REFONDA PEETRI JOOKS 2020

Eesti meeleolukaim jooksupidu toimub augusti alguses Rae vallas, Peetris! ☀️ Igale osalejale raju medal, auhinnakott ning emotsiooniderohke päev garanteeritud! ☀️ Pileti soetab fänn juba varakult, sest stardikohti on piiratud arv ning Sinu nimi stardinimekirjas on eeskujuks ja motivatsiooniks teistele! ☀️ Tule ja #TunneEnnastVõitjana

10 KM LADUKS PÕHIJOOKS
Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Harlamova, Veronika Naised
2 Ojaver, Laur M40
3 Tuisk, Aivar M45
4 Värat, Kait Mehed
5 Koks, Mari Naised
6 Kipper, Viigi
<SK Võhma>
Naised
7 Hunt, Kaja
<PPA>
N40
8 Niitsoo, Carlos M40
9 Telling, Urmas
<Lavassaare>
M55
10 Saard, Kristi
<Lavassaare>
Naised
11 Škubel, Andrei
<Treeningpartner>
Mehed
12 Pert, Karol Mehed
13 Maiste, Kätlin
<Anu Jooksutrennid>
N40
14 Larjuhhin, Maksim Mehed
15 Vilu, Heleri Naised
16 Randver, KRISTER
<NRC>
Mehed
17 Sizova, Aleksandra Naised
18 Sepp, Regiina Naised
19 Lehtmaa , Siret Naised
20 Sipunova, jelena Naised
21 razaq, maama N55
22 Ree, Eilin
<Golden Club>
Naised
23 Hunt, Kadi
<Golden Club>
Naised
24 Kuriks, Ülle N45
25 Säkk, Kristi Naised
26 Kaup Lapõnin, Richard
<Fiscaladmin>
Mehed
27 Guläjev, Roland M40
28 Guläjev, Roland M40
29 Koolmeister, Ilmar
<SK Prorunner>
M40
30 Koolmeister, Ilmar
<SK Prorunner>
M40
31 Koppel, Georg Mehed
32 Jakobson, Aivar
<Kaisa treeningud>
M40
33 Melkumjan, Artur
<Mikkeller Run Club Saint Petersburg>
Mehed
34 Melkumjan, Artur
<Mikkeller Run Club Saint Petersburg>
Mehed
35 Maksimov, Mihhail Mehed
36 Maksimov, Mihhail Mehed
37 Rõuk, Mairo Mehed
38 Hindreus, Ivo Mehed
39 Labent, Regina N45
40 Muts, Meelis M45
41 Reile, Indrek Mehed
42 Raud, Martin
<ACE Logistics Estonia AS>
Mehed
43 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
M50
44 Ananjeva , Olesja
<Tallinna Pae Gümnaasium>
N40
45 Tubarik, Caspar M40
46 Karlson, Airi N40
47 Talvar, Andris Mehed
48 Roomet, Heiki M40
49 Lemmsalu, Kristjan Mehed
50 Aasmaa, Aulo
<Viimsi Sport>
Mehed
51 Tuisk, Aivar M45
52 Kallas, Uibo
<Sparta>
M40
53 Root, Konstantin
<merun.club>
M40
54 Aasma, Ando
<Kaisa Jooksutreeningud>
Mehed
55 Tuga, Heiki M55
56 Kääparin, Evelin
<PPA jooksuklubi>
N40
57 Õismaa, Rauno Mehed
58 Teinburk, Marko
<Anu Jooksutrennid>
Mehed
59 Lapõnin, Serafim
<Fiscaladmin>
M65+
60 Kangur, Birgit
<Tartu Kurtide Spordiselts „Kaar“>
Naised
61 Ivanov, Aleksandr Mehed
62 Kivi, Aivar
<Eraisik>
M45
63 Ree, Eilin Naised
64 Räsänen, Heikki
<Helsinki Social Runners>
Mehed
65 Kamarik, Jekaterina Naised
66 Tiiksaar, Aaro
<BE Group>
M40
67 Jaanverk, Reelika Naised
68 Jürs, Silja
<Sparta>
Naised
69 Naur, Diana Naised
70 Vaaderpass, Reelika N40
71 Lepmets, Marju
<Anu jooksutrennid>
N40
72 Kask, Jüri
<FB Jooksmine>
M40
73 Alamaa, Marti Mehed
74 Palm, Kristjan Mehed
75 Lepp, Risto Mehed
76 Ananjeva, Olesja
<Tallinna Pae Gümnaasium >
N40
77 Aste, Trepi AS Schenker Mehed
78 Vavilov, Toomas
<Treeningpartner>
M50
79 Ladvas, Hanno M40
80 Viikmae, Alvar M45
81 Klais, Nicole Maria
<UP Sport>
Naised
82 Salutee, Sille Naised
5 KM HEATEGEVUSJOOKS
Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Pihlapuu, Krista N45
2 Galitskihh, Vitali Mehed
3 Erg, Helen Naised
4 Paavo, Kärt Naised
5 Pärnasalu, Marko M45
6 Velberg, Anneli N40
7 Kadarpik, Terttu Naised
8 Mikk, Ave N50
9 Galitskihh, Anastasiia Naised
10 Hirvesaar, Mari Naised
11 Hirvesaar, Lauri Mehed
12 Pärnamägi, Agnes N40
13 Rum, Meelis M45
14 Rum, Tiina N45
15 Hermlin, Kadri Naised
16 Sõelsepp, Kärri N40
17 Rostin, Ave Naised
18 Suvi, Helle N65+
19 Mikiver, Kai Naised
20 Vallik, Andi
<21cc Triatloniklubi>
M40
21 Metson, Gerli Naised
22 Leisson, Elina Naised
23 Leisson, Aare Mehed
24 Leisson, Kendra N 2005-2006
25 Ginter, Merili Naised
26 Aonurm, Urmas Mehed
27 Kärkkänen, Ljubov Naised
28 Kärkkänen, Anton Mehed
29 Pligunova, Natalja Naised
30 VALK, PILLE N55
31 Kask, Gerda N40
32 Maalder, Liisa
<Tallinna Tuule Lasteaed>
Naised
33 Kundla, Kersti N55
34 Kadak, Rita Naised
5 KM LAPSEVANKRIJOOKS
Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Kolostov, Jana Naised
2 Vänto, Elsi Naised
3 Annus, Eliise Naised
4 Tiilen, Merli
<Viimsi Sport>
Naised
5 Suitso, Kati Naised
6 Trepp, Triin Naised
7 Geherman, Inge N50
8 Kreisman, Kalmer
<MRC Tallinn>
M40
5 KM NOORTEJOOKS
Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Jakutovits, Airi-Liis
<SRD>
N 2007-2008
2 Zaikin , Andrei
<Trefoil>
M 2005-2006
3 Holter, Marten M 2005-2006
4 Andre, Hedi
<SK Elite Sport>
N 2007-2008
5 Velberg, Gabriel
<Rapla Vesiroosi Kool>
M 2005-2006
6 Meimre , Mattias M 2005-2006
7 Tiiksaar, Aapo
<Loo Kool>
M 2003-2004
8 Kask, Erik M 2005-2006
9 Kask, Nora N 2007-2008
10 Andre, Hedi
<SK Elite Sport>
N 2007-2008
11 Rauam, Mella-Riin N 2003-2004
12 Paasma, Oskar M 2005-2006
5 KM PENSIONÄRI JOOKS/KÕND
Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
250 M LASTEJOOKSUD
Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Koks, Karl-Raimund M 2014-2016
2 Koks, Saskia N 2017-2020
3 Kosmatsov, Liam M 2017-2020
4 Kolostov, Hõbe Mai N 2017-2020
5 Rohtla, Adeele N 2014-2016
6 Rohtla, Helene N 2017-2020
7 Pert, Delisia N 2014-2016
8 Pert, Karlos M 2017-2020
9 Pall, Arabella N 2014-2016
10 Väinsalu , Marcus M 2011-2013
11 Väinsalu , Mihkel M 2014-2016
12 Väinsalu , Sofia N 2017-2020
13 Seliverstova , Ksenia
<Trefoil >
N 2014-2016
14 Seliverstova , Veronika N 2014-2016
15 Markov, Sten-Marcus M 2011-2013
16 Põldsepp, Karl Gustav M 2014-2016
17 Põldsepp , Marleen N 2011-2013
18 Guläjev, Sten-Roland M 2011-2013
19 Guläjev, Sten-Roland M 2011-2013
20 Vänto, Thorsten M 2017-2020
21 Rjabuhha, Marija N 2014-2016
22 Lek, Loreen N 2014-2016
23 Reile, Ernst M 2017-2020
24 Meimre, Mirtel N 2014-2016
25 Meimre , Mirjam N 2014-2016
26 Aasmaa, Aasa
<Viimsi Sport>
N 2011-2013
27 Aasmaa, Aleksandra
<Viimsi Sport>
N 2011-2013
28 Juhkov, Joonas M 2011-2013
29 Nagel, Marta
<CFC Spordiklubi>
N 2011-2013
30 Nagel, Emma N 2014-2016
31 Rum, Liise N 2009-2010
32 Rum, Tuuli N 2011-2013
33 Jõesaar, Hanna N 2017-2020
34 Mikiver, Elisabeth
<Peetri lasteaed >
N 2014-2016
35 Vanaselja , Karl M 2017-2020
36 Reimo, Veroonika N 2011-2013
37 Sisas, Hanna Marii N 2014-2016
38 Sisas, Hanna Marii N 2014-2016
39 Ojasalu, Mia-Victoria N 2014-2016
40 Aus, Lisette N 2011-2013
41 Lõppe, Nora Mariette N 2017-2020
42 Danil, Teiti N 2014-2016
43 Uutsalu, Georg M 2014-2016
44 Alu, Henri M 2011-2013
45 Tamm, Rebecca Delisa N 2014-2016
46 Kaurit, Konrad M 2017-2020
47 Purka, Aleksandra Brigitte N 2011-2013
48 Kärkänen, Kristina N 2009-2010
49 Kärkkänen, Kirill M 2011-2013
50 Hindreus, Annabel N 2014-2016
51 Suisalu, Marleen
<Järveküla kool>
N 2009-2010
52 Hindreus, Annabel N 2014-2016
53 Nurk, Jesper M 2017-2020
54 Renter, Tim
<MK Aberg>
M 2014-2016
55 Tamme, Aron Esper M 2014-2016
56 Peetsalu, Kristofer M 2017-2020
57 Reinaru, Brenda Regina N 2009-2010
58 Vaide, Marten Aksel Johannes M 2014-2016
59 Krupenin, Lourdes-Maria N 2011-2013
60 Võsusaar, Keity N 2017-2020
61 Pihelgas, Joanna N 2014-2016
62 Tervo, Daniel M 2014-2016
63 Nasonov, Anzelika N 2011-2013
64 Nasonov, Ragnar M 2014-2016
65 Tatter, Elis-Lisett N 2011-2013
66 Tatter, Otto M 2011-2013
67 Tatter, Olle M 2017-2020
68 Veeret, Kevin M 2011-2013
69 Paasma, Villem M 2014-2016
70 Makejev, Mark M 2011-2013
71 Makejev, Mark M 2011-2013
72 Makejev, Viktor M 2014-2016

Kokku 208