Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
Võistlussõit
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Kristo Kangur M-U30
2 Reikko Jents M40 Viljandi Rattaklubi
3 Jaanus Prükkel M50 KJK
4 Andrus Palu M50
5 Erik Kütt M50 Amps Team
6 Liis Vinne N30
7 Mario Vinne M40
8 Kristjan Kang M-U30
9 Mihkel Püünits M30
10 Kert Tamm M50
11 Pille Tõnu N40+
12 Rein Kask M40
13 Andres Kutser M50 Paikuse kool
14 Erkki Kotkas M40
15 Alari Remmelg M30 Hiiumaa jooksugrupp
16 Liis Remmelg N30 Hiiumaa jooksugrupp
17 Magnus Mangusson M-U17
18 Tanel Mangusson M40
19 Sten Talumaa M-U15 Tallinna Kiiruisuklubi
20 Toomas Talumaa M50 HOK
21 Kaarel Niit M-U30
22 Indrek Sauväli M40 SK Kalju
23 Indra Kutser N-U30 CFC
24 Marek Viikoja M40 SK KALJU
25 Igor Tarassov M50 Nõmme Rattaklubi
26 Julia Gustjakova N30 Nõmme Rattaklubi
27 Kristo Palm M40 Saku Õlletehase Spordiklubi
28 Kealan Finn M60+
29 Elo Saue N40+
30 Katrin Oolmets N40+
31 Reet Kruusmann N30 Rakvere Bont rulluisuklubi
32 Siim Kruusmann M-U17 Rakvere Bont rulluisuklubi
33 Allar Pere M30 SK Keremeister
34 Tiina Hagen N30 Rae Rattaklubi
35 Toomas Elling M40 Rae Rattaklubi
36 Kevin Lippe M-U30 Püha Loomaaed
37 Valdur Pärt M50
38 Märt Maripuu M30
39 Marta Maripuu N-U17
Elamussõit
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Raimo Kivimet M40
2 Kristel Kivimets N40+
3 Andres Mikker M50 Külaküla Vänt
4 Tago Põldma M30
5 Greete Suurvärav N-U17
6 Valdo Ruul M50
7 Anneli Ruul N40+
8 Mari Mangusson N40+
9 Lilli Lisette Mangusson N-U17
10 Eili Paap N40+
11 Timo Mikael Ryysy M60+
12 Héctor Otero M30
13 Arabella Raie N-U17 Triathlon Estonia
14 Marge Rootalu N40+
15 Mette-Riin Rootalu N-U17
16 Tago Põldma M30
17 Kaido Martson M40 Külaküla Vänt
18 Paul Martson M-U15 Külaküla Vänt
19 Heli-Ly Kruusmann N-U17 Rakvere Bont rulluisuklubi
20 Regina Paulus N40+
21 Romet Jaakson M-U15
22 Juss Jaakson M-U15
23 Robin Pärtel M-U15
24 Helen Viilukas N40+
25 Anne Pihlak N40+
26 Margus Väli M50
27 Triinu-Liis Salme N-U30
28 Hans Rudolf Riismaa M-U15

Kokku 67