Aktiivne Filter-sarjades osalemine viib hooaja lõpus spaapuhkusele!

Filter Maanteekarikasari ja Filter Temposõidu Karikasari hakkavad püsiosalejatele jagama „Kullapajast“ auhindu. Tegemist on kahe sarja ühise auhinnaprogrammiga, mille raames autasustatakse võistlejaid, kes on finišeerunud kõigil meelepärase sarja etappidel – ei loe sportlik tulemus, vaid aktiivne osalemine. Kui osaleja sõidab kõikidel Filter Temposõidu Karikasarja või Filter Maanteekarikasarja etappidel, saab ta loosirattasse ühe sedeli. Mõlema sarja täisprogrammi kaasa teinud ratturid saavad aga suisa kaks auhinda.
Distantsi läbimisena lähevad arvesse vaid korrektselt finišeeritud ja finišiprotokollis tulemusega fikseeritud osalemised. Registreeritud, kuid katkestatud või starti tulemata jäetud etapid arvesse ei lähe.
Auhinna saavad kõik, ent auhinna suurus sõltub loosiõnnest. Eksklusiivseimaks auhinnaks on spaapaketid kahele Saaremaa Grand Rose Spa hotellilt. Lisaks on loosirattas tasuta parkimispaketid EuroParki väliparklatesse, Saaremaa ettevõtjate kinkekorvid ning Rannarootsi, Silmatera Optika, Põltsamaa, Eckerö Line'i ja Škoda auhinnad.
„Kullapaja“ auhinnaprogrammi autasustamine toimub sarja koondarvestuse auhinnatseremoonia raames. Autasustamisel osalemine on auhinna saamiseks kohustuslik. Juhul, kui võistlejal autasustamisel osaleda pole võimalik, võib auhinda vastu võtma tulla tema treener või esindaja, ent hilisemat auhindade väljastamist ei toimu.