3. ETAPP - TALLINNA 10. RAHVASÕIT

Toimumisaeg: pühapäev, 16.08.2020
 
Asukoht: Start ja finiš on Ülemiste Citys Valukoja tänaval. Ürituskeskus asub Ülemiste City ida parklas.
 
Distantsid
• Maraton 42 km 
• Poolmaraton 21 km 
• Rahvarull 10 km
• Pisirull ja lastesõidud
 
Ajakava
9:00-9:45 numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
10:10 maratoni meeste start
10:11 maratoni naiste start
12:30 poolmaratoni start
12:31 rahvarulli start
14:25 lastesõitude stardid järgmises järjekorras: lasterull, väikerull ja pisirull
15:15 autasustamine
 
Rajakaart

Parkimine
Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Põltsamaa toitlustusala
Filter Rullituuri etappidel on kohal Põltsamaa Rändrestoran, et osalejaid maitsva Põltsamaa supi ning kannujoogiga kostitada.
 
Pesemine
Võistlejatele on loodud tasuta pesemisvõimalus Ülemiste MyFitness spordiklubis. PS! Riietusruumi kapi lukkusid MyFitness võistlejatele ei väljasta. Kui soovite lukustada riietuskappi, siis tuleb tabalukk ise kaasa võtta või väärisesemed jätta oma autosse või võistluskeskuses asuvasse pakihoidu.
 
Autasustamine
Etapi autasustamise reglemendiga on võimalik tutvuda võistlusjuhendis.
 
 
Rulluisumaraton 42 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 LINNIK, KIRYL
<Rollersport.net>
M40
2 Markus, Mart TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
3 Liiv, Marten TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
4 Ostsepkov, Ilja TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
5 Valge, Joonas TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
6 Vysotsky, Maksimilian TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
7 Linnik, Kiryl
<Rollersport.net>
M40
8 Kuntu, Kristjan M40
9 LINNIK, KIRYL
<Rollersport.net>
M40
10 Parve, Ain M60+
11 Tomingas, Toivo
<UPM>
M50
12 Pukk, Mairo M40
13 Vestung, Rauno
<8R>
M40
14 Miezītis, Arvis
<BJC Laimite>
Mehed
15 Semjonov, Aleksandr Mehed
16 Tscherniak, Ilja
<TSSC Erfurt>
M50
17 Saart, Lembit M60+
18 Saart, Lembit M60+
19 Saart, Lembit M60+
20 Pencis, Juris
<BJC Laimite>
M40
21 Petersons, Peteris
<BJC "Laimite">
M40
22 Lewandowski, Jacek M40
23 Juutinen, Sami M40
24 Haljak, Antti
<R.U.S.T.>
M40
25 Paalme, Tõnis
<Limitless Lifestyle>
Mehed
26 Sevastjanov, Anatoli
<Tartu rulluisu klubi>
TEAM UUSMAA DIMENSION M60+
27 Reinsons, Sandis
<Powerslide-Laimite>
M-U19
28 Koppel, Tõnu
<AT SPORDIKLUBI>
M50
29 Lottanen, Esa M50
30 Roomet, Heiki M40
31 Aarna, Indrek
<At Sport/Sporditurg.ee>
M50
32 koppel, kuido
<Limitless lifestile / sporditurg.ee>
M50
33 Lewandowski, Jacek M40
34 Kuusk, Andrus Limitless Lifestyle / sporditurg.ee Mehed
35 Kaljuvee, Kaspar Albe Team/Bont Mehed
36 Luik, Aleks Albe Team/Bont Mehed
37 Snore, Sandris
<Powerslide-laimīte >
Mehed
38 Bitenieks, Lauris
<Powerslide-Laimite>
M40
39 Telga, Ott Rullibuss Team Mehed
40 Iljin, Pavel Rullibuss Team Mehed
41 Sjucillo, Aldis
<BJC Laimite>
M40
42 Prieditis, Arnis
<BJC Laimite>
M-U19
43 Pusnins, Ivo 3 winds Mehed
44 Oks, Ahti AT Sport / Limitless Lifestile M40
45 Ritson, Jaanus M40
46 Poom, Kaido
<Sk Pedja>
M60+
47 Rätte , Toivo Rullibuss Team M60+
Rulluisu naistemaraton
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Kalev, Kristiine TEAM UUSMAA DIMENSION Naised
2 Nurgamaa, Sirje
<JÕhvi RS>
N40
3 Roosmann, Regina Naised
4 Gapejeva, Olga
<Tartu Rulluisuklubi>
Naised
5 Zemite, Antra
<ASI Ski Box>
N40
6 Jõgi, Elizabeth Albe Team/Bont Naised
7 Priedite, Agate
<BJC Laimite>
N-U17
8 Mastovits, Ljudmilla N50+
Poolmaraton 21 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 LILLA, Ivar
< TARTU INLINE TEAM>
M50
2 Tammsaar, Timo M40
3 Soha, Steffen
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U15
4 Soha, Steffen
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U15
5 Nigul, Alar
<CFC Spordiklubi>
M50
6 Saar, Marek
<Orkla>
Mehed
7 Mällas, Maria
<Orkla>
Naised
8 Grishina, Anna
<Rullibuss Team>
Naised
9 Nikkinen, Ahto Mehed
10 Prohorenko, Kerli Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U15
11 Tamm, Art Markkus Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa M-U15
12 Eistre, Viktoria Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U17
13 Poom, Helina
<SK Pedja>
Naised
14 Poom, Helina
<SK Pedja>
Naised
15 Pusnins, Lukass 3 winds M-U15
16 Sumyk, Sofiia N-U17
17 Evdokimov, Sergey Mehed
18 Pusnins, Arno 3 winds M-U15
19 Konrads, Ralfs M-U15
20 Rist, Piret N50+
21 Saudins, Rodrigo
<MOTUM>
M-U15
22 Eklund, Urho
<HTL Helsinki>
M-U15
23 Rajando, Tõnu M60+
24 Saudins, Rodrigo
<MOTUM>
M-U15
25 Lokk, Kristjan Mehed
26 Nukki, Meelis
<SK Ridala Spordiklubi>
Mehed
27 SAKSS, Imants
<ASI>
M40
28 Ruusmere, Janek M40
29 Kiisk, Getter
<Tartu Inline Team>
Naised
Rahvarull 10 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Nurgamaa, Iris
<JÕhvi RS>
N-U15
2 Raud, Anna Naised
3 Nõlvak, Raili N40
4 Livcane, Daniela Anna
<Motum>
N-U13
5 Livcane, Daniela Anna
<Motum>
N-U13
6 Põldmaa, Kertu Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
7 Kolbin, Kaisa Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
8 Kolbin, Helena Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
9 Indela, Lisanne Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
10 Kannelaud, Maria Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
11 Ozola, Ronja
<SC ASI>
N-U13
12 Ozols, Darens
<SC ASI>
M-U13
13 Kalvik, Mirjam N-U13
14 Kalvik, Aare M40
Lasterull 2 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Tarmet, Lisandra
<Rullibuss Team>
N-U13
2 Nurgamaa, Mirjam N-U13
3 Lomp, Artur M-U13
4 Lomp, Birgita N-U13
5 Saudins, Rodrigo M-U13
6 Livcane, Daniela Anna
<Motum>
N-U13
7 Ozols, Darens
<SC ASI>
M-U13
8 Ozola, Ronja
<SC ASI>
N-U13
9 Vācietis, Edvards
<Asi>
M-U13
10 Pagar, Victoria
<Tallinna Kiiruisuklubi>
N-U13
11 Livcane, Daniela Anna
<Motum>
N-U13
12 Soha, Kristen
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U13
13 Soha, Kristen
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U13
14 Mäeks, Andrias
<Rakvere Bont rulluisuklubi>
M-U13
15 Mäeks, Aleksandria
<Rakvere Bont rulluisuklubi>
N-U13
16 Mällas, Marten
<SK Tervis/ Adavere uisukool>
M-U13
17 Snikere, Sofija Tina
<Sporta klubs ASI>
N-U13
18 Snikere, Sofija Tina
<Sporta klubs ASI>
19 Vacietis, Edvards
<ASI>
M-U13
20 LEJSTRAUTA, MARTA
<BJC LAIMITE>
N-U13
21 LEJSTRAUTS, KARLIS
<BJC LAIMITE>
M-U13
22 Kolbin, Kaisa
<SK ,,Tervis,,>
Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
23 Indela, Lisanne Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
24 Kannelaud, Maria Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
25 Põldmaa, Kertu Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
26 Kolbin, Helena Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
27 Ozols, Darens
<SC ASI>
M-U13
28 Ozola, Ronja
<SC ASI>
N-U13
29 Vācietis, Edvards
<Asi>
M-U13
30 Lichtfeldt, Melissa Mai
<Rakvere Bont>
N-U13
31 Aart, Adeele
<Rakvere Bont>
N-U13
32 Lipp, Gerlin
<Rakvere Bont>
N-U13
33 Koppel, Silver
<Rakvere Bont>
M-U13
34 Kruusmann, Heli-Ly
<Rakvere Bont>
N-U13
35 Ivanov, Rebeka
<Rakvere Bont>
N-U13
36 Pihlak, Eliis
<Rakvere Bont>
N-U13
37 Talumaa, Sten
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U13
38 Kalvik, Mirjam N-U13
39 Novikova, Daniela
<BJC Laimite>
N-U13
Väike rull 1 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Nagel, Marta N-U10
2 Kalamees, Linda
<Rullibuss Team>
N-U10
3 Kalamees, Robert
<Rullibuss Team>
M-U10
4 Raud, Lore-Andra N-U10
5 Turovski, Leonid TEAM UUSMAA DIMENSION M-U10
6 Ozols, Bruss
<SC ASI>
M-U10
7 Saar, Rando
<Adavere uisukool>
M-U10
8 Saar, Henri
<Adavere uisukool>
M-U10
9 Solodova , Jūlija
<Rollegschool >
N-U10
10 Nagel, Marta N-U10
11 Mällas, Rahel
<SK Tervis/ Adavere uisukool>
N-U10
12 Snikeris, Daniels Filips
<BJC Laimite>
M-U10
13 Vaiklo, Joonatan
<Rulluisukool>
M-U10
14 Biteniece, Asnate
<BJC “Laimite”>
N-U10
15 Rätsep, Fred Riko M-U10
16 Kull, Alec-Jasper Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa M-U10
17 Mokrovs, Timurs
<BJC "Laimīte">
M-U10
18 Novikovs, Savva
<BJC Laimite>
M-U10
19 Gushuley, Oleg M-U10
20 Ozols, Bruss
<SC ASI>
M-U10
21 Baumanis, Mārtiņš M-U10
22 Riitsalu, Kristofer M-U10
23 Jevsejeva, Alivia
<ASI>
N-U10
24 Aart, Aileen
<Rakvere Bont>
N-U10
25 Koppel, Mirtel
<Rakvere Bont>
N-U10
26 Aart, Inger
<Rakvere Bont>
N-U10
27 Vahermäe, Ketter
<Rakvere Bont>
N-U10
28 Vahermäe, kerli
<Rakvere Bont>
N-U10
Pisirull 300 m
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Nagel, Emma M/N-U7
2 Pagar, Elisabeth
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M/N-U7
3 Nagel, Emma M/N-U7
4 Mokrovs, Timurs
<BJC >
M/N-U7
5 Novikovs, Savva
<BJC Laimite>
M/N-U7
6 Jõgi, Charlotte M/N-U7

Kokku 171