1. ETAPP - FILTER TEMPOSARI KOSE-RISTIL

Toimumisaeg: pühapäev, 31.05.2020

Asukoht: Start, finiš ja ürituskeskus on Kose-Ristil.

Distantsid ja alad
• Ratas 20 km - osalejad lähetatakse rajale ühe kaupa 1 minutiliste intervallidega
• Jooks 3 km - osalejad lähetatakse rajale ühe kaupa 30 sekundiliste intervallidega
 
Ajakava
11:00-12:30 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
12:30-13:30 - võistluskeskus lõpetab tegevuse
13:30-15:00 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
15:00-16:00 - võistluskeskus lõpetab tegevuse
16:00-17:30 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
18:15 - ürituskeskus ja finiš suletakse, vajadusel tehakse lisastardid alates kell 18:30
 

Rajakaart

Parkimine
• Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Soojendamine
• Rajal soojendamine on võistluse ajal keelatud. Austagem kaasvõistlejaid ning laskem neil häirimatult oma võistlussõidule keskenduda.
• Soojendamiseks on võistluskeskuses korraldaja poolt soojenduspukid, mis on kõikidele osalejatele tasuta kasutamiseks. PS! Erimeetmetest tingituna ei ole hooajal 2020 ühiskasutatavaid soojenduspukke võimalik kasutada!
 
Rajakirjeldus
• Kose võistlusrada on tõeline temposõitja unistuste trass. Rada kulgeb uhiuuel Tallinn-Tartu maanteel, mis on küll valmis, ent pole veel liiklusele avatud. Seega ootab rattureid eest 20km Eesti esimesel kiirteel. Maas on värske peegelsile asfalt, trassil pole mitte ühtegi autot ning pidurdamist eeldavaid kurve ei ole. Isegi pööre on suur ja lai!
 
Autasustamine
• Parimaid autasustatakse sarja kokkuvõttes. Üksikutel etappidel eraldi autasustamist ei toimu.
• Stabiilset osalemist tunnustab auhinnaprogramm Kullapada.
 
Oluline lisainfo
• Ratturid on kohustatud liikuma kogu trassi ulatuses vaid pärisuunavööndis - kurvide lõikamine ja telgjoone ületamine on rangelt keelatud.
• Jooksjad peavad liikuma pöördeni ja tagasi ühes ja samas tee servas - stardi poolt vaadates tee parempoolses servas. See tähendab, et esimene pool distantsi liigutakase pärisuunas, teine pool vastassuunas. Ohutuse huvides tuleb jooksta nii tee pervel kui võimalik, keset teed jooksmine on keelatud.
Eraldistart 20 km (11:00-12:30)
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 11:00:00 Kuuse, Kaspar
<21CC Triatloniklubi>
M35
2 11:01:00 Kulli, Preedik
<21CC Triatloniklubi>
M35
3 11:02:00 Rang, Gisele
<CFC >
N-U13
4 11:03:00 Rang, Joel
<Redbike>
M40
5 11:04:00 Ailt, Priit
<Tripassion Triatloniklubi>
M35
6 11:05:00 Johanson, Egert
<Kalevi Rattakool>
M-U19
7 11:06:00 Kõiv, Marek M40
8 11:07:00 Russow, Urve
<Tervisesport>
N45
9 11:08:00 Sepp, Aleksandr M35
10 11:09:00 Kaljumäe, Martin M35
11 11:10:00 Sazonov, Mark
<Kalevi Jalgrattakool >
M-U19
12 11:11:00 Ragilo, Frank Aron
<KJK>
M-U17
13 11:12:00 Härmsalu, Jorma
<21CC Triatloniklubi>
M35
14 11:13:00 Ernes, Sander M35
15 11:14:00 Vaikmaa, Siim M40
16 11:15:00 Sazonov, Mark
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U19
17 11:16:00 Sepp, Regiina
<Rae rattaklubi >
N35
18 11:17:00 Daniel, Ken Uuesalu Spordiklubi M40
19 11:18:00 Rammul, Risto Uuesalu Spordiklubi M40
20 11:19:00 Kirch, Mareck Uuesalu Spordiklubi M40
21 11:20:00 Lumi, Margus Uuesalu Spordiklubi M45
22 11:21:00 Johanson, Marko
<RedBike>
M30
23 11:22:00 MacLeod, Kate
<CFC>
N-U30
24 11:23:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
25 11:24:00 Gorov, Aleksei M40
26 11:25:00 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
27 11:26:00 New, Frederick M65
28 11:27:00 Raag, Kaupo
<velo clubbers>
M40
29 11:28:00 Kull, Andre
<CC ROTA MOBILIS>
M40
30 11:29:00 Kiitam, Ivar
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U30
31 11:30:00 Port, Kristjan M60
32 11:31:00 Eenma, Siim
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
33 11:32:00 Palk, Esko
<vk Velron>
M50
34 11:33:00 Rozko, Aivar M55
35 11:34:00 Tammepuu, Riko
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
36 11:35:00 Tuul, Annika N40
37 11:36:00 Tulp, Rain
<KOMO>
M50
38 11:37:00 Tulp, Tiia N50
39 11:38:00 Nael, Margus M35
40 11:39:00 Vinogradov, Vladimir M50
41 11:40:00 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M55
42 11:41:00 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
43 11:42:00 Lokk, Sulev
<ABEC>
M50
44 11:43:00 Metsamaa, Anneli N30
45 11:44:00 Kallak, Jaan
<Sakala SUKL>
M35
46 11:45:00 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
47 11:46:00 Tammearu, Tarmo M40
48 11:47:00 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC>
M-U17
49 11:48:00 Kivioja, Raimo M35
50 11:49:00 Jaago, Aivar M60
51 11:50:00 Floren, Ron-Thorren
<CFC>
M-U19
52 11:51:00 Laane, Kerttu-Liis
<Team Enervit Estonia>
N-U30
53 11:52:00 Ööbik, Antti M45
54 11:53:00 Puusrpp, Karlis M40
55 11:54:00 Pallas, Helari
<CityStock>
M40
56 11:55:00 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK Cycling Team>
M45
57 11:56:00 Mets, Oliver M30
58 11:57:00 Ott, Indrek M40
59 11:58:00 Kübar, Rene M40
60 11:59:00 Kübar, Helen N35
61 12:00:00 Kall, Rando M45
62 12:01:00 Bronishevskaja, Zlata
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
N-U15
63 12:02:00 Vassiljev, Oleg
<Kalevi Jalgrattakool>
M60
64 12:03:00 Rohlin, Sven M50
65 12:04:00 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC Spordiklubi>
N-U19
66 12:05:00 Rohtma, Valdek
<TÜ ASK>
M40
67 12:06:00 Rohtma, Katrin
<TÜ ASK>
N35
68 12:07:00 Trallmann, Ursula N45
69 12:08:00 Trallmann, Tauno M45
70 12:09:00 Olgo, Raivo
<Tripassion Triatloniklubi>
M50
71 12:10:00 Haljak, Antti M40
72 12:11:00 Vorontsov, Aleksei M45
73 12:12:00 Kasela, Taavi M35
74 12:13:00 Maajärv, Rene M45
75 12:14:00 Kruusalu, Zinaida N45
76 12:15:00 Mäe, Mati M30
77 12:16:00 Kask, Hendri M-U17
78 12:17:00 Vain, Ermet M40
79 12:18:00 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
M-U19
80 12:19:00 Olesk, Taivo M30
81 12:20:00 Sikk, Andres M40
82 12:21:00 Pajus, Rene M40
83 12:22:00 Noormets, Aivar M60
84 12:23:00 Fazõlov, Maksim
<Spordipartner>
M40
85 12:24:00 Kaljur, Hannah
<SmartSport>
N-U17
86 12:25:00 Knjazetski, Aleksandr M30
87 12:26:00 Tulk, Heiki
<TriPassion triatloniklubi>
M55
88 12:27:00 Purre, Egert
<Tripassion Triatloniklubi>
M30
89 12:28:00 Astafjev, Jevgeni
<WalleniumSPORT>
M30
90 12:29:00 Kutser, Indra
<CFC>
N-U23
Eraldistart 20 km (13:30-14:40)
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 13:30:00 Kaur, Jaanus M55
2 13:31:00 Savitsch, Grete Maria N-U17
3 13:32:00 Savitsch, Gert Martin M-U15
4 13:33:00 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
N45
5 13:34:00 Martjušev, Jevgeni M30
6 13:35:00 Laanemets, Meelis M45
7 13:36:00 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
8 13:37:00 Kask, Ants
<Redbike>
M50
9 13:38:00 Nigul, Mathilde Manuela
<CFC>
N-U23
10 13:39:00 Nigul, Natali Nora
<CFC>
N-U15
11 13:40:00 Taal, Tanel
<21CC>
M35
12 13:41:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
M50
13 13:42:00 Tummeltau, Maive N55
14 13:43:00 Eesmaa, Sander
<Tripassion Triatloniklubi>
M-U30
15 13:44:00 hiob, laur M40
16 13:45:00 Kõiv, Kevin Kardo
<CFC Spordiklubi >
M-U19
17 13:46:00 Kõiv, Kardo
<RedBike >
M40
18 13:47:00 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
M35
19 13:48:00 Kanniste, Jaak M60
20 13:49:00 Voogla, Kaido
<KJK>
M40
21 13:50:00 Siltumena, Kitija
<Dobeles sporta skola>
N-U19
22 13:51:00 LIPSKIS, ANDREJS
<Engures sportam>
M35
23 13:52:00 Pani, Marek M45
24 13:53:00 Kuuse, Oksana N30
25 13:54:00 ORUJÕE, JARNO M45
26 13:55:00 Lõiv, Paul
<Trismile >
M45
27 13:56:00 Guläjev, roland M40
28 13:57:00 Kaur, Väino
<Freesport>
M50
29 13:58:00 Matvejev, Tiit M-U23
30 13:59:00 Matvejev, Toomas
<Tri+Fit>
M30
31 14:00:00 Karpenko, Gleb
<Tartu2024/Balticchaincycling.com>
M-U23
32 14:01:00 Uulimaa, Ats
<Viko>
M-U23
33 14:02:00 Juntunen, Antti-Jussi
<Tartu2024/BalticChainCycling.com>
M-U23
34 14:03:00 Mirzojev, Artjom
<Tartu 2024 Balticchaincycling.com>
M-U23
35 14:04:00 Kullas, Harri
<Rattabaas>
M-U30
36 14:05:00 Rätsep, Kristjan M30
37 14:06:00 Siim, Alex M30
38 14:07:00 Lätt, Viljar M35
39 14:08:00 Trestip, Janete N-U30
40 14:09:00 ORUJÕE, JARNO
41 14:10:00 Tursman, Kristo-Kalvet M40
42 14:11:00 Toomla, Ragnar
<21CC Triatloniklubi>
M40
43 14:12:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC spordiklubi>
M-U19
44 14:13:00 Poller, Kaisa N30
45 14:14:00 Kerner, Argo
<velo clubbers>
M50
46 14:15:00 Vimberg, Vjacheslav M45
47 14:16:00 Kuuskman, Carol
<cfc>
N-U23
48 14:17:00 Kalm, Kelly
<Spordiklubi CFC>
N-U30
49 14:18:00 Moks, Marin N35
50 14:19:00 Tamm, Lauri
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U17
51 14:20:00 Baranovski, Sergei
<I Love Supersport>
Uuesalu Spordiklubi M35
52 14:21:00 Pavljukov, Maksim M35
53 14:22:00 Kalverss, Matiss
<BELO Cycling project>
M-U19
54 14:23:00 Ööman, Marko
<REDBIKE>
M45
55 14:24:00 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
56 14:25:00 Klaos, Hugo M40
57 14:26:00 Hein, Danel M45
58 14:27:00 Hein, Oskar M-U17
59 14:28:00 Tamm, Rauno
<Korvpalliklubi Quercus>
M35
60 14:29:00 Lepikson, Kristin
<Pyssid>
N35
61 14:30:00 Sõber, Ahto M50
62 14:31:00 Lepikson, Robert M-U13
63 14:32:00 Petrov, Vitali Uuesalu Spordiklubi M35
64 14:33:00 Pohl, Marko
<A&T Sport Team>
M30
65 14:34:00 Tamm, Reimo
<Korvpalliklubi Quercus>
M35
66 14:35:00 Saul, Evar
<Kuusalu rattaklubi>
M-U17
67 14:36:00 Pohl, Lauren
<cfc>
N-U15
68 14:37:00 Õun, Joosep-Mattias
<CFC>
M-U19
69 14:38:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U17
70 14:39:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M50
Jooks 3 km (14:45-15:00)
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 14:45:00 Pihlakas, Marko M35
2 14:45:30 Kaur, Jaanus M55
3 14:46:00 Vinogradov, Vladimir M50
4 14:46:30 Savitsch, Grete Maria N-U17
5 14:47:00 Ingerma, Peeter
<UPSport/Kats&Pets>
M45
6 14:47:30 Lugenberg, Külliki
<CFC>
N40
7 14:48:00 Rohlin, Sven M50
8 14:48:30 Mändla, Oliver M-U30
9 14:49:00 Juhkov, Janar
<Treeningpartner Sportland jooksutiim>
M30
10 14:49:30 New, Frederick M65
11 14:50:00 Välja, Maikel Magnus M-U13
12 14:50:30 Jaunmuktane, Karina
<Täppsportlased>
N30
13 14:51:00 Värik, Hanna-Liisa N-U17
14 14:51:30 Voogla, Kaido
<KJK>
M40
15 14:52:00 Põldre, Karl Mihkel
<UP Sport>
M-U13
16 14:52:30 Luts, Vello
<Aave spordiklubi>
M50
17 14:53:00 Sau, Mari-Liis N45
18 14:53:30 Liiver, Aimar M45
19 14:59:30 Tippi, Bert
<CFC Spordiklubi >
M30
Eraldistart 20 km (16:00-17:30)
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 16:00:00 Rubenis, Normunds M55
2 16:01:00 Kļaviņš, Laimonis M55
3 16:02:00 Kalverss, Maris
<Salaspils>
M40
4 16:03:00 Punane, Marian
<Porter Racing>
N35
5 16:04:00 Kägu, Hannes
<Jetoil AS>
M50
6 16:05:00 Mätas, Egle N35
7 16:06:00 Lepik, Janno M35
8 16:07:00 Eensalu, Anders
<Metek>
M35
9 16:08:00 Nemeth, Roland
<SK Jooksupartner>
M40
10 16:09:00 Kupp, Artur
<CFC Spordiklubi>
M-U19
11 16:10:00 Männi, Anatoli
<KJK>
12 16:11:00 Viska, Indrek
<MYBODY.ee>
M35
13 16:12:00 Valkman, Andre
<Metek>
M35
14 16:13:00 Karo, Erko
<Metek>
M45
15 16:14:00 Sild-Neeme , Eike
<Trismile >
N40
16 16:15:00 Kaupmees, Margus
<Velopete>
M40
17 16:16:00 Caune, Vismants
<SALASPILS ZĪRIŅI>
M75
18 16:17:00 Jauhiainen , Arttu Mattias
<CFC >
M-U23
19 16:18:00 Butorin, Aleksandr M40
20 16:19:00 Teder, Vello
<Aave spordiklubi>
M55
21 16:20:00 Luts, Vello
<Aave spordiklubi>
M50
22 16:21:00 Välja, Maikel Magnus M-U13
23 16:22:00 Prančs, Jānis
<Veloklubs>
M65
24 16:23:00 Prous, Priit M35
25 16:24:00 Väinola, Christopher
<KJK>
M-U17
26 16:24:00 Rüütel, Alo M-U30
27 16:25:00 Kooser, Arthur
<CFC>
M-U30
28 16:26:00 Sau, Mari-Liis N45
29 16:27:00 Timmermann, Toomas M30
30 16:28:00 Kasenomm, Priit M45
31 16:29:00 Sokk, Harri
<Tabasalu Triatloniklubi>
M30
32 16:30:00 Piiritalo, Janis
<Haanja RK>
M35
33 16:45:00 Einroos, Evert
<CC Rota Mobilis>
M-U30
34 16:46:00 Einroos, Henri
<CC Rota Mobilis>
M-U19
35 16:55:00 Siim, Marek M40
36 16:56:00 Hoog, Harro
<DMT Insenerid OÜ>
M35
37 16:57:00 Koosapoeg, Kaarel M30
38 16:58:00 Evendi, Kristi N40
39 16:59:00 Evendi, Rando Marten M-U23
40 17:00:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
M45
41 17:01:00 Põlda, Aivar M35
42 17:02:00 Märtson, Märt M-U30
43 17:03:00 Elling, Toomas
<Rae Rattaklubi>
M45
44 17:04:00 Vaiksaar, Vidrik
<Tripassion Triatloniklubi>
M30
45 17:05:00 Tõnutare, Anett
<Tripassion Triatloniklubi>
N30
46 17:06:00 Näks, Einar
<Rae Rattaklubi>
M40
47 17:07:00 Uibo, Hermo
<Rae Rattaklubi>
M40
48 17:08:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
49 17:09:00 Värv, Sander
<Rekord CC>
M35
50 17:10:00 Vasarik, Aarne M40
51 17:11:00 Reinpõld, Risto M40
52 17:15:00 Lepp, Kristjan
<Elisa Spordiklubi>
M35

Kokku 231

TULEMUSED / RESULTS 2020

ETAPPVÕISTLUSTE TULEMUSEDVÕISTLUSTE ÜLESED TULEMUSEDSARJA KOONDARVESTUS
1. etapp Kose-Ristil 31.05.2020
     • Eraldistart 20 km
     • Jooks 3 km
võistlus (11:00-12:30) tulemused
võistlus (13:30-15:00) tulemused
võistlus (16:00-17:30) tulemused

ratas, absoluutarvestus
ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
jooks
jooks + ratas

ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
jooks, mehed
jooks, naised
jooks, vanuseklassid
auhinnaprogramm Kullapada
2. etapp Arukülas 07.06.2020
     • Eraldistart 20 km
     • Jooks 4 km
võistlus (11:00-12:30) tulemused
võistlus (13:30-15:00) tulemused
võistlus (16:00-17:30) tulemused

ratas, absoluutarvestus
ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
ratas, tiimid
jooks
jooks + ratas

ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
jooks, mehed
jooks, naised
jooks, vanuseklassid
auhinnaprogramm Kullapada
3. etapp Kiilis 14.06.2020
     • Eraldistart 25 km
     • Jooks 5 km
võistlus (11:00-12:30) tulemused
võistlus (13:30-15:00) tulemused
võistlus (16:00-17:30) tulemused

ratas, absoluutarvestus
ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
ratas, tiimid
jooks
jooks + ratas

ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
jooks, mehed
jooks, naised
jooks, vanuseklassid
auhinnaprogramm Kullapada
4. etapp Jüris 21.06.2020
     • Eraldistart 15 km
     • Jooks 6 km
võistlus (11:00-12:30) tulemused
võistlus (13:30-15:00) tulemused
võistlus (16:00-17:30) tulemused

ratas, absoluutarvestus
ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
ratas, tiimid
jooks
jooks + ratas

ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
jooks, mehed
jooks, naised
jooks, vanuseklassid
auhinnaprogramm Kullapada
1. etapp X 28.06.2020
     • Eraldistart X km
     • Jooks 7 km
võistlus (11:00-12:30) tulemused
võistlus (13:30-15:00) tulemused
võistlus (16:00-17:30) tulemused

ratas, absoluutarvestus
ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
ratas, tiimid
jooks
jooks + ratas

ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
jooks, mehed
jooks, naised
jooks, vanuseklassid
auhinnaprogramm Kullapada