2. ETAPP - FILTER TEMPOSARI KUMNAS

Toimumisaeg: kolmapäev, 12.05.2021

Asukoht: Kumna, Knoobuse parkla

Distantsid ja alad
• Ratas 15 km - osalejad lähetatakse rajale ühe kaupa 30 sekundiliste intervallidega
• Jooks 4 km - osalejad lähetatakse rajale ühe kaupa 15 sekundiliste intervallidega
 
Ajakava
17:00-19:30 - rattadistantsi numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
17:00-19:50 - jooksudistantsi numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
17:30-19:30 - start on avatud ratturitele
19:35-19:50 - start on avatud jooksjatele
20:30 - ürituskeskus ja finiš suletakse
 

Rajakaart

Parkimine
• Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Soojendamine
• Rajal soojendamine on võistluse ajal keelatud. Austagem kaasvõistlejaid ning laskem neil häirimatult oma võistlussõidule keskenduda.
• Soojendamiseks on võistluskeskuses korraldaja poolt soojenduspukid, mis on kõikidele osalejatele tasuta kasutamiseks.
 

Rajarekordid

JalgratturidJooksjad

1. Norman Vahtra, 18:44.7 (2019)

2. Gleb Karpenko, 18:48.2 (2019)

3. Oskar Nisu, 18:58.3 (2019)

1. Bert Tippi, 15:54.8 (2018)

2. Janar Juhkov, 16:29.8 (2018)

3. Kaspar Vaher, 16:52.3 (2018)

Rajakirjeldus
 
Autasustamine
• Parimaid autasustatakse sarja kokkuvõttes. Üksikutel etappidel eraldi autasustamist ei toimu.
• Stabiilset osalemist tunnustab auhinnaprogramm Kullapada.
 
Oluline lisainfo
• Tuletame meelde, et kuigi võistlustrassil on võistlejate liikumine reguleerijate abil muu liikluse osas prioritiseeritud, pole enamik rajast autodele suletud ning võistlejad on ka ise kohustatud kandma hea oma turvalisuse eest.
• Ratturid on kohustatud liikuma kogu trassi ulatuses vaid pärisuunavööndis - kurvide lõikamine ja telgjoone ületamine on rangelt keelatud.
• Jooksjad peavad liikuma pöördeni ja tagasi ühes ja samas tee servas - stardi poolt vaadates tee parempoolses servas. See tähendab, et esimene pool distantsi liigutakase autoliiklusega pärisuunas, teine pool vastassuunas. Ohutuse huvides tuleb jooksta nii tee pervel kui võimalik, keset teed jooksmine on keelatud.
Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
Eraldistart 15 km
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 17:30:00 Kristjan Port M60
2 17:30:30 Martin Tiisler Orca Swim Club M40
3 17:31:00 Andres Sikk M40
4 17:31:30 Mark Sazonov M-U19
5 17:32:00 Esko Palk vk Velron M50
6 17:32:30 Tiit Ilumäe M70
7 17:33:00 Silver Ilumäe M45
8 17:33:30 Raul Tampel M45
9 17:34:00 Zinaida Kruusalu N45
10 17:34:30 Tarvi Talviste Tripassion Triatloniklubi M50
11 17:35:00 Sander Värv Rekord CC M35
12 17:35:30 Steven Raidma M40
13 17:36:00 Elvo Pappel M40
14 17:36:30 Andre Pukk M40
15 17:37:00 Karlis Puusepp Glamox M40
16 17:37:30 Gert Martin Savitsch Tabasalu Triatloniklubi M-U17
17 17:38:00 Oksana Kuuse 21CC Triatloniklubi N30
18 17:38:30 Antti Haljak R.U.S.T. M40
19 17:39:00 Kristjan Peterson Redbike Team M35
20 17:39:30 Hele Väizanen Redbike Team N35
21 17:40:00 Kaspar Kuuse 21CC Triatloniklubi M35
22 17:40:30 Aarne Vasarik 21CC Triatloniklubi M40
23 17:41:00 Annikki Lugenberg CFC N-U17
24 17:41:30 Rene Maajärv M45
25 17:42:00 Ants Kask Redbike M50
26 17:42:30 Grete Maria Savitsch Tabasalu Triatloniklubi N-U19
27 17:43:00 Helen Kübar Rae Rattaklubi N35
28 17:43:30 Marek Antoniak M50
29 17:44:00 Margus Maidla Treeningpartner M45
30 17:44:30 Eliise Kivistu SK Rakke N-U17
31 17:45:00 Jüri Juul KJK M75
32 17:45:30 Maria Treier CFC N-U17
33 17:46:00 Oleg Vassiljev KJK M60
34 17:46:30 Ivo Linder 21CC Triatloniklubi M45
35 17:50:00 Yury Zaytsev M60
36 17:55:00 Janno Pilviste HK SAKU M40
37 17:59:30 Ron Gristsenko CFC M-U19
38 18:00:00 Martin Meisalu M35
39 18:00:30 Taavi Kasela Aksi CC M35
40 18:01:00 Rain Tulp M50
41 18:01:30 Tiia Tulp N55
42 18:02:00 Rando Marten Evendi CFC spordiklubi M-U23
43 18:02:30 Martin Kaljumäe RedBike M35
44 18:03:00 Ragnar Toomla 21CC Triatloniklubi M45
45 18:03:30 Eike Sild Trismile N45
46 18:04:00 Jaanus Lepik M30
47 18:18:00 Rene Pajus Rae Rattaklubi M45
48 18:20:00 Jevgeni Martjušev Paxful Sport M30
49 18:27:30 Hannah Kaljur SmartSport N-U17
50 18:28:00 Andre Kull CC Rota Mobilis M40
51 18:28:30 Kaupo Raag velo clubbers M40
52 18:29:00 Ermet Vain Rae Rattaklubi M40
53 18:29:30 Julia Gustjakova N30
54 18:30:00 Igor Tarassov Nõmme Rattaklubi M55
55 18:30:30 Annika Tuul Red Bike N45
56 18:31:00 Madis Vahemaa Shoproller Kose AMK ct M45
57 18:32:00 Raul Kotov velo clubbers M55
58 18:32:30 Ursula Trallmann SK Jooksupartner N45
59 18:33:00 Tauno Trallmann M45
60 18:35:00 Ken Daniel Uuesalu Spordiklubi M40
61 18:40:00 Liina Kasela N30
62 18:45:00 Anders Eensalu Metek OÜ M40
63 18:45:30 Andre Valkman Metek M35
64 18:46:00 Erko Karo Metek M50
65 18:50:00 Aleksandr Sepp Team Zoot Europe M35
66 18:55:00 Rene Kübar Raplamaa rattaklubi KoMo M45
67 19:00:00 Katrin Rohtma N35
68 19:00:30 Signe Uibo Tripassion Triatloniklubi N50
69 19:01:00 Annika Veimer Tripassion Triatloniklubi N50
70 19:01:30 Aivar Põlda Kahjuennetus OÜ M40
71 19:02:00 Ahto Sõber Team Pizzakiosk M50
72 19:15:00 Peep Leino M40
73 19:16:00 Emeri Lepp Kulgur Team M45
74 19:20:30 Arvi Lugenberg CFC M50
75 19:22:00 Alo Alunurm M50
76 19:22:30 Rainer Kuhi 21CC Triatloniklubi M40
Jooks 4 km
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 19:35:00 Peeter Ingerma UP Sport M45
2 19:35:15 Gert Martin Savitsch Tabasalu Triatloniklubi M-U17
3 19:35:30 Grete Maria Savitsch Tabasalu Triatloniklubi N-U19
4 19:36:00 Külliki Lugenberg N45
5 19:36:15 Hanna-Liisa Värik Tabasalu Triatloniklubi N-U17
6 19:36:30 Filippo Pistore M35
7 19:36:45 Ievgeniia Rudkovska N30

Kokku 83

TULEMUSED / RESULTS 2021

ETAPPVÕISTLUSTE ÜLESED TULEMUSEDSARJA KOONDARVESTUS
1. etapp MAARDU
     • Eraldistart
     • Jooks 3 km
LIVE TULEMUSED
ratas (absoluutarvestus)
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks
jooks + ratas
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks (mehed)
jooks (naised)
jooks (vanuseklassid)
auhinnaprogramm Kullapada
2. etapp JÜRI
     • Eraldistart
     • Jooks 4 km
LIVE TULEMUSED
ratas (absoluutarvestus)
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks
jooks + ratas
3. etapp KIILI
     • Paarissõit
     • Jooks 5 km
LIVE TULEMUSED
ratas (absoluutarvestus)
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks
jooks + ratas
4. etapp VIIMSI
     • Eraldistart
     • Jooks 6 km
LIVE TULEMUSED
ratas (absoluutarvestus)
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks
jooks + ratas
5. etapp ARUKÜLA
     • Eraldistart
     • Jooks 7 km
LIVE TULEMUSED
ratas (absoluutarvestus)
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks
jooks + ratas
6. etapp ÄÄSMÄE
     • Paarissõit
     • Jooks 8 km
LIVE TULEMUSED
ratas (absoluutarvestus)
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks
jooks + ratas