2. ETAPP - FILTER TEMPOSARI ARUKÜLAS

Toimumisaeg: pühapäev, 07.06.2020

Asukoht: Start, finiš ja ürituskeskus on Aruküla raudteejaama juures.

Distantsid ja alad
• Ratas 20 km - osalejad lähetatakse rajale ühe kaupa 1 minutiliste intervallidega
• Jooks 4 km - osalejad lähetatakse rajale ühe kaupa 30 sekundiliste intervallidega
 
Ajakava
10:30 - sekretariaat alustab tööd, numbrite väljastamine
11:00-12:30 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
12:30-13:30 - võistluskeskus lõpetab tegevuse
13:30-15:00 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
15:00-16:00 - võistluskeskus lõpetab tegevuse
16:00-17:30 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
18:15 - ürituskeskus ja finiš suletakse, vajadusel tehakse lisastardid alates kell 18:30
 

Rajakaart

Parkimine
• Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Soojendamine
• Rajal soojendamine on võistluse ajal keelatud. Austagem kaasvõistlejaid ning laskem neil häirimatult oma võistlussõidule keskenduda.
• Soojendamiseks on võistluskeskuses korraldaja poolt soojenduspukid, mis on kõikidele osalejatele tasuta kasutamiseks. PS! Erimeetmetest tingituna ei ole hooajal 2020 ühiskasutatavaid soojenduspukke võimalik kasutada!
 

Rajarekordid

JalgratturidJooksjad

1. Norman Vahtra, 24:37.1 (2019)

2. Gleb Karpenko, 24:50.1 (2019)

3. Oskar Nisu, 25:12,3 (2019)

1. Bert Tippi, 16:20.2 (2019)

2. Janar Juhkov, 17:14.0 (2019)

3. Martin Sagaja, 18:11.2 (2019)

Rajakirjeldus
Start asub Aruküla raudteejaama juure, Kostivere pool raudteed. Võistluslinnak paikneb seevastu raudteest alevi keskuse pool, kuid nii stardiplatvorm kui ka finišijoon on teisel pool - rada raudteed ei ületa. Stardist liikuma hakates sõidetakse ca 6 kilomeetrit otse Kostivere poole. Tegu on väga väikese liiklusega maanteega, mille muudavad huvitavaks ohtrad vasakule-paremale kurvid. Seejärel pööratakse vasakule ning viimased 4 pöördeni jäävat kilomeetrit sõidetakse Loo suusas. Ka see on rahulik vanemat tüüpi kattega tee. Löökauke pole, ent tee pole ka rekonstrueeritud, asfalt pole sile. Kui trassi algus kulgeb rohkem metsa vahel, siis raja tene pool möödud suuresti lagedate põldude vahel. Pööre asub raja 10. kilomeetril. Tagasi sõidetakse mööda sama trassi. Kindlasti tasub arvestada, et finiš asub enne raudteeülesõitu. Ohutuse huvides tasub kohe peale finišit hoog kiiresti maha pidurdada, sest raudtee võib ju olla kinni.
 
Autasustamine
• Parimaid autasustatakse sarja kokkuvõttes. Üksikutel etappidel eraldi autasustamist ei toimu.
• Stabiilset osalemist tunnustab auhinnaprogramm Kullapada.
 
Oluline lisainfo
• Tuletame meelde, et kuigi võistlustrassil on võistlejate liikumine reguleerijate abil muu liikluse osas prioritiseeritud, pole enamik rajast autodele suletud ning võistlejad on ka ise kohustatud kandma hea oma turvalisuse eest.
• Ratturid on kohustatud liikuma kogu trassi ulatuses vaid pärisuunavööndis - kurvide lõikamine ja telgjoone ületamine on rangelt keelatud.
• Jooksjad peavad liikuma pöördeni ja tagasi ühes ja samas tee servas - stardi poolt vaadates tee parempoolses servas. See tähendab, et esimene pool distantsi liigutakase autoliiklusega pärisuunas, teine pool vastassuunas. Ohutuse huvides tuleb jooksta nii tee pervel kui võimalik, keset teed jooksmine on keelatud.
Eraldistart 20 km (11:00-12:30)
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 11:00:00 Kask, Ants
<Redbike>
M50
2 11:01:00 Värv, Sander
<Rekord CC>
M35
3 11:02:00 Ailt, Priit
<Tripassion Triatloniklubi>
M35
4 11:03:00 Paat, Merli N35
5 11:04:00 Lissmann, Kert Kevin M-U30
6 11:05:00 Ernes, Sander M35
7 11:06:00 Tiunov, Gleb M35
8 11:07:00 Sazonov, Mark
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U19
9 11:08:00 Kasenomm, Priit M45
10 11:09:00 Daniel, Ken Uuesalu Spordiklubi M40
11 11:10:00 Rammul, Risto Uuesalu Spordiklubi M40
12 11:11:00 Kirch, Mareck Uuesalu Spordiklubi M40
13 11:12:00 Lumi, Margus Uuesalu Spordiklubi M45
14 11:13:00 Johanson, Marko
<RedBike>
M30
15 11:14:00 Kirillova, Jelena N40
16 11:15:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
17 11:16:00 Antoniak, Marek M50
18 11:17:00 Siimsen, Merle N45
19 11:18:00 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
20 11:19:00 New, Frederick M65
21 11:20:00 Toomla, Ragnar
<21CC Triatloniklubi>
M40
22 11:21:00 Kull, Andre
<CC ROTA MOBILIS>
M40
23 11:22:00 Kiitam, Ivar
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U30
24 11:23:00 Port, Kristjan M60
25 11:24:00 Eenma, Siim
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
26 11:25:00 Palk, Esko
<vk Velron>
M50
27 11:26:00 Hein, Danel M45
28 11:27:00 Tammepuu, Riko
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
29 11:28:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC spordiklubi>
M-U19
30 11:29:00 Tulp, Rain
<KOMO>
M50
31 11:30:00 Tulp, Tiia N50
32 11:31:00 Nael, Margus M35
33 11:32:00 Vinogradov, Vladimir M50
34 11:33:00 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M55
35 11:34:00 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
36 11:35:00 Lokk, Sulev
<ABEC>
M50
37 11:36:00 Taal, Tanel
<21CC>
M35
38 11:37:00 Treier, Eduard M45
39 11:38:00 Vassiljev, Oleg
<Kalevi Jalgrattakool>
M60
40 11:39:00 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
41 11:40:00 Tammearu, Tarmo M40
42 11:41:00 Viska, Indrek
<MYBODY.ee>
M35
43 11:42:00 Kivioja, Raimo M35
44 11:43:00 Jaago, Aivar M60
45 11:44:00 Raag, Kaupo
<velo clubbers>
M40
46 11:45:00 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC>
M-U17
47 11:46:00 Kaljumäe, Martin
<RedBike>
M35
48 11:47:00 Puusepp, Karlis M40
49 11:48:00 Pallas, Helari
<CityStock>
M40
50 11:49:00 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK Cycling Team>
M45
51 11:50:00 Mets, Oliver M30
52 11:51:00 Ott, Indrek M40
53 11:52:00 Kübar, Rene M40
54 11:53:00 Kübar, Helen N35
55 11:54:00 Bronishevskaja, Zlata
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
N-U15
56 11:55:00 Rozko, Aivar M55
57 11:56:00 Rohtma, Valdek
<TÜ ASK>
M40
58 11:57:00 Rohtma, Katrin
<TÜ ASK>
N35
59 11:58:00 Trallmann, Ursula N45
60 11:59:00 Trallmann, Tauno M45
61 12:00:00 Olgo, Raivo
<Tripassion Triatloniklubi>
M50
62 12:01:00 Haljak, Antti M40
63 12:02:00 Vorontsov, Aleksei M45
64 12:03:00 Kasela, Taavi M35
65 12:04:00 Maajärv, Rene M45
66 12:05:00 Kruusalu, Zinaida N45
67 12:06:00 Mäe, Mati M30
68 12:07:00 Kask, Hendri M-U17
69 12:08:00 Vain, Ermet M40
70 12:09:00 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
M-U19
71 12:10:00 Olesk, Taivo M30
72 12:11:00 Sikk, Andres M40
73 12:12:00 Pajus, Rene M40
74 12:13:00 Noormets, Aivar M60
75 12:14:00 Laanemets, Meelis M45
76 12:15:00 Tulk, Heiki
<TriPassion triatloniklubi>
M55
77 12:16:00 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
N45
78 12:17:00 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
79 12:18:00 Tummeltau, Maive N55
80 12:19:00 Vaikmaa, Siim M40
81 12:20:00 Visnapuu, Tarmo
<VIIMSI SPORT>
M40
82 12:21:00 Hein, Oskar M-U17
83 12:22:00 Demjantshuk, Vladimir
<Refonda Sports Team>
M35
84 12:23:00 Gordienko , Konstantin
<Refonda Sports Team>
M35
85 12:24:00 Nigul, Mathilde Manuela
<CFC>
N-U23
86 12:25:00 Tomson, Mart M50
87 12:26:00 Eller, Koit
<Aave spordiklubi>
M50
88 12:27:00 Rang, Joel
<Redbike>
M40
89 12:28:00 Rang, Gisele
<CFC >
N-U13
90 12:29:00 Pavljukov, Maksim M35
Eraldistart 20 km (13:30-14:40)
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 13:30:00 Tamm, Lauri
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U17
2 13:31:00 Savitsch, Grete Maria N-U17
3 13:32:00 Savitsch, Gert Martin M-U15
4 13:33:00 Lepik, Janno M35
5 13:34:00 Alunurm, Alo M50
6 13:35:00 Visnapuu, Tarmo
<VIIMSI SPORT>
M40
7 13:36:00 Lepik, Jaanus M30
8 13:37:00 Rang, Joel
<Redbike>
M40
9 13:38:00 Rang, Gisele
<CFC >
N-U13
10 13:39:00 Poller, Kaisa N30
11 13:40:00 Timmermann, Toomas M30
12 13:41:00 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC Spordiklubi>
N-U19
13 13:42:00 Sokk, Harri
<Tabasalu Triatloniklubi>
M30
14 13:43:00 Moks, Marin N35
15 13:44:00 Lepikson, Robert M-U13
16 13:45:00 Lepikson, Kristin
<Pyssid>
N35
17 13:46:00 Jüriso, Janis
<Z Racing Team>
M35
18 13:47:00 Kuuskman, Carol
<CFC>
N-U23
19 13:48:00 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
M35
20 13:49:00 Sepp, Aleksandr M35
21 13:50:00 Siltumena, Kitija
<Dobeles sporta skola>
N-U19
22 13:51:00 Metsamaa, Anneli N30
23 13:52:00 Kanniste, Jaak
<A2K Spordiklubi>
M60
24 13:53:00 Tarmet, Lisandra
<Tallinna Kiiruisuklubi >
N-U13
25 13:54:00 Elling, Toomas
<Rae Rattaklubi>
M45
26 13:55:00 Ülavere, Raimo M50
27 13:56:00 Kiipsaar, Raido
<21 CC Triatloniklubi>
M50
28 13:57:00 Purre, Egert
<Tripassion Triatloniklubi>
M30
29 13:58:00 Kivistu, Eliise
<SK Rakke>
N-U17
30 13:59:00 Johanson, Egert
<Kalevi Rattakool>
M-U19
31 14:00:00 Martma, Kert
<CFC>
M35
32 14:01:00 Guläjev, roland M40
33 14:02:00 Eesmaa, Sander
<Tripassion Triatloniklubi>
M-U30
34 14:03:00 Kalm, Kelly
<cfc>
N-U30
35 14:04:00 kutser, indra
<CFC>
N-U23
36 14:05:00 Storozhuk, Andrey
<NAMEDSPORT-BH>
M35
37 14:06:00 Laane, Kerttu-Liis
<Team Enervit Estonia>
N-U30
38 14:07:00 Pohl, Marko
<A&T Sport Team>
M30
39 14:08:00 Pohl, Lauren
<cfc>
N-U15
40 14:09:00 Kuusalu, Asko
<Koidu Suusaklubi>
M40
41 14:10:00 Sõber, Ahto
<Team Pizzakiosk>
M50
42 14:11:00 Vilms, Lii N40
43 14:12:00 Kaur, Väino
<Freesport>
M50
44 14:13:00 Sander, Laura Lizette N-U17
45 14:14:00 Irbe, Birgit
<Nõmme Rattaklubi>
N-U15
46 14:15:00 Vimberg, Vjacheslav M45
47 14:16:00 Fazõlov, Maksim
<Spordipartner>
M40
48 14:17:00 Kukk, Janek-Robin
<Kalevi jalgratta kool>
M-U19
49 14:18:00 Kägu, Hannes
<Jetoil AS>
M50
50 14:19:00 Hiob, Laur M40
51 14:20:00 Männi, Anatoli
<KJK>
52 14:21:00 Karu, Virgo
<Hawaii Express>
M50
53 14:22:00 Piho, Kail
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
M-U30
54 14:23:00 noor, mihkel
<NOBE Spordiklubi>
M35
55 14:24:00 Ets, Aare M45
56 14:25:00 Saul, Evar
<Kuusalu rattaklubi>
M-U17
57 14:26:00 Butorin, Aleksandr M40
58 14:27:00 Saar, Mauro Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
59 14:28:00 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
60 14:29:00 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
61 14:30:00 Kaljur, Hannah
<Smart Sport>
N-U17
62 14:31:00 Grištšenko, Ron
<CFC>
M-U19
63 14:32:00 Jefimov, Jevgeni M30
64 14:33:00 Rooni, Ron
<Cfc SPORDIKLUBI>
M-U15
65 14:34:00 Tiisvend, Jaanus
<Eesti Sportlane>
M45
66 14:35:00 Tursman, Kristo-Kalvet M40
67 14:38:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U17
68 14:39:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M50
Jooks 4 km (14:45-15:00)
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 14:45:00 Ingerma, Peeter
<UPSport/Kats&Pets>
M45
2 14:45:30 Vinogradov, Vladimir M50
3 14:46:00 Välja, Maikel Magnus M-U13
4 14:46:30 Mändla, Oliver M-U30
5 14:47:00 New, Frederick M65
6 14:47:30 Juhkov, Janar
<Treeningpartner Sportland jooksutiim>
M30
7 14:48:00 Lugenberg, Külliki
<CFC>
N40
8 14:48:30 Lissmann, Kert Kevin M-U30
9 14:49:00 Soasepp, Hans-Eric M-U23
10 14:49:30 Karbe, Uku Mathias
<Fc Joker>
M-U13
11 14:50:00 Särak, Ivo M40
12 14:50:30 Maidla, Margus
<Treeningpartner>
M45
13 14:51:00 Anderson, Luka
<FC Joker>
M-U13
14 14:51:30 Peterson, Kristjan
<RedBike Team>
M35
15 14:52:00 Eller, Koit
<Aave spordiklubi>
M50
16 14:52:30 Luts, Vello
<Aave spordiklubi>
M50
17 14:53:00 Väizanen , Hele N35
18 14:53:30 Rudkovska, Ievgeniia
<Crossfit Peetri>
N30
19 14:54:00 Põldre, Karl Mihkel
<UP Sport>
M-U13
20 14:54:30 Kuusalu, Asko
<Koidu Suusaklubi>
M40
21 14:55:00 Laane, Max Sander
<Treeningpartner>
M-U19
22 14:55:30 Rohlin, Sven M50
23 14:56:00 Roots, Raul
<Eesti Energia Spordiklubi>
M30
24 14:56:30 Tameri, Tarvi
<Jooksurullid>
M35
25 14:57:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
26 14:57:30 Savitsch, Grete Maria N-U17
27 14:58:00 Värik, Hanna-Liisa N-U17
28 14:58:30 Pihlakas, Marko M35
29 14:59:30 Tippi, Bert
<CFC Spordiklubi>
M30
Eraldistart 20 km (16:00-17:30)
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 16:00:00 Rubenis, Normunds M55
2 16:01:00 Kļaviņš, Laimonis M55
3 16:02:00 Rozlapa, Dana
<Train2Win Endurance Coahcing>
N40
4 16:03:00 Särak, Ivo M40
5 16:04:00 Maidla, Margus
<Treeningpartner>
M45
6 16:05:00 Mätas, Egle N35
7 16:06:00 Leino, Peep M40
8 16:07:00 Värv, Rainis M-U30
9 16:08:00 Raie, Arabella N-U13
10 16:09:00 Kulli, Preedik
<21CC Triatloniklubi>
M35
11 16:10:00 Rohlin, Sven M50
12 16:11:00 Treufeldt, Ülo
<KJK>
M70
13 16:12:00 Huik, Laura
<Triatloni 21CC>
N30
14 16:13:00 Kalviste, Tarmo
<Ryysak>
M50
15 16:14:00 Sild-Neeme , Eike
<Trismile >
N40
16 16:15:00 Väizanen , Hele N35
17 16:16:00 Peterson, Kristjan
<RedBike Team>
M35
18 16:17:00 Salm, Martti
<21cc Triatloniklubi>
M30
19 16:18:00 Eller, Koit
<Aave spordiklubi>
M50
20 16:19:00 Teder, Vello
<Aave spordiklubi>
M55
21 16:20:00 Luts, Vello
<Aave spordiklubi>
M50
22 16:21:00 Välja, Maikel Magnus M-U13
23 16:22:00 Zaletajev, Toomas M45
24 16:23:00 Prous, Priit
<Sparta Rattagrupp>
M35
25 16:24:00 Ligi, Jürgen
<21cc>
M60
26 16:30:00 Piiritalo, Janis
<Haanja RK>
M35
27 16:31:00 Tenno, Ander M40
28 16:32:00 Longa, Ieva N40
29 16:33:00 Gorov, Aleksei M40
30 16:53:00 MacLeod, Kate
<CFC>
N-U30
31 16:55:00 Siim, Marek M40
32 16:56:00 Koosapoeg, Kaarel M30
33 16:58:00 Evendi, Kristi N40
34 16:59:00 Evendi, Rando Marten M-U23
35 17:00:00 Valk, Hillar
<VOC/Rattabaas>
36 17:01:00 Põlda, Aivar M35
37 17:02:00 Märtson, Märt M-U30
38 17:03:00 Koger, Siim M35
39 17:09:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
40 17:10:00 Vasarik, Aarne M40
41 17:11:00 Reinpõld, Risto M40
42 17:12:00 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
43 17:13:00 Suppi, Ahti
<Trismile>
M40
44 17:14:00 Juus, Aivar
45 17:15:00 Mirzojev, Artjom
<Tartu2024/BalticChainCycling.com>
M-U23
46 17:16:00 Karpenko, Gleb
<Tartu2024/BalticChainCycling.com>
M-U23
47 17:17:00 Karo, Erko
<Metek>
M45
48 17:18:00 Valkman, Andre
<Metek>
M35
49 17:19:00 Eensalu, Anders
<Metek>
M35
50 17:20:00 Ragilo, Frank Aron
<KJK>
M-U17
51 17:21:00 Tõnutare, Anett
<Tripassion Triatloniklubi>
N30
52 17:22:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
M40
53 17:23:00 Vaiksaar, Vidrik
<Tripassion Triatloniklubi>
M30
54 17:24:00 Tuul, Annika N40
55 17:25:00 Kukk, Erki
<21 CC Triatloniklubi>
M35
56 17:26:00 Tatrik, Ivo M45
57 17:27:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
M45
58 17:28:00 Sepp, Regiina
<Rae rattaklubi >
N35
59 17:29:00 Näks, Einar
<Rae Rattaklubi>
M40
60 17:29:00 Ööbik, Antti M45

Kokku 247

TULEMUSED / RESULTS 2020

ETAPPVÕISTLUSTE TULEMUSEDVÕISTLUSTE ÜLESED TULEMUSEDSARJA KOONDARVESTUS
1. etapp Kose-Ristil 31.05.2020
     • Eraldistart 20 km
     • Jooks 3 km
jooks, vanuseklassid
2. etapp Arukülas 07.06.2020
     • Eraldistart 20 km
     • Jooks 4 km
võistlus (11:00-12:30) tulemused
võistlus (13:30-15:00) tulemused
võistlus (16:00-17:30) tulemused

ratas, absoluutarvestus
ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
ratas, tiimid
jooks
jooks + ratas

ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
jooks, mehed
jooks, naised
jooks, vanuseklassid
auhinnaprogramm Kullapada
3. etapp Kiilis 14.06.2020
     • Eraldistart 25 km
     • Jooks 5 km
võistlus (11:00-12:30) tulemused
võistlus (13:30-15:00) tulemused
võistlus (16:00-17:30) tulemused

ratas, absoluutarvestus
ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
ratas, tiimid
jooks
jooks + ratas

ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
jooks, mehed
jooks, naised
jooks, vanuseklassid
auhinnaprogramm Kullapada
4. etapp Jüris 21.06.2020
     • Eraldistart 15 km
     • Jooks 6 km
võistlus (11:00-12:30) tulemused
võistlus (13:30-15:00) tulemused
võistlus (16:00-17:30) tulemused

ratas, absoluutarvestus
ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
ratas, tiimid
jooks
jooks + ratas

ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
jooks, mehed
jooks, naised
jooks, vanuseklassid
auhinnaprogramm Kullapada
5. etapp Viimsis 28.06.2020
     • Eraldistart 14 km
     • Jooks 7 km
võistlus (11:00-12:30) tulemused
võistlus (13:30-15:00) tulemused
võistlus (16:00-17:30) tulemused

ratas, absoluutarvestus
ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
ratas, tiimid
jooks
jooks + ratas

ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
jooks, mehed
jooks, naised
jooks, vanuseklassid
auhinnaprogramm Kullapada