REFONDA PEETRI JOOKS 2021

Eesti meeleolukaim jooksupidu toimub augusti alguses Rae vallas, Peetris! ☀️ Igale osalejale raju medal, auhinnakott ning emotsiooniderohke päev garanteeritud! ☀️ Pileti soetab fänn juba varakult, sest stardikohti on piiratud arv ning Sinu nimi stardinimekirjas on eeskujuks ja motivatsiooniks teistele! ☀️ Tule ja #TunneEnnastVõitjana

Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
10 KM LADUKS PÕHIJOOKS
Nimi Tiim Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Taavi Karotamm Mehed
2 Viljar Hiienõmm Täppsportlased M50
3 Roland Guläjev M40
4 Indrek Edasi Edassi M40
5 Viivi Kääpa N55
6 Valeri Kääpa M60
7 Malvi Lõhmus Swedbanki Spordiklubi N45
8 Peep Taaler M40
9 Mari Koks Naised
10 Caspar Tubarik M40
11 Mirjam Vint treeningpartner N40
12 Siret Lehtmaa Naised
13 Rain Hallimäe M60
14 Urmas Grüning M50
15 Rita Kadak Naised
16 Einar Hillep Justiitsministeerium M50
17 Merje Uueni N40
18 Ruth Kaldma N55
19 Kristi Saard N40
20 Urmas Rebane SK JOOKSUPARTNER M45
21 Aivar Tuisk M45
22 Merle Jeets Adrenaliin Naised
23 Kerli Valge SK Jooksupartner Naised
24 Airi Karlson N45
25 Heiki Tuga M60
26 Tiina Juhani N45
27 Kertu Sassi Naised
28 Uibo Kallas SPARTA M40
29 Ivo Hindreus Mehed
30 Ilmar Koolmeister SK ProRunner M40
31 Kristjan Vares Vak Staier M40
32 Anneli Vaher Vak Staier Naised
33 Ingrid Paats Naised
34 Ilse Laur N60
35 Ivan Lavrentjev Mehed
36 Ülle Kuriks N45
37 Margus Vendelin M50
38 Andrus Jõgeva M45
39 Signe Holm N40
40 Stanislav Safonov RunLepraRun M50
41 Randel Mets Mehed
42 Kristjan Liik M45
43 Valdo Hälvin Mehed
44 Katariina Ingerma Kats&Pets Naised
45 Imre Nemvalts KüVJ Mehed
46 Argo Koppel M55
47 Pirje Porgand Naised
48 Timo Limberg Mehed
49 Martin Raud ACE Logistics Estonia AS Mehed
50 Madis Meimre M40
51 Peeter Ingerma UP Sport/Kats&Pets M45
52 Taaniel Tooming Mehed
53 Urmo Kallakas Sparta Mehed
54 Jaanus Kuusk Sparta Mehed
55 Kertu Teras Naised
56 Kristi Kõll Sparta Naised
57 Ando Aasma Mehed
58 Jana Kilter SK Jooksupartner N40
59 Jako Kilter M40
60 Anni Ratas Naised
61 Kristjan Krull M40
62 Aleksei Maksimov M40
63 Kaidi Ilves N40
64 Laur Ojaver M40
65 Kaupo Maltis Mehed
66 Alekszej Morgunov Sparta Mehed
67 Taavi Karotamm Mehed
68 Katrin Pata N45
69 Ievgeniia Rudkovska I love Supersport Naised
70 Marko Teinburk Anu Jooksutrennid Mehed
71 Ingrid Paats Naised
72 Oleg Savik Mehed
73 Andrus Karotamm SK Saarde M55
74 Caspar Tubarik M40
75 Krister Randver NRC Mehed
76 Janek Klais Eesti Mereakadeemia M45
77 Aleksandr Sepp TeamZoot Mehed
78 Oleg Krönström Mehed
79 Katrin Pata N45
80 Marli Kalde Naised
81 Regina Labent N45
82 Mihhail Jelisejev M40
83 Urmas Telling Anu Joolsutrennid M55
5 KM HEATEGEVUSJOOKS/KÕND/KEPIKÕND
Nimi Tiim Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Natalja Sadova Naised
2 Uve Suvi M45
3 Tanel Saia Mehed
4 Kärri Sõelsepp N40
5 Valentin Suhnjov Mehed
6 Margit Sammul Naised
7 Marika Heinleht Naised
8 Soile Sild Sparta N45
9 Toora Tõnuri N 2006-2007
10 Maris Tõnuri N40
11 Anneli Velberg N40
12 Tiina Teidla N40
13 Marko Pärnasalu M45
14 Katrin Abroi Naised
15 Erik Abroi Mehed
16 Erik Tannberg Mehed
17 Karl Martin Tannberg M 2010-2011
18 Helle Suvi N65+
19 Merili Ginter Naised
20 Kätlyn Jürisaar Naised
21 Ave Liik N45
22 Eleri Liik N 2008-2009
23 Inga Kree SK Jooksupartner Naised
24 Jaanus Mölder Mehed
25 Lii Matteus N55
26 Kadri Hermlin Naised
27 Kersti Kundla N60
28 Virgo Kütsen M 2008-2009
29 Janek Sagad M 2008-2009
30 Natalja Tsizik N40
31 Krista Pihlapuu N45
32 Grete Maria Maltis Naised
33 Elina Leisson Naised
34 Aare Leisson Mehed
35 Agnes Pärnamägi N40
36 Elevi Piperal N45
37 Jaana Järve N45
38 Kai Mikiver Naised
39 Kärt Paavo Naised
5 KM LAPSEVANKRIJOOKS/KÕND
Nimi Tiim Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Kadi Lehtmaa Naised
2 Mikk Sammal Mehed
3 Elsi Vänto Naised
4 Kalmer Kreisman MRC Tallinn M40
5 KM NOORTEJOOKS/KÕND
Nimi Tiim Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Airi-Liis Jakutovits SRD SK N 2008-2009
2 Marten Holter M 2006-2007
3 Gabriel Velberg Rapla Vesiroosi Kool M 2006-2007
4 Kristelle Uus N 2006-2007
5 Monika Alu N 2006-2007
6 Mattias Meimre M 2006-2007
7 Jaron Kuusk Sparta M 2008-2009
8 Horre Kuusk Sparta M 2010-2011
9 Mella-Riin Rauam N 2004-2005
10 Marleen Suisalu N 2008-2009
11 Mia Maria Matikainen N 2006-2007
250 M LASTEJOOKSUD
Nimi Tiim Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Andra Paju N 2014-2015
2 Sten-Roland Guläjev M 2012-2013
3 Daniil Suhnjov M 2014-2015
4 Nikita Suhnjov M 2010-2011
5 Kristofer Peetsalu M 2016-2017
6 Saskia Koks N 2018-2021
7 Karl-Raimund Koks M 2014-2015
8 Marleen Põldsepp N 2012-2013
9 Karl Gustav Põldsepp M 2016-2017
10 Henri Alu M 2012-2013
11 Anzelika Nasonov Tallinna Kuristiku Gümnaasium N 2012-2013
12 Ragnar Nasonov Tallinna Lepatriinu Lasteaed M 2014-2015
13 Arabella Abroi N 2012-2013
14 Harri August Koolme M 2010-2011
15 Hilde Lii Koolme N 2014-2015
16 Hans Holger Koolme M 2016-2017
17 Alisa Safonova N 2012-2013
18 Sädeliis Limberg N 2016-2017
19 Loore Loviise Raud N 2014-2015
20 Marten Raud M 2016-2017
21 Mirtel Meimre N 2014-2015
22 Mirjam Meimre N 2014-2015
23 Elisabeth Nemvalts N 2016-2017
24 Eloiise Sutermäe N 2014-2015
25 Anelle Aasma N 2016-2017
26 Thorsten Vänto M 2016-2017
27 Tobias Vänto M 2018-2021
28 Brite Adele Suurthal N 2016-2017
29 Hanna Delise Suurthal N 2014-2015
30 Mark Makejev M 2012-2013
31 Viktor Makejev M 2014-2015
32 Keity Võsusaar N 2016-2017
33 Ruuben Kruusmann M 2014-2015
34 Aasa Annemarii Aasmaa Viimsi Sport N 2010-2011
35 Aleksandra Annemai Aasmaa Viimsi Sport N 2012-2013
36 Sten Erik Karotamm M 2016-2017
37 Henry Karotamm M 2014-2015
38 Kregori Uustalu M 2014-2015
39 Ingel Katriin Uustalu N 2018-2021
40 Elisabeth Mikiver N 2014-2015
41 Lenna Mikiver N 2018-2021

Kokku 178