AUHINNAPROGRAMM KULLAPADA

NB! Majanduskriisist tingitud auhinnatoetajate loobumise tõttu ei ole Kullapajas hooajal 2020 piisavalt auhindu. Kui uusi auhinnatoetajaid ei õnnestu leida, siis toimub Kullapada 2020 loosiauhindadega ning kõigile Kullapaja nominentidele auhindu sel aastal garanteeritud ei ole!

Kullapada kujutab endast Filter Temposarja auhinnaprogrammi, mille raames autasustatakse kõiki võistlejaid, kes on finišeerunud sarja kõikidel etappidel.

Kuidas osaleda? 
Osalemiseks tuleb läbida kõik Filter Temposarja etappid ühel ja samal alal - kas rattasõidus või jooksmises. Arvesse lähevad vaid finišiprotokollis tulemusega fikseeritud osalemised. Registreeritud, kuid katkestatud või starti tulemata jäetud etapid arvesse ei lähe. Samuti kombineeritud osalemine, kus võistleja on mõnel etapil jooksnud, mõnel rattaga sõitnud, Kullapaja arvestusse ei kvalifitseeru.
 
Kas kõik saavad auhinna?
Auhinna saamine sõltub loosiõnnest. Koroonakriisist tingitud toetajate loobumise tõttu hooajal 2020 kõigile auhinda garanteeritud ei ole, kuid kõigil Kullapaja nominentidel on võrdne võimalus võita loosiauhindu!
 
Kui osalesin mõlemas sarjas, kas saan kaks loosisedelit?
Ei, isegi kui võistleja on finišeerunud kõigil osavõistlustel nii jooksus kui rattasõidus, siis saab ta loosikasti ikkagi ainult ühe sedeli.
 
Millal autasustatakse?
Kullapaja auhinnaprogrammi autasutamine toimub Filter sarjade koondarvestuse auhinnatseremoonia raames. Autasustamisel osalemine on auhinna saamiseks kohustuslik. Juhul kui võistlejal autasustamisel osaleda pole võimalik, võib auhinda vastu võtma tulla tema treener või esindaja, ent hilisemat auhindade väljastamist ei toimu.