3. ETAPP - PÄRNU RULLUISUMARATON

Toimumisaeg
Pühapäev, 1.08.2021
 
Asukoht
Võistluskeskus asub aadressil Pärlimõisa tee 25, Pärnu
 
Ajakava
9:00-9:45 numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
10:00 maratoni meeste start
10:01 maratoni naiste start
10:02 poolmaratoni start
10:03 rahvarulli start
13:25 laste stardid järgmises järjekorras: lasterull, väikerull ja pisirull
14:15 autasustamine
 
Rajakaart

Parkimine
Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Põltsamaa toitlustusala
Filter Rullituuri etappidel on kohal Põltsamaa Rändrestoran, et osalejaid maitsva Põltsamaa supi ning kannujoogiga kostitada.
 
Pesemine
 
 
Autasustamine
Etapi autasustamise reglemendiga on võimalik tutvuda võistlusjuhendis.
 
Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
Rulluisumaraton 42 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Esa Lottanen M60+
2 Antti Haljak R.U.S.T. M40
3 Pavel Iljin Rullibuss team M
4 Endrik Arumägi xtri:m3 M40
5 Mart Markus TEAM UUS MAA/DIMENSION M
6 Joonas Valge TEAM UUS MAA/DIMENSION M
7 Karl-Martin Laasberg TEAM UUS MAA/DIMENSION M-U17
8 Kristjan Kuntu M40
9 Toivo Rätte Rullibuss team M60+
10 Arvis Miezitis BJC Laimite M
11 Toivo Tomingas M60+
12 Heiki Roomet M40
Rulluisu naistemaraton 42 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Sirje Nurgamaa Jõhvi RS N40
2 Kristiine Kalev TEAM UUS MAA/DIMENSION N
3 Piret Saare N50+
Poolmaraton 21 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Elvis Veidrik M
2 Ivar Lilla TARTU RULLUISUKLUBI M50
3 Vladimir Tsypin Tartu Rulluisuklubi M40
4 Darens Ozols M-U15
5 Steffen Soha Tallinna Kiiruisuklubi M-U17
6 Kristen Soha Tallinna Kiiruisuklubi M-U15
7 Raivo Rukis M50
8 Lisandra Tarmet TEAM UUS MAA/DIMENSION N-U13
9 Victoria Pagar TEAM UUS MAA/DIMENSION N-U13
10 Jarmo Laanemets M
11 Rannar Laur M
Rahvarull 10 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Iris Nurgamaa N-U15
2 Aare Kalvik M40
3 Mirjam Kalvik N-U13
4 Helena Veidenbaum N
Lasterull 2 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Andrias Mäeks Rakvere Bont rulluisuklubi M-U13
2 Aleksandria Mäeks Rakvere Bont rulluisuklubi N-U13
3 Mirjam Nurgamaa N-U13
4 Victoria Pagar TEAM UUS MAA/DIMENSION N-U13
5 Lisandra Tarmet TEAM UUS MAA/DIMENSION N-U13
6 Ronja Ozola N-U13
7 Mirjam Kalvik N-U13
8 Daniela Anna Livcane MOTUM N-U13
Väikerull 1 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Bruss Ozols M-U10
Pisirull 300 m
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi

Kokku 39

TULEMUSED | RESULTS 2021

ETAPP / STAGE 

ETAPI TULEMUSED / STAGE RESULTS

KOONDARVESTUS / OVERALL CLASSIFICATION

1. etapp / stage 1
Elva / 23.05.2021
OTSETULEMUSED | LIVE RESULTS

42km mehed | men
42km naised | women
42km vanuseklassid | age groups

21km poolmaraton | half marathon
21km vanuseklassid | age groups

10km rahvarull | folk race

meeskondlik arvestus | team classification

lastesõidud | kids race

42km mehed | men
42km naised | women
42km vanuseklassid | age groups

21km poolmaraton | half marathon
21km vanuseklassid | age groups

10km rahvarull | folk race

meeskondlik arvestus | team classification

    
2. etapp / stage 2
Kuusalu / 6.06.2021
OTSETULEMUSED | LIVE RESULTS

42km mehed | men
42km naised | women
42km vanuseklassid | age groups

21km poolmaraton | half marathon
21km vanuseklassid | age groups

10km rahvarull | folk race

meeskondlik arvestus | team classification

lastesõidud | kids race

3. etapp / stage 3
Pärnu / 1.08.2021
OTSETULEMUSED | LIVE RESULTS

42km mehed | men
42km naised | women
42km vanuseklassid | age groups

21km poolmaraton | half marathon
21km vanuseklassid | age groups

10km rahvarull | folk race

meeskondlik arvestus | team classification

lastesõidud | kids race

4. etapp / stage 3
Tallinna 11. Rahvasõit / 15.08.2021
OTSETULEMUSED | LIVE RESULTS

42km mehed | men
42km naised | women
42km vanuseklassid | age groups

21km poolmaraton | half marathon
21km vanuseklassid | age groups

10km rahvarull | folk race

meeskondlik arvestus | team classification

lastesõidud | kids race