus, Merle Naised
72 Tõnuri, Maris N40
73 Tõnuri, Toora N 2007-2008
74 Leedo, Jekaterina Naised
75 Peets, Mari N50
76 Räitna, Elina Naised
77 Müür, Maret Girls power Naised
78 Jaago, Janette Elfriede Girls power N 2003-2004
79 Peenoja, Aveli Naised
80 Sadova, Natalja Naised
81 Konist, Kersti N40
82 Õun, Ragnar M40
83 Siimaste, Häl Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus N50
84 KALJUMÄE, EVELYN HANNA Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus N45
85 Rohtsalu, Martin Täppsportlased Mehed
86 URBANSKA, NADIIA Naised
87 Root, Viktoria N40
88 Root, Jaroslav M 2007-2008
89 Root, Kirill M 2009-2010
90 Ärm, Tanel Mehed
91 Väljak, Risto Metos AS Mehed
92 Selgis, Raimo Mehed
93 Talvar, Andris Mehed
94 Paulmann, Gerli Naised
95 Kunto, Kaili Naised
96 Kree, Inga SK Jooksupartner Naised
97 Paats, Ingrid Naised
98 Rüütli, Ruta Laulasmaa lasteaed N50
99 Koha, Piret Täppsportlased N40
100 Nool, Ivo Mehed
101 Mesjatseva, Sabina Naised
102 Klaus, Marina N50
103 Mihhailova , Kelly N 2005-2006
104 Klaus, Kalmer M50
105 Raud, Jane N 2003-2004
106 Gaim, Grete Naised
5 KM LAPSEVANKRIJOOKS/KÕND
Nimi Tiim Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Kolostov, Jana Naised
2 Vänto, Elsi Naised
3 Tiilen, Merli Viimsi Sport Naised
4 Suitso, Kati Naised
5 Trepp, Triin Naised
6 Geherman, Inge N50
7 Kalmus, Pilleriin Naised
8 Laidla, Maarja Naised
9 nõukas, jonas M45
10 Klee, Aija Naised
11 Raudsik, Leelo Naised
12 Dinovski, Jelena Naised
13 Raidsalu, Birgit Naised
14 Vähi, Kaisa Naised
15 Kose, Leaanika Naised
16 Raadik, Ere Naised
17 Maksimova, Jelena Naised
18 Soilts, Carol Naised
19 Lilleaed, Mariliis MRC Tallinn Naised
20 Nikolaevski, Evgeni EESTI ENERGIA SPODIKLUBI Mehed
5 KM NOORTEJOOKS/KÕND
Nimi Tiim Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Hanni, Kärt Klubi Jooksupartner N 2009-2010
2 Hanni, Kaur Klubi Jooksupartner M 2009-2010
3 Kivi, Karoli Klubi Jooksupartner N 2009-2010
4 Kõiv, Karmela LADUKS
5 Jakutovits, Airi-Liis SRD N 2007-2008
6 Zaikin , Andrei Trefoil M 2005-2006
7 Holter, Marten M 2005-2006
8 Velberg, Gabriel Rapla Vesiroosi Kool M 2005-2006
9 Meimre , Mattias M 2005-2006
10 Tiiksaar, Aapo Loo Kool M 2003-2004
11 Kask, Erik M 2005-2006
12 Kask, Nora N 2007-2008
13 Andre, Hedi SK Elite Sport N 2007-2008
14 Rauam, Mella-Riin N 2003-2004
15 Brõsov, Sander M 2005-2006
16 Rätsep, Remy M 2003-2004
17 Molok, Anni N 2009-2010
18 Dunaiski, Annabel N 2007-2008
19 Soha, Steffen M 2005-2006
20 Soha, Kristen M 2009-2010
21 Sild, Kaira N 2003-2004
22 Suuroja, Villem M 2009-2010
23 Suuroja, Karl M 2007-2008
24 Tooding, Romet MTÜ Spordiselts M 2005-2006
25 Lepikult, Andrus M 2007-2008
26 Ellermaa, Karoli N 2009-2010
27 Ellermaa, Teele N 2009-2010
28 Puio, Ragnar M 2005-2006
29 TIMŠINA, Polina N 2007-2008
30 Streltsov, Maria N 2009-2010
31 Juhanson, Laura N 2007-2008
32 Supin, Aleksander M 2003-2004
33 Hotski, Agnes N 2003-2004
34 Küttim , Janet N 2003-2004
35 Luhala, Alice Agathe N 2007-2008
36 Lahno, Nikolas Treeningpartner/Eviko Noortertiim M 2005-2006
37 Tammepuu, Saara Sofiia N 2009-2010
38 Aavik, Rudolf M 2007-2008
39 Aavik, Friida N 2009-2010
40 Kingo, Roland M 2007-2008
41 Karabelnikova, Jekaterina SK Nord N 2005-2006
42 Mägi, Katariina Indrek & Co N 2007-2008
43 Suur, Tomy Hc Pärnu M 2005-2006
44 Habicht, Harriet N 2005-2006
45 Petrenko, Alina N 2007-2008
46 Tomingas, Siim Aloha M 2003-2004
47 Tomingas, Elis Gliss N 2009-2010
48 Lillemaa, Liisbet N 2007-2008
49 Rauk, Anna Helene Triathlon Estonia N 2009-2010
50 HUDILAINEN, EERIK TREENINGPARTNER/EVIKO NOORTETIIM M 2005-2006
51 Bagautdinova , Anna N 2003-2004
52 Štšemeljov, Makar M 2009-2010
53 Maalder, Robin FC ARARAT M 2009-2010
54 KÖSTER, CRISTOFER UP SPORT M 2005-2006
55 Tooming, Eke Tallinna Reaalkool M 2003-2004
56 Orumets, Merill N 2005-2006
57 Käba, Michelle N 2005-2006
58 Kuusk, Jaron Sparta M 2009-2010
59 Kuusk, Horre Sparta M 2009-2010
60 Ivanov, Ilja HK Tornaado M 2009-2010
61 Guzas, Berit Audentese spordiklubi N 2005-2006
62 Vettik, Marten M 2005-2006
63 Vettik, Markkus Tänassilma küla M 2007-2008
64 Ojava , Adam Treeningpartner-Eviko noortetiim M 2007-2008
65 Ojava , Alex Treeningpartner-Eviko noortetiim M 2005-2006
66 Aasrand, Uku Kuusalu Spordiklubi M 2003-2004
67 Smirnova, Maria Viimsi Veeklubi N 2007-2008
68 Potsepp, Martin TOP Ujumisklubi M 2009-2010
69 Bogatsova, Sofia SRD SK N 2007-2008
70 Põldma, Loore N 2009-2010
71 Siirmets, Rebeca N 2009-2010
72 Saarma, Karmo M 2007-2008
73 Karro, Trevor Sparta M 2005-2006
74 Mets, Mihkel M 2003-2004
75 Klepikov, Maksim M 2009-2010
76 Niinsalu, Armand Marcus OÜ Niinsalu n-bussid M 2009-2010
77 Kaasikmäe, Loore N 2005-2006
78 Oidekivi , Anette-Liis N 2005-2006
79 Krawczyk, Igor M 2009-2010
80 Kirsipuu, Karl-Erik M 2009-2010
81 Pilbas, Ott SK100 M 2007-2008
82 Pilbas, Mart SK100 M 2009-2010
83 Kõiv, Anete N 2003-2004
84 Rahuoja, Helen N 2005-2006
85 Kriks, Romet M 2007-2008
86 Pärn, Kristlin N 2007-2008
87 Aun, Kristjano M 2009-2010
88 Veskaru, Benjamin M 2005-2006
89 Tamberg, Adele Jooksupartner N 2005-2006
90 Puuraid, Hendrik SK Barra M 2007-2008
91 Puuraid, Joonas SK Barra M 2007-2008
92 Puuraid, Paul SK Barra M 2009-2010
93 Pärss, Hanna-Mia Suurekivi tee 1 N 2009-2010
94 Rosenberg, Trevor Runo M 2009-2010
95 Kaup Lapõnin, Richard Fiscaladmin N 2005-2006
96 Rahuoja, Rebeka N 2009-2010
97 Savitsch, Grete Maria Treeningpartner 1 Treeningpartner N 2003-2004
98 Jurtšenko, Diana N 2007-2008
99 Pindma, Patrik Tobias M 2007-2008
100 Reisner, Kadri N 2005-2006
250 M LASTEJOOKSUD
Nimi Tiim Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Kivi, Marili Klubi Jooksupartner N 2011-2012
2 Koks, Karl-Raimund M 2015-2016
3 Koks, Saskia N 2017-2020
4 Kosmatsov, Liam M 2017-2020
5 Kolostov, Hõbe Mai N 2017-2020
6 Rohtla, Adeele N 2013-2014
7 Rohtla, Helene N 2017-2020
8 Pert, Delisia N 2013-2014
9 Pert, Karlos M 2017-2020
10 Väinsalu , Marcus M 2011-2012
11 Väinsalu , Mihkel M 2015-2016
12 Väinsalu , Sofia N 2017-2020
13 Seliverstova , Ksenia Trefoil N 2013-2014
14 Seliverstova , Veronika N 2015-2016
15 Põldsepp, Karl Gustav M 2015-2016
16 Põldsepp , Marleen N 2011-2012
17 Guläjev, Sten-Roland M 2011-2012
18 Vänto, Thorsten M 2017-2020
19 Rjabuhha, Marija N 2015-2016
20 Lek, Loreen N 2015-2016
21 Meimre, Mirtel N 2013-2014
22 Meimre , Mirjam N 2013-2014
23 Aasmaa, Aasa Viimsi Sport N 2011-2012
24 Aasmaa, Aleksandra Viimsi Sport N 2013-2014
25 Juhkov, Joonas M 2013-2014
26 Nagel, Marta CFC Spordiklubi N 2011-2012
27 Nagel, Emma N 2015-2016
28 Rum, Liise N 2009-2010
29 Rum, Tuuli N 2011-2012
30 Jõesaar, Hanna N 2017-2020
31 Mikiver, Elisabeth Peetri lasteaed N 2013-2014
32 Vanaselja , Karl M 2017-2020
33 Reimo, Veroonika N 2011-2012
34 Ojasalu, Mia-Victoria N 2015-2016
35 Aus, Lisette N 2011-2012
36 Lõppe, Nora Mariette N 2017-2020
37 Alu, Henri M 2013-2014
38 Tamm, Rebecca Delisa N 2015-2016
39 Kaurit, Konrad M 2017-2020
40 Purka, Aleksandra Brigitte N 2011-2012
41 Hindreus, Annabel N 2015-2016
42 Nurk, Jesper M 2017-2020
43 Peetsalu, Kristofer M 2017-2020
44 Krupenin, Lourdes-Maria N 2013-2014
45 Võsusaar, Keity N 2017-2020
46 Pihelgas, Joanna N 2013-2014
47 Tervo, Daniel M 2015-2016
48 Nasonov, Anzelika N 2013-2014
49 Nasonov, Ragnar M 2015-2016
50 Tatter, Elis-Lisett N 2011-2012
51 Tatter, Otto M 2013-2014
52 Tatter, Olle M 2017-2020
53 Veeret, Kevin M 2011-2012
54 Makejev, Mark M 2011-2012
55 Makejev, Viktor M 2013-2014
56 Saluste, Maria N 2015-2016
57 Vahemäe, Elmar M 2015-2016
58 Millar, Amelia Rose N 2015-2016
59 Rautam, Laura Marii N 2009-2010
60 Kuningas, Anette Helena Tallinna Kristiine Lasteaed N 2015-2016
61 Randma, Mirtel Audentese Spordiklubi N 2009-2010
62 Randma, Meribel Audentese Spordiklubi N 2015-2016
63 Abroi, Arabella N 2013-2014
64 Kuusmaa, Thea Liis N 2009-2010
65 Suurküla, Anett N 2011-2012
66 PETROV, KIRA N 2009-2010
67 DEGTJARJOV, VIOLA N 2009-2010
68 Tiivel, Krista N 2009-2010
69 Koolme, Hilde Lii N 2015-2016
70 Koolme, Harri August M 2011-2012
71 Koolme, Hans Holger M 2017-2020
72 Rausma, Keity N 2013-2014
73 Kärbo, Chris-Keven M 2011-2012
74 Molok, Ella-Mai N 2015-2016
75 Molok, Märten M 2017-2020
76 oidersalu, rasmus M 2017-2020
77 Uustalu, Ingel Katriin N 2017-2020
78 Uustalu, Kregori M 2015-2016
79 Kreisman, Lumibel N 2017-2020
80 Kiivramees, Toni M 2013-2014
81 Raudsepp, Timo M 2011-2012
82 Aaslaid , Lauri M 2013-2014
83 Sammul, Marko M 2011-2012
84 Sammul, Marten M 2013-2014
85 Sammul, Markus M 2017-2020
86 Org, Mia-Mirelle N 2013-2014
87 Aavasalu , Karlos M 2011-2012
88 Orman, Rednar M 2011-2012
89 Orman, Rander M 2013-2014
90 Sternhof, Stella N 2013-2014
91 Vikat, Laura-Liis N 2011-2012
92 Vikat, Krete-Liisa N 2015-2016
93 Pajundi, Jasper M 2017-2020
94 Einmann, Rasmus M 2015-2016
95 Einmann, Mirjam N 2013-2014
96 Fjodorov, Nicole N 2013-2014
97 Ellermaa, Karoli N 2009-2010
98 Ellermaa, Teele N 2009-2010
99 Rjabuhha, Marija lp N 2015-2016
100 Holmgren, Anicia N 2017-2020
101 Streltsov, Alexander M 2015-2016
102 Streltsov, Georg M 2015-2016
103 Palts, Sander M 2015-2016
104 Palts, Stella N 2017-2020
105 Solomko, Karina N 2009-2010
106 Kaare, Melissa N 2015-2016
107 Suurkask, Emma N 2015-2016
108 Raudsik, Rando M 2011-2012
109 Raudsik, Rasmus M 2017-2020
110 Suurthal, Hanna Delise N 2015-2016
111 Suurthal, Brite Adele N 2017-2020
112 Maltis, Villem M 2009-2010
113 Maltis, Liisa Marie N 2015-2016
114 Smirnov, Nil M 2015-2016
115 Kallakas, Grete N 2013-2014
116 Kallakas, Kaila N 2015-2016
117 Laurik, Ron Marcus Erki Noole kergejõustikukool M 2009-2010
118 Kaukver, Siret N 2009-2010
119 Leesi, Kristella N 2013-2014
120 Leesi, Rebecca N 2017-2020
121 Suits, Jasper M 2015-2016
122 Murov, Platon M 2015-2016
123 Murov, Miron M 2017-2020
124 Orunurm, Ethel N 2017-2020
125 Tammiste, Henry M 2017-2020
126 Tammiste, Gregor M 2017-2020
127 Laanes, Lisandra N 2017-2020
128 Petrenko, Artjom M 2013-2014
129 Rautiainen, Mirko M 2013-2014
130 Rautiainen, Mia N 2009-2010
131 Suhnjov, Daniil M 2013-2014
132 Rutov, Karoli N 2015-2016
133 Rutov, Romet M 2017-2020
134 Rauk, Oskar Triathlon Estonia M 2015-2016
135 Rauk, Anna Helene Triathlon Estonia N 2011-2012
136 Lillemaa, Lisete N 2009-2010
137 Veskimäe, Mirtel N 2009-2010
138 Gailan, Elise Loreen N 2011-2012
139 Gailan, Aaron Lucas M 2013-2014
140 Vaikmäe, Margaret N 2017-2020
141 Safonova, Alisa RunLepraRun N 2013-2014
142 Klein, Kristo M 2015-2016
143 Reiberg, Roger M 2011-2012
144 Vaht, Helena N 2015-2016
145 Vaht, Lauri M 2013-2014
146 Täht, Kätliis N 2015-2016
147 Viru, Robert M 2013-2014
148 Viru, Emily N 2015-2016
149 Lutsoja, Ken Markus M 2009-2010
150 Fuentes, Mia Maria N 2017-2020
151 Suurtee, Miikael M 2015-2016
152 Suurtee, Nero M 2017-2020
153 Vahemäe, Evald M 2017-2020
154 Nemvalts, Elisabeth N 2015-2016
155 Puusepp, Eliise N 2009-2010
156 Klein, Karl Leonhard M 2017-2020
157 Kabral, Katie Rose Girls power N 2011-2012
158 Kabral, Harry The French M 2009-2010
159 Hallist, Siimeon M 2013-2014
160 Hallist, Liisbet N 2015-2016
161 Pajus, Kenert Rae Rattaklubi M 2013-2014
162 Helin, Robert M 2015-2016
163 Ennok, Emeli N 2015-2016
164 Helemäe, Astrid N 2017-2020
165 Ivanov, Arseni HK Tornaado M 2013-2014
166 Laagemann, Bert M 2015-2016
167 Laagemann, Remi M 2017-2020
168 Vanem, Anna-Sofia N 2013-2014
169 Vanem, Gregor M 2017-2020
170 Türk, Loviisa N 2011-2012
171 Vändrik, Isabel Marii N 2015-2016
172 Vändrik, Johanna Mia N 2017-2020
173 Põllu, Emma Emily N 2015-2016
174 Raja, Lenna N 2013-2014
175 Raja, Joanna N 2015-2016
176 Manytskyi, Bohdan M 2015-2016
177 Paju, Andra N 2013-2014
178 Sagad, Janar M 2017-2020
179 Keian, Kenneth Kalevi Jalgrattakool M 2011-2012
180 Krusberg, Arlis M 2015-2016
181 Krusberg, Adeele N 2017-2020
182 Kasesalu, Hanna N 2009-2010
183 Kasesalu, Lenna N 2017-2020
184 Muulmann, Maiken N 2017-2020
185 Kiigemaa, Chrislin N 2015-2016
186 Sætha, Johanna N 2015-2016
187 Kaik, Jasper Jakob M 2015-2016
188 Loog, Johann M 2013-2014
189 Tori, Dirk-Edrik M 2011-2012
190 Karro, Nora Meelespea lasteaed N 2015-2016
191 Paasma, Villem M 2015-2016
192 KALJUMÄE, IRIS N 2015-2016
193 Novi, Arina N 2011-2012
194 Pedosson, Annabel N 2017-2020
195 Loide, Anete N 2015-2016
196 Liiv, Liselle N 2015-2016
197 Liiv, Meribel N 2017-2020
198 Hansen, Annaliis N 2017-2020
199 Paimets , Jessika N 2013-2014
200 Paimets , Kirsika N 2015-2016
201 Matetski, Alandra-Gabriela N 2011-2012
202 Matetski, Ramiro M 2013-2014
203 Saar, Thor M 2017-2020
204 Bušeiko, David M 2017-2020
205 Niinsalu , Marta Niinsalu n-bussid N 2013-2014
206 Münt, Mirell N 2015-2016
207 Warren, Anette N 2015-2016
208 Warren, Tristan M 2017-2020
209 Aave, Henri M 2011-2012
210 Kurro, Joosep M 2013-2014
211 Viks, Artur M 2013-2014
212 Viljus, Markus M 2015-2016
213 Keis, Arles Romel M 2015-2016
214 Keis, Aron Roven M 2015-2016
215 Koolmeister, Hendrik M 2011-2012
216 Palm, Sten Markus M 2009-2010
217 Teemant, Elina N 2011-2012
218 Teemant, Kamilla N 2015-2016
219 Krawczyk, Eryk M 2011-2012
220 Krawczyk, Adam M 2015-2016
221 Krawczyk, Nika N 2017-2020
222 Kirsipuu, Karl-Erik M 2009-2010
223 Kirsipuu, Henri M 2011-2012
224 Maksimov , Egor M 2013-2014
225 Roos, Luna N 2017-2020
226 Melts, Thomas M 2015-2016
227 Tamm, Kreteli N 2009-2010
228 Tammi, Elena N 2013-2014
229 Alamaa, Robin M 2013-2014
230 Alamaa, Lisell N 2017-2020
231 Pukk, Ott M 2013-2014
232 Sergejev, Arseni M 2011-2012
233 Sergejev, Maksim M 2009-2010
234 Sillandi, Anna Marii N 2011-2012
235 Soilts, Lucas M 2017-2020
236 Rattasepp, Birgit N 2013-2014
237 Rattasepp, Brita N 2011-2012
238 Ostapenko, Elli N 2009-2010
239 Teppart, Emma N 2013-2014
240 Teppart, Villem M 2015-2016
241 Väljak, Marten M 2017-2020
242 Väljak, Revo M 2017-2020
243 Leo, Ettel N 2015-2016
244 Riisalu, Robert M 2015-2016
245 Aavik, Gerda N 2011-2012
246 Palm, Juta N 2013-2014
247 Palm, Paul M 2011-2012
248 Raud, Greete N 2009-2010
249 Raud, Sandra N 2013-2014
250 Kuusik, Daniel M 2013-2014
251 Post, Albert Maru M 2013-2014
252 Keerd, Gustav M 2013-2014
253 Keerd, Eugen M 2015-2016
254 Lomp, Lukas M 2017-2020
255 Safjanov, Alexander Stefan M 2017-2020
256 Lindvest, Lars M 2011-2012
257 Siitam, Stella Marie N 2017-2020
258 Nebogatikov, Pavel Garant M 2013-2014
259 Mihhailova, Nika N 2013-2014
260 Renter, Tim MK Aberg M 2015-2016
261 Raud, Robert M 2015-2016
262 PAJULA, JANAR M 2011-2012
263 Raud, Marten M 2015-2016
264 Raud, Loore Loviise N 2013-2014
265 Aavik, Sander M 2009-2010
266 Kikas, Aston M 2017-2020
267 Varik, Brita N 2017-2020
268 Varik, Tristan M 2013-2014
269 Oraver, Elis N 2009-2010
270 Sadam, Isabella N 2011-2012
271 Jõgisuu , Marie Heleen N 2013-2014
272 Kaas, Kaspar M 2013-2014
273 Nork, Sebastian M 2015-2016
274 Jengibarjan, Gajane N 2017-2020
275 Rosenberg, Teiron Reno M 2013-2014
276 Rahuoja, Rebeka Järveküla kool N 2009-2010
277 Einmann, Grete N 2009-2010
278 Degtjarjova, Sophie N 2015-2016
279 Butjaev, Mihail EESTI ENERGIA SPODIKLUBI M 2009-2010
280 Jurtšenko, Matvei M 2011-2012
281 Siller, Teele N 2017-2020
282 Paling, Lenna N 2017-2020

Kokku 1001