6. ETAPP - FILTER TEMPOSARI ÄÄSMÄEL

Toimumisaeg: kolmapäev, 9.06.2021

Asukoht: Start, finiš ja ürituskeskus on Ääsmäel, Ääsmäe kooli ees.

Distantsid ja alad
• Ratas 25 km (paarisstardina) - osalejad lähetatakse rajale ühe või kahe kaupa 30 sekundiliste intervallidega
• Jooks 8 km - osalejad lähetatakse rajale ühe kaupa 15 sekundiliste intervallidega
 
Ajakava
17:00-19:30 - rattadistantsi numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
17:00-19:50 - jooksudistantsi numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
17:30-19:30 - start on avatud ratturitele
19:35-19:50 - start on avatud jooksjatele
20:30 - ürituskeskus ja finiš suletakse
 

Rajakaart

 
Parkimine
• Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Soojendamine
• Rajal soojendamine on võistluse ajal keelatud. Austagem kaasvõistlejaid ning laskem neil häirimatult oma võistlussõidule keskenduda.
• Soojendamiseks on võistluskeskuses korraldaja poolt soojenduspukid, mis on kõikidele osalejatele tasuta kasutamiseks.
 
Rajakirjeldus
 
Autasustamine
• Parimaid autasustatakse sarja kokkuvõttes. Üksikutel etappidel eraldi autasustamist ei toimu.
• Stabiilset osalemist tunnustab auhinnaprogramm Kullapada.
 
Oluline lisainfo
• Ratturid on kohustatud liikuma kogu trassi ulatuses vaid pärisuunavööndis - kurvide lõikamine ja telgjoone ületamine on rangelt keelatud.
• Jooksjad peavad liikuma pöördeni ja tagasi ühes ja samas tee servas - stardi poolt vaadates tee parempoolses servas. See tähendab, et esimene pool distantsi liigutakase pärisuunas, teine pool vastassuunas. Ohutuse huvides tuleb jooksta nii tee pervel kui võimalik, keset teed jooksmine on keelatud.

 

Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
Paarissõit 25 km
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 17:30:00 Kristjan Port M60
2 17:30:30 Andres Sikk M40
3 17:31:00 Mark Sazonov M-U19
4 17:31:30 Esko Palk vk Velron M50
5 17:32:00 Tiit Ilumäe M70
6 17:32:30 Silver Ilumäe M45
7 17:33:00 Raul Tampel M45
8 17:33:30 Zinaida Kruusalu N45
9 17:34:00 Tarvi Talviste Tripassion Triatloniklubi M50
10 17:34:30 Elvo Pappel M40
11 17:35:00 Karlis Puusepp Glamox M40
12 17:35:30 Gert Martin Savitsch Tabasalu Triatloniklubi M-U17
13 17:36:00 Andre Pukk M40
14 17:36:30 Antti Haljak R.U.S.T. M40
15 17:37:00 Aarne Vasarik 21CC Triatloniklubi M40
16 17:37:30 Rene Maajärv M45
17 17:38:00 Annikki Lugenberg CFC N-U17
18 17:38:30 Grete Maria Savitsch Tabasalu Triatloniklubi N-U19
19 17:39:00 Hele Väizanen Redbike Team N35
20 17:39:00 Kristjan Peterson Redbike Team M35
21 17:39:30 Helen Kübar Rae Rattaklubi N35
22 17:40:00 Steven Raidma M40
23 17:40:30 Marek Antoniak M50
24 17:41:00 Margus Maidla Treeningpartner M45
25 17:41:30 Hannah Kaljur SmartSport N-U17
26 17:41:30 Eliise Kivistu SK Rakke N-U17
27 17:42:00 Maria Treier CFC N-U17
28 17:42:30 Oleg Vassiljev KJK M60
29 17:43:00 Iren Irbe N40
30 17:43:00 Birgit Irbe Nõmme Rattaklubi N-U17
31 17:43:30 Jaak Karjane Klubi BikeFanatics M35
32 17:44:00 Ron Rooni Cfc SPORDIKLUBI M-U15
33 17:44:30 Kadi Alber Trivateam N35
34 17:45:00 Anti Arumägi Velohunt ProTeam M30
35 17:45:00 Krista Karing VeloHunt ProTeam N-U30
36 17:45:30 Jüri Juul KJK M75
37 17:46:00 Ivan Bondarchuk Tabasalu Triatloniklubi M-U17
38 17:46:00 Jelena Bondarchuk Tabasalu Triatloniklubi N45
39 17:46:30 Marek Siim M40
40 17:47:30 Ieva Longa Nõmme Rattaklubi N45
41 17:49:00 Riko Tammepuu CFC M-U15
42 17:51:00 Yury Zaytsev M60
43 17:52:00 Väino Kaur Freesport M50
44 17:55:00 Janno Pilviste HK SAKU M40
45 17:59:30 Ron Gristsenko CFC M-U19
46 18:00:00 Martin Meisalu M35
47 18:00:30 Liina Kasela N30
48 18:00:30 Taavi Kasela Aksi CC M35
49 18:01:00 Rain Tulp M50
50 18:01:30 Tiia Tulp N55
51 18:02:00 Rando Marten Evendi CFC spordiklubi M-U23
52 18:02:30 Martin Kaljumäe RedBike M35
53 18:03:00 Eike Sild Trismile N45
54 18:03:30 Janno Lepik M35
55 18:03:30 Jaanus Lepik M30
56 18:04:00 Lauri Tamm Kalevi Jalgrattakool M-U19
57 18:04:30 Raivo Pulst RedBike M40
58 18:05:00 Ken Daniel Uuesalu Spordiklubi M40
59 18:06:00 Frederick New Tervisesport M70
60 18:10:00 Martin Ligema TEAM VÄNT M30
61 18:10:00 Mart Vainre Team Vänt M30
62 18:15:00 Andre Valkman Metek M35
63 18:15:00 Anders Eensalu Metek OÜ M40
64 18:15:30 Erko Karo Metek M50
65 18:18:00 Anneli Metsamaa N35
66 18:18:30 Rene Pajus Rae Rattaklubi M45
67 18:19:00 Tauno Trallmann M45
68 18:19:00 Ursula Trallmann SK Jooksupartner N45
69 18:19:30 Rene Kübar Raplamaa rattaklubi KoMo M45
70 18:20:00 Sander Värv Rekord CC M35
71 18:20:30 Aivar Põlda Kahjuennetus OÜ M40
72 18:21:00 Arvi Lugenberg CFC M50
73 18:21:30 Ermet Vain Rae Rattaklubi M40
74 18:22:00 Alo Alunurm M50
75 18:22:30 Rainer Kuhi 21CC Triatloniklubi M40
76 18:23:00 Kaupo Raag velo clubbers M40
77 18:23:30 Julia Gustjakova N30
78 18:24:00 Emeri Lepp Kulgur Team M45
79 18:24:30 Raul Kotov velo clubbers M55
80 18:25:00 Ahto Sõber Team Pizzakiosk M50
81 18:25:00 Katrin Rohtma N35
82 18:25:30 Priit Kasenomm M45
83 18:25:30 Ants Kask Redbike M50
84 18:26:00 Annika Tuul Red Bike N45
85 18:26:30 Madis Vahemaa Shoproller Kose AMK ct M45
86 18:27:00 Annika Veimer Tripassion Triatloniklubi N50
87 18:27:30 Signe Uibo Tripassion Triatloniklubi N50
88 18:28:00 Andre Kull CC Rota Mobilis M40
89 18:28:30 Aleksandr Sepp Team Zoot Europe M35
90 18:29:00 Peep Leino M40
91 18:29:30 Igor Tarassov Nõmme Rattaklubi M55
92 18:37:30 Helari Pallas CityStock M40
93 18:50:00 Eddi Joost M45
94 19:05:00 Teet Kallakmaa Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi M55
95 19:10:00 Toomas Timmermann M35
Jooks 8 km
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 19:35:00 Peeter Ingerma UP Sport M45
2 19:35:15 Gert Martin Savitsch Tabasalu Triatloniklubi M-U17
3 19:35:30 Grete Maria Savitsch Tabasalu Triatloniklubi N-U19
4 19:35:45 Hanna-Liisa Värik Tabasalu Triatloniklubi N-U17
5 19:36:00 Külliki Lugenberg N45
6 19:36:15 Janar Juhkov Treeningpartner Sportland Jooksutiim M30
7 19:36:30 Janar Juhkov Treeningpartner Sportland Jooksutiim M30
8 19:36:45 Ievgeniia Rudkovska N30
9 19:37:45 Filippo Pistore M35
10 19:38:00 Eddi Joost M45

Kokku 105

TULEMUSED / RESULTS 2021

ETAPPVÕISTLUSTE ÜLESED TULEMUSEDSARJA KOONDARVESTUS
1. etapp Maardu
     • Eraldistart
     • Jooks 3 km
LIVE TULEMUSED
ratas (absoluutarvestus)
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks
jooks + ratas
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks (mehed)
jooks (naised)
jooks (vanuseklassid)
auhinnaprogramm Kullapada
2. etapp Kumna
     • Eraldistart
     • Jooks 4 km
LIVE TULEMUSED
ratas (absoluutarvestus)
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks
jooks + ratas
3. etapp Aruküla
     • Eraldistart
     • Jooks 5 km
LIVE TULEMUSED
ratas (absoluutarvestus)
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks
jooks + ratas
4. etapp Kiili
     • Paarissõit
     • Jooks 6 km
LIVE TULEMUSED
ratas (absoluutarvestus)
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks
jooks + ratas
5. etapp Viimsi
     • Eraldistart
     • Jooks 7 km
LIVE TULEMUSED
ratas (absoluutarvestus)
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks
jooks + ratas
6. etapp Ääsmäe
     • Paarissõit
     • Jooks 8 km
LIVE TULEMUSED
ratas (absoluutarvestus)
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks
jooks + ratas